• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
No jen to vaše spaní asi všem nebudu zapadat do časových plánů. Taky bych brala, aby Ondra takhle někdy spinkal :grinning:

Já se naštěstí seznámila tady a na plavču, tak super. Taky na ulici nikoho neoslovuju :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak jak zítra? Ještě teda rýmujem tak že nevim uvidim zítra ráno, nerada bych vás nebo děti nakazila já neboPatrik, dnes už je to lepší ale né ideální.
gtver myslim že u plivátka bareky nejsou máme ho taky a ještě dodnes si sním hraje, sestra má tu žirafu ale o tu už zájem děti nemaj u nás to stále jede, ale je to podle dětí každého baví něco jiného.
mončo kosmetiku ještě nepoužívím, jen ty ubrousky a ty nám nic nedělali byla jsme spokojená, tak uvidíme :unamused: :slight_smile:
Holky taky musim dát nějaké fotky pořád jsem nějak pozadu
11. lis 2008 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak hlásím návrat, proboha, nepouštějte mě už do Ikei :grinning: :grinning: :grinning: Aduo, ty myslím docela povídáš s Ene, tak si představ, jak to u ní vypadá s Ikeou a máš můj dnešní portrét :grinning: :grinning:
Mončo, Xeni, jo, na tu fontánku v tescu jsem už koukala pře pár dny, ale nevím, ta velká bych řekla vypadá líp. ikdyž ta cena samozřejmě není nezanedbatelná. Ale možná, že to mám vyřešené, prptože po dnešním nákupu pravděpodobně nebude už ani plivátko, ani mamut , po následujícím výčtu pochopíte :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80014041
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/30064359
vozík s dřevěnými kostkami (nemůžu najít odkaz)
obrovskou plyšovou kosatku (nemůžu najít odkaz)
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90125454 (na chatu)
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90098506
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/30113171
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10091900
11. lis 2008 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ten hrnek se ukazuje s modrým obrazcem, my máme ten s červeným
11. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Adua, vitej u nas.

Gtver, my byly vcera na Chodove az do peti, s Bram a Frionkou, sme se jeste mohly potkat. Ja nakonec nakoupila jen v DM, a to sem tam sla kvuli slevam v Hervisu, ale to uz mi malej nechtel povolit vybrat boty :frowning2: Nechtel dlouho usnout.

No do Ikey se hlasim pristi tyden s vama, kdyz uz nic, tak na obed :slight_smile:
11. lis 2008 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Gtver, nojo, si představ, že takhle nakupuju já. Chodim do Ikea někdy na oběd a pak koukam co a jak a dycky něco přinesu domu. :grinning:
11. lis 2008 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak rýma trochu lepší, teploty se naštěstí nepřidaly, ale malá je děěěsně protivná. :unamused:
dopoledne jsem tu k někomu koukala do albíčka na nákup vánočních oblečků v Cherokee a teď to nemohu najít. Chtěla jsem tam vyslat manžela, ale ukázat mu CO má koupit. Můžete mi prosím napsat, kdo jste to byl do IP? Jsem asi slepá. :sunglasses:
11. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme zpatky z bazenu na Vysehrade, jako ty jo, ledovej, ale mala sice drkotala ale smala se, v sobotu tam jdeme a budou nas natacet pod vodou a tak... takze dalsi vanocni darek pro babicky, tak jsem rada, jestli to ale stihnou...

Baru tak bezva, kterej den se ti to hodí? Me krom ut a ct jakejkoliv...
11. lis 2008 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
prominte ja než jsem vas dočetla i z predchozí strany , takze IKEA: já, Nara, Barbarek, Babara? Černák určo, takže adua jdde s námi, bezva... :grinning:
11. lis 2008 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni, já vás varuju :grinning: Ať nedopadnete jako my, šli jsme pro JEDNU věc :grinning:
11. lis 2008 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ja to vim, ze dojde k finanční krizi, ale ja tam nakoupim darky pro celou rodinu a pro zbytek poukazky, my to mame i doma jak z katalogu IKEA.. no... :unamused:
11. lis 2008 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
No Ikea to je děsný s nákupama, to znám taky.Taky jdu vždy jen na kukačku a jak to dopadne, takže Barčo buď v klidu :grinning:

Já můžu dopoledne všechny, odpolky jen mimo úterý a čtvrtka. To máme plavčo.ALe vzhledem k tomu, že Adue spí Barča odpoledne, tak by to dopol asi bylo ok. Takže příští týden krom středy můžu :wink:
11. lis 2008 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si právě po předchozích zkušenostech dávám závazek, že se tam neobjevím častějc než jednou za půl roku. No, už teď jsem to porušila :grinning:
11. lis 2008 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, Ikea, to je mor :grinning: je tam tolik vychytávek :dizzy_face: příští týden bych se přidala, ale záleží na tom,kdy pojedete.
11. lis 2008 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nám je to jedno, prostě si řekněte a my přijdeme. Spíš teda mam počítat dopoledne?
11. lis 2008 v 15:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ted je ale volno v pondeli, v ut a ct nemuzem, streda namuze Baru, tak leda pátek, no tak co vy na pátek?
11. lis 2008 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, pátek klidně bereme, jinak hlásíme, že na všechny akce můžeme kdykoliv mimo út a čt dopoledne, zbytek dle situace :grinning: :grinning:
11. lis 2008 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
myslim že ut a ct mame proste vsichni plnej, tak to je dobre, takže pondelky, stredy, patky jsou naše !!!! :grinning:

Holky a zitra teda v 10:00 pred DBK: já, babara, Nara, Frionka, Verča, jeste nekdo, nechci abychom na nekoho zapomeli...

Adua, určo dopo, tak si myslim trebas v 10 tam... pokouknem, poobedvame, deti snad usnou, kdyz ne, tak je nalozime a odjedeme domu s manzelama nebo bez!
11. lis 2008 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojky hoj, koukám, že pořádáte hromadnou výpravu na Čerňák:grinning: Ikea je paráda, moc ráda tam chodím... nebo spíš chodila jsem - s malým to jaksi nepřichází v úvahu, páč ho to v kočáru poslední dobou nějak neba:angry: - nejraději lozí nebo stojí, nejlíp obojí nastřídačku:grinning: Kočár máme jen na spaní... onehdá jsem s ním jen jela na Slávku do Tesca a zpátky, což se dá v poho zvládnout za hoďku a půl... a byl jak na jehlách, kdyby mohl, tak mi z toho kočáru snad uteče:grinning::grinning::grinning:
Jj... a já se tak těšila, jak budu s miminkem vyrážet do denního velkoměsta:grinning: Nehledě na to, že mi začal bojkotovat příkrmy, takžejímy i 3/4hodiny a minimálně půlka je vždycky někde... kolem:grinning::grinning::grinning:
11. lis 2008 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj baby, ja prídem tiež s Natalkou do Človíčkova, ale už na 9.hod, sme dohodnuté s kamoškou z koníka, ale z června 07, takže až tam prídete, tak na vás húknem :slight_smile: poznám Xenušku :wink:
11. lis 2008 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lucko, tak to je fajn, Lukáš povídal, jak jsi sympatická, že jen škoda že malá nebyla moc naložená,a le že tam jsou hodně dobré fotky...
11. lis 2008 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Natal bola z toho nejaká paf a bola dost nervozna, takže nijaký usmev nechela vyčarit :confounded: ale sú tam fakt hezké foto, ved uvidíš :wink:
11. lis 2008 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeste mozna Moba se zitra prida?
No ja taky doufam, ze uz jsme ok, dnes mi prislo, ze pcikal vic jak vcera a taky je ufnukany, ale to snad tim, ze moc nespal.
Pristi tyden mame jen v (kazde) pondeli plavco, jinak je nam to fuk, takze s patkem souhlas :wink:

Ted jdu konecne kouknout na ty veci, co koupila gtver :wink: nebo nemam??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2008 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Báro, opatrně :grinning: , ať neomdlíš :grinning: :grinning:
11. lis 2008 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
já nemůžu pravidelně ve středu (to mám svoji školu) a od prosince v pondělí dopo, to máme plavčo. ostatní dny se aktuálně mění :slight_smile:
11. lis 2008 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky! Já zítra s Vámi asi nepůjdu. Lucinka je nějaká nachlazená tak to chci dovyléčit. :unamused:
Ale příště s vámi půjdu. :slight_smile:
11. lis 2008 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak sraz Ikea příští pátek beru :wink:

Do kolika zítra budete na tý Budějovický? Já mám ty rehabilitace, takže to je problém. Asi to nechám na jindy až bude klidněji. Já jsem asi hrozná, ale vyhovuje mi termín vždy tak od 13 hod spíše. Jak teď jíme zeleninku tak to je problém. Ještě ani nesedí, tak nevim jak bych ho kde krmila. Ohřát to asi jde všude, ale nevím jak vzorně by to jedl :grinning: :grinning: :grinning: Jak jste to dělaly vy? Asi to jde jen o to zkusit si to. Zatím jsme vždy jedli doma v klidu.
11. lis 2008 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kam chodíte s mrňaty na plavčo?
Já chtěla do tolik opěvovaného Kenny v Libuši:wink:, ale jsem odkázána na PID a to je trochu problém - když bych se tam chtěla dostat "bezbariérově", tak musím 3x přestupovat a cestovala bych přes hodinu:stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice jsem uvažovala o tom, že bych ho tam nosila v šátku, ale zatím to moc nevypadá - zvládnem v něm tak 45minut kolem baráku (=zkušební okruhy:grinning:) a už se vztekáme a vzpínáme:confounded:
11. lis 2008 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani ty bydlíš někde na Hájích ne?? Nebo se pletu? Z Hájů sem totiž jede 197 :wink:
11. lis 2008 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Baru, na Opatově - na Háje bych musela busem... což by problém nebyl:slight_smile:, ale 197 jezdí dopo jen jednou za hodinu, odpo teda dvakrát, ale není vždycky nízkopodlažní (i když jede jen jednou za hodinu):unamused:
11. lis 2008 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek