• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
jinak jsem zapomněla "nahlásit" výsledky naší osmiměsíční kontroly:grinning: 76cm a 8950gr, už se celkem pronese:grinning:
12. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
wafík: to je kus chlapa :slight_smile: my jdem za 14 dní na desetiměsíční, tak uvidím, nakolik se vám přiblížíme :grinning: :grinning:
Jinak holky, já už se fakt picnu :rolling_eyes: Doufala jsem, že už mám klid, ale dneska jsem šla pro rohlíky (Mončo a taky pro body pro Ríšu, hádej jaké :grinning: :grinning: :grinning: ) a znova mě opruzoval magor z ochranky. Furt ten samej. Zase stál vedle a zblízka čuměl. Dneska už jsem to teda fakt nevydržela a zeptala se ho, jestli má nějakej problém. Docela ho to vykolejilo, zakoktal, že ne, tak jsem mu řekla, ať se klidí, nebo ho mít bude a beze slova odešel. Doufám, že to bylo naposled :rolling_eyes:
12. lis 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jste me holky obe predbehly nez jsem vas precetla :slight_smile:
Moc diky za tip, hned ten Bioparox poridim, zatim me to nepreslo :(
Prdola uz se zda ok, ale mame nejaky nehodovy den, hlavne ja, a jednou to kvuli me odnesl malej chudinka, ale je statecnej, mame konecne poradnou bouli na cele, tak 0,5cm v prumeru :pensive:
Ja zase zakopla o vysavac, jak je furt vytahlej pac vysavame ty sopliky, boli me nart jak cert, snad tam nebude nic nastipliho...

Ten teplomer do ucha to je na tu orientacni teplotu? Kde je k sehnani? Ja slysela o tom co se prilozi na celo. Pak jsem uvazovala koupit ten dudlik-teplomer, ale protoze my na dudlik vubec nejsme...
12. lis 2008 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Auauau...i samotná naraženina pěkně bolí :frowning2:
Tak jsem Rišovi koupila 3 knížky dvě s Krtečkem a jednu s říkankou o ztraceném kuřátku, jak jsem ní viděla, tak jsem nemohla odolat, vzpomněla jsem si na svoje dětství . Hned jsem si jí musela doma přečíst :grinning: :grinning:
12. lis 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver - kuřátko a obilí?:wink: tu máme spolu s dalšími asi pěti krtky už pěkných pár měsíců... manžel je krtkomil:grinning::grinning::grinning: jinak malej je fakt chlapák, hlavně dlouhej - víceméně mi přeskočil 68 a já měla tolik krásných věcí... a prd:grinning: aspoň že je mám komu půjčit - kamarádka čeká v únoru chlapečka:slight_smile:

Báro - babaro, to mi povídej, na skopávání prstíků na noze jsem expert:stuck_out_tongue_closed_eyes: malíčky jsem už měla zlomené každej minimálně 2x:grinning: ten Bioparox si určo kup, je fakt super

O tom teploměru jsem taky uvažovala, ale v kurzu i v nemocnici nám říkali, že nejpřesnější je měření v zadečku... a že když mrňousům ukážeme, že jde měřit i jinak, už jim ji v zadečku pak nezměříme... což je asi fakt, malému to zjevně vadí už teď, ale tak nějak bere, že je to asi nutnost... jako čištění oušek a nosíku, mazání po koupání apod.:grinning::grinning::grinning:
12. lis 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už je o fous lepší, teď odpoledne už řádil jako pominutej, ale vzhledem k tomu, že teď už zase spinká, tak mu asi ještě úplně nejlíp není.
Holky, ten teploměr dudlík si nekupujte, jestli ho chcete mám ho fungl novej. Koupila jsem ho nedávno, jenže jsem mu ho strčila do pusy, kde se mu vůbec nelíbil a pořád si ho vyndaval a prohlížel :grinning: :grinning:
Gtver, já jsme si takhle z nostalgie koupila "Vařila myšička kašičku" :grinning: . U nás leporela taky jedou, kupodivu si když "čteme", tak u toho docela dlouho vydrží. Pořád krouží prstíkama po obrázkách a ani k tomu nepotřebuje žádnej velkej komentář :grinning: . I když teda asi po 12 minutách je začne vždycky okusovat :grinning:
12. lis 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
wafik, jo přesně tu :dizzy_face: Jsem moc ráda, že jsem na ní narazila. A z krtka je to Krtkův den a Krtek a kalhotky. Na ty ostatní Krtky chystám další nálet, taky jsem krtkomil :sweat_smile:
Teplotu od porodnice měříme v podpaží, nikdy to jinak nezažil. Evidentně se liší i názory porodnic :grinning: :grinning:
12. lis 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No sly jsme samy s Veřčou, ale bylo to super! TRochu dost lidí....ale potkaly jsme tam i s Luckou...pak jsem nakoupila v CaA super body č. 80 a salu...a pak dvoje hračky pro děti a dobrý...
12. lis 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, tak to jste si to fajn užily :dizzy_face: Těch setkání ještě bude :wink: Teda já se z výletu do Ikea odhlašuju už preventivně, to by nedopadlo dobře... :pensive:
12. lis 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, ja som sa ani nestihla rozlúčiť, Natalka stále chcela behat ku kočárku a ja som mala z toho poriadne nervy :confounded: a nejako tam bolo vela detí na mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo babara kupovali jsme ho normálně v elektru máme od brauna je super nic se neodečítá a hlavně ho používáme všichni a jak říkám i v noci ho ve spánku přeměřujem je teda dražší cca1000kč možná už budou levnější nevim no a teploměr v dudlíku snad každej kdo ho měl tak byl nespokojenej, ale jak říkám opravdu nejpřesnější je rychloběžkou.Ale bu´d dítě v noci a rozbaloj když nemusíš :slight_smile: :frowning2:
12. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, to je asi dost dobry, ale pomoooc takhle drahy?? No do zadecku uz je to boj, malej porad mele nozickama, si pri prebalovani a oblikani porad pripadam jako nezkusena cerstva mamina, je to dablik :grinning: No a taky se od te doby, co jsem jednou potom objevila ve stolici krev, bojim. Navic jsme ho meli v sade od bratra z Ameriky, takze jsme museli porad prepocitavat Fahrenheity ;) No jo, je cas koupit novej :grinning:

Xeni, tak jsi koupila ten satecek? Nebos sehnala lepsi salu??

Jo, krtkomanie, jen aby to nahodou nebojkotovali ti nasi prcci :pensive: My mame zatim kalhotky a K jde do skoly.

Nara, tak to bude Frantisek poradnej ctenar :slight_smile: , Hynecka moc (detsky) knizky nezajimaj (jako vetsina hracek), ale dnes si fakt listoval tema myma Starejma povestma ceskyma co ctu uz asi 3 mesice :grinning: no a hezky poklidne koukal a trvalo dlouho nez zacal mackat a trhat. Pokrok!!
12. lis 2008 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak to vidíte s tím příštím týdnem a srazem v Ikea? :confused: :slight_smile: Nemám moc času pročítat diskuzi zpátky. Nějak moc jste toho napsaly, co jsem tu nebyla. :grinning:
13. lis 2008 v 07:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj adu, tak nějak z toho holkám vyšel asi příští pátek. Stejně se to bude ještě domlouvat, takže jsi o nic nepřišla :wink: Já jsem si teda další návštěvu zakázala, zas by mě svrběly prstíky :pensive:
13. lis 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver, tak já tě ohlídám :grinning:
13. lis 2008 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo pristi patek...

Moba a je spolehlivy, my meli usni teplomer do ucha a kdyz jsem ji merila, mela teplotu 35 st... a v zadku 38... trochu rozdil... no ale uz taky protestuje, chci teda koupit nákej spolehlivej, naši mi ho slibili, pry v lekarne dporučili nejakej sada na čelo i do ucha, ale značku nevim...
13. lis 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu, v tom případě doporučuji následující vybavení: svěrací kazajku, šátek přes oči a pistoli u hlavy :grinning:
13. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver, no jo, kromě pistole a kazajky mam všechno... to je ale slabá výbava co? Tak nic. :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já už teď vím, že bych vzala minimálně tohle :sweat_smile:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70097027
13. lis 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teoreticky by kazajku mohlo nahradit pevné dlouhé lano a pistoli váleček nebo pánvička (vybírám věci, které jsou v domácnostech dostupné :grinning: )
13. lis 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grtver - nojo... lano nemam, a s pánvičkou se kvůli tobě tahat nebudu... hihihi. My chodíme bez kočárku už od roku, takže mam jen batůžek, a nesmí to mít víc jak dvě kila :grinning:
13. lis 2008 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :grinning: :grinning: :grinning:
No dobře, stejně bys mě neuhlídala :stuck_out_tongue_closed_eyes: A musím si pěstovat silnou vůli, už z principu :pensive: Nejhorší je, že ani manžel mi nepomůže :angry: naopak, třeba ty hrnky chtěl on a se všema hračkama pro malýho nadšeně souhlasil, k některým mě sám dotáhnul. Je mi jasný, kdo si bude doma hrát s tou "vláčkodráhou" :angry: :grinning:
13. lis 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale teda jak vas dočítám, to jsem nikde neslyšela meřit dítě v podpaží... :wink:
13. lis 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. lis 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, ohledně teploměru tě nasměruju zcela přesně: oddělení šestinedělí porodnické části Gynekologicko-porodnické kliniky UK 2.LF fakultní nemocnice Motol :grinning:
13. lis 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my příští pátek určitě nemůžem, jedem mimo Prahu. Škoda.
13. lis 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mne je dneska zleee :cry: Jesteze prijde tchyne, boli me silene hlava, ryma jak blazen a porad ten krk. Ten nart je nejaky opuchly a porad boli i kdyz uz min. To sem se pekne dorasovala :(

gtver tak nechces toho klapouna vzit kdyz nejdes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam, ze paralen muzou kojici jen 1 den, tak fajn, ten den dnes nastal :confounded:
13. lis 2008 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nic nechci kupovat, už ty odkazy, co sem dáváte nebudu rozklikávat :grinning: :grinning: :grinning:
Takže zatím bludiště a ten stojánek a nic víc mimo toho, co je plánováno :grinning: :grinning: :grinning:

Xeni, co ten Človíčkov? Dá se to tam i s takovýma prckama? Když jsem tam byla juknout, tak tam byly samý velký děti, myslím tak 3, 4, 5 a víc let. Asi bude záležet, jaká se tam zrovna povede sestava.

Babara, tak to nezávidím. Tak ať se dáš brzy dohromady. Já jsem včera jásala, že už je malej ok a dneska dopoledne zase horečkoval. Sice už míň, ale prostě to pořád není on.

Manža pryč, tchánovci na dovče v Thajsku, tak jsem povolala jednu starou tetu, která přijde za hodinu hlídat, abych aspoň mohla jít nakoupit, neb mi hrozí smrt hlady :grinning: . No si dělám srandu, ale chci zítra navařit na víkend, protože tu budou naši, tak aby bylo z čeho.

Jsem pořád pohrdala hlídací pomocí a teď to mám :frowning2: , no dobře mi tak. Ještě, že ta teta dorazí. Jsem zvědavá, jak to zvládnout, František jí naposledy viděl asi před měsícem 10 minut..., tak nevím, jestli by pro něj nebyl menší stres, kdybych ho do nákupního centra táhla s sebou :grinning:

Romcatko, to vyrazíš příště. Co vlastně studuješ za školu?
13. lis 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nara, Clovickov mi prisel pro malý blbej ale jen z toho důvodu, že je profláklej, takže tam porad lítají děti... asi Háje jsou háje. Tak já k tobě přijedu a Fandu s Xenuškou pohlídáme!

Baru, ach jo, teda. Taky nabízím hlídací pomoc.

Baru Paralen jsem uziovala v tehum, davali mi ho i v porodnici...
13. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek