• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
wafik, mně nejde ani tak o to, jestli to koupím míň výhodně, ale o to, že to konkrétní prostě vůbec neseženu :angry: :grinning:

tak to vypadá, že nikam nejdeme :unamused: , chjo, jsem se těšila... :frowning2:
10. lis 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikdyž možná :confused: , neházím flintu do žita, začíná to vypadat přece jenom nadějně :sweat_smile: :grinning:
Báro, nevím, kam všude se stihneme podívat(jestli někam), Chodov byl původně taky v plánu, možná tam na sebe narazíme :slight_smile:
10. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, já bych možná šla, mala spi asi od 11, tak snad cca ve 14 hod bych to stihla, kdyby ne, si vas tam najdu, ja potrebuju bud na haje do Rossmana nebo do DM, a je mi to jedno.

Ve stredu s tim na tuty pocitam! Tesim se do hrackarství, ze nakouknu, takze co dat sraz v 10 hod tam a nebo kdo to stihne pred vchodem do DBK, resp. na vylezu z metra, pro ty z Hájů, Baru :grinning: sraz, v 9:45 na hajich treba dole v metru, at na nas nefouka. Bezva, co dal, asi vezmu golfky, abych mohla pak vzit cestou zpet obed, páč mala usne, atk ji nerada nechavam samotnou pred skolou.

No a dnes si Baru napíšem, ja nevim fakt jak to vyjde, ale tipuju, ze to stihnu, jela bych 154 bud 13:51 nebo 14:21, to jede ten nizkopodlazni... písnu ti. Možná kouknou jirkovi po nákým tričku, chce ho od ježula. Uz jsem mu to vymyslela - tričko, škrabka na brambory, poukazka do solne jeskyne, škola smyku, hru - nákou asi karetní něco na způsob osadníků, ale nevim jakou, hodim asi novy tema do volne diskuze...on má totiž i 30tiny, tak proto tolik...
10. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsem nasla i tu na konovi., ale moc inspirace jsem nenasla, diky
10. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my jsme přišli domů z první procházky, chvíli se ohřejeme a vyrazíme zase.
Já tak bytostně nesnáším nakupování. Je fajn, když jdu něco koupit a zrovna to je ve slevě. Ale kdybych šla něco cíleně koupit, že na tom ušetřím stovku, tak tam stopro nechám další dvě za kraviny, který nepotřebuju, takže budu nakonec zase v mínusu :grinning:
My ani nějak moc nehračkujeme. Kupujeme průběžně, jak roste, co je zrovna vhodný. Ale u nás vede nádobí z kuchyně, hrnce, měchačky apod, kolíčky na prádlo, noviny, pet lahve, včera si vyhrál asi hodinu s dvěma balíky plen, jezdil s nima po celém obýváku :grinning:, tyhle "hračky" má povolené a pak nepřípustné kabely, dálkové ovladače a nádobí ze stolu nejlépe včetně jídla:grinning: My se těšíme, až budeme kupovat třeba Merkury apod.
S cukrovím to letos vidím taky bledě, ale asi mi to rodina odpustí, manža nechce vůbec abych pekla, ale asi stejně neodolám. Myslím, že budu ráda, když aspoň vyčistím okna...
Tak se středou počítáme, čas je nám tak nějak jedno.
Jo a my ujížídme na Carcasone, máme asi čtyři díly :grinning: :grinning:
10. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,hec,sehnala jsem co jsem chtela a jsem nadsena :grinning: ,jukni do meho albicka :wink:

Jani,tobe patri velke diky,ty vis za co :wink: ja budu pect az se z toho zblaznim,mam napsano ze udelam 19 druhu cukrovi,ale uvidime co me malej dovoli :wink: u nas je totiz take ten problem,ze se neustale chyta za troubu,tak nevim nevim,ja totiz byla 4 mesice bez ni,tak jsem ho neucila za tam nesmi,a ted nam ji prijdou ve stredu zapojit,jelikoz se to v patek nejak nezdarilo,tak uvidime,snad ho to prejde :wink:
10. lis 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, Monči, ten má zubůůůů... to ten náš čertík pořád jen ty dva dolní - ale tak do týdne už budou určo čtyři, včera jsem zjistila, že se mu zam nahoře něco běláááá:wink: Koukám, že příprava na Vánoce je opravdu svědomitá:wink:, ale u nás by to neprošlo, manža by mě s tím vyhodil, že týrám dítě, když ho do toho oblíkám:grinning::grinning::grinning:
10. lis 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moniko-jak jsi dostala tu kosmetiku od te Betynky a vlastne i ja jsem si ji vylosovala,pouzivas ji?Ja ji dnes hodila do kose,jelikoz jsem s tim maleho 3 Krat umyla a on se me osypal,tak jsem presla zpet k osvedcenemu Sebamedu :wink:

Dnes jsem jela do Tesca do Edenu,cekala jsem na zastavce a uz tam byla mamina s golfkama,prijela nizkopodlazni 213,uz tam byl jeden kocar-taky sportak,nastoupila ta mamina s tema golfkama,pak ja a ten s prominutim debil ridic,jednu maminu vyhodil ven s kocarkem(to jsem byla samozrejme ja) ze proste 3 kocary nevezme,nechapu,pritom jsme se tam krasne vesly,tohle se me za 10 mesicu stalo poprve,jsem uz na bus a na ridice 213 dost alergicka,nejprve me prevrati hlubokej kocar i s malym a ted me vyhodi z autobusu,pekne jsem mu vynadala a az jsem vystoupila,tak jsem na nej udelala pekne gesto :frowning2: byla jsem fakt nastvana,dalsi bus nizkopodlazni me jel az za pul hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči, to byl fakt nějakej debil:unamused: Já si pamatuju, když jsem ještě jako těhu jezdívala 213 k doktorce na gyndu, že tam tři kočáry normálně bývaly... a ne jednou... teď jsem měla teda štěstí a jela jsem buď busem sama nebo maximálně ve dvou...
10. lis 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,ma 8 zubu :grinning: ale ty ma uz tak 2,5 mesice :wink:

Nahodou se do toho pekne oblika,je to klasickej overalek ve predu myslim na 5 druku :wink: stejne je to jen na Vanoce,me se to ale moc libilo,je to velikost 9-12 a ma to tak nejak akorad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To tricko je mu vetsi,to je taky 9-12 :wink: a to body je 6-9 a je mu vetsi,takze vubec nechapu to cislovani :frowning2:
10. lis 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,kdyz jedu treba na Chodov,v buse jsou i 4 kocarky a zadny ridic s tim nema nejmensi problem,ale tenhle vehementne ano :frowning2: byl pekne arogantni,stal na zastavce nez proste jedna vystoupime :frowning2:
10. lis 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi to nedalo a našla jsem si smluvní přepravní podmínky Pražské integrované dopravy... a buďme rády za to, co je...:frowning2: No koukej:
2. Na jedné plošině vozidla smí být přepravován:
a) ve vlaku metra pouze jeden dětský kočárek;
b) ve vozidlech povrchové dopravy na vyhrazené plošině pouze jeden dětský kočárek; řidič (průvodce lanové dráhy) může podle provozní situace povolit přepravu dalších kočárků.
3. Do tramvaje a autobusu lze nastoupit s dětským kočárkem pouze po souhlasu řidiče. Výstup s dětským kočárkem je cestující povinen včas signalizovat řidiči dvojím stisknutím tlačítka "Znamení k řidiči".
4. Naložení a vyložení dětského kočárku (v metru pomoc druhé osoby při přepravě dětského kočárku na pohyblivých schodech, šikmých nebo svislých plošinách nebo na pevném schodišti) si musí cestující zajistit sám.
5. Pokud řidič nebo jiná pověřená osoba z důvodu okamžité přepravní situace přepravu dětského kočárku odmítne, nesmí cestující s dětským kočárkem do vozidla nastoupit.
10. lis 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky mě fascinuje, že "na pohyblivých schodech musí kočárek s dítětem přepravovat dvě osoby tak, že osoba držící rukojeť musí vždy stát na vyšším stupni schodů, druhá osoba musí stát pod kočárkem a podpírat jej" - ale o tom jsem věděla... takže to vědomě porušuji, páč bych se nikdy nikam nedostala:grinning:
10. lis 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno... on i ten jeden kočárek na plošině ve vlaku metra je zajímavý... teď ještě kolik má jeden vlak plošin a kde se dozvím:grinning:
10. lis 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,presne tohle jsem cekala,vim a znam prepravni podminky,ale stejne,na jednu stranu ridice chapu,ale nikdy s tim nebyl problem,ale tady zrejme ridic nemel svuj den :frowning2: :frowning2: proste podminky na h....
10. lis 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

áá koukám žhavé téma...autobusy a MHD. To je teď u nás na denním tématu, Petr u MHD jezdí a rozčiluje ho provoz i lidi. A co se týká kočárků tak vim, že smí jen jeden, ale záleží na ochotě řidičů. Kdyby se něco totiž stalo, tak je to na řidičovi a to nechtějí riskovat. Petr teda taky říkal, že obzvášť ke kočárkům je teď extra ochotný...vzpomene si vždy na Ondráška. :grinning:

My jsme dnes byli na kontrole a na očkování a máme trochu reakci. Sice nemá teplotku, ale hodně pláče a nožička ho po vpichu asi hodně bolí. Trošku se jí dotknu a hned strašně pláče. Tak jsem zvědavá jaká nás čeká noc :frowning2:

Jinak co se týká středy a Človíčka, tak se taky pokusim dorazit.Měla bych něco mít, ale to možná bude dopol a nebo vůbec. V kolik že se plánuje srazík?
10. lis 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru a ostatní, navrhovala jsem výše - takze co dat sraz v 10 hod tam a nebo kdo to stihne pred vchodem do DBK, resp. na vylezu z metra, pro ty z Hájů, Baru sraz, v 9:45 na hajich treba dole v metru, at na nas nefouka

Slo by to? Snad jo..pa
10. lis 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni já myslela, že se jde odpol po obídku, sraz tak cca ve 13hod :confounded: Já mám dopol rehabilitace a Ondra papá kolem 13hod. Jsme zvyklý papat v klidu doma, ale třeba by jsme to zvládli i tam..pokud se t tam dá ohřát.Ale dopolko to nestíhám asi vůbec :frowning2:
10. lis 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Xeni skrabka na brambory?? I dont get it, to musis vysvetlit :confused:
Karetni hru doporucuju velice BANG!, ale chce to vice hracu.

Nara, co mate za rozsireni nebo za Carcassony??

Jo, holky, jednou sem nasla na buse vylepeny, rucne psany ten bod 3, ze jako musi ridic odsouhlasit nastup s kocarkem a ja na to hledela teda dost sokovane, jeste ten ridic nam delal naschval, ze nas priskrip mezi dverma a to sme na nej mavaly, ovsem jsme se nepodivaly asi jestli nam da souhlas, coz ho asi nastvalo. No ja si chtela vyfotit ten napis a cislo busu ze jako si pudu stezovat, ze to urcite nemuze, proc bych ja se mela doprosovat nejakyho souhlasu (byly jsme jen my dve mamy spolu, prazdny bus) dyt ty nizkopodlazni jsou pro kocarky a vozickare predevsim, ne??? No nastesti sem to nestihla vyfotit, no nevedela sem ze je to opravdu v prepravnich podminkach! :pensive:
10. lis 2008 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

taky se mi už stalo, že bus vzal jenom dva kočárky. Sice mě to štvalo, jenže jsem věděla, že na to má nárok, takže jsem to brala, že to tak prostě je. V rodině jsme měli řidiče z povolání, takže taky vím, jak je to s tou zodpovědností, znám případ, kdy autobusák zastavil lidem mimo zastávku, jednoho člověka srazilo auto a ten řidič autobusu si šel sednout. Tuším, že snad v Londýně je na eskalátorech dokonce zakázáno jezdit s kočárkama vůbec, takže si řikám zaplať pánbůh za to, co tady máme, když už tady není víc výtahů.

Barčo, tak přijeďte po tý rehabilitaci. Jídlo tam určitě půjde ohřát, to je ok.

Báro, máme ten základ tý hry, pak princeznu a draka a ještě dvě, no já snad budu muset tu krabici najít, protože nevím. První jsme dostali jako svatební dar a pak jsme dokupovali :grinning:
10. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám RHB od 9.30 do 10.00, pak musim pro Ondru a to než se tam dohrabu, to bude docela dost hodin a vy budete odcházet. :unamused:
10. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, wow :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já musím mít toho mamuta!!!! Aspoň něco mi musí vyjít! :grinning:
10. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tohle je vtipný... http://www.milyjezisku.cz/ holky nechapu proc nemuzou bejt v buse 3 kocarky, kdyz se tam pohodlne vejdou, tak at to zmenej....jakej je rozdil v bezpečnosti mezi tim, že jede jen 1 nebo 3 kočárky...

Baru, no škrabka na mrambory, Jirka má rád užitečné dary...co je na tom? :grinning: :grinning: :grinning: neee, my si davame dary pro prču... pak je více balíčků a je to veselejší...dnes jsem s Barčou koupila moc krásná triko jirkovi... tak uz jen ty poukazky a tu hru... no koukala jsem na tu Bang, ale prave ja shanim nákou, která jde hrát ve 2, rádi takhle večer hrajem, Carcassone, i Osadníky to všechno máme, jako dobrý, ale co ted?
10. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, :grinning: s hrama ti neporadím, u nás ze všech her vyhrávají starý dobrý obyčejný Monopoly :grinning: S těma kočárkama fakt záleží na ochotě řidiče, zrovna v pátek na ty Háje jely 3 najednou (Nara, Kett a ještě jeden) a nebyl problém. Ale trochu chápu, že když si řidič není jistej, tak se mu nechce riskovat, byl by to jeho průšvih - ostatně proto tam je, že je to na jeho triko, co pustí.
10. lis 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,
tak ja uz se tesim na stredu, Frionka rikala, ze by taky sla omrkout Clovicka, ale pro malou Lucinku to asi moc nebude, co?
Xeni, dary super, souhlasim, nemam vubec nic proti skrabce :wink: jen jsem se ptala :grinning:
Nejakou hru urcite vyberes, v Bambuli jich maj celkem dost, treba karetni hra UNO se da hrat uz ve dvou. Citadela je taky dobra i pro 2, znate?
Nara, tak princeznu a draka jsem jeste nehrala. Delam si zalusk na to 5.rozsireni, uz jsme ho venovali kamaradum, bohuzel jeste nebyl cas si to s nimi zahrat.
Znate www.hrajeme.cz, ze jo?
10. lis 2008 ve 23:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zas tu ráno straším :rolling_eyes:
Báro, tak jak na Chodově, pořídili jste něco? My jsme tam včera nakonec taky byli, ale až asi od 16h.

Holky můžu se zeptat? Kde jste kupovaly botičky? Myslím už normální chodící. Potřebuju nějaký tip, včera mě zaujaly snad akorát jedny u Bati, ale jinak... :confounded:
11. lis 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Ríša seděl včera poprvý v nákupním vozíku a byl z toho šíleně nadšenej :grinning:
11. lis 2008 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokračuju v dotazech:
Stále ještě nevím, jestli vyhraje tobogán žirafa FP, nebo plivátko Playskool. Ať už to bude cokoliv, rovnou se ptám: Mončo: Jsou u žirafy rovnou v balení i baterie? (FP mívá baterky, co mám zkušenosti, ale může být výjimka)

Xeni: Jsou u plivátka baterie součástí balení? (Stejně bych asi pořídila i náhradní, ale jde mi o to, jestli je musím vzít rovnou.)
11. lis 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huráááááá! že by se mi začalo dařit? http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80014041 Přece jenom to dostali!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Takže končím v samomluvě a pořítím se tam (teda až otevřou :grinning: :grinning: )
11. lis 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek