Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

Ahoj holky, najde se některá, co bydlí na praze 4 a čeká mimi?? Pokud ano, určitě se přidejte do diskuse 🙂 🙂 🙂
adua
11. lis 2008
AHoj holky, můžu se přidat? 🙂
V lednu se stěhujeme do Modřan. Bydlí některá někde poblíž Prioru? Vůbec to tam neznám a moc ráda bych se s vámi sešla. Na Černém Mostě znám už dost holek a mrzí mě, že se musím stěhovat, ale větší byt je holt nutnost. 😉
bramburka
11. lis 2008
Modřany jsou super, holky tu nektere bydli spis na novodvorske nebo Libuši, pak je nas tu hodne z haju, z Modřan nevím, ale neva, mame stejne sraziky ruzne...

Gtver, ne musis koupit 4 nejvetsi burty. Ty jedes do IKEA? ja bych tam taky potrebovala, neudelame nakej hromadnej vejlet tam? Deti si pohraji v herne a pak zase budem nakupobvat, potrebuju tam tunu nakupnich darku. Asi teda na cernak je to bliz, no jede tam 40 minut bus z hájů.... co vy na to? zpatky se teda asi necham vyzvednout jirkou autem...
gtver
11. lis 2008
Ahoj 🙂 ,
no já myslím, že je nám ctí přivítat tu jednu z nejzasloužilejších uživatelk BRMS (MK) 😃 😃 😃
Na Modřany koukám z okna, ale jsem ostuda, kde je tam Prior, netuším |-| . Akorát Obi a PA.
gtver
11. lis 2008
Xeni, mě bohužel hodí manža autem na Zličín a pravě vyrážíme jen na otočku :-| škoda, že je to tak narychlo, jinak by to byl super výlet 😉
gtver
11. lis 2008
A už teda fakt musím letět. Tak zatím ahoj.
gtver
11. lis 2008
Jo, Xeni, samozřejmě díky za info 😉
adua
11. lis 2008
Díky holky. 🙂
Prior je někde dole jak jezdí tramvaj na Palačák. 🙂

My zatím bydlíme na Čerňáku, tak až pojedete do Ikea, tak dejte vědět, ráda se s vámi sejdu. 😉
bramburka
11. lis 2008
Ve středu máme sraz ve človíčkově na Budějovické, to máš asi trochu z cesty, vid?

To neva, Ikea muzem navstivit pristi tyden?

K nakupovani? v DM mají slevu na kaše, mliko, ...

a v Tescu sleva na plenky a taky je novy katalog hraček... Gtver, myslim, ze je tam i to co chces ty, teda plivač, malimko jinej, udelanej jako palma, ale je to podle me stejny a toji to jen 399, coz je teda uplen super.
bramburka
11. lis 2008
jako neni to tolik hezky, jako plivač co mam já, ale kdybych to vedela, tak myslim, ze by nam stacil tento http://www.obchodhracek.cz/produkt/pro-nejmensi...
adua
11. lis 2008
Tak už vím přesně kde to budeme bydlet - je to kousek od Sofijského náměstí. Jordana Jovkova, jestli vám to něco říká. 😉
adua
11. lis 2008
Brambůrko, to trošku jo, ale v lednu už budu určitě líp dostupná. Na tu Ikeu se těšim. Tady je to fajn s obchodama a tak, tak snad tam v těch modřanech to bude taky dobrý. Tady si dojdu všude pěšky. 😉
adua
11. lis 2008
JInak tedy do Tesca nedoporučuju jezdit o víkendu, je to fakt masakr. Na parkoviště jsme se ani nesnažili dostat, protože tam stála kolona, lidi kroužili s autama parkovištěma a hledali místo... No hrůza. Dostat se tam jde, ale lepší je zaparkovat někde mezi paneláky a projít to Kikou. 😉
bramburka
11. lis 2008
jo to ja chodim Tesco Novodvorska, tam je to v poho... Aduo, taky tam budes chodit 😃 ja vim presne kde to je, jo to budes mit kousek od holek z Novo...kousek odtud bydli nasi, vlastne jen pres les.... muzem dat na jare nebo v lete spicha v lese, docela tam chodime...oni bydli v Hodkovičkách
adua
11. lis 2008
Já koukala do mapy a vypadá to fakt dobře, les kousek, Novodvorská takym, jen ten Prior mě trošku děsí, protože si připadam jako když jsem byla malá - Včela, jednota, prior, DBK, JZD a podobně. 😃
bramburka
11. lis 2008
ten je az niz, ale musim rict, ze ano, ty modrany jsou takove samej panelak a komunisticky strediska, ale ono na jiznaku je to taky tak... proste pujdes do lesa a pak uz je to fuk, on ten cernak je podobnej.
adua
11. lis 2008
Jo, tady se dá jít akorát kolem pole, protože než dojdeš s dítětem do lesa, tak jsi vyřízená. :-|
A nebo do Ikea nebo Globusu na oběd a tak. Jedině. Jinak tady nic neni.

Na ten les se k vám těšim. 😉
moncicak77
11. lis 2008
Xeni,ta palma ale neni na plivani micku ale jen na kutaleni a vlastne nedela nic jineho 😞
A co se tyka bezpecnosti kocarku tak pokud jedou 3 kocarky tak me to prijde bezpecnejsi nez jeden,z vlastni zkusenosti kdyz jsem jela sama s malym,tak ridic pribrzdil a prevratil se me kocar,kdyby byly vedle me jine kocarky,tak by se to nestalo.........

Aduo 😉 vitej mezi nama 😉

Barco,ten dreveny labyrint chci pro maleho taky,je to super hracka a v hrackach od FP jsou baterie soucasti,to znamena ze i v toboganu,koupila jsem malemu toho mluviciho pejska a ten hrnec a s bateriema 😉
moncicak77
11. lis 2008
Barco,malej uz byl take nekolikrat v nakupnim kosiku a je z toho dost nadsenej,jen me posledni dobou mrzi,ze ho neustale oslintava 😞

A nakupovat o vikendu si netroufnu v zadnem obchodaku,blee,strasne moc lidi vsude,silene jak po sobe slapou a strkaji do sebe,no fakt des,to neni na moje nervy a hlavne je vsem jedno ze jede kocarek a neuhnou :-p

Globus na Cernaku je super,fakt velikej,co me tam jen mrzi,ze tam neni se poradne kde najist,jen KFC,Mekac a fast food,sileny.....

Ja uz mam nastesti vse nakoupeno,darky,na peceni cukrovi,kolekci na stromek,uz jen ten stromek a to nejhorsi na konec je nakup jidla,to bude teprve masakr =-) 😞
moncicak77
11. lis 2008
Xeni,promin,kecam,spletla jsem si to z jinou hrackou,ta Palma od Playskool hraje melodie a vzduchem vyfoukava micky na vrch palmy 😉
me ale prijde ta fontanka co ma Xenda lepsi nez tohle 😉
bramburka
11. lis 2008
me taky ale zase za tu cenu stejnej princip a o hodne levnejsi, myslim, ze by to stacilo... 😉 ja tzead musim koupit jeste vsechno, envim za co...byl tu vcera financni poradce a koukal, kdyz jsem mu rekli, ze mame jen stavebko, ze jako nesporime vic a nemame zadny pojisteni a tak... no pak kdyz jsem mu rekli prijmy a naklady, tak jsme zjistili, ze jsme kazdej mesic v minusu i bez hracek, takze my opravdu resime, jestli hracku za 800 nebo 400... no uz od nas dostane k svatku i k narozkam hracku max. do 200 kč...nejvic u nas ted stejne vede knizka, kdo se schovava...http://www.knihy-pro-deti.cz/Knihy-s... je to uplne bozi, porad si to čte...
moncicak77
11. lis 2008
Na www.knihy-eshop.cz ji maji za 133 kc a jeste 2 jine druhy 😉
barbarek
11. lis 2008
Ahooooj holky,

no ahoj Helenko-Aduo, no tebe bych tady nečekala 😃 Vy se fakt stěhujete do Modřan? Tak to budeš bydlet kousek pod náma, přesně vim kde to je. Jede ti k nám rovnou bus 😉 😉 No vidíš tak budeme sousedky. Jinak holky pro orientaci jak je svět malej....Helča je moje spolužačka se střední 😃 😃 x-)

Jinak já teď taky pokoukávám po nějaké hračce k vánocům, ale pro toho našeho prcka nevim co. Něco mám vyhlídlé, tak uvidim. Jako hlavní dar dostane jídelní židličku...to bude nadšený 😃
adua
11. lis 2008
Barči, jak malej??? 😃 Kdo ti o beremku a koníkovi řekl? 😃 :-p 😃 Já... 😃
Takže žádná náhoda. 😉

Stěhujeme se cca v lednu. Jsem na to zvědavá. Už se těšim. 😉
nara
11. lis 2008
Ahoj holky,

nazdar auda, v ulici Jordana Jovka mám obvoďáka, v takový oranžový piksle, určitě na ní budete koukat z okna 😃 , je mladej a pečlivej, dost nezvyklá kombinace, takže kdybyste někoho hledali určitě dr. Bareše doporučuji 😉
To je náhodička, jak jste se tady sešly 😃

Xeni, my se hlásíme na výlet do Ikei, dovybrala bych tam zbytek pokojíčku a pak bychom tam s manžou pro to zajeli druhý den, on bude rád, že nebude muset být u toho vybírání 😃 A já se tam ráda nabaštím, klidně dva dny po sobě 😃
barbarek
11. lis 2008
Helčo no to je fakt, že jsi mi o bereme se řekla ty. Spíš jsem myslela, že je náhoda, že jsi na této diskuzi 😃
Tak super, od ledna budeme sousedky 😉

Holky Ikeu beru taky, jezdim tam mooc ráda 😃
barbarek
11. lis 2008
My dnes máme po plavču, Ondra má horečku po očkování 😞 Tak nejdeme raději ani ven a doufám, že mu to po sirupu klesne 😞
adua
11. lis 2008
Barči, já sem šla schválně, protože si chci najít kamarádky ještě dřív, než se přestěhujeme. Už mě to samotnou nebaví. 🙂

Myslíte Ikeu na Čerňáku nebo u vás někde? K vám můžu leda až tam budu bydlet, protože je to moc daleko na to, že spíme od jedný do čtyř a pak už je tma. 😞
adua
11. lis 2008
Barčule měla dycky po očkování horečky. A to jsme kupovali ty drahý šetrnější. 😞
barbarek
11. lis 2008
Tady Helčo Ikea není, takže u vás. 😉

To je jasný, já taky nejsem ráda sama a jsem ráda, když můžu s někým jezdit venku!
adua
11. lis 2008
Já myslela že jo, tak fajn. BUdu se těšit. 🙂
Je docela problém se seznamovat co? Takhle na ulici někomu říct: Ahoj, nechceš se kamarádit? 😃 😃 😃 to je trapný...