• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Kristý tak zítra můžeme někam vyrazit. Dopol se připojim a něco vymyslíme :wink:
24. led 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten zítřek platí - tedy já jdu na procházku určitě, kdo bude chtít, tak se přidejte. Mohla bych být cca ve 14.30-14.45 na Pankráci - nechtělo by se vám jít na Kavčí hory do parku????
24. led 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo pokud navrhnete něco jiného, tak klíďo :grinning:
24. led 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko mě je to celkem jedno kam půjdeme, já na Kavčích horách nikdy nebyla :wink: Uvidíme hlavně jaké bude zítra počasí, ale snad bude tak hezky jako dneska.
24. led 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k., tak klidně na Kavky :grinning: pokud ti to nebude vadit. Pokud ´bude pěkně, tak bychom mohly mít príma prochajdu. Tak se domluvíme sms zítra? Mobil jsi mi posílala v ip, já jsem ti před chviličkou poslala mail :slight_smile:
24. led 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo písneme si zítra dopol a uvidíme. Mailik jsem dostala a hned jsem ti psala :wink: Kristýna se k nám určitě taky připojí, tak to bude fajn :slight_smile:
24. led 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Kavčích horách je to hezký, jsem pro. Akorát potřebuju být kolem 16 h zpátky doma, ale to je ok. Počasí snad bude, kdyžtak se kapánek přioblečeme :slight_smile:
24. led 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, tel. mám na obě tak se domluvíme sms, jak to bude. Kristýnka se pak rozhodne, kdy se chce vrátit, já ten sraz na Pankráci bohužel dřív nestíhám neb kojím kolem 14.hod., budu se snažit tam být v půl, ale může se stát, že se zpozdím, s miminkem jsem teď daleko nedochvilnější tak se dopředu omlouvám. Ale bydlím opravdu kousek, busem je to 5 min. :grinning:
24. led 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super holky tak si zítra písneme a sejdeme se. Kristý mi zase můžeme vyjet spolu z Kačerova :wink:
24. led 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víte, kde je na Pankráci zastávka busu 188? Tím já na pankrác přijedu. Nebo se můžeme sejít u výlezu z metra na chodníku. Ale ta zastávka by možná byla lepší, výlezy z metra tam jsou 2. Jo a ta zastávka je směrem Kavčí hory (doleva), ne Želivského.
24. led 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já vim kde to tam je, tak ok. Sice to tam přestavěli ,ale myslim, že bus staví pořád stejně. :slight_smile:
24. led 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, zastávka se nepřestěhovala :grinning: jen to okolí se změnilo. Pár baráků navíc :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ju, Báro my se můžeme sejít třeba ve 14,15 na Kačerově.
Už se na vás obě moc těším!! :slight_smile:
24. led 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja se fakt picnu,blbej kuunn :frowning2: napsala jsem odpoved a ona nekam utekla :cry: Holky,fakt si vemte sebou hodne penez :grinning: dnes jsem nasla dalsi levnej jeste lepsi sekac,koupila jsem tam malemu nadherne manzestrakove laclace za 95 kc,jsou famozni :grinning: Xeni,je to mazec,ja cekala na odsavacku 12 dni,kdy jsi ten nastavec objednavala? :grinning: Co ten novy kocar? Kristy,ja mela dite starsi o 14 dni a stejne jsem podle 1 terminu prenasela 12 dni,tak nevim jak se to pocita :zipper_mouth: Kett,co malej prdolka? Ja razim zitra do prace se chlubit Daneckem,tak s vama bohuzel nemuzu,ale uvidime se pristi tyden.
24. led 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči a kam chodíte do sekáče?????? Nějakej dobrej? :grinning:
24. led 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Koukám, že člověk tady jeden den není... a už přibudou dvě stránky... ste se nějak rozjely :grinning: Já byla dneska konečně na poště pro ten šátek - je fakt nádherný, v reálu ještě lepší než na fotkách na netu :slight_smile:, pak na cvíču (ale už toho teda moc nenacvičíme :-P) a večer v Krči na školení k porodu (samo i s budoucím taťkou :grinning:) spojeném s prohlídku porodnice... docela mě to vyčerpalo :grinning:
Monči, kde je ten druhej sekáč, taky někde poblíž?
24. led 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Monči, s tou mateřskou... těch 28 týdnů pro všechny bez rozdílu (vyjma matek vícerčat) platí od účinnosti nového zákoníku práce, tzn. už od 1.1.2007 a ne až od 1.1.2008, takže smůla:frowning2:
24. led 2008 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady u nás otevřeli uplne novej a uplne levnej, samý značky... jsem tam koupila např. overál z mothercare za 10,- kč

kočár v prd... jsem ho vrátila, šmejd, o víkendu budem shánet, mam pujcenou trojkolku zatim ale moc se mi nezda....
24. led 2008 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburka: a kdepak přesně je tady u nás?:grinning: BTW co to bylo za kočárek? myslím značku...
24. led 2008 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci začínám se těšit čím dál tím víc, já v Praze totiž vůbec žádný :wink: dětský sekáče neznám - to bude teda útok :slight_smile:

Wafik jak se manželovi líbila porodnice? Vzpomínám si, když jsme byli na prohlídce my, tak tatínkové byli nadšený, zatímco maminky se hroutily a chtěly si porod na poslední chvíli rozmyslet :grinning:

Bramburka to je ale pech s kočárkem, vůbec bych si nemyslela, že se jedná o tak poruchový zboží :angry:

Odpo počítám s procházkou
25. led 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si vzpomínám na prohlídku porodního sálu :slight_smile: málem se mi podlomily kolena :grinning: :grinning:

bramburko - to by mě taky zajímalo, co to bylo za kočárek......občas člověk šlápne vedle, je to smůla :frowning2: tak snad ten další bude ok....
25. led 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
wafík - ty budeš rodit v Krči?
25. led 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, debata se tu fakt rozjíždí tak super.

Holky ten sekáč jak jsme byly s Mončou je fakt super...co vám budu povídat, za myslim 11 věcí jsem tam nechala 630 Kč a jsou to fakt super hadříky. Takže naplňte peněženky až tam půjdeme :grinning:

Teda brambůrko s tím kočárem to je fakt pech, to by mě kleplo.

My jsme si včera koupili naše první plíny...Tesco plíny....mají v akci 2+1 zdarma za 518 Kč :grinning:
25. led 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak mě taky manža vytáhl do kina a chudák Ondra. Jak to tam řvalo, tak se celé kino mlel a kopal. Asi už to není nic moc pro těhotné :frowning2:

Holky mě dnes není moc dobře, takže uvidim odpoledne jak mi bude. Takže ohledně srazíku dám ještě vědět :frowning2:
25. led 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne holky, to nebylo tim, že by byl tek kočár rozbitej, jen to byl jinej typ. Jednalo se o Quinny freestyle 4 XL, ale paní mi jaksi zatajila, že se jedná o verzi Plus - což je tandem, dovezla k tomu jen jednu sedačku, tak mi nějak nedocvaklo, že je to pro dvojčata. No takže vážil přes 20kg. Chvilku jsem uvažovala, že s ním budu jezdit, je krásnej a pak jsem říkala, že nejsem debil, že je strašně velkej a těžkej. Už ale rozjíždím inzerát na ten samej, ale ne verze plus, strašně se na něj těšim. Je to jediná 4kolka s ruční brzdou a jinejma vychytávkama. Dokonce tam jde přidělat i trochu jiná - větší korbička, prootže origoš k tomu je strašně malá, že se tam holka nevejde s fusakem, což je síla, ale sporták je krásně prostornej. Snad bude i lehčí. Ještě mi pán napíše, kolik váží a možná si o víkendu pro něj sjedem. :grinning:
25. led 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Báro, tak se koukej do odpoledne vykurýrovat :wink: Zatím to vypadá, že bude hezky.
Já jsem taky byla zhruba v té době jako ty v kině a myslela jsem, že se tam zbláznim, kroutila jsem se tam jako had, ale pak utekl měsíc a už to zase šlo, tak neboj příště bude kino určitě lepší.
Já jsem takhle dělala šoky malému, když jsme byli bráchovi na maturáku a seděli jsme kousek od repráků, to si teda užil pořádně :grinning:
25. led 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo snad to bude ok, každopádně dám vědět :wink:
No do kina už raději až po porodu. I když to taky nevim kdy se tam pak dostanu. Nic zajímavého teď hrát nebudou,tak to je ok :slight_smile:
25. led 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
tak jsem vcera vecer dala malemu poprve Nutrilon. Sice mam mleka hodne, ale vecer mi usina u prsu, takze se poradne nenapije a pak nechce usnout a furt se budi. Tak jsem zkusila ten Nutrilon a usnul jedna basen:slight_smile: Uvidim, jak to bude dal. Jinak se ten muj kluk furt rehta:slight_smile:
Skoda, ze uz dneska neco mam, sla bych s vami. takze se urcite musi ten pristi tyden, abych vas videla:slight_smile:
25. led 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já byla takhle v těhu na parníku - diskotékovým - nedalo se utect, jediné místo k sezení u repráků, no nemohla jsem se dočlkat zakotvení :confounded:
25. led 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky my těm mimčům dopřáváme muziky :grinning:

Ahoj Kačko, příští týden určitě zase vyrazíme. Teda ty máš fakt zlatého kloučka, snad Ondra bude taky takový :wink:
25. led 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek