• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
by ses divila. Tak co zitra ty Arkády, jdu sama? OK.
13. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
aHOJ HOLKY TAK CO SE TÝKÁ aRKÁD tak váhám, určitě nepůjdu s Patrikem bude tam nával maj mít velké slevy, tak že já jedině až príjde manžel domů tak se možná půjdu juknout
Mončo dík za info je to super, koupila jsem dva.
Jdu dát nějaké fotky
13. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky hlásím do klubu marodů:grinning:, celej den jsem tak nějak proploužila po bytě - chudák Viki, neměl žádnou zábavu, mamka byla naprosto nepoužitelná:grinning: a takťka v práci... je tam vlastně ještě pořád:rolling_eyes: Jen doufám, že to ode mě nechytne - nebo aspoň ne v takové intenzitě:frowning2:

Báro - babaro, ten paralen klidně ber, já jak ležela na konci toho šestinedělí v Krči s těma čtyřicítkama, tak mi ho normál dávali + mi říkali, ať ho beru preventivně i doma... brala jsem ho docela dlouho, protože mi to pořád lítalo nahorů a dolů a žádný problém jsem nepozorovala:slight_smile: Ono je to hlavně důležitý u kojení proto, že když máš víc než 38,5 (snad si to pamatuji dobře), tak se z mlíka stává jen voda, takhle vysoká horečka zabíjí veškeré bílkoviny a výživné látky v mlíce... proto mi říkali, že to mám brát klidně už při teplotě nad 37,5, aby se mi to nerozjelo...

Moba, jakou značku máš ten teploměr do těch oušek? Já o tom taky uvažovala, protože takhle je to fakt vopruz, kontrolovat mu teplotu v noci:stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale měla jsem strach, že to není moc přesné...

Monči77, dík za tip - hned jsem manžu zaúkolovala, ať to někde sežene:grinning: V centru je stejně všechno ještě otevřené, tak bude ten jeho dlouhý pobyt v práci aspoň nějak užitečný i pro mě:grinning:
13. lis 2008 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
gtver, dík za prima odkazy - manža má s kámošem, co mu přijede na víkend, o zábavu postaráno - půjdou nakupovat na Čerňák... bude blahem bez sebe, až mu to oznámím:grinning::grinning::grinning:
13. lis 2008 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni, skoda, normalne bych se urcite pridala :cry:
Tak ze bych si taky koupila ten Glanc, to se jim ta cena nemuze vubec vyplatit, to snad nepokryje naklady..
13. lis 2008 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to jsou sponzoři Báro...

Moba no odpoledne bych tam nešla, v 10 dopo si od toho neslibuju ty davy, jak uvidim dav, tak mizím. Pa
14. lis 2008 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
No kdyz ja nikdy nemivam moc vysoky teploty, tak neco nad 37, vic ne. Ale ten bolehlav! :rolling_eyes: Mne taky prijde, ze to mliko je vodovejsi..
14. lis 2008 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak jak je holky?co nemoce, už je to lepší, u nás snad už jo, teploměr máme braun a zatim jsme spokojení, hodně záleží na tom naučit se to správě dávat do ucha pak je to pohoda, tak co Xeni byla jsi na Arkádách?
Jo dala jsem nějaké fotečky tak jukněte.
14. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky byla jse, stejne obchody jako na chodove, akorat mensi... ale knihkupectví je tam o hodne lepší. Dostali jsme spoustu balonku a darku, hodne toho pouziju jako darky k jeíšku, takže jsem spoko, ale chodov mam bliz, tak je lepsí. Koupila jsem mj. nádhernou čepici v Nextu, až Xendu uvidíte, tak mame spoust ženichů... byla tak sladká, že se tam sebehlo hafo prodavaček, vsichni ji obdivovali a pak mi dali k tomu luxusní šálu a pro xendu něco, dobrý! vše v krásných dárkových taštičkách.
14. lis 2008 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jen ta inspirace- koupila jsem Jirkovi k narozkam navigaci do auta, za 2500, jeste k tomu byli ubrousky v hodnotě 200 kč a za 1 kč pletená šála Loap, bylo to v akci v Datartu, ted jen tu hru a mam vsechno. Jo a Xende jsem koupila kuličku na malovani do ruky, pokusim se najit odkaz.
14. lis 2008 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
sem přispívám aby jsem to nemusela hledat na 10. straně...co všechny děláte?
15. lis 2008 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Xeni, koukám, žes dobře pořídíla :slight_smile:
Plno práce... :rolling_eyes:
15. lis 2008 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
hm mam taky, ale nejak se mi do ní nechce. Ale byli jsme plavat - natačení DVD, dodací doba ovšem 6*8 tydnu, takže vanoce nestihnou, coz me teda strasne mrzí...ch jo.
15. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem udelala sondáž a koupim asi taky golfky a asi tedy Chico multiway, jako má Monika. Proste potrebuju nejaky do MHD a nejak ted porad jezdim a fakt to nejde s tou velkou kravou, jako do lesa, o tom zadna, to ojedeme pekne pohodlně. :dizzy_face:
15. lis 2008 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
To my marodíme... všichni:stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2008 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no, u nas to tatka taky chyt, tak jsme chcipaci, nejlip je na tom snad municek. Ja jsem teda porad hrozne zahlenena :confounded:
16. lis 2008 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké nedělní odpoledne.

Já jsem KO. Esterka se včera vzbudila před 6 a dnes před 5!!! :angry: :angry: dopoledne byla milionová, ale teď :frowning2: snažila jsem se, aby usnula v postýlce, ale ani náhodou. Hodinu jsme se snažila praktikovat způsob dojít pohladit.. pak už řvala jak tur. Tak jsme zkusili kočár na balkoně a nic - řev :angry: takže nakonec jsem vyměkla a před 10 minutama s ní poslal Honzu s kočárem.... :unamused: už jsem na to něměla. A potřebuji uložit letní a přebrat zimní věcí - vloni jsem je ani nevytáhla, takže se tu brodím v kopicích prádla.
No, takjsem si postěžovala a zase jdu. Doufám, že se to Ester nehodná praktikovat i nadále to ranní vstávání. A jak jí odpoledne uspat doma, na to jsem fakt ještě nepřišla. :unamused:
Nějaké šikovné golfky budu muset od vás pak vyšpízovat - lehké, skladné, ne moc drahé a polohovací do lehu - od jara do MHD.
16. lis 2008 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se hlásíme do klubu marodů...
Horečky už jsou pryč, ale spustil se chrchel a rýma, ach jo.
A to jsme ještě celý víkend odváželi tašky ze starý střechy do kontejneru, kterej byl asi 200 m od baráků, protože máme úzká vrata a na dvůr se nevešel. Tak si manža s bráchou docela mákli.
Doufám, že se do pátku dáme dohromady! :wink:
16. lis 2008 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak mne uz je vecer lip, asi uz to bude dobry, snad to malej nechyti zpatky od nas.

Znate Restauraci Prazanka na Jazlovicky, kousek od metra Haju. Maj tam zitra super ceny jidel i piti, treba smazak za 29 Kc.
16. lis 2008 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer, u nás je už trochu fit jen mrňous, my jsme oba pořád jak přejetí parním válcem:stuck_out_tongue_closed_eyes: kašlu a chrchlám jak starej tuberák... a hlas, škoda slov... když jsem ráno na malého promluvila, tak zvednul obočí a vrhl na mě pohled typu "mami, co zase blbneš a koho předvádíš?":grinning::grinning::grinning: pak asi chudák pochopil, že je to nastálo... a huž tomu nevěnuje pozornost:grinning:

Báro-babaro, myslím, že jsem párkrát kolem šla... když jsem se tak různě courala s kočárkem:slight_smile: Cože to? Že by na počest významného dne/výročí pro ČR?:grinning:
16. lis 2008 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás jediná změna - přestala jsem mluvit:grinning::grinning::grinning: manžel se tomu směje, ale chudák Viki, ten moc nechápe, proč mamča nemluví a max. jen šeptá:grinning:
17. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky, tak to tak vypadá, že jediní zdraví jsme tady my. :slight_smile:
Je mi všech líto. To mi věřte. Barča byla nemocná od prvních 14 dnů svýho krátkýho živůtku každou chvíli. A dvakrát za to mohli na ambulanci Bulovky, kam nás poslali na vyšetření a oni nás nechali s týdenním prckem 45 minut v čekárně v průvanu. Byl leden, ostatní pacienti na nás prskali... no nádhera to byla. :angry:
Takže jsme si toho užili dost. :frowning2:
Snad se všechny brzy uzdravíte. :slight_smile:
17. lis 2008 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Aduo, nene my jsem taky zdraví ... tuk tuk tuk... zaplat pan buh.

Baru, nebyla jsem tam, ale vim, kera to je... muze se s kočárkem? neni tam moc zahulino? jinak jsem ted vykopla vsechny ven, tak mam volno a striham video z kamaradový svatby, uz je to fakt profi teda... :grinning: jsem nadsena, zvlast kdyz jsem zpomalovala svatebni polibek.. na pisen Love, love, love....no jo no...
17. lis 2008 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Brambůrko, to je fajn. Aspoň někdo v pátek přijede. Už se s vámi do té Ikey fakt těšim. :wink:
17. lis 2008 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak snad se nas sejde vic. Ja nevim, moc se mi tam uplne samotne nechce. Leadže se tam necham odvezt, pak poobedvam a zpatky bude malá spát. No uvidim.
17. lis 2008 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda vespolek, koukám, že se převážně marodí :unamused:
Xeni, tak svatební video je fajn věc, u nás to vždycky jede jako nejlepší groteska :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2008 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, než začnu obíhat obchody, nemáte některá dobrý tip, kde koupit hezké, jednoduché, elegantní pánské pouzdro na brýle :confused: ? Manželovi se včera u jeho oblíbeného nějak strhlo zavírání, takže nedoklapne a mně se vyskytla výborná příležiotost na dárek.
17. lis 2008 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
gtver tak to neporadim, obehnout nejblizsi optiky, budou mit urcite vyber...

Tak se uz taky hlasime mezi zdrave, dokonce jsme sli uz na nase prvni plavani a sem rada, Hynecek tam je jak doma, akorat teda dela milion jinejch veci, nez se po nem zrovna chce, treba po vsech splicha, takze mu furt cpu do ruk balonky aby mel co delat :grinning:

Do ty Prazanky jsme nakoukli, ale samozrejme plno lidu, meli reklamu v Klici, ale vyada to tam dobre, oddeleny kur. a nekur., pisou pro 100lidi, nekdy se tam vydame, prijde mi ze tady v okoli nas neni kam se najist, leda ta Stodola.. tak musim furt varit.
www.restauraceprazanka.cz

Xeni, ty planujes tu Ikeu tam i zpet busem?, nekdo psal ze ho vyzvedne zpatky tatka autem?

Romcatko, Hynecek se nam ted uz celkem pravidelne budi vetsinou v 5 hodin, nekdy az v 6:30, pak se musime obetovat a hrat si s nim, kdyz se postesti usne jeste, ale az tak za 1, spis 2 hodiny :frowning2:
17. lis 2008 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek