• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Mě jde o to, abych se nemusela doprošovat, aby mi někdo pomohl... a pak mám taky obavy, že tenhle spoj bude docela vytížený, aby mě řidič vůbec vzal... viz nedávná debata o kočárcích a MHD:grinning::-d:-d
11. lis 2008 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
NO je fakt že jezdí teda hodně málo. Tak to máš lepší někde tam u vás. Myslím že Brambůrka chodí s Xenuškou někam na Chodov :wink:
11. lis 2008 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Právě proto sháním info... kdo kde kam chodí:slight_smile:
I když ta slaná voda... to by se mi pro malého fakt líbilo:wink:
11. lis 2008 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda, malej to dneska zalomil v 18,30. Je nějakej divnej, tak doufám, že z toho nic nebude a zítra dorazíme.

Jani, to je fakt, chodí s námi holky z Chodova a jezdí 197, nestaví sice přímo u Kenny, ale o ulici dál, ale je to kousínek.

Jsem slaměná vdova, manža je na služební cestě a vrátí se až v pátek, takže si to jdu užít žehlením :grinning:
11. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, je to hned u zastavky Hnevkovskeho - poliklinika Litochleby, jezdi tam obcas nizkopodlazni
11. lis 2008 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda, ach jo. Já jsem žila ještě stranou 140 :grinning: :grinning: :-
11. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se omlouvám, 197 je už vyřešená :grinning:
11. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Báro (babaro), a kampak to chodíte - mají www stránky?:slight_smile:
11. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristýnko:slight_smile: Kdyby ten Kačerov byl líp vyřešenej (myslím vlez do metra), tak není problém... ale takhle:angry:
11. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
11. lis 2008 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A je tam tusim taky slaná voda, ale teda pridavaji tam i chlor, ale to delaji prý všude, vubec jsem to nevedela... no my dnes byly na tom Vysehrade, klasika, chlor, ale v poho, jsem zvedava, jak bude vypadat to DVD, strasne se tesim, dam to pak hned na you tube
11. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni, kde je taky slaná voda?
11. lis 2008 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Než padnu do postele, tak jenom, jak jsem slíbila, informuju, že zítra s největší pravděpodobností nedorazím. Každopádně si to užijte :wink: a kdybych náhodou stíhala, tak se na vás přijdeme aspoň mrknout, ale spíš ne.
Dobrou :slight_smile:
11. lis 2008 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny,
nejdřív bych chtěla moc poděkovat za super inspiraci z IKEY - jsou to fakt moc krásný věci a za bezva ceny (když si vzpomenu, že jsem docela nedávno kupovala nočník v DBK za 150,- Kc :o(
Jo a taky jsem se nechala krásně inspirovat v pátek v tom centru. Například jsem zjistila, že naší Nelinku naprosto nezajímají odstrkovadla a tříkolky a že bych měla k Vánocům raději koupit kočárek a panenku :o)
Taky si nejsem jistá, jestli dorazíme zítra (vlastně dneska) do Človíčkova - Neli měla dneska trochu teplotu a nebyla nějak ve své kůži. Bývá vždycky veselá a teď je taková rozmrzelá ...... tak nevím. Nemá rýmu ani nekašle. Taky je tu možnost, že jí rostou další zuby, ale nic jsme neobjevila. No - nic - půjdu taky spát, ráno moudřejší večera a jestli bude ráno v pohodě, tak budu stát v zástupu kočárků rv deset před DBK :o)
Xenčo - taky tě pak můžu zavést do toho dětského sekáče, kde měli ty prima kufříky.
Tak se mějte prima a brzy naviděnou. Verča
12. lis 2008 v 00:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak bohužel hlásím, že také nedorazíme, v noci měl František horečku 38 C, teď je to sice lepší, ale pořád je zvýšená a je děsně rozmrzelej a uplakanej. Je to naše premiérová horečka, tak jsem z toho trochu zaskočená.
Moc mě mrzí, konečně je jednou něco blízko a my takhle dopadneme, no ale co se dá dělat.
Užijte si to a my dorazíme příště!!!
12. lis 2008 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, jde nekdo tedy, doufam, ze ano, Babara aspon? Vid? No my jdeme, tak kdyztak si dame kafe a zase pujdeme...
12. lis 2008 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Nara a mel 38 po odečtu nebo pred? Xenda ma teda permanentní teplotu 37,5 večer, když hodně lítá...no ale bez rýmy a kašle, vim, ze je jen prehrata z tech dojmu z celeho dne...
12. lis 2008 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já definitivně nejdu :unamused:
12. lis 2008 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak Patrik v noci strašil od 4 do půl sedmé tak že teď jsme vylezli, asi to tim pádem nestíháme do toho človíčkova, nevim do kolika tam teda budete?
12. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,nara jak jste na tom s nemocí?
12. lis 2008 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevim, Moba to stihas, nasnidate se tam! Budeme tam podle lidí...tak ve 13:30 musim vyrazit zpet, ja tam tedy planuju nákou tu palačinku... jeste k obědu. To bys mohla stihnout, ne?

Jop Verča mi psala SMS že jde, ze Nelča rano uz teplotku nemela... :wink:
12. lis 2008 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to snad stihnem,musim ještě na oční, tam jsem původně chtěla jít hned ráno a pak s váma tak budem se snažit, máme teda ještě trochu rýmu, ale bez teploty tak snad to bude v poho
12. lis 2008 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak teď jsem dorazila z rehabilitace a koukám jak jste domluvené. A ono vás tolik odpadlo.Nevim zda ten sraz teda opravdu je, takže raději se nikam taky neženu.

Kristýnko už je Františkovi líp? My měli horečku včera 39,1, ale bylo to naštěstí jen po očkování. Dnes je v pohodě. Ale nešli jsme na plavčo a celý den seděli doma.A zrovna bylo tak hezky :angry: Hlavně že už je malej v pořádku.
12. lis 2008 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukam, ze jsme v tom Xenii skoro nechaly :frowning2:
my totiz na tom nejsme taky ok, tak jsem se do posledni chvile rozhodovala, az jsem to rano zaspala a Xenii dala vedet pozde :frowning2:
Hynecek teda teplotu nema, ale kasle a chrapti, ryma lepsi, ale vcera a v noci byl na zabiti, si rikam, ze to nocni rvani neni normalni, uz to tak mame tak 2-3mesice, vcera moh mit duvod, ze ho neco bolelo, ale on vzdy kdyz se probudi, nekdy jeste ve spanku v noci tak strasne place, prso pomaha jediny.

No a me od vcera boli desne v krku, holky co je na to dobry, ty Strepsilsy a Neoanginy se zas pro kojici nedoporucuji... Co JOX, nevite? Zatim piju jen caj s medem :(
Takze by nebylo rozumne dneska jit, ac teda me to hodne mrzi, tesila jsem se :frowning2:

Tak snad se dame vsichni do kupy na ten pristi tyden do Ikey.
Snad jsme se takhle nezridili spolecne v te patecni herne?? Ale my meli horecku v sobotu ci v noci z patku na sobotu, to by se tak rychle neprojevilo ne?
12. lis 2008 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak koukám, že to se srazíkem dopadlo bídně :frowning2:

Xeni, já mu měřila teplotu pod paží, tak tam asi žádnej odečet není. Ale nevím. Já mu za těch 9 měsíců měřila totiž teplotu všeho všudy snad dvakrát. Nikdy mu nic nebylo, když nepočítám čas od času ty naše rýmy. Až teď , možná jsem to změřila i blbě, protože na to není zvyklý. Ale teplotu měl určitě, celej hořel, hodně spinkal. Ráno se probudil v šest a pak chrněl do půl desátý. Vydržel se mnou potom být ještě dlouho v posteli úplně v klidu, pořád spíš takovej ukňouranej. Dala jsem mu Ibalgin Sus a zdá se, že to zabralo. U oběda se už křenil a šaškoval, chvíli vydržel a teď už zase spí. Jestli se nesrovná, tak zítra asi vyrazíme k dr.

Asi se nám nad Prahou 4 snesla nějaká epidemie :grinning:

Báro, co proti bolesti v krku neporadím, já taky vždycky piju jenom čaj s medem a citrónem, dřív teda ještě s rumem :wink:
12. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak koukám že mě to nemusí tolika mrzet že tam nikdo snad ani nešel nebo jen Xenušky, tak doufám že příště už to bude v pohodě, je toho všude hodně.
Nara mi jsme koupili teploměr do ucha je to super během chvilky změřené a hlavně když měl horečku tak jsem ho měřila i když spinkal a pohoda, jen dokroři berou teplotu jen měřit rychloběžkou :frowning2:
Jdu žehlit, zase mám plnej koš tak než se probudí tak snad něco stihnu.
12. lis 2008 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, to je to listopadové počasí:frowning2: Tak snad budou všichni mrňousci brzo fit!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Báro - babaro, já na to docela trpím, takže už v těhu mi doktorka doporučila Bioparox (stříká se to jak do nosu/rýma, tak do pusy/bolest v krku) s tím, že to můžu i když budu kojit... asi věděla, že to budu potřebovat:slight_smile: Používala jsem to už víckrát, pořád kojím a zatím nikdy nic:slight_smile:

Barčo - barbarku, to bych tady docela ráda zjistila, jak s těmi příkrmy mimo domov - taky mi nesedí (i když už stojí a pomalu mi začíná kolem nábytku i pochodovat:astonished:) a taky jí tak, že je všude kolem všechno... označkované aktuáním obědem... tzn. nejčastěji dooranžova:grinning:
12. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Xenie s Vercou opravdu vyrazily. Nevim, jestli se k nim pridala Moba? Ale Xenie psala, ze je tam moc lidu..

Hynecek uz je snad ok, uz zase spi, to ranni dospani mu asi prospelo (nam obema :grinning: ), chudacek dospava za posledni dva dny kdy pres den dal jen par minut. As proto byl tak mrzutej. Zvlastni, normalne prcci, kdyz marodi, tak spi, u nas to nejak bylo naopak. No snad jsou v tom ty zuby, nebo ja uz nevim :fearful:

Tak se vsici hezky uzdravte, mali i velci :wink:
12. lis 2008 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Babara taky jsem nešla už jsem to psala proč :slight_smile: wafik má pravdu Bioparox taky mám je super.Já sice už nekojim, ale myslim že je jen na předpis
12. lis 2008 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, taky si ho moc pochvaluji:slight_smile: ale na předpis není - možná třeba kdysi byl, ale teď je normálně volně prodejný - zrovna včera mi ho manžel kupoval:slight_smile:
12. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek