• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Xeni, teda to už je krásná ženská :wink: S tím měřením to ber orientačně, u Ríšy se nám rozchází cm podle toho, jestli měří doktorka nebo sestřička - dr. vždycky naměří víc :grinning: Sranda byla, když v 6 měsících doktorka naměřila 69,5 a o měsíc pozdějc sestřička 68, takže oficiálně se mi smrskává dítě :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja s jednou kamaradkou razim do herny i zotra kdyby jste chteli, tak se pridejte, podle me tam dorazime na 10 hodinu.

ja souhlasim se vším :grinning:
4. lis 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem normální???!!! Já napsala po Š tvrdé Y???? Ty... já mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, to uz se nam taky stalo :grinning:
4. lis 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo k názorum: prevenar - podle mě mediální masírka, něco v tom smyslu, nedas ockovat díte jsi nemozna matka. ...

na plavani taky chodime do Terezky na Litochleby....

zkusenost s Nutritonem mame, blinkali jsme i ten, ona ma silný reflux, dodnes mlicko vyblinkává, vše tekuté, tedy i jogurty, pribináka.... takže krize. Takze jsem prestali pouzivat, takze mam celej k dispozici, kdo ho chce, tomu ho dám... :grinning:

Gtver, ber to v klidu, já jsem z toho chatu tak otupělá, že jsem si ani nevšimla, a to jsem se jeden čas živila jako korektorka textů hahahaha
4. lis 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,presne tak,ja taky neresim jak to pisu a chyby dela kazda,nebavi me to po sobe cist,jsem rada kdyz to poslu vcas nez me to zmizi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Xeni,uvidim zitra ale docela bych do herny i sla,ja uz jsem v poho a Danula ma malilinko jeste rymu,tak uvidim zitra rano,ale uz by to melo byt ok.

Prevenar a ostatni ockovani jsem stejneho nazoru jako ty Xen,mam totiz kamaradku ktera ma vse mozne i nemozne ockovani a obe holky ji neustale marodi,takze na co jsou takova ockovani,jen zroty na prachy,proste reklama...
4. lis 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,tak 78 cm ma malej ted v 10.mesicich :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zitra do herny nejdu,jsem zapomnela ze uz neco mam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem a vítám nové tváře,

přišla jsem Vás pozdravit, dlouho jsem tu nebyla, nějak mě to už nebere. :unamused:

Koukám, že tu máme nováčky, tak aspoň nějaká změna :wink: Vítám všechny.

U nás nového ani nic, Ondra je pěkný ďábel. Přetáčí se neustále na bříško a já lítám a přetáčim ho, takže fakt zábava.Sám se otočit neumí.

Já jsem teď dostala rehabilitace na svojí nožku, tak tam denně lítám. Nemám hlidání každý den, takže dnes jsem ho tam musela vzít sebou, ale naštěstí to bylo ok a vydržel tam sedět a být hodnej :grinning:

Kristýnko, zítřek platí :wink: :wink:
4. lis 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer. děkuji za přejmenování diskuse (mě nanapadlo, ž jde i rozjeté téma :slight_smile: ) supr.
V pátek se chystme do herny s váma. Tedy, Esterka si asi moc hrát nebude, ale já vás moooc ráda poznám. :dizzy_face:
Xunuška je krásný kus ženský. :wink:
Plavání jsem právě zaplatila Na Vartě v Plaváčkoví, tak doufám, že to tam bude fajn.
Jinak hlásím, že se Esterka začala sama točit na bříško :sweat_smile:
4. lis 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak áí pro jistotu posílám IP a vy už jste všechny tady :grinning: :grinning: Teda romcatko, pro barbarka jsem nic neposílala, té jsem si všimla, že hned našla :grinning:
4. lis 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem, nejak se to tu rozjelo :slight_smile:

Ja taky zitra neco mam, tak az ten patek!

My se vcera byli prihlasit na plavani do Terezky tak za 2tydny zaciname. V Po odpo. Stoji to teda uz 3500 10 lekci do konce ledna.

Prevenar nam dr. nedoporucila. Prej toho ockovani maj do 2 let dost. Pry je to aktualni u deti co casto marodej nebo sou nejak ohrozeny.

Nazev tematu si klidne zmente, pokud vas najdu :grinning:
4. lis 2008 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nase dr.taky nechce ockovat nepovinne ockovani(to co si mamci hradi) take rikala ze toho maji az az :wink:

Tak plavco na Poliklinice se neustale zvysuje,to je sila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

Barbarku(BARO) potrebuji vratit ty veci co uz vam jsou male,prosim privez mi je v co nejblizsi dobe,diky!!

Barco,super,jsi sikovna holka :grinning:
4. lis 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mám teda dilema s tím prevenarem. Tak uvidím. :frowning2:
Dnes jsme byli u doktorky a už máme 5kg 410g. Tak mám s ní velikou radost. :sunglasses: A už si hrajeme s hrazdičkou, smějeme se a je to naše miminko. :slight_smile:
Já vím, že jsem s toho vyplesknutá, ale stejně mi to nedá. :slight_smile:
4. lis 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver-Barco a co je s Adris69 ???Pridas se k nam ten patek??
4. lis 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanko,vidis jak ti krasne mala pribyva na vaze a ty jsi rikala jak je malinka a ze bude malinka a ejhle jak je krasnoucka :wink:
4. lis 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je tou stravou. :slight_smile: A co vy dlouho jsem Vás neviděla? Já teď lítám po doktorech a většinou jsem mimo Prahu. Snad příští týden se to uklidní. :slight_smile: A tak bych mohla s Vámi do Tý herny. To chodíte do toho komunitního centra? :unamused:
4. lis 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano,chodime do toho komunitniho centra a libi se nam tam :wink: taky jsem vas dlouho nevidela,kdyz jsem te chtela naposled videt tak jsi jela s malou k rodicum ze manza je nemocnej....tak pristi tyden :wink:
4. lis 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo 77 já jsem ti říkala, že ti je vrátim, není problém. Nenosíme z toho už skoro nic. ALe komunikuješ se mnou jen v největší nutnosti, tak se mnou asi moc nemluvíš, nechceš to teda poslat poštou ? :wink: :dizzy_face: :zipper_mouth: Mám toho teď hodně, tak to musim dát nějak dokupy časově a dám ti vědět. Chodim denně na rehabilitace, do toho plavčo. Tak někdy mimo plavčo můžu dorazit :slight_smile:

Jinak občas je lepší založit novou diskuzi, když je hodně příspěvků, tak je to pomalejší a pak se to hned zrychlí :slight_smile:
4. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám taky doktorka nepovinná očkvání nedoporučila. že toho na začátku je moc. pneumokoka případně až po 7. měsící nebo roce, kdyby byla malá nemocná. ( a to jsme měli na začátku trochu problémy a malá byla na JIP). jenom nějaké kombinované cca v 15měsíci? (že tam je očko i proti neštovicím).
4. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, co je s adris úplně přesně nevím, ale je pravděpodobný, že jsou na chatě a využívají ještě poslední teplejší dny před zimou V pátek bych možná šla, ale opět jako obvykle to v tuhle chvíli nemůžu potvrdit, je to tak 50:50, tak nechci plašit
Barbarek - jo, to s těma příspěvkama je pravda, ale nás se to ještě chvíli týkat nebude :grinning: :grinning: , taková hranice pro změnu je asi 10 000 příspěvků, to bývá cca 300 stran
Ad Prevenar - Ríša očkovaný je, doktorka neviděla problém, tak to šlo naráz s hexa (že 6 nebo 7, už je stejně jedno, samozřejmě u zdravého dítěte po zhojené reakci TBC). Nemůžu soudit, nakolik má výhody od farmaceutické firmy, že Prevenar doporučuje, ale na druhé straně si s ní v mnoha věcech rozumím, obecně nepatří k doktorům, kteří to s lléky apod. nějak přehánějí, takže jsme se domluvily a včelku dostal :wink: My měli spíš trochu problémy s TBC a tam mě zaujalo, že dost doktorů by to rádo prohodilo (neočkovatuž čtvrtý den), protože začína být dost dětí, co jim TBC hodně rozhodí očkovací kalendář.
4. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
např. nám teda TBC zpozdilo hodně hexu... no jo ted 26.11. jdeme na 4. hexu... to to letí...

Prevenar nám taky nebyl doporučen, že je to zvbytečné. Ale možná jí ho ted frknu, pojistovna nam prispiova 1000 ročně, tak bysme to z toho mohli poplatit, škoda to nechat propadnout.

No tak uvidíme, kdo se zítra přidá se přidá.

BTW jídlo ze školní jídelny je super, dneska malá baštila knedlíky s vepřovým na žampionech, já jí to dát nechtěla, snědla celou svou konzervu a pak jeste pulku toho mýho, no nic no... má zase nějaký jezecí období.

No a Moni, to je jasný, Danula je kluk, musí být větší - ale my to měli v 10 mesících taky :wink:
4. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ted se jdu pochlubit, byli jsme u naší kamaradky a dala nam zase 2 bedny veci po holkách, samej next, luxus šatičky, no prostě supr, já jsem uplně vydřená, asi 20 mikin, supr kombinézu do sněhu - nepromokavou - no prostě boží... taky boty a tak. tak mám velkou radost.
4. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver,ale konecne by si nas mohla podstit svoji navstevou a predstavit se osobne :grinning:

Xeni,no vidis jak bude Xenuska krasna :wink: ,to Danula nosi jeste veci nektere samozrejme co nosil ve 4.mesicich :grinning: :grinning: ,mame narvanou skrin a prijde me,ze se svoji vahou to bude nosit jeste rok,problem mame spise z vyskou :frowning2: ,vse je nam kratke na nozickach i rucickach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo tu jidelnu chci v nejblizsi dobe vyzkouset,ale nejprve musim koupit kastrulky :grinning: :grinning:

Tak hlasim,ze v patek konecne po 4 mesicich dorazi sporak,no nevite jakou mam silenou radost a hned upecu maso a samo ze buchtu :wink:

S ockovanim proti TBC mel malej tez problemy a ockovani na Hexu mame taky posunutou.....,hnisalo mu to,byla jsem s nim na propichnuti a mazala jsem mu to framykoinovou mastickou.

Baro,to vis,nic uz neni jako driv,bohuzel,az si udelas cas,tak to privez,postou to posilat nechci,ale ty veci potrebuju!!
4. lis 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,to koukám jak jste včera večer povídaly.
5. lis 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jooooo já zapoměla že jste nejspíš všechny v herně :grinning: .
5. lis 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdybyste se teda nektera dnes chystala, tak ja nejdu, pac bych tam byla sama!
5. lis 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz nepotrebuju sraz se zrušil :wink:
5. lis 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, .. konečně... no ym ted máme tu skříň prostě přeplněnou k prasknutí, já mám např. 20 mikin, no to nikdy neunosí, já dala stranou i ty ne moc hezký, prostě super! Odnesu ty nic moc věci k našim, protoze tam je pes a kočka a bordýlek, tak tam to může zničit. Zrovna v sobotu se tam chystáme a jdeme na kamaradovi 30tiny, tak budou hlidat. V patek jdeme na oslavu synovce a netere, to ale pojedeme i s Xendou večer želvama...
5. lis 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a omlouvam se za minuly prispevek, patrilo to do spolecnyho termínu... :wink:
5. lis 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek