• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Koukam Xen jakej uz v tom mas hokej :grinning:
Ja jedu nakoupit do Intersparu veci na cukrovi,chci uz to mit za sebou a maji tam pekne akce na cukr,mouku,kakao a proste takove veci :wink:
Jen doufam ze to peceni s malym pujde,za prve chodi neustale k troube a za druhe jsem vcera delala babovku a pekne me u toho rval,vesel se me za nohu,pak nejak lezl a podklouzla mu ruka a spadl na pusinku tak ja jednou rukou chovala a druhou rukou slehala testo :frowning2: no sila,tak snad neco na vanoce bude....a to jeste pecu sousedce..

Xeni,clovek ma stejne oblibenych par kousku ktere neustale meni i kdyz ma doma plnou skrin,ja bych musela maleho 2 krat denne prevlekat aby to vse unosil a to myslim veci na ven na doma jich ma jeste vic..........
5. lis 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem malemu veci 80 a nebo 9-12 a je mu to vse velke,opravdu to bude nosit jeste hodne dlouho,ma 2 body z C&A velikost 68 a stale mu to je a jeste dlouho bude,taky ma 2 svetry z C&A VELIKOST 62 A TAKY JE STALE NOSI :grinning: jak to tak vypada tak v roce bude mit 9 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,na vaze za 2 mesice pribral maximalne 400 g.,je to totiz silene sidlo,neustale v pohybu :wink:
5. lis 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, no já bych vás taky moc ráda poznala, ono se to bohužel odvíjí dost od T. práce, jak má šichty.
Jo, Ríša má taky ještě něco v 62 :grinning: :grinning: . Teď mu poslala kámoška zimní kombinézu, brala velikost na dva roky (aby to měl na příští rok) a jak na ní koukám, tak jí bude nosit HODNĚ dlouho :grinning: :grinning:
5. lis 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme suprovou kombinezu 18 mesicu...

no to je zvlastni Moni, 9-12 mesicu nam je skoro malý - hlavne na dýlku, tak si myslim, že meří víc než 78 cm, kdyz jí je 80 uz skoro malá... no ne, je jí to, ale tak nejak tip top, treba mikiny má i 86, aby ji byly rukávy dost...
5. lis 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver, nechapu, pojd s nama a proc je to odvislý od T. práce? normálně vem malýho a prijed!
5. lis 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo tento týden vůbec nestíhám a příští nevim. Mám toho teď nějak hodně a jsem na vše sama.Do toho chodim na rehabilitace a to mi nohu pěkně rozbouřilo, takže toho moc neujdu. Petr je pořád v práci, ale uvidim jak to budeme mít třeba o víkendu nebo nějaký večer a dám ti vědět. Kdyžtak by ti to odvezl.
5. lis 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburka :To se máš,že dostáváš věci já musím vše kupovat :angry:
5. lis 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mi povidej, kupovat to tak nevim, asi bysme fakt nemeli na jidlo... ted vychazime mesíčně minus 2 tisíce, takže jsme víc a víc zadlužený, ale je to tím, že jirka má výplatu o něco větší než já mateřskou, už na něho tlačím, že bud mu to zvednou nebo bude muset kouknout jinde. Pritom dělá ITaka, coz není spatně placený, ale on je proste takovej hodnej, no... já jsem ráda, že má takovou povahu, ale v tomhle mě to s... pak musim vydelavat par tisic mesicne ja, protoze proste on to nevydělá. A přitom chodí domu v 7 večer... no no comment
5. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda tady to jede sem tam i nějakéj ten rozpor, jen se chci zeptat v kolik jdete do té herny v pátek, když by mi to vyšlo tak abych věděla v kolik.
Barčo - barbarek to je jasný že ty rehabka tý noze daj záhul, ale snad ti to pomůže a co Ondrášek?
Mončo tak to proberem někdy až se uvidíme, je to ale na pendrek stim počasím a co se týká cukrovi tak už mám horor, ale myslim že to bude letos lepší než loni ale i tak mi pomáhal teď už bude vykrajovat sám :slight_smile: :grinning:
5. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo-Mobo Ondrášek roste jak z vody, mám v albu nové fotky. Už je s ním fakt sranda, je to živel. Chci si dát právě tu nohu do kupy než začne chodit a já ho budu muset dobíhat :grinning: :grinning:

Mončo77 věcičky mám připravený, sbalila jsem vše. Už jsme nosili jen tepláčky, tak ty koupim v sekáčku. Já se je stejně bála dávat, protože když Ondrášek papá zeleninku tak to prská všude....na plavču se naučil autíčko..ve vodě to nedělá, ale doma u jídla jo :grinning: :grinning: Tak se pak bojim dávat půjčované věci. Každopádně děkujeme za půjčení a v pořádku vracíme :wink:
5. lis 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni :grinning: , o nic zvláštního nejde, jenom Tom nedělá klasický zaměstnání typu od 8 do 4 ale má to různě rozhrkaný a ještě mu to každou chvíli mění :angry: , takže jsem ráda, když je chvilka, že si můžou s malým hrát apod., prostě když má volno, tak se snažíme o nějaký společný program, ať si malýho taky užije :grinning: :grinning: Takže ideální pro hernu u mě je, když má noční až do rána a zapadne do postele.
5. lis 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska bylo krásně co?My byly celý den v Krčáku.Pořád tu mluvíte o herně,kam chodíte do herny?
5. lis 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bylo :slight_smile: Holky chodí na Háje, je tam komunitní centrum, tak v něm :wink:
5. lis 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo to je jasný že chceš být ok, tak držíme palce ať jsi v pohodě a hlavně aby Ondrášek zůstal stále tak pohodoví jak píšeš
5. lis 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,kdyz to C&A to ma asi jinak cislovane ci co,nevim,ale body co mame normalne jine tak ty nosi c.80 to je fakt ruzne,podle toho kdo to vyrabi a jakej je to material asi.....

Do herny pujdeme asi nejak na 10 hod.pokud se to nekomu nehodi,muze prijet pozdeji,zalezi na kazdym jak mu to vyjde,jen ja nevim jeste na 100% zda pujdu,maji nam prijit zapojit sporak a mam podepisovat smlouvu na byt,zda to bude dopo tak dorazim jen za Barou pro pexeso a zaplatit ji to a pujdu domu a pokud to bude odpo,tak za vama dorazim :wink:

Baro,super,diky........

Juuuu,dnes nam dorazil balicek na oslavu,ubrousky,talirky,balonky a hlavne nadherna svicka Medvidka Pů jak drzi modrou jednicku,no je to fakt krasny na to jak ho nemusim.

Moni,nechce se me o tom mluvit,jakmile neco reknu tak za hodku se to zmeni a ja jsem pak za vo..nechme to tema spat :wink:
5. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste? my jdem dneska cvičit a od 18h na náhradu na plavani, jinak nam to propadne, to je na pytel, kdyz jsi nemocna, mas smulu...nahrady jsou opravdu v dobrych terminech ty jo...
6. lis 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak koukám, tady se ještě chrní :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, jak to vidíte zítra s tou hernou, kdo počítá s tím, že půjde? (Mončo77 u tebe je to jasný, že nemůžeš vědět :wink: )
6. lis 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jo.... !!! v 9:30 jsem tam, ale vyzvedavam jeste svou kamaradklu na hajich z druhe strany, takze mozna dorazim malinko ozdeji ale jsme tam i s kamaradkou Veronikou a její holčičkou Nelinkou, které je asi15 měsíců. :dizzy_face:
6. lis 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ICQ mi dlouhodobe blbne, tak kdo pouziva Skype, napiste mi nick, ja vam ho taky napisu do IP
6. lis 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, já bych totiž možná dorazila, teda jestli to najdu... :confused: :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobre rano,samo ze jsem ted nevstavala aby si nekdo nemyslel :grinning: :grinning: ale driv jsem se sem nedostala,mam toho fakt hodne......

Ten patek zda pujdu vam reknu dnes,dozvim se v kolik nam dojedou zapojit ten sporak,pak hned pisnu,ale chtela bych jit.
Barco,najdes to v pohode,je to na Hajich zastavka Modra skola,u toho je kostel Matky Terezy,po chodnicku vyjedes k hlavnimu vchodu a na dverich je sipka doleva do herny,na oknech je to popsano,no a vlezes do dveri,das se doprava,projdes kuchynkou a jsi u dveri herny :grinning: vidis,je to jednoduche :wink:
6. lis 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne. Já počítám s tím, že se tam zajdu do herny s Esterku Kačí podívat, ale osobně vás neznám. Tak prosím, abyste se hlásily vy ke mě :grinning: :confused:
6. lis 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jdu taky urco, klidne muzem dat GTVER nekde spicha, treba te pockam u metra, nevim odkud jedes..

Dnes jsme meli hravou mezi pul ctvrtou a sestou, ani jsem nebyla ospala.
6. lis 2008 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic proti,ale ja si myslim,ze Gtver prijede autem,vid???

Ja se hlasim na 50 % :grinning: :grinning:

Romcatko,neboj,neni to tam zase tak velke aby jsi nas nenasla :wink: a my tebe :wink:
6. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

holky hoří vietnamská tržnice v Písnici a doporučují nevycházet po celé Praze 4. Prý jak je mlha tak se do nedostane vysoko a roztahuje se to po celé Praze. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak snad to bude ok, my bydlíme kousek od toho.
6. lis 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
monči děkuji za podrobný popis cesty, snad ho můj orientační (ne)smysl pochopí :grinning: :grinning: Autem??? kdepak, pěkně MHD :grinning:
babara, já jedu metrem z Kačerova na Háje :wink: , klidně můžeme dát spicha
jinak taktéž kdyžtak prosím o hlášení se ke mně :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,jsem si to asi spletla s Adris ne,ktera jezdi zasadne jen autem :wink:

Taky nemam orientacni smysl,nejak me ho zapomneli dat do vinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

A tebe snad kazda pozname,40 kg mlada pani sotva tahne od metra kocarek s 9.mesicnim ditetem :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přímo od nás jede autobus 170, k zastávce Modrá škola, akorát já směrem na Háje radši přesedám na metro, je to rychlejší. Busem je to 30 minut, přes metro 20.
6. lis 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: já ho asi budu mít v nosítku, takže jasné poznávací znamení :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak už vím, kde to je, chodím kolem, když jdu do czechcomputeru
6. lis 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek