• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Holky tak ať to venku přežijete, snad to ovzduší není tak hrozný. Upozorňovali i na Chodov...prostě celá Praha 4 :frowning2:
6. lis 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkněte se na seznam, tam to je jako hlavní zpráva!
6. lis 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,ale czechcomputer je na opacne strane jako ten kostel,kdyz jdes z metra smer Kino,tak jdes do toho czechcomputeru a kdyz chces ke kostelu,tak vylezes smer Modra skola....,jedine,ze by si to cele obchazela kolem Modre skoly,jakoby rovne a na kruhaci do prava,pak tez dorazis ke computeru....teda zda se nepletu a nebo to vlastne jeste prolezt za tema vietnamcama a klickama.... :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak venku je hotová kalamita, teď jsme přijeli z plavání z Libuše a tam je fakt boží dopuštění, ještě teď proudí jedno hasičský auto za druhým, plný ulice Vietnamců, autobusy od Libuše spíš nejezdí než jezdí. Ráno jsme vylezli z baráku a tady děsnej smrad, tak jsme to tu obíhali, jestli nám něco nehoří a ono to bylo cítit tam odtud až sem na Kačerov. Děsně mě bolí hlava o tom zákazu vycházení jsem četla na idnes až teď. Kamarádka to ráno cítila i v Braníku.
Jinak potvrzuju, že Ondrášek je pořádnej chlapák :wink:, ještě že jsme Barčo procházkovaly včera, dneska by to asi už nešlo... :frowning2:
6. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristýnko,

včera to bylo super a ještě že to fakt bylo včera :grinning:

Jinak ten požár je fakt děsný, já tady holky varovala, ale už sem fakt psát nebudu, protože nikdo nereaguje. Sestřenka dělá v rádiu, má nej informace a prý jde vítr směr Chodov-Opatov, takže tam prý se nesmí vůbec ven. Já řešim zda mám s Ondrou přeběhnout na plavčo nebo ne :unamused: Moc se dýchat asi nedá viď? Jsi na ICQ?
6. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapínám ICQ :grinning:
6. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky pozoruju, že se to tu trochu kastuje. Škoda.
6. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Gtver, bejt tebou jedu teda budem, páč na metro to máš po schodech že jo... a na hájích se taky vystupuje na te strane co nejsou ty jezdici, takze jed 170, muzem na tebe pockat na zastavce, nebo ja teda osobne nevim, ale holky se te určo ujmou!
6. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako Baro,
co ti na to mame napsat,myslim ze kazda z nas ty zpravy videla a usoudi podle toho,co ma a nema delat,tak se prece necerti ze ti na to nikdo neodepsal :wink: je to katastrofa co se posledni dobou deje,ale je toho tolik,ze me osobne uz to nudi ty kecy kolem toho,kazdej to rozmazava podle sveho,nekdo si prihodi a nekdo zase ubere a myslim ze v nasi republice uz to jine ani nebude :cry: :frowning2:
6. lis 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,ale Barce to muze byt jedno zda pujde po schodech,bude mit maleho v nositku nastesti,ze nemusi slapat schody :grinning:
6. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda tak i tady na Pankráci je to hrozné smrad všude, dnes teda ven určitě nejdem, Barčo dík za info být tebou tak bych plavčo vynechala, hlavně jste opravdu kousek od toho.
Holky tak já to mám taky na 50 jestli zítra dorazim.
Hlavně bych chtěla dám peníze za pexesa Báře.
6. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je dneska od šesti bulící den, asi bříško nebo co...

Jinak s tím požárem, já na hájích nic necítím, ale ráno tu jezdilo auto a hlásilo, že nemáme vycházet, ani větrat, tak posloucháme. Ven bych teda fakt radši nechodila. Hoří guma a textil a to je pěkněj sajrajt, tím spíš pro malý.
6. lis 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to cítila v 5 ráno dneska hrozně, i jsem vstala a koukala, jestli nam nehori panelak, ted nic necitim, tak jdem na plavčo...

Moni no jo já to přehlídla, tak mi je to fuk... budu čekat u východu z metra v 9:30...na tu kámošku.
6. lis 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, jak jsem byla ve ctyri vzhuru a vetrala, tak jsem citila desnej smrad, myslela sem, ze nekdo neco zapalil v ulici. Tak to uz bylo v noci, teda pani! Ale ted sem byla venku a uz nic citit nejde tady na Hajich.
Je to hruza clovek si vyvetra a naopak si zamori byt.. :angry:

No, moc lidi v diskuzi taky neni moc dobry, nestiha se cist ani reagovat..

Tak koho mam zitra kde cekat? Co takhle 9:40-9:50 na zastavce busu Modra skola jako minule?
6. lis 2008 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, kdybych ráno věděla, že je zákaz vycházení, tak jsme nikam nejeli, ale nevěděl to nikdo, sjely jsme se tam z celý Prahy
6. lis 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mončo. samozřejmě s tím východem z metra máš pravdu, já to nemyslela tak, že půjdu přímo k czechcomputeru :wink: ono jde asi jen o to, že každá se na to možná koukáme z jiného úhlu, na tu mapu :grinning:
6. lis 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, já kočár vezmu jen v případě, kdyby pršelo a pak samozřejmě pojedu busem. :wink:
6. lis 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidite děvčiny :grinning: Baru, myslim, že ja tam kolem 9:40 budu když mam sraz s Verčou v 9:30, ona je taky z Prahy 4 Budějovický, tak třeba jí přesvědčíme na koníka :wink:
6. lis 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje holky, nechtěla jsem to komentovat, ale neblbněte s tím "kastováním" :angry: , když se podívám na diskuzi, tak tam přece není žádná ignorace, tam totiž není vůbec NIC, takže spíš tady nikdo v tu dobu ani nebyl :wink: :slight_smile:
Jo, je nás tu teď třeba víc, ale jak píše Babara, všechny víme, že si člověk kolikrát nemusí všimnout každé zprávy, občas se nestihne hned reagovat atd., tak tak se to musí brát, nebudeme se tu přece čertit, kdo s kým mluví nebo nemluví. Možná za to budu moct i já, že jsem "zavinila" přejmenování, ale stojím si za tím. :sunglasses:
6. lis 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
?????????
6. lis 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona se to táhne už delší dobu a většina lidí se tu zná už osobně, a pak je to bohužel čitelný mezi řádky
6. lis 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
několik lidí tuhle diskusi už i definitivně opustilo
6. lis 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver tebou to ale fakt neni
6. lis 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naro, já to nemyslela ve vztahu k osobním sympatiím či antipatiím.
6. lis 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už mlčím
6. lis 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem mimo, co se řeší?
6. lis 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tomu tady taky prestavam rozumet :fearful:
6. lis 2008 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne holky,byly jste venku v tom smradu?My jsme ven šly a bylo to v pohodě :wink: .
6. lis 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Masacek, já jsen vyběhla ven a nic jsem tady necítila.
6. lis 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypada,ze tady tomu nikdo nerozumi :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Kristy,jestli jsi tim,ze se neco tahne uz delsi dobu(vysvetleni skrz trapnou debatu o kocarku,co mamina to jiny nazor) a urcite lidi se vmesuji do ceho nemaji,potom vznikaji dohady a stane se ze nekdo z nekym nemluvi,JISTE JSEM POCHOPILA ZE SE MLUVI O ME A O BARE(BARBAREK) ale nikomu do toho nic neni,bylo to mezi nama dvouma a to ze spolu mluvime jen to co musime tak v tom neni jen kocar ale je v tom neco jineho(ale to nikdo bohuzel nevidi) a pokud si nekdo vsiml,tak uz nereaguju na to aby se tu neco resilo,proste si toho nevsimam a to ze nekdo tuhle diskuzi opustil,NENI SKRZ NEJAKE NESHODY,ALE TO ZE SE NEUMI ZAPOJIT DO KOLEKTIVU,to je muj nazor......

POKUD NEKOMU VADI,ZE SEM CHODIM(VYPADA TO NA BARU A KRISTY)TAK JA SEM PRESTANU CHODIT,ALE TOHLE UZ ME PRESTAVA BAVIT,NEUSTALE NEJAKE TRAPNE KECY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BARCO/GTVER-mas naprostou pravdu,je to tak!!!!!!
6. lis 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek