• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
a děkujeme za přání, od rána má super náladu a po dlouhé době spala celou noc až do 5:30, pak mlíko a pak do 7:30
2. lis 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uz jsem to cetla na vasem spolecnem tematu jak se tchyne opila a odesla domu,no to je sila,dite ma narozky a oni se takhle spraskaji,ty jo,to je mazec...u nas nebude zadny alkohol,mozna flaska vina,staci bohate...
2. lis 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf... to je síla... :astonished: zvlášť na takový oslavě :rolling_eyes: Čím dál víc oceňuju, že Tom vůbec nepije (ikdyž ono v restauraci dát si limonádu místo piva se docela prodraží :grinning: ). Ikdyž měl po tchánovi co sdědit (Moravák, takže slivovička, co hrdlo ráčí)
bram já to mám malinko podobný - Tom má oficiálně dneska volno, ovšem co je to za volno, když přijde z noční práce po 10.hod ráno a musí se vyspat :unamused: Takže další rodinně zabitej den... Jsem z toho nějaká přešlá :confounded:
2. lis 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježišmarjá, samozřejmě Zdědit, už ani nevím, co píšu :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. lis 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se holky kouknete na web ze vcerejsi oslavy, uvidíte i dort :slight_smile: http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/Oslava1Rok#
2. lis 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hrůza no, ještě že naši moc nepijí... u nás z rodiny tomu holduje víc jen teta, no a snad to ukočíruje a pak byl alkoholik děda, ale dej mu pan buh věčnou slavu na to už bohužel dojel a nedávno zemřel :frowning2:
2. lis 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a tady máme videa jak mluvíme http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/11MSC#
2. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je paráda :dizzy_face:
2. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen, nic si z toho nedelej, dneska si to teda uzijes ty a at se manza drzi zpatky :wink:

No Hynek taky vubec nepije, ani to pivo, ale sem rada, i kdyz obcas bych si dala treba vecer sklenku vinka, ale samotna, to me neba :frowning2:
2. lis 2008 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi bud ráda... ale zas byl Jirka fakt roztomilej, porad mi rikal, ze ma pocit, ze z nej to stesti a ta laska ke Xenušce musí uplně sršet! To by střízlivej neřekl a porad rikal, jak na ni často myslí i v praci a než usne (on) a bylo to krásný. škoda jen že neumí takhle vyjadřovat city i normálně. Jako on mi nenosí kytky ani dárky, ale občas prostě takhle ujede a vyjeví lásku :grinning:
2. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen, to je zase kráááásný :grinning: :grinning: , tak to já asi zajdu pro něco ostřejšího a naleju to Toma, uvídíme, čeho se dočkám :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,hezky fotky,jen s tim dortem(ta me dost zajimala) je jaka si roztazena a ja nevidela poradne dortik :frowning2:
S tema darkama si nic nedelej,ja jich za 5 let taky moc nedostala,ani kdyz se narodil malej,tak nic a kytku jsem dostala jen kdyz neco provedl a s tim pitim,to radeji mluvit nebudu,to je totiz druha vec skrz kterou ztroskotal po 5 letech nas vztah :frowning2: :frowning2:

Jak jsem ted s malym nemocna,tak me kamarad vcera dovezl vlastnorucne uvareny obed( a musim podotknout ze vyborny),kytku a jeste me nakoupil,no nechapala jsem,strasne to potesilo,ja to totiz neznam...
2. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinka,chlapi neumeji rikat sve city nahlas,ale drzi je v sobe a maji je silnejsi nez my zeny :wink:
2. lis 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen, hezky fokty a videa, mala je sikulka, krasny hracky, ten vlacek chci malymu taky poridit, a to plivatko, to je neco jako tobogan??
2. lis 2008 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten dreveny vlacek mame taky a Danula ho dostane k svatku :wink:
Ano Barco,pochopila jsi to spravne :grinning: kazdy ma na to jiny nazev :grinning: :grinning:
2. lis 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem vam chtela poslat neco co jsem nasla na netu a normalne nechapu,ale nejdou me posilat odkazy...jsem bezradna
2. lis 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci, ajaj, neblbne ti to nějak? mně se i ta fotka Xenuščina dortu zobrazila totiž normálně
Jinak, bylas to ty, kdo už psal, že tu fontánku má?
2. lis 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to psala k nam do diskuze, tak kopíruju... holky, tak teda já nevim, druhá oslava s našírodinou: přišli naši, pak teta, pak bracha s manželkou a s detma na hodinu, ostatní se ani neozvali, ze neprijdou, ackoliv byli pozvaní, takže já připraveno jídlo pro 15 lidí a pak tu byli 3 + 2 na hodinu, jsem z toho rozčarovaná... no babi je omluvená, ta byla v nemocnici, no já nevim, Xenušce to bylo samo jedno, ale ach joooo... ani darky tim padem nedostala, ale hezky lego od našich, peknej kasář a hračku do vody od bráchy. Ale s legem je tady moooc spokojená.
2. lis 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni já nemám jinou fotku :frowning2: no mozna se pokusim nejak ten dort vyříznout speciálně pro tebe :wink: byl teda mnohem lepší než ten mámin, ale zase ten mámin byl na pohled hezčí, no... :grinning:

Gtver, ano, melo to hroznej uspech, hlavne teda u bratranku a sestrenice, co jsou trochu starší... ale myslim, že ten žirafa tobogán od FP je lepší, je akčnější, navíc tohle teda strašně žere baterie - 4 velký tlustý buřty a myslim, že je budem muset vyměnit, no ale jelo to nonstop...

Moni, za Xendu jsem od jirky dostala kytku se slovy, to ti posila moje mama (protoze jsem ji vzkazala, at nechodi, at prijde az tak za 2-3 dny - páč jsem na ní nemela naladu), tak mi poslala kytku, jirka mi zadnou nenesl. No nic... jinak samo nic, koupila jsem si ale telefon s fotakem, co jirka zaplatil, tak vlastne asi to, ale zadne prekvápko. On ne že by mě nemel rád, ale teda je děsně neromantickej. A je to přesně ten typ, co má hrozně moc citů v sobě... oni si doma ani nedavají pusy na přivítanou a tak... to já to dělám i s kamaradkama a s partou a prostě nějak víc doma projevujeme lásku.
2. lis 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen, koukám, že když se "daří", tak se "daří" :confounded: No, já právě nad tou fontánkou přemýšlím, že bych se teda ještě jednou plácla přes kapsu, když jsou z ní všichni, co slyším, nadšení. Tu žirafu jsem zahlédla v obchodě, ale nikaj zvlášť jsem si jí neprohlížela.
2. lis 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotky uz jsem videla normalni ale ten dort tam neni videt tak jak ja bych chtela,z profilu :wink: to vis,ja zaslouzila kucharko-cukrarka musim shlidnout cizi vytvory :wink:

Xen,vidis,alespon kytka od tchyne a ja vubec nic,ale uz to neresim....uz je to vse za mnou....

Barco,nenene,ja tu fontanu nemam,mam tobogan z veletrhu,takovej mensi a cekam jeste na tobogan Zirafa od Fisher Price,mam ho objednany a na ten se moc tesim,prijde me daleko lepsi nez ta fontana,ale vec nazoru,kazdemu se libi neco jineho a hlavni je,aby se to libilo detem ktere to dostanou :wink:

Taky jsem si pred 14 dny koupila novy mobil a jsem nadsena :wink:

A ty odkazy nechapu proc me nefunguji,musim za sousedem at se me na to jukne,daval me dokupy celej pocitac :wink:

Xen a jeste k tobe,co se tyce veci na baterie me ani nemluv,to znam a neustale kupujeme do neceho baterie :frowning2:
2. lis 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, byl levnější... :wink: ten plivač--- přišlo mi to podobný.. tak jsem koupila to... :wink:
2. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni ten dortík jsem ti poslala mailem :wink:
2. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,jasne,jak rikam kazdemu se libi neco jineho,kdyz ja sehnala prave ten tobogan FP za nej nej cenu 500 kc,takze to neresim.....
dortik super...
2. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásíme do klubu. :slight_smile:

Malá si dala teda pěkně na čas, místo 10.10. se narodila vyvolávaně 19.10. Jenže po porodu měla potíže a chytla nějakou infekci, tak jsme z porodnice přišly domů až v pátek a teď se spolu učíme fungovat doma :slight_smile:. Jen co to počasí dovolí a jen co se trošku zajedu, tak se hlásím na nějakou prochajdu s kočárem :wink:
2. lis 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, myslim, ze jsem te zahlidla v diskusi o Krči, rodila jsi tam?

Moni, díky. no jo za 500 je to supr.
2. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pridala jsem na tu samou adresu i foto z dnesni oslavy

jo a v patek do KC (komunitního centra) se mnou pujde jeste kamoska se základky, tak určo pujdem, ne?
2. lis 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrano,tak konecne vitej mezi mamce a taky vitame Karolinku :wink: Danula si dal taky na cas,misto 16.12.se narodil 28.12.takze to neresim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a jake to bylo v Krci,byla jsi spokojena??

Xen,jasne,ja se samo ze pridavam,snad nas ta ryma do te doby opusti,mrcha jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ten tobogan nasla moje kamaradka(kuk na tebe),tak jsme ho spolecne objednali pro nase deticky :wink: on normalne stoji 1000 kc nekde i vic,no jo chce to hledat....... :grinning:
2. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek