• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj, bylo fajn :slight_smile:
7. lis 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
pro ty kdo nebyly, tak se chystá příští středu sraz na Budějovický ve Človíčkově.
Na srazíku bylo dobře , krásně jsme se rozlezly po celý herně :slight_smile: :slight_smile:
My vyrážíme na zabíječku k našim, tak snad nás nechytnou žlučníky :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, Verča si moc pochvalovala, jak jste si krásně popovídaly a pujde ve středu taky. :wink: tak jsem mela radost, ze jsem jí taky zapojila. Mam jinak zase hodně práce, takže se tak cca tyden nebudu ukazovat (do uzaverky, pak zase bude volno...tak pa
8. lis 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze ty ve stredu Bramburko nejdes?
8. lis 2008 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen, účetnictví, nebo budu mít co číst ?) :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,To bylo dnes hrozné počasí co?
8. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Masacek: A už to asi nebude lepší :unamused: Takže teď už se spíš těším na sníh, tohle hnusný mokro nesnáším, ikdyž, co může člověk čekat v Praze, že? Hlavně doufám, že letos něco napadne (ne jako loni), hlavně kvůli malýmu, bude to vlastně jeho první zima, kterou si bude moct pořádně užít.
Báro: ve středu uvidím, jak to s náma bude, dám vědět :wink:
9. lis 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. To byla u nás noc Esterce začala rýma a nemohla pořádně dýchat, tak se furt budila Holky poraďte co s tím. Máme tyu vysávačku na odsavač, ale nevím, jestli mám zítra ještě koupit na kapání do nosu?

Libenar? nasivin? Vincentku?

Ve středu bohužel nemůžu skoro nikdy. Mám nějaké povinnosti. :frowning2:
9. lis 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romco,to je mi lito,chudinka Esterka,ja davala Libenar ze zacatku,ale ten nam nepomohl tak jsem zacala davat ten Nasivin a bylo to lepsi,ale nejlepsi je odsavat,odsavat odsavat :wink:

Barco,jak jsi dojela domu a stihla jsi to?

Baro,pexeso,omalovanky super,nadhera,zasoby na pekne dlouho :wink:

Masacku,proc jsi nedorazila i ty do herny?

Xen,at te to nepohlti ta prace :grinning:
9. lis 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my jsme meli taky pernou noc, Hynecek mel od vcera horecku, rano uz dobry, ale tak jinak narikal, jinac je ok, hravy, ma trosku rymicku a kasel, no snad to nebude nic vazneho. V noci nechtely cipky ani Nurofen zabrat. Teda byla sila to do nej dat, posledne mu to chutnalo, ale ted bleee :zipper_mouth:

No ja mam taky zasobu tech pexes a omalovanek, jsem silena, nejradsi bych se do toho pustila klidne sama hned :grinning:
9. lis 2008 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,me to jen nebavi vystrihavat :frowning2:
9. lis 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebojte, uz mam za sebou zhruba všechno hotový, jsem včera tamakala a dnes dopo, ted jdu udelat zbytek, jsme u nasich, mala spi a je pohoda. Taky uz vcera dostala to odstrkovadlo, a uz i tape nozickama, ale ze by se odrazela, to ne........

Gtver, ne mam praci - redakční - pro jeden casopis...
9. lis 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajajaj :frowning2: tak držíme Esterce i Hynečkovi ať je to rychle přejde! Bohužel co na to neporadím - máme odsávačku, kterou jsem ještě ani nerozbalila a Libenar, taktéž netknutý, takže s jeho účinkama... nevím :wink:

Mončo jojo, v pohodě :wink:
Xeni, tak jste se dočkali :dizzy_face: , neboj, malá potrénuje a za chvilku ti ujede :grinning:
9. lis 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,at se z toho Hynecek brzy dostane :wink:
Rika ti neco "TELEFON PETA ZELENY"????? :wink:

Tak nakup v Globusu v patek byl horor ale sehnala jsem vse co jsem chtela,maji tam vazne veliky vyber vseho,koupila jsem si tam jidelni sadu nadobi z kouroveho skla-44 dilu,mam z toho velikou radost,stala 999 kc a dnes jsem koukala do letaku a v Hypernove maji mit v akci tu samou sadu za 799 kc a jeste je tam navic velky ovalny talir,no se picnu :frowning2:
Na veletrhu jsem malemu koupila ten vlacek sew zabavnymi kostkami a se zvuky a svetly za 859 kc/mimochodem platila ho kamaradka,je bezdetna a moc tomu nerozumi,tak me pozadala at ho koupim a pak me ho zaplatila no a ted ho maji mit v akci v Tescu za 599 kc,tak tomu se rika pech,pokazde kdyz neco koupim tak to do tydne zlevni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo klídek :grinning: ,já mám zas evidentně "štěstí", že když už něco vyberu, tak to nemají a mít nebudou - včera se mi to totiž už zase stalo :angry: , tentokrát u hračky z Ikei. No nic no... Potajmu myslím pro Ríšu ještě na jednu blbinu z Tesca, nejdřív bych to mohla vzít v úterý a vsadím se, že už nebude :grinning: :grinning: Ale v tomhle případě by to možná bylo i lepší, protože to je fakt úlet...
9. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak koukám že nejsme jediný koho dostalo počasí do nemoci, taky rýmujem a kašlem, ale naštěstí bez teploty.
Tak ať je brzo všem dobře.
Barčo co Hyneček ještě má horečku?Patrik taky od mala trpí na horečky už mu je 2.5 roků a pokáždé jsem z horečky hotová, an to si asi nikdy nezvyknu :frowning2:
Romčátku já můžu poradit mořskou vodu dělaj spešl pro děti je to přírodní a docela pomáhá a jinak když je rýma větší tak olynth (zvlhčující) nebo otrivin , nasivin nám na orl nedoporučila že prý víc vysušuje sliznici, ale to je věc názoru tak že nevim.
Holky tak od úterý má být už kosa tak jsem zvědavá, taky se těšíme na sníh, tak snad něco napadne, nejlépe na vánoce.
holky co pečete za cukroví, chtěla bych něco nového k těm našim klasikám.
9. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja davala jen Vincentku - nosni sprej a nevim, ale jednou mi dala Dr. kapky míchany v lekarne, ty byly dobry.

Jinak odsavacka na vysavac je super.
9. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Baru, ve středu s tím počítám, tak doufám, že skrzevá nemoci se sejdeme!
9. lis 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak se mi povedlo se take prihlasit a musim napsat, ze se mi s vama v patek moc libilo........ Deticky byly super, Nelinka totalne nadsena. Taky mam z patku nejake fotky deticek (omlouvam se, ale jmena si uz nepamatuju) - tak az se mi to povede, tak sem ty fotky nekam soupnu, abyste si je mohly prohlednout. Jeste jednou diky - hlavne Xenuskam - ze me na ten vas srazik prizvaly. Mejte se pekne a zase nekdy navidenou (trebas u nas na Budejarne v Clovickove :o)
Verca
9. lis 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak cukrovi, ale ted 16.11. budeme mit sraz u kámošky a budem už vyrábět adventní věnce!
9. lis 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau Verčo, to nikam nechod!
Hezky si v nastaveni zmen ze mas Nelouska a do svyho fotoalba - to je ten fotacek vedle tvyho prispevku - kde mame vsechny fotky - nahraj fotky Nelinky, at všechny vidí, jaká je krásná! A vítej do klubu!
9. lis 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale teda ja jdu spááát, i kdyz dneska jsme spali u nasich a tak jsem si pospinkala do pul 10... :wink:
9. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme se vrátili domů, masný až za ušima, přecpaný břicha a plnej mrazák masa :grinning:

Jé, ahoj Verčo!!! My jsme tě taky moc rádi poznali a hlavně jsme rádi, že bydlíš tak blízko nás! Jsem skoro zapomněla vystoupit z autobusu, jak jsme se zakecaly.

Tak já myslím, že ta středa by teď mohla vyjít, ne?

Romcatko, u nás se vždycky potvrdilo, že neléčená rýma trvá týden a léčená 7 dní :slight_smile: , a jinak odsávačku hlenů na koberec máme stále nachystanou a dost často používáme úplně od mala.

Vypadá to, že náš brouček přeskočí lezení po kolenou a bude rovnou stát a nebo si to aspoň prohodí...

Xeni, hezky pracuj, ať máš ve středu taky volno! A taky ať můžeme vrátit do bodýčko!
9. lis 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak u nas uz horecka neni, jen ta rymicka, ta se projevuje az k veceru a kaslik. No malej uz mel horecku podruhy, nevim, jestli na to bude trpet, po mne by to nemel, ja mela snad jen jednou v zivote nad 38 a to sem pomalu umirala :grinning:
Tak snad do stredy budem zdravi, nikdo nam nechce verit, ze mu neco je, kdyz je jinak v pohode a hraje si :slight_smile: akorat spatne spime no, ted mi tady misto spani dela spolecnost u kompa :astonished:

nara, tak to zavidim, taky bych si dala

Verco, taky jsme te radi poznali, Nelinku samozrejme taky, jste holky moc sympaticky :wink:

Jj, Monco, mimiaukce, adrenalinovy sport pro zeny :grinning: ty uz Petu mas?
Jinak, to nema vubec smysl resit ty ceny, dnes uz je takova konkurence, ze vzdycky se najde levnejsi, kdyz se hleda, jde jen o to kdy kupujes a mas-li tolik casu sledovat vsechny ceny, ale to fakt nejde, to by clovek nedelal nic jinyho.

gtver pochlub se, co to mas v planu za ulet?
9. lis 2008 ve 23:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, jako obvykle jsme už vzhůru :rolling_eyes: :grinning:
Šmarjá cukroví, nestrašte mi tu :sweat_smile: Vůbec nevím, jak to letos dopadne, asi budu péct po večerech, ale to abych už začala. Nemáme totiž troubu, tak peču cukroví v remosce. Je to k nerozeznání, akorát se tam toho vejde míň, takže je to na dlouhý lokte :unamused: Zatím plánuju linecké (část klasicky s marmeládou, část s čokoládou a oříškem)vanilkové rohlíčky, nepečenou roládu, kokosové košíčky, to je základ, který dělám vždycky a k tomu ještě něco, co mě napadne, zaujme atd.
Báro, no ehm, nečekej zázrak, není to žádná výuková rozvíjející hračka :grinning: je to "jenom" velkej plyšovej mamut :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska mám slíbeno, že bychom mohli cournout po městě, zajít na oběd, prostě udělat si takový "nedomácí" den, tak doufám, že to vyjde po delší době :dizzy_face:
10. lis 2008 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne dobre rano "VSEM"

Barco,vyhrala jsem Petu na aukci :grinning:

Barco,dnes jedu do Tesca neco sehnat,maji to mit od dnesniho dne v akci,tak jsem na to fakt zvedava :wink: ale pochybuju ze to budou mit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
NEBUDOU!!! :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej neprovokuj jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky hoj, tak se hlásím do klubu - malý je taky nějaký nachcíplý:frowning2: Ale spíš než rýma ho trápí kašel - takový dutý a suchý, jakoby to byly průdušky... fuj fuj... zítra jdeme k doktorce, tak uvidím, co z toho nakonec bude...
Jinak nám se osvědčil Sterimar bebe - stříkám mu to sem tam i perevntivně a ještě jsme nemuseli odsávat, jen sem tam vytahujem nějakou tu šmudlinu z nosu:slight_smile:

Báro - babaro, neuniklo Ti nic, to spíš mě to v zápalu psaní ujelo:grinning: Moc jsem to tady nerozebírala - vlastně vůbec - a ani jsem nechtěla... jsem z toho všeho docela zdrblá a bojím se, jak to bude dál... musím být oki, jinak by se o malého neměl kdo starat - manžel chodí do práce a živí nás, doma zůstat nemůže:frowning2: No... snad to nějak dopadne... A ze spaní/nespaní Hynečka si nic nedělej, jsme na tom úplně stejně... a to ani nemusí být Viki nemocný... v noci se mi budí co hodinu, někdy i co půl hodiny... sem tam usne, sem tam ne... prostě špatnej spáč:frowning2: A my bychom přitom s manželem mohli ve spaní soutěžit... kdo toho víc naspí:grinning:

Kristýnko, my lezení po kolenou taky přeskočili... Viki se asi tak tři týdny plazil jak pravej mariňák:grinning: a pak najednou hups... postavil se v postýlce... a od té doby se zásadně a všude jenom staví... teď jsem ho přistihla, jak už ručkuje dokola po postýlce... tak jsem zvědavá, co bude dál:grinning: Na kolínka si jen kleká, ale že by po nich lezl... přesouvá se plížením (rychlostí torpéda:grinning:), tak mu to asi stačí... i když sem tam na to náběh má:slight_smile:

Monči77, nestraš s pečením... letos to asi budu muset odpískat... stejně by mi to Viki sabotoval:grinning: Měla bych strach, že se o tu troubu popálí, jak se chytá všeho kolem a pořád se staví... a troubu má obzvlášť rád, pořád po ní ťapká:grinning:

gtver, z toho si nic nedělej, mě taky vždycky všechno "uteče"... já už proto raději ani žádné nákupy neplánuju... prostě až se mi povede něco výhodně koupit, tak to koupím... anebo to koupím holt míň výhodně:grinning:
10. lis 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdem dneska odpo do Centra Chodov (tak ve dve), kdybyste se chtel nekdo pridat, dejte vedet...
10. lis 2008 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek