• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Baro, to byl zákeřný útok :grinning: já tam schválně nejdu, aby mi (teda Ríšovi) klappoun nepřistál doma a ty bys mě takhle podrazila :grinning: :grinning: :grinning: Ten paralen si dej, nemá cenu se trápit. Já se zařekla, že když kojím, prášky nevezmu, takže jsem dva dny skučela bolestí a stejně sem si paralen třetí den vzala, abych mohla vůbec existovat. Dneska vím, že to byla blbost a měla jsem ho vzít hned.
13. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babaro to je blbý že se ti to tak rozjelo, máš ten Bioparox? Ten ti fak pomůže i na rýmu i na bolení v krku je super mě ještě pomáhá čaj při chřipce a nachlazení.
Teploměr je fakt super xen možná jsi se bála dát to pořádně malé do ouška.Já si ho pochvaluju, hlavně teda v noci mám kontrolu jak zabírá lék proti teplotě atd
13. lis 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Frantisek urcite zvladne, tetu :wink:
Jestli to nema ze styskani po tatovi?? :confused:
13. lis 2008 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci se vtirat,v trafice maji casopis Glanc-stoji 28 kc a je tam zdarma Aromatherapy elektricky odparovac Olynth+5 nahradnich naplni,uvnitr casopisu je jeste jedna nahradni napln do toho odparovace,2 testry kremu,2 porce rozpustne kavy Douwe Egberts,sleva 30 kc na avivaz Silan Aroma therapy(plati v globusu nebo drogerii Schlecker) a 3 mensi katalogy......tak jen takove mensi info

Mejte se paaa
13. lis 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdaaar opice :wink:
13. lis 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, uz jsme zas na dalsi strance, to sem nepostrehla. Dikec holky, Xen, ses zlata, ale snad to zvladnem, ted mi malej uz 3 hodiny spi na balkone, tchyni neni nejak dobre, tak prijde az zitra, ted chudina taky lita po doktorech, ma tvrdy jatra, a to nepije, asi prodelala nejaky zanet, stravovala se priserne, ted musi tvrdou dietu :frowning2:
Hynek pracuje z domova, tak aspon tak, skocil mi pro ten Bioparox, zatim sem si ho dala jen jednou, tak snad zabere, ale nejhorsi je ted ta hlavaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyz si lehnu je to horsi.
Asi du na dalsi paralen.. :wink:
13. lis 2008 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, nevím, proč máš pocit, že se vtíráš, ale každopádně díky za info, čekám až se malá vzbudí, pujdem na poštu, takže se stavíme v trafice.

No uz se mi ozvala holky (Lucko, Verčo) dalsí holka do IP na fotky od Lukáše, tak jsem ráda, že se fotky dobře prodávají, napište mi do IP, kolik vás to stálo (já to toiž mela zadara, tak nevim...ted to ale uz budu zrejme platit, ale mozna to dostane Jirka k narozkam, nevim). Dikes

Moba, nebala ale byl to asi nejakej no name, jakej mas ty? On nefungoval ani nam, podle nej jsem mela nekdy normos teplotu a nekdy 34...a tak... fakt blbe meril, vratili nam penize.
13. lis 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ten sunar uz v akci neni... hm...
13. lis 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
že bych měla dárek pro manžela? :confused: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=57829 radši ne, by mě zabil :sweat_smile:
13. lis 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. lis 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, jo jo, ale koukám, že to je ten malinkej, my máme 31x25 cm
a už jsem našla ten vozík s kostkama, co jsme taky vzali http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80028929
13. lis 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver to je boziii! To musim taky koupit Hynkovi, ten na zachode travi vic casu nez se mnou :grinning:
13. lis 2008 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máme stejný ... :grinning:
13. lis 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenomža já mám obavu, že je ten "green" moc velkej (dopředu), že by se nám na záchod asi stejně nevešel :grinning:
13. lis 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsem vybírala něco k počítači :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam by se taky nevesel, ale jako je to fakt super napad, hazejte dal odkazy!
13. lis 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja nevim no.. premejsli o listkach do divadla... prej super predstaveni, u hasicu, Vstupte! S Naroznym, Mrkvickou, Censkym,... sranda.
13. lis 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlídání je za námi a smrt hladem nehrozí :grinning: :grinning:
Xeni, díky za hlídací nabídku, kdyby teta nebyla v Praze, asi bych tě ráda využila :wink:
František to přežil, sice řval jako tur, ale když jsem se vracela, tak už to bylo "lepší".

Teda domů bych to hřišťáko nechtěla, ale uvažuji o tom pro dědečky :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo holky, pochvala, takhle budou darky hnedle vyreseny :sunglasses:
13. lis 2008 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babaro, tady ty teplotový stavy jsem vždycky mívala já, když manžel někam odjížděl na delší dobu a pak když se vracel :grinning: :grinning: :grinning:

Já koupila lístky do divadla k svátku, jdeme na Prodanou nevěstu do Národního, ještě jsme chtěli jít na Cavemana (taky u hasičů), ale beznadějně vyprodáno :frowning2:
13. lis 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, to jsme byli... my byli snad na všem :wink: my zase shanime Jistě pane ministře na Vinohradech, taky beznadějně...tam chodim ale moc ráda.
13. lis 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zatím pro manžela praktický dárek - černé ponožky, které potřebuje do práce a dostal by je tak jako tak, bez ohledu na vánoce, má velkou spotřebu. A dál nic... on říká jako vždycky, že nic nechce, že mu stačí ty ponožky... :rolling_eyes:
13. lis 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomóóc, dítě mi vlezlo do toho koše na hračky, který jsme koupili předevčírem :sweat_smile: :sweat_smile:
13. lis 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pojdte se mnou nekterá do toho Arkády, co zítra otevírají na Pankráci, mám tam slevu do Sant Olivier, tak toho chci využít, ale museli bychom tam byt uz tak v 10 rano...!!!
13. lis 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme dnes měli plavčo a super. Minule měl tu reakci na očkování tak jsme jít nemohli.

Mončo77 díky za tip, hned zítra letim do tabáku. :grinning: Musim mít všechno zajímavý :grinning:

Ten človíčkov to je teda blbý, ale tyhle herny jsou asi opravdu lepší pro větší děti. Pro ty naše prcky, teda hlavně pro toho mýho by to nebylo. Je docela lekavý, tak by si to asi užil :grinning:
13. lis 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ten lanc jsem si taky koupila. Dobrý. Jdu koukat na TV a cist si u toho.
13. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestl isi zítra vzpomenu, tak taky navštívím trafiku. Malej usnul, takže mě čeká druhá směna - úklid. Tedy pokud mě honem, ale honem rychle nenapadne něco jiného a lepšího.
13. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě mi teď T. napsal, že se asi trochu zdrží v práci, že bych se preventivně přidala na nějaké téma o nevěře? :sweat_smile:
13. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale neeeeeeeee........třeba ti kupuje nákej dárek k ježulovi...
13. lis 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, ani to ne, on je fakt v tý práci :unamused: :wink: ostatně za těch asi 20 min, o které přijde pozdějc, by toho moc nestihl
13. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek