• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Báro/babaro, to jste byli na těch Litochlebech, jak jsi psala, že začnete chodit? Zajímalo by mě, jakou mají vodu - teplota, jestli je slaná/chlorovaná a jestli tam chodí jen malá miminka:wink: A jen plavete nebo i cvičíte?
17. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
O pouzdrech opravdu nevím. My máme pouzder doma víc, ale většinou jsou z doby po rodičích, kdy jsme ještě tahali kačera za špagátek. :grinning: Nám většinou dají k brejlím takový ty jednoduchý obaly, a jelikož já nosím čočky a brejle jen na telku, tak to moc nepotřebuju. :wink:
17. lis 2008 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
On ho měl právě k brýlím od Ralpha Laurenta, úplně jednoduchý, ale naprosto přesný, lehký. Do Pihele, ony totiž jsou všechny ty pouzdra, co mají v optice takový univerzálně velký a s prominutím jak pro důchodce :angry:
17. lis 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver, to je vždycky problém - k brýlím jsou nejlepší právě ty origoš obaly od výrobce... ale dají se málokdy sehnat:unamused: zkusím poprosit manžela, ať hodí sondáž v práci, má tam kolegyni, co nosí brýle a má jich spoustu... teda aspoň já vím o sedmi modelech:grinning:, tak třeba bude mít tip:wink:
17. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
waf, to jsi strašně moc hodná :dizzy_face: , ale zase se s tím zbytečně neobtěžuj (ani chudáka manžela :grinning: )
17. lis 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme zpět od mamky. V pátek jsme odjeli s Ondráškem, neboť Petr měl víkend pracovní.Vůbec se mi tam nechtělo, ale nakonec jsem byla ráda. :wink: V sobotu ráno ve 4hod mě probudilo jak se Ondrášek kucká a on zvracel. Tak jsem vylítla. Za chvíli se znova pozvracel. No a do hodiny začlo být zle mě. Takže jsem celou sobotu prozvracela, děsně mě bolel žaludek a měla jsem průjem. Ondra už zvracel naštěstí jen jednou, ale taky měl hrozný průjem. Takže nějaká střevní chřipka. Řádilo to na plavání, tak jsme to chytli taky. :angry: Největší sranda je ta, že mě bylo druhý den ok a začlo být blbě mamině. No a pak i bráchovi a jeho ženě.Takže jsme to pěkně roznesli :grinning: a včera jsme raději ujeli, aby jsme to nechyli znova. No je to pěkně hnusný a prý to hrozně řádí, tak snad vás to všechny mine!!! :slight_smile:
18. lis 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem si myslela, že alespoň včerejší svátek budeme mít sváteční, ale kdepak...
Dopoledne začal manža předělávat telefonní linku, abychom mohli začít to naše slavné stěhování pokojů a protáhlo se to na celý den. Vzal to teda z gruntu, telefonní linku ze starýho obýváku vytrhl ze zdi, dráty a krabičku, a venkem jí vedl do nového obýváku a všechno znovu zapojil. Jsem teda koukala, jsem mu říkala, než přijdeme definitivně o telefon a internet, že by si měl najít telefonní čísla na opraváře, ale ono se mu to podařilo!!! Akorát budeme příští týden zase štukovat po těch vytrženejch drátech... Takže PC je teď daleko od Františkovo herní plochy, tak jsem musela zase jednou zprovoznit noteboka :grinning:
Jinak už jenom rýmujeme, tak doufám, že se dáme do pátku dohromady. Plavčo tenhle týden vynecháme a uvidíme.
Ale na to, jak je nemocný, tak dělá František děsný pokroky, začal stát, lézt po kolenou (když se mu chce), sedá si ze stoje a dělá paci paci, jak jsem velikej, papa, no je prostě čím dál tím kouzelnější:slight_smile:))
Jinak my bychom na Čerňák jeli metrem. Tam vím, že vylezeme dobře, ale nevíte, jestli se potom dostaneme do metra nazpátek, jestli je to bezbariérový????
Moba, malej je kouzelnej!!! Konečně jste se nám trochu poodhalili :grinning:
18. lis 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Čerňák je bezbariérovej, buď výtahem, nebo po točitým nájezdu a pak výtahem. Nebojte, to se zmákne. :wink: Počkala bych na vás u metra, nebo u Ikey. Jede tam bezbariérovej bus od metra. :slight_smile:
18. lis 2008 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych teda radeji jela z hajů 240 až na černák, nevim, kde to staví, ale to najdeme...Baru, co? A v kolik holky, ja zrovna nemam penize teda, ale snad mi do te doby prijde vyplata...
18. lis 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já bych Ikeu viděla tak autem, jinak jsem dost líná a bojim se, jak zvládat ty přestupy atd :grinning: Takhle sednu do auta a za chvíli jsem tam :grinning:
18. lis 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky adua, já tam byla metrem naposledy ještě bez malýho a šla jsem tam tehdy po nějakejch schodech.
My to na tu 240 máme dost z ruky, takže zůstává to metro. Když dorazíme včas, tak doběhneme k Ikee pěšky :slight_smile:
18. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak už jsme taky v pohodě, tak doufám že nám to dlouho zůstane,
Nara dík za pochvalu no snažili jsme se s Petrem :grinning: :slight_smile:
Barčo tak hlavně že už vám je líp, mi jsme měli šílenou střevní chřipajznu v únoru bylo to šílené a taky to měla snad půlka prahy tak snad se toho vyvarujem, narada bych to zažila znova.
Barčo babara co tenhle týden že by jsme se dohodli a přijela bych si pro ty věci.?
18. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se dohodněte jak se pojede, já počkám tedy asi u té Ikey. Pokud nebudete chtít jinak. ať tam nečekám u metra zbytečně. :wink:
18. lis 2008 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: budu tady u vás sondovat nedávno jsme se přistěhovali na Budějovickou poradte mi co je tady v okolí Prahy 4 za plavání nebo cvičení pro prcky?
18. lis 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky v kolik, v 10 tam? Pred ikeou za Ikeou, nikdo nesmi stat?

Jo a jinak kdo by se chtel se mnou zuitra kouknout na golfky, jdu se mrknout nekdy dopo do centra chodov, resp. do eshopbaby a pak klidne na chvilku na kafe do CCH? Tak okolo té 10h?
18. lis 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, mohla bych mít prosbu?:slight_smile: Jsem pořád marod, takže raději nevycházím:stuck_out_tongue_closed_eyes: Mohla by ses mi pls v tom eshopbaby zeptat, jestli mají péřové fusaky od fy Teutonia? Já jim psala mail (na netu je nabízejí), ale pořád ještě neodpověděli...
18. lis 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně.
18. lis 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc:slight_smile:
18. lis 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem potkala Kett na plavču :wink:
18. lis 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi musim v patek tu Ikeu zrusit, dosla mi docela husta SMS, ze v patej ve 14:30 mam nahradni hodinu plavani v Terezce, jiná nejde a jestli si ji nevyberu, propadá. Takze tam jdu. Ach jo. Co trebas Ikea pristi pondel?i
18. lis 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Xeni mi máme v pondělí odpol rehabilitace, ale až v 15hod, tak mě by to pondělí myslim nevadilo. :wink:
18. lis 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, to je blby Xeni, nam zas prijde v patek tchyne, ale az odpoledne, tak bych to asi zvladla, dyztak jela driv..

Holky, ja neschopka dnes byla bez netu. Vypinala jsem a zapinala cudliky na modemu a modem ze zasuvky, pak prijde tatka domu a vytahne a zas zapoji kabel a je to :angry:

Wafiku, k plavani: Voda je teploucka, ale ne prilis, presne nevim, ma si pry pomalinku mimco zvykat na studenejsi vodu od tech 37st. po narozeni. Je slana, a nevim jestli tam davaj chlor, Xeni?
Chodi tam i vetsi deti, sand dvouleta taky, a plave se max. ve ctyrech. Budeme delat posilovani zadicek a dechova cviceni prsite, jinak jsme se tam poprvy spis jen tak machali a rikali basnicky.

Jo a potrebuju na Chodov zrusit ucet u KB, tak se tam muzem Xeni zitra zas potkat, nebo klidne jet spolecne, rozdelit se a pak zas sejit :slight_smile:

Moba, nechce se Ti treba zitra taky na Chodov, at nemusite az na Haje? Nebo ja muzu klidne i na ten Pankrac, kdyz uz budu v metru...
Kdyby bylo hezky, tak bysme mohly dat hromadnou prochajdu, ale v ty kose :( tak do cukrarny :slight_smile:
18. lis 2008 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
tak se musím pochlubit, že jsme se včera vrátili z termálních lázní z Maďarska a bylo to faaakt super. Je to 400km (takže asi jako do Beskyd :o).
Byli jsme v Gyoru - jsou tam verejne termalni lazne (vodicka 34-38 stupnu)........ my chodili do tech kolem 35 - abychom Nelinku neprehrali. Ale moc se ji to libilo. A i ty ceny - bezva. Chodili jsme na 3 hodiny za 1000,- HUF (coz je asi 100 Kc :o) Fakt parada, doporucuju.
Jo a Xeni, kamoska si koupila golfky od Jane (nejake obyc - docela dobry pomer - cena - vykon), byla se na ne podivat v Handy na Chodove (hnedka vedle je ta "nase" hospoda).
Jinak parada, Neli ma trosku rymu, tak jsem ani nebyla dneska v Clovickove, ale jen na rychlem kafcu u nas v DBK.
Jo - a mam prosbu, nemate prosim nektera zkusenosti s parnim mopem?
Diky. Verca :sweat_smile:
18. lis 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mamino5 - chodime s Nelinkou (15 mesicu) plavat do Aquababyclubu do Krce - ale je tam jen takovy maly bazenek - ale s perfektnim zazemim. Ale maji bazen i na Vysehrade a v hotelu Panorama na Pankraci (byly jsme tam s Nelcou na nahradni hodine). Maji docela dobre ceny. Jukni na: http://www.aquababyclub.cz/
Verca (taky z Budejovicke) :sweat_smile:
18. lis 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru asi bych chodila od proste s tebou na plavčo, dej vedet, od kdy zacina novy kurz, at se mohu s tebou včasně přihlásit.

Az pojedete proste do lazni, tak mi dej vedet, pojedeme s vami! Udelame vylet ve 4, vecer popijeme, pohodicka...

Parni mop, je tady na to nekde tema, obecne je to dobry, ale nesmis kupovat levnej, klasika, jako u všeho.

Wafiku, my tam chodime, myslim, ze zu jsem ti info psala, mam s nima konflikty kvuli nahradam, tak nevim holky s tou Ikeou, kdybych ve 13 hod odjela, asi bych to tedy stihla.
19. lis 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
když se sejdeme v Ikee v 10 hodin (to myslím otvírají), tak by nám to do 13 hodin mohlo stačit, ne :grinning:
Ale pondělí mi taky nevadí.
Tak jsem včera byla okouknout ty Arkády a moc nadšená z nich taky nejsem. Nejvíc mě zklamal Interspar, čekala jsem něco jako Hypernovu, no nic no. Zato František byl nadšenej z vodotrysku, moc nechybělo a vykoupal by se v něm :grinning: :grinning:
Jé Verčo, vy se máte, taky bych jela do lázní. Předloni jsme byli v termálkách na Slovensku a manža od té doby nechce o žádný jiný dovolený ani slyšet :wink: :wink:
Holky, ty náhrady na plavání jsou hustý všude. My si jí sice můžeme vybrat od pondělí do pátku v jakoukoliv hodinu, sami nebo s kurzem, ale zase až za dvě zmeškaný hodiny máme jednu náhradní. Taky vopruz.
Jinak máme doma mamánka, včera tak řval, že jsem nemohla odejít na angličtinu. Takaže taťka začíná ode dneška pořádně trénovat! :grinning: a František taky :grinning:
19. lis 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem fakt zvědavá, jak to dopadne. Rezervovala jsem si pro vás pátek i pondělí. :grinning:
19. lis 2008 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to jsem taky zvědavá jak to dopadne s tou Ikeou...hromadné srazíky se tady totiž nikdy moc nepovedly :grinning: :grinning:

Já taky můžu stále v pátek i v pondělí :slight_smile:

Helčo nějak nám to na spolužácích zamrzlo viď :angry:
19. lis 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak zatim nikdo problem s pondelkem nema, tak bych to nechala az na po, at nemusim pospichat rovnou na palvčo?
19. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni klidně pondělí dopolko :sunglasses:
19. lis 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek