• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
AHoj holky, můžu se přidat? :slight_smile:
V lednu se stěhujeme do Modřan. Bydlí některá někde poblíž Prioru? Vůbec to tam neznám a moc ráda bych se s vámi sešla. Na Černém Mostě znám už dost holek a mrzí mě, že se musím stěhovat, ale větší byt je holt nutnost. :wink:
11. lis 2008 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Modřany jsou super, holky tu nektere bydli spis na novodvorske nebo Libuši, pak je nas tu hodne z haju, z Modřan nevím, ale neva, mame stejne sraziky ruzne...

Gtver, ne musis koupit 4 nejvetsi burty. Ty jedes do IKEA? ja bych tam taky potrebovala, neudelame nakej hromadnej vejlet tam? Deti si pohraji v herne a pak zase budem nakupobvat, potrebuju tam tunu nakupnich darku. Asi teda na cernak je to bliz, no jede tam 40 minut bus z hájů.... co vy na to? zpatky se teda asi necham vyzvednout jirkou autem...
11. lis 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: ,
no já myslím, že je nám ctí přivítat tu jednu z nejzasloužilejších uživatelk BRMS (MK) :grinning: :grinning: :grinning:
Na Modřany koukám z okna, ale jsem ostuda, kde je tam Prior, netuším :pensive: . Akorát Obi a PA.
11. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, mě bohužel hodí manža autem na Zličín a pravě vyrážíme jen na otočku :unamused: škoda, že je to tak narychlo, jinak by to byl super výlet :wink:
11. lis 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už teda fakt musím letět. Tak zatím ahoj.
11. lis 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Xeni, samozřejmě díky za info :wink:
11. lis 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky. :slight_smile:
Prior je někde dole jak jezdí tramvaj na Palačák. :slight_smile:

My zatím bydlíme na Čerňáku, tak až pojedete do Ikea, tak dejte vědět, ráda se s vámi sejdu. :wink:
11. lis 2008 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve středu máme sraz ve človíčkově na Budějovické, to máš asi trochu z cesty, vid?

To neva, Ikea muzem navstivit pristi tyden?

K nakupovani? v DM mají slevu na kaše, mliko, ...

a v Tescu sleva na plenky a taky je novy katalog hraček... Gtver, myslim, ze je tam i to co chces ty, teda plivač, malimko jinej, udelanej jako palma, ale je to podle me stejny a toji to jen 399, coz je teda uplen super.
11. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako neni to tolik hezky, jako plivač co mam já, ale kdybych to vedela, tak myslim, ze by nam stacil tento http://www.obchodhracek.cz/produkt/pro-nejmensi-hudebni-a-zvukove-hracky/palma-na-kutaleni-micku
11. lis 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už vím přesně kde to budeme bydlet - je to kousek od Sofijského náměstí. Jordana Jovkova, jestli vám to něco říká. :wink:
11. lis 2008 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brambůrko, to trošku jo, ale v lednu už budu určitě líp dostupná. Na tu Ikeu se těšim. Tady je to fajn s obchodama a tak, tak snad tam v těch modřanech to bude taky dobrý. Tady si dojdu všude pěšky. :wink:
11. lis 2008 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak tedy do Tesca nedoporučuju jezdit o víkendu, je to fakt masakr. Na parkoviště jsme se ani nesnažili dostat, protože tam stála kolona, lidi kroužili s autama parkovištěma a hledali místo... No hrůza. Dostat se tam jde, ale lepší je zaparkovat někde mezi paneláky a projít to Kikou. :wink:
11. lis 2008 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to ja chodim Tesco Novodvorska, tam je to v poho... Aduo, taky tam budes chodit :grinning: ja vim presne kde to je, jo to budes mit kousek od holek z Novo...kousek odtud bydli nasi, vlastne jen pres les.... muzem dat na jare nebo v lete spicha v lese, docela tam chodime...oni bydli v Hodkovičkách
11. lis 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koukala do mapy a vypadá to fakt dobře, les kousek, Novodvorská takym, jen ten Prior mě trošku děsí, protože si připadam jako když jsem byla malá - Včela, jednota, prior, DBK, JZD a podobně. :grinning:
11. lis 2008 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten je az niz, ale musim rict, ze ano, ty modrany jsou takove samej panelak a komunisticky strediska, ale ono na jiznaku je to taky tak... proste pujdes do lesa a pak uz je to fuk, on ten cernak je podobnej.
11. lis 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tady se dá jít akorát kolem pole, protože než dojdeš s dítětem do lesa, tak jsi vyřízená. :unamused:
A nebo do Ikea nebo Globusu na oběd a tak. Jedině. Jinak tady nic neni.

Na ten les se k vám těšim. :wink:
11. lis 2008 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,ta palma ale neni na plivani micku ale jen na kutaleni a vlastne nedela nic jineho :frowning2:
A co se tyka bezpecnosti kocarku tak pokud jedou 3 kocarky tak me to prijde bezpecnejsi nez jeden,z vlastni zkusenosti kdyz jsem jela sama s malym,tak ridic pribrzdil a prevratil se me kocar,kdyby byly vedle me jine kocarky,tak by se to nestalo.........

Aduo :wink: vitej mezi nama :wink:

Barco,ten dreveny labyrint chci pro maleho taky,je to super hracka a v hrackach od FP jsou baterie soucasti,to znamena ze i v toboganu,koupila jsem malemu toho mluviciho pejska a ten hrnec a s bateriema :wink:
11. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,malej uz byl take nekolikrat v nakupnim kosiku a je z toho dost nadsenej,jen me posledni dobou mrzi,ze ho neustale oslintava :frowning2:

A nakupovat o vikendu si netroufnu v zadnem obchodaku,blee,strasne moc lidi vsude,silene jak po sobe slapou a strkaji do sebe,no fakt des,to neni na moje nervy a hlavne je vsem jedno ze jede kocarek a neuhnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Globus na Cernaku je super,fakt velikej,co me tam jen mrzi,ze tam neni se poradne kde najist,jen KFC,Mekac a fast food,sileny.....

Ja uz mam nastesti vse nakoupeno,darky,na peceni cukrovi,kolekci na stromek,uz jen ten stromek a to nejhorsi na konec je nakup jidla,to bude teprve masakr :confused: :frowning2:
11. lis 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,promin,kecam,spletla jsem si to z jinou hrackou,ta Palma od Playskool hraje melodie a vzduchem vyfoukava micky na vrch palmy :wink:
me ale prijde ta fontanka co ma Xenda lepsi nez tohle :wink:
11. lis 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
me taky ale zase za tu cenu stejnej princip a o hodne levnejsi, myslim, ze by to stacilo... :wink: ja tzead musim koupit jeste vsechno, envim za co...byl tu vcera financni poradce a koukal, kdyz jsem mu rekli, ze mame jen stavebko, ze jako nesporime vic a nemame zadny pojisteni a tak... no pak kdyz jsem mu rekli prijmy a naklady, tak jsme zjistili, ze jsme kazdej mesic v minusu i bez hracek, takze my opravdu resime, jestli hracku za 800 nebo 400... no uz od nas dostane k svatku i k narozkam hracku max. do 200 kč...nejvic u nas ted stejne vede knizka, kdo se schovava...http://www.knihy-pro-deti.cz/Knihy-se-zvuky/Kdo-se-schovava-na-statku--.html je to uplne bozi, porad si to čte...
11. lis 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na www.knihy-eshop.cz ji maji za 133 kc a jeste 2 jine druhy :wink:
11. lis 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky,

no ahoj Helenko-Aduo, no tebe bych tady nečekala :grinning: Vy se fakt stěhujete do Modřan? Tak to budeš bydlet kousek pod náma, přesně vim kde to je. Jede ti k nám rovnou bus :wink: :wink: No vidíš tak budeme sousedky. Jinak holky pro orientaci jak je svět malej....Helča je moje spolužačka se střední :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Jinak já teď taky pokoukávám po nějaké hračce k vánocům, ale pro toho našeho prcka nevim co. Něco mám vyhlídlé, tak uvidim. Jako hlavní dar dostane jídelní židličku...to bude nadšený :grinning:
11. lis 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, jak malej??? :grinning: Kdo ti o beremku a koníkovi řekl? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já... :grinning:
Takže žádná náhoda. :wink:

Stěhujeme se cca v lednu. Jsem na to zvědavá. Už se těšim. :wink:
11. lis 2008 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nazdar auda, v ulici Jordana Jovka mám obvoďáka, v takový oranžový piksle, určitě na ní budete koukat z okna :grinning: , je mladej a pečlivej, dost nezvyklá kombinace, takže kdybyste někoho hledali určitě dr. Bareše doporučuji :wink:
To je náhodička, jak jste se tady sešly :grinning:

Xeni, my se hlásíme na výlet do Ikei, dovybrala bych tam zbytek pokojíčku a pak bychom tam s manžou pro to zajeli druhý den, on bude rád, že nebude muset být u toho vybírání :grinning: A já se tam ráda nabaštím, klidně dva dny po sobě :grinning:
11. lis 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helčo no to je fakt, že jsi mi o bereme se řekla ty. Spíš jsem myslela, že je náhoda, že jsi na této diskuzi :grinning:
Tak super, od ledna budeme sousedky :wink:

Holky Ikeu beru taky, jezdim tam mooc ráda :grinning:
11. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes máme po plavču, Ondra má horečku po očkování :frowning2: Tak nejdeme raději ani ven a doufám, že mu to po sirupu klesne :frowning2:
11. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, já sem šla schválně, protože si chci najít kamarádky ještě dřív, než se přestěhujeme. Už mě to samotnou nebaví. :slight_smile:

Myslíte Ikeu na Čerňáku nebo u vás někde? K vám můžu leda až tam budu bydlet, protože je to moc daleko na to, že spíme od jedný do čtyř a pak už je tma. :frowning2:
11. lis 2008 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčule měla dycky po očkování horečky. A to jsme kupovali ty drahý šetrnější. :frowning2:
11. lis 2008 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady Helčo Ikea není, takže u vás. :wink:

To je jasný, já taky nejsem ráda sama a jsem ráda, když můžu s někým jezdit venku!
11. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela že jo, tak fajn. BUdu se těšit. :slight_smile:
Je docela problém se seznamovat co? Takhle na ulici někomu říct: Ahoj, nechceš se kamarádit? :grinning: :grinning: :grinning: to je trapný...
11. lis 2008 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek