• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
uvidim se rada, myslim, ze bysme se mohli sejit i tak, ze bysme neco mohli v DBK nakoupit na ježulu... takže bezva navrhuju utery nebo nevim...
6. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Xeni už je problém, úterky a čtvrtky máme plavčo :grinning:
6. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechala bych to až na ten další týden, to už nebudu mít rehabilitace a bude klídek. Ale můžu jen pondělky, středy a pátky.
6. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurna baby to je fakt hruza. Uz toho ale opravdu nechte, chodte sem dal obe, ale vzajemne si piste prosim do IP.
6. lis 2008 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dala jsem do alba nové fotky Ondry. Je tam s kamarádem o 2 dny mladším,kter je všem rychlejší. Dokonce má už 6 zubů :grinning: My za ním pěkně zaostáváme :grinning:
6. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vidim ze asi pisu se zpozdenim :slight_smile:
Ja vas holky fakt nestiham, nikdy nestihnu odpovedet a reagovat na vsechny, tak se vsem predem omlouvam.

Jani, ty jdes na nejakou operaci s nohou? To mi nejak uniklo..
Bar musim kouknout na Ondraska. A porovnat s Hyneckem. Dyt sou sobe nejbliz - asi o 2 tydny jenom.
Kristy co hlava, uz se vyvetrala? :grinning:
6. lis 2008 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můj dnešní zajímavý den pokračuje - už přes hodinu hledám mobil :angry: . Kdybych ho náhodou do zítřka nenašla, tak se tímto veřejně omlouvám všem, co na mě mají kontakt, že zítra možná nebudu dosažitelná :wink: , ale nevzdávám to, jdu hledat dál :grinning:
6. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, abych to hledání neměla moc jednoduchý... - mám vyplé zvonění, takže i prozvonění je mi k ničemu :rolling_eyes:
6. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, holky
jj, tak se zdá, že hlava bude už ok :slight_smile:
A herna je zítra od půl desáté, že jo. Tak my zkusíme s Františkem dorazit taky.
Těšíme se na vás!
6. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak koukam, vse pri starem, opet se to tu hada:wink:. Nereste to, vzdyt to za to nestoji:slight_smile:

Jak se mate? Ze by se chystal srazik? To jdu prave vcas:slight_smile:
6. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristýnko, vy taky razíte jo? My ne, my máme rehabilitaci a jestli se už vůbec taky bude moc ven kvůli tomu požáru :angry:
6. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj Kačko,

jojo já jsem byla na útěku, ale vychladla jsem :grinning:

no něco malého plánujeme, jen asi bude problém s termínem :wink: Jak se máte???
6. lis 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se mame bezva, Mates uz obstojne chodi, venku se teda jisti za ruku. Ale porad blbe spi, tak stale doufam, ze se to zlepsi.
Ja bych brala na sraz pondelky nebo stredy:slight_smile:. I patek by sel
6. lis 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nám Kačko vyhovují stejné dny :wink: Musíme teda něco domluvit.

Holky jsem unavená, dobrou noc :wink:
6. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou dobrou. Me ceka jeste vytirani:frowning2:
6. lis 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kett, prave vcas :grinning: , zitra se jde do komunitniho centra/herny na Hajich (ten novy kostel). Klidne se pridejte, radi vas uvidime, bude nas hojne. Ja cekam kolem tri ctvrte na deset u zastavky Modra skola. Monika a Bram s kamoskou tam taky tak nejak dorazi ze jo.
Kristy, to bude fajn, kdyz se taky pridate!

gtver a co ze vypinas doma zvoneni? Kvuli malymu? Tak hledej, hledej :slight_smile:
6. lis 2008 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Barčo zkusíme to stihnout aspoň na chvilku. Malej to v 11 pravidelně zalomí, tak to už budeme muset ven. Ale je fakt, že ten vzduch má bejt dneska v noci nejhorší, tak se uvidí.

No Kett, vítej zase tady! Nechceš zítra taky přijít taky na Háje do toho centra v tom novém kostele?
Ty jo, teď jsem si toho všimla!!! Moc gratuluju k 8 tt!!!!!! :grinning:
Mates je šikulka, když si vzpomenu, jak si ho přinesla poprvé v šátku a teď už chodí. Pojedem 170, tak se přidejte!
6. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro, bylas rychlejší :grinning:
6. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím úspěch!!! Mobil nalezen!!! :grinning: Takže jsem zítra způsobilá komunikovat :wink: Báro, já tam budu taky tak nějak přibližně v 9:40 Zvonění bylo vypnutý od rána kvůli manžovi a teď už zase kvůli malýmu, nějak jsem ho v mezidobí nezapnula :grinning:
6. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedete z Kačerova? Tak to vás při troše štěstí cestou naberu :grinning: :grinning:
6. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, Kett, taky sem si vsimla az ted! Velka gratulace! Taky mame v planu kolem Hyneckova 1.roku zadelavat na dalsi :dizzy_face:
Tak se zitra tesim, holy, dobrou :pensive:
6. lis 2008 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak gtver, poznávací znamení, černej sporťák Casaualplay :slight_smile: , my to na metro nezvládnem, museli bysme na Budějovickou, takže bus :wink:
6. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se těšíme!
Dobrou
6. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
naro, poznávací znamení dítě na břiše :grinning: já právě jedu 170 už z konečný :wink:
Těším se na zítřek.
Dobrou
6. lis 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bych mohla zvladnout. Sice chodivame od 9 cvicit, ale vynechali bychom. Kristy, nenapsala bys mi, v kolik pojedete 170 z Kacerova? Abych mohla pristoupit
6. lis 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver, tak to se poznáme :wink:
Kett, tak koukám na busy - v 9,22 to jede z Kačerov, v 9,26 je to na Severozápadní a v 9,40 na Modrý škole.
Budeme se na vás na všechny těšit!
6. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, diky. Budu se snazit. Uvidime jeste, jak to rano bude vypadat s tim ovzdusim. Doufam, ze to bude lepsi!
6. lis 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee to je bezva, ahoj Kett!!!! no určo supr čupr se přidejte. Baru jo OK, me jen zrovna pristi tyden to moc nevychazi, ale jinak po, st, pa mame volno taky. Prosti tyden mohu teda jen v patek, ale stredu mam naplanovoanou s holkama se spolecnyho terminu na budejarnu taky, ale jak je znam, nikdo nedorazi jako vzdy... takze myslim, ze i kdyby, tak ve stredu by to slo, max. nas tam bude o fous vic z naseho terminu. Bezva.
7. lis 2008 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda tak snad už to tady bude v klidu a v pohodě.Tak Patrik už dnes bude spát na velký posteli tak jsem zvědavá jaká bude noc.
Tak mi chodíme v pondělí na cvíčo jinak můžem v rámci času , počasí kdy koliv, teda když někoho nečekám opraváře, balík a pod.
Jako dnes přišel na odpady , myslela jsem jak to stihnu do herny, ale to by se stim nesměl tak párat.
7. lis 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak bylo na srazíku?
7. lis 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek