• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
tak dost holky, doprčic! běžím na plavčo, pak si to tady s váma vyřídím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty běžíš na plavčo do Prčic? :astonished: Ty jo, tak to se jen tak nevrátíš... :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste posledni vec -pokud ja nemluvim z Barou(Barbarek)je jen a jen moje vec,nikomu do toho nic neni a bohuzel to tak v zivote chodi............
A zda sledujeme pozorne,tak Gtver mela pravdu,ze kdyz sem psala Bara o tom pozaru,tak jsem tu byla jen ja a Gtver a Barbarek jsem hned napsla ze uz nebude psat,to je k nechapani a nevim proc a z jakeho duvodu se tady resi tahle prapodivna debata :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: jen to tady z takovou pujde do kopru a pokud sem nekdo prestal psat tak je to take z duvodu,ze to tu docela zelo prazdnotou,tak kdo by tu co delal,mluvil sam ze sebou?????????????????

FAKT UZ NEROZUMIM NICEMU A BUDE NACASE ZVEDAT TAKY KROVKY :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
6. lis 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda ženské... člověk tady pár dní není... a nestačí se divit:grinning: Já tady taky nic moc pravidelně nechodím, ale že by to bylo kastování... bych ani neřekla, v mém případě je to spíš nestíhačka:grinning::grinning::grinning: Teď jsem tady třeba skoro týden měla těhu kámošku se čtyřletou holčičkou, byl to docela fičák... hihi... navíc nám pak dva dny nešla elektřina (předělávaj komplet rozvody v baráku), takže jsem s malým nemohla ani ven (kočár z devátého patra s těmi mými koleny teďka nesnesu, mám problém unést i nákup:angry:, sem zvědavá, jakej lazar budu po tý operaci:confounded:)... a dneska to taky stálo za prd, je tu smrad jak blázen - navíc na to krásně vidím... teda viděla jsem, jak se v dálce valily mračna dýmu k obloze, teď huž není vidět vůbec nic:grinning: Jen cítit:grinning:

gtver: náhodou, nápad to byl s tím přejmenováním dobrej, taky jsem už víckrát uvažovala, jestli by to nešlo změnit - každopádně dík za info, bych jinak asi hledala... a hledala... a hledala:grinning::grinning::grinning:

Monči77, opovaž se!:wink::grinning:
6. lis 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: Tak jsem asi kapku mimo, ale o co jde???

wafi ahoj, chtěla jsem ti moc poděkovat za kontakt na dr. Hodrovou, v pondělí jsme tam byli a myslím, že budeme spokojeni, paní doktorka je moooooc fajn :dizzy_face:
6. lis 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak tohle fakt nemá cenu. Myslela jsem, že diskuze je od slova diskutovat apod. Já jen nepsala, že na mě nikdo nereaguje, tak mi přijde zbytečný něco psát. Jindy se tady rozvedla debata i na to, že venku prší. Ale člověk něco napíše a je zle. Respektivně Mončo sorry, ale jsi to ty, která tady dělá zle a hned dělá z komára velblouda! :confounded: Nikdo jinej to co jsem napsala tak nekomentoval!

Takže páček schledáček milá diskuze, tohle už přesahuje všechny meze a tak je lepší to ukončit včas a v klidu :wink:
6. lis 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
báro, proč se proboha rozčiluješ nad nesmyslem? :wink: Já se tě snažila uklidnit, žes to vzala možná zbytečně osobně, že to mělo spíš úplně normální důvod. Já tu třeba už fakt nebyla a vím, že jsem nebyla jediná. Osobní antipatie jsou jedna věc, ale nevztahovala bych to obecně.
6. lis 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo v poho, já to nevzala osobně, beru každý názor, jen už mě to tady prostě nebaví víš.Není to jako na začátku, když byl každý v pohodě a bylo radost tady diskutovat :wink: tak pa
6. lis 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, tak my s Lilly zítra taky do herny dorazíme! A nehádejte se :wink:
6. lis 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam bude teda překoníkováno :grinning:
6. lis 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jsem nechtela psat,ale Barbarku,napsala jsem neco oskliveho na to,myslim ze ne,napsala jsem to uplne normalne,mam svych starosti dost a ne jeste poslouchat poucovani od tebe ze to zlo ktere tady je za to muzu ja ,jsi normalni??
Nektere z nas se take dotklo to,ze jsi napsala ze uz te to nebere a ze jsou tady nove tvare,konecne alespon nejaka zmena,to je jako by jsi napsala ze uz te nudime atd.no proste a jednoduse koncim,ty veci me posly postou,nemam chut se s tebou uz videt.........

Mejte se tu krasne a konecne uz tu nebude takove zlo......vsem se moooc omlouvam
6. lis 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: Do p.... já bych si dala nejradši pár facek :angry:
6. lis 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,neni to tvoje vina,to me ver,za vse tady muzu ja,uz to tu bude jen a jen super,neboj!!!!!!!!!!!!!!
6. lis 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ježiš neblbněte. Nevím, co se tu přihodilo, ale i když spolu někteří lidé nevychází, tak se přece v diskuzi dá fungovat ne?
6. lis 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, to jsem rada, že jste spokojené:slight_smile: třeba se tam někdy potkáme:wink:

monči77:frowning2:

gtver, neblázni, Tvoje vina rozhodně nic není...

ženské, ženské... neblbněte...
6. lis 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a já Mončo, já nekončim kvůli nikomu, ani kvůli Monče, je to tu je prostě poslední dobou nudný, nedá se moc pokecat, když napíšu, většinou nikdo moc nereaguje a když tak jsou roztržky.Takže proč to řešit. Vše časem ztrácí svoje kouzlo a tady se to už táhne dlouho.

Mončo neříkám, že píšeš něco špatně, jen prostě se vždy všecho chytíš a abnormálně to řešíš!!! Ty věci ti měl dovézt Petr,nevěděla bych jak se k tobě chovat, když si nejsem vědomá, že by jsme si tak extra ublížily jak ty píšeš, ale stačí poslat adresu a pošlu balík. A fakt už konec, jsme přece normální lidi ne? Takhle do extrémů jsem to fakt nechtěla :frowning2:
6. lis 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
wafik: Jde o to, že jsem neměla reagovat na půl dne starou věc, nerozjelo by se tohle, viš :frowning2:
6. lis 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmarjá ženské... já tu kolikrát psala věci, které zapadly... se holt v diskusi občas stane:slight_smile: stejně tak jako to, že tady sem tam není den dva ani noha:grinning: tak neblbněte...

gtver: nereagovala bys Ty, reagoval by někdo jiný... myslím, že se tím zbytečně trápíš...
6. lis 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver za nic nemůžeš, já bych to ukončila, jdem normálně kecat ne? Barbarku :frowning2: me by ale treba zajimalo jak zvladas s tou nohou a tak... tak bych chtěla abys sem chodila a normoš se s nama bavila... ale jestli uz se ti sem nechce chodit, to nelze nutit, ale az sem trebas za tyden prijdes, rády (nebo aspon já) s tebou rada pokecám, ju?

Moni ty taky nezvedej krovky ani nic jinýho a tak...aspon je tu prča.. je co číst ne? Ba ne kecám :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni mě už to fakt rozčílilo, nikdo na mě tak ošklivě nereaguje jako Monika. Jen jsem Kristýně napsala, že na mě nikdo nereaguje a Monča se toho chytla a hned spustila :frowning2: A to si nemyslim, že naše debata ohledně kočárku byla tak děsná a nebo že bych jí udělala něco jinýho.Ale už to nemá smysl řešit, prostě tady tu debatu hodně omezim.

Jinak nožka mrcha zlobí, když jsem to řekla doktorovi, tak se smál, že půl rok je ještě málo.Tak mě fakt teda nepotěšil. Tak chodím denně na rehabilitace, fakt zábava. :frowning2: Ondrášek je kus chlapa, mám fota v albu :grinning:
6. lis 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jovka Barčo to si teda užíváš, vlastně se to táhne (ta noha) už od porodu, vid? nebo pred porodem to tak nejak bylo... no teda blbej pád šmarjá
6. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni zlomila jsem si jí v 35 tt, takže už fááááákt dlouho. :frowning2: No fakt děsný.Xenuška je úžasná, já jí viděla jako miminko na Budějovický :grinning: a pak už ne :frowning2:
6. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vole Baro prober se,pripadalo ti ze jsem na to osklive reagovala?Ja uz te fakt nechapu,kdybych na tebe byla mila tak se stejne nezavdecim a vse co napisu bude osklive,uz me prosim vynech...
6. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebuď na mě prosím tě sprostá a pošli mi svojí adresu ju :wink:
6. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,tak co plavání?
6. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak to nás bude zítra vážně hodně, samej koník :grinning:
6. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru no však já vás neviděla nikdy, no... jsem zaprdlík.... :wink: se mi nechtělo na dlouhý procházky nebo jsem nemohla... tak dáme všechny zase někdy spicha na budějárně, ty palačinky tam jsou luxusní :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda jestli se tu nerozhadame do krve!
6. lis 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když se sladíme časově a s jídlem prcků tak to není problém :wink: Myslim, že problém mám jen já s Monikou,budem se už ignorovat, takže se neboj, vše bude ok :wink:
6. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak si laskavě pošlete adresu a jděte už nekam, jestli si chcete neco povedet, tak do IP, my tady na to nejsme zvědavý, už toho mám dost...!

Gtver dneska to bylo super! fakt jsme se vyblbli, potapeli se do domečku a tak...
6. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni naprosto souhlasím s tebou. Nemá se to řešit tady!!! :wink:
6. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek