• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
aj malá spala od malinka v kuse celú noc a postupne ako rástla, tak sa budila 1x,2x a pozdejšie aj 10x a teraz ešte stále zle spí a to už má skoro vyšetky zuby venku, takže ju nemá čo trápiť...
3. lis 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte jedna zaujímavosť, v 6.mes som prestala kojiť a od vtedy sa ten spánok rapídne zhoršil- vetšinou to býva naopak, že po UM spia lepšie- u nás to neplatilo
3. lis 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lullka, já to mám podobné, říkali mi, pokud se malý budí, mám mu dávat od konce 6.měsíce kromě poledního příkrmu i kaši večer - Ríša VŮBEC nerozlišoval, jestli jí kaši nebo mléko a budil se vesele dál jako hodinky :wink:
3. lis 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me malej od narozeni a zaplat panbuh :grinning: :grinning: mu to vydrzelo spi celou noc doted,jeste spi tak 2 hod.dopo a 2 hod.odpo,nikdy jsem ho na kojeni nebudila a jakej je krasnej kus chlapa a nic mu nechybi a ja ani nejak neposloucham rady dr.kazda totiz rika neco jineho :frowning2:
Ale bohuzel jsem kojila jen do konce 9.mesice,malej neni zavislak a proste prso razantne odmita,ale svoje mame za sebou a to je hlavni :grinning:

Vrano,myslim,ze tady mas nejmensi mimco ty,pak je tu snad nejak 3 mesicni,tak nejak :wink:
3. lis 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, "2 hod.dopo a 2 hod.odpo" co to je ???!!! neznám :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncicak:To máš pěkného spáče.
3. lis 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
zdravim nove tvare, zvlaste cerstvou Karolinku :slight_smile:

No, ja uvazuju taky nad tobogankem, je fakt, ze ten klasicky muze byt pro deti za chvilku nuda.
Jinak to choditko uz mame taky na ceste: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2161130. Neprijde mi zbytecny kdyz vidim, ze ho nic jinyho nez chozeni nebavi.. Teda je fakt, ze ted zacal pred sebou tlacit lehatko, ale to je moc lehke, tak mam strach, ze spadne dozadu, jak to uz prevazi :confused:

Mame dalsi fotky, Xeni, taky se nam libi v lavoru, akorat z nej neumime vylezt :slight_smile:
http://picasaweb.google.com/HyNeck78/SedmyMesic#

V patek bych do herny sla. Prinesu vam holky ta pexesa, teda jestli se dostavite!!
3. lis 2008 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
potřebovala bych uklidnit, poradit????
Dnes jsem byla na NT ultrazvuku, vyplázla jsem 600 Kč a krev za zbytené nervování?
Mimísek se nám nechtěl otočit tak jak dr. potřeboval, nakonec změřil hodnotu 2mm, hranice je prý 2,7 mm.
Jsem vyděšená k smrti, kamarádka měla jen 0,9mm - to je děsivý rozdíl.
Máte s tím některá nějaké zkušenosti?
Děkuji za odpověď.
3. lis 2008 v 17:50  •  čeká miminko, termín má v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je to projasnění šíje? já přeně nevím co to je Anoel, já na ničem takovém nebyla....co ti řekl Dr.?
3. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
anoel:Šíjové projasnění se dělá proto aby se vyloučila VVV plodu.Nejlepší je co nejnižší ale neboj ani 2mm nemusí být nic špatného.Já měla s malou 1,7mm.Kdyby se jim něco nezdálo poslali by tě na další vyšetření/odběr plodové vody/.Znám i holky co měly hraniční hodnoty 3mm NT a vše bylo v pořádku.
4. lis 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jsem ti chtěla napsat že moc záleží na tom kde ti to měřili.Jestli to byl obvoďák tak ten moc kvalitní přístroj na to nemá.Kdyby se mu to nezdálo pošle tě na kontrolní přeměření do nemocnice kde mají daleko přesnější přístroje.Opravdu si myslím že budeš mít miminko v pořádku.Hlavně se nestresuj!
4. lis 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,ja ti to klidne vysvetlim co to je spani 2 hod.dopo a 2 hod.odpo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale radeji nee,jeste by jste to taky praktikovali :grinning: :grinning:

Masacku,jj to Danulka je peknej spac,vypada to ze je opravdu po mamince a tatinkovi,my tez spaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky jsem byla 3 krat na genetickem ultrazvuku v Pronatalu,ale vubec si nepamatuju kolik my meli mm,ale vse bylo v poho nastesti a Anoel,pokud ti brali jeste krev a nemas vysledky,tak podle toho ti pak taky reknou vic ale myslim ze 2 mm neni nic vazneho a jak rikaji holky,pokud se jim to nebude zdat,poslou te na odber plodove vody :wink: bud silna,drz se!!!!!!

Barco-ja urco do herny dorazim,jen me pisni kolik ti mam donest penez presne,diky!!
4. lis 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anoel
jeste jedna vec,pokud by se jim to nezdalo,muzou te jeste poslat na detailni vysetreni srdicka plodu,tech vysetreni je vazne vic a myslim ze v dnesni dobe se nic nezanedba,pokud se to vcas objevi :wink: chce to jen pevne nervy,ver,ze mnohe z nas(nebudu jmenovat) si prosli necim obdobnym........
4. lis 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lidičky! Tak v neděli jsme byli na dušičkách, zavzpomínali jsme na zesnulí. Rozvítili svíčičky. :frowning2:
Teď je opravdu pravej listopadovej den, Pochmurno.

Teď z jiného soudku: Byli jsme s Lucinkou minulí týden na kontrole a už máme 5,230kg? vysocí jsme 58cm a obvod hlavičky 38cm. Jinak pořád kojím a pěkně mi roste a sílí.
Doktorka mi na blinkání pro Lucinku poradila Nutrition. No sice to vyprskává, ale je to o malinko lepší. Líp se jí po tom tráví. Je to vláknina. Jo nemá s tím Nutritonem někdo zkušenost? :frowning2:

No jinak se dneska chystáme na chvíli ven. A jak se jinak všichni máte? Koukám tady je teď nových lidí. :slight_smile:

Zravím Vranu a malou Karolínku! :slight_smile: Mějte se hezky.
Pak Masacka a malou Lucinku! :slight_smile:
Dále lullku a gtven.
Nesmím zapomenout na moncicaka,babaru a bramburku. Holky dlouho jsem Vás neviděla? :slight_smile:
A jesli jsem někoho zapoměla tak se omlouvám.

Jo a jestli některá z Vás půjde ještě do človíčkova na Budějarně, tak se ráda připojím :slight_smile:

Jinak od čtvrtka tu zase nebudu jedu k našim do Příbrami. Na různý kontoly jako jsou kyčle a kontrola po očkování TBC.
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat máte někdo zkušenosti s očkováním prevenarem proti těm pneukokum. Vyplatí se to očkování podstoupit? :confused:

Jinak jsem přemýšlela, že od příštího roku by jsme s malou začali chodit na plavání. A kdyby se někdo připojil tak by to bylo super. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Tak pa holky
4. lis 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké dopoledne.
Zdravím nové příchozí (no, jako bych patřila k těm starým :slight_smile: )
Jen co se názvu diskuse týká, asi to trochu mate... ale založit jí muže kdokoliv. Nechcete se toho některá z bývalých těhulek z této diskuze ujmout a napsat třba maminky, těhulky Praha 4 a okolí? nebo tak něco? A pak napsat adminovi, ať na konec dá odkaz na tu novou a tuhle zamkne? (to je jen návrh).
V pátek bychom se s vámi vydali do herny :slight_smile:
4. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už by možná rovnou šlo poprosit adminy, jestli by neupravili název této (přidat tam " a maminky"), myslím,že ikdyž tu zakladatelka není, tak tohle není tak velký zásah :wink:
4. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeptala jsem se adminů, co lze, doufám, že se nezlobíte :pensive: :wink:
4. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám nové tváře je fajn že už tady bude víc holčiček bylo to tu samej chlapák.
Frionka co se týká očkování Prevenarem tak Patrik je očkovaný trpěli jsme dost na rýmu a na uši a musim říct že od té doby co je očkovaný neměl ještě ATB a ani nějak nemarodí max malá rýma ale jinak nic tak že já jen můžu doporučit je to sice drahé, ale myslim si že to za to stojí.
Barčo nevim jestli mi to v pátek vyjde do té herny, budu se snažit, aby ti v tom nevázli peníze.
Mončo a už víš kam se budeš stěhovat? To je počasí dnes jsme byli na Budějárně a fakt hnus, šli jsme na oční, Patrik má už dlouho ječné zrno a nedaří se to vyléčit tak máme ještě na týden kapičky a když se to nezahojí tak nás čeká vyříznutí nebo takové nějaké drastické odstranění už teď mi je špatně. :frowning2:
4. lis 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím starý i nový i všechna miminka!!!

jj, my jsme měli NT 5 mm, psala jsem uklidnění annoel od IP

zima ťuká na dveře a to oblíkání a slíkání nás asi zničí, ach jo

frionka, očkování prevenarem má smysl, jestliže jste hodně mezi dětmi nebo chodíte často do bazénu, pak jsou děti náchylnější třeba na časté záněty středního ucha. My jsme ho dali kvůli tomu plavču, jsme teď v bazénu 3x týdně. Když se očkuje před prvním rokem dávají se tři vakcíny a jedna stojí 2 tis., takže docela pálka, po roce snad už stačí jenom jedna. Hodně pediatrů se tomu brání a nechce to dávat zbytečně.

Jinak máme doma lenochůdka, nechce se mu lézt po čtyřech ani sedět, se mu s tou jeho váhou ani nedivím. Už má skoro deset kilo.
4. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám moba, že jsme to psaly současně :grinning: :grinning:
4. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všíchni.Jakou jste měli dnes noc?My dost špatnou.Lucinka se budila a měla prdíky tak jsme toho moc nenaspaly.
frionka my jsme taky dávaly očkovat Prevenar.Dávaly ji to zároveň s povinným očkováním.Měly jsme teplotu ale nevím po které injekci.10.11 jdeme na další Prevenar.Na plavání se chystáme taky.Kde to máš vyhlédnutý a kolik to stojí?Našla jsem docela levný plavčo a příští týden začínáme chodit na cvičení.Je to od 3.měsíců do lezení.A protože Lucinka nikde sama nevydrží a stále se chová tak by asi nelezla nikdy. :wink:

moncicak my jsme taky docela spáči ale prcka jsme to zatím nenaučily :slight_smile:
4. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
poliklinika Litochleby. Je to moc krásný centrum pro plavání, ale je to od půl roku. Cenu nevím. Ale i kdyby to bylo drahý ráda si připlatím. :wink:
4. lis 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara jsme se trefili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY POZOR!!! ZMĚNA NÁZVU!!!

Holky, mám vyjádření od kristy, že nám diskuzi bez problémů přejmenuje na " Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4". Prosím, dejte tady vědět, zda s tímto přejmenováním souhlasíte, abych to mohla potvrdit. Samozřejmě, pokud se sejdou negativní hlasy, přejmenovávat se nebude :wink:
Díky moc :slight_smile:
4. lis 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Poliklinice Litochleby je slana voda a jedno plavco stoji 330 kc(lekce) ano je to od pul roku,jelikoz tam je bazen.

Masacku,my jsme to maleho neucily,on to naucil nas :grinning: :grinning: ba ne,je takovy od narozeni,tuk,tuk,jsem fakt rada,jelikoz jsem se od jeho narozeni kazdou noc vyspala do ruzova :wink:

Ahoj Kristynko,nic si z toho nedelej,Danula v 10 mesicich,jen sedi,leze,stoupa si,chodi kolem nabytku,dela paci paci,jak je velikej a jak se ma a rika baba a tot prosim vse :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale myslim ze by toho umel vic kdyby chtel,jenze on dela jen same blbosti a u niceho nevydrzi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni,tuhle debatu o stehovani bych radeji vypustila,jelikoz se tady nebudu ztrapnovat jak jsem blba a naivni :frowning2: :frowning2:

Tak kdo razi do herny v patek???

A s tou diskuzi je pravda,ze je lepsi predelat tuhle rozjetou nez zakladat opet novou :wink:
4. lis 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,no jasne ze je to super,presne takhle nejak by to melo vypadat a myslim ze s tim vetsina z nas bude souhlasit :wink:
4. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky (Moni, kuk :grinning: ), jak se všechny máte? V pátek s největší pravděpodobností do herny taky dorazíme :slight_smile:
4. lis 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nekecej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty ole ja cumim,no cauves pani,teda promin slecno :grinning:
4. lis 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím že je dobrý to přejmenovat.Nakoukne sem víc lidí!
4. lis 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, nez vas doctu, tak na roční prohlidce mame 10,20 kg a 78 cm, ale doma jsme namerili 82 tak nevim... vse OK. zaplatbuh
4. lis 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek