• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Barči, to jo, bohužel, ale já tam taky moc nepíšu. :unamused: Neni taky co. Novinky nejsou, sraz se neplánuje... :frowning2:
19. lis 2008 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Veru podívám se na to :wink: Tak vy jste taky z Budějovické?To je fajn minulí týden jsme byli poprvé v Človíčkově Sára se tam pěkně vyřádila :grinning:
19. lis 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ženský, to bude velký - ten výlet do IKEY. Jen mě pořád děsí ta hrozná dálka....... To abyste si vzaly na cestu alespoň 3 svačiny a náhradní přebalovací soupravu :o)
S tím plavčem je to fakt - ty náhrady jsou všude špatný. U nás taky. Můžou se čerpat maximálně 2 - takže když dítě 14 dní marodí a pak jste na dovče, tak je taky smůla. Ale i tak je to fajn. Líbí se nám tam - je tam velká místnost na hraní, spousta hraček, míče, koberce, karimatky.......
Xeni, my už tam chodíme na poslední kurz, budeme muset už příště jinam, bazének nám začíná být malý :o(
19. lis 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nechcete tenhle týden zajít někam na chvilku na kafčo někam blízko?
19. lis 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tenhle týden moc nestíhám, ale možná v pátek dát někde kafíčko - to nejsem proti.
Jo a taky jsem vám chtěla říct, že jsem přidala nové album s fotkama z toho našeho pátečního srazu na Hájích. Jen upozorňuju, že jsem vás tam viděla všechny poprvé, takže je možné, že jsou tam nafocené i úplně cizí děti :o) Verča :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, super, samá Xenuška, žádná Nelinka, František tam je taky boží! Ano, jsou tam i cizí děti :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo a kdy chceč jet na ten chodov? Zítra bych to stíhala, aspoň si to vyzvednout a zaplatit ti to. No na prochajdu to fakt moc neni, je kosa, cukrárna tak buď Hájek na Chodově nebo tady u nás je taky cukrárna, ale to je zase pro tebe daleko.
A Nara by se mohla přidat když chce jít taky na kafčo, akorát já to mám složité Patrik už není v kočáru tak že lítá a nemůžu se dlouho vysedávat :frowning2:
19. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, nevim, ale prave jsme se s Barčou s chodova vrátili...

Wafíku: péřové fusaky Teutonia nejsou a čekací doba je min. 6 týdnů, do vánoc určo ne.
19. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha já se nevšimla že to psala už včera večer to jsem tady nebyla, tak snad se dohodnem na jindy moc sem nestíhám chodit. :frowning2:
19. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, díky moc za info!:slight_smile:
19. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verci, krásný fotky :slight_smile: Ríša si na všech hlídá svůj oblíbený foťák, koukám, že i před Xenuškou :grinning: :grinning:
19. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak jsem taky dala do alba fotky ze sraziku :slight_smile:

a na picassa mame dalsi foto, do by se chtel juknout již 12. měsíc... ty jo... http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/12MesC#
19. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bohužel fotky ze srazu nepřidám, došly mi tam baterky, takže mám dvě fotky a ještě špatné.
Xeni, letí to, co...
19. lis 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, tak zitra by to slo asi taky, dnes jsem v komercce na Chodove neporidila, oni mi smejdi neprendali domaci pobocku tam, ale mam ji porad na Dejvicky fuj, takze tam zitra jedu, aspon to spojime s obidkem s tatkou, ktery tam kousek dela, takze po ceste muzu na Pankraci asi vystoupit.
Ted zalezi, jestli po ceste tam (dopo) nebo zpatky (odpo)?
Nebo jestli chcete dat hromadny kafco zitra??? Pankrac, Budejovicka?? Aspon bych v klidu prcka nakrmila, na tom obede se mi moc nechce :( Ale vy mate plavani co? Tak klidne i v patek, jestli se presouva IKEA na pondeli.
Moba, dej vedet, jak muzes zitra, ju? Do IP ti pisu telefon.

Holky dneska jsem v Centru Chodov ztratila kreditku (tu kterou mi uz dneska meli zrusit, smejdi jedni!!!), nastesti, v tomhle mam fakt neskutecny stesti uz ponekolikate, ji nekdo dal na Informace!!
Tak jsem se samou radosti placla pres kapsu, a koupila si konecne neco na sebe a nesetrila sem. Za 3 kousky skoro 3000 Kc :sweat_smile: , to je snad moje premiera. Ale stoji to za to, hura!! :dizzy_face:
19. lis 2008 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my jsme tenhle týden plavčo vynechali, abychom se dali dohromady. Malej už je v poho, ven chodíme i nakupovat, ale vodu dáme až příští týden, takže můžeme i zítra kdykoliv. Asi i proto máme tenhle týden nějak volno :grinning: :grinning:
Jestli chcete kafe s minimem lidí, tak tady na Kačerově je to Silencio, nekuřácká restaruace s jídelní židličkou, přebalovacím pultem a takovým malým hracím koutem. Dobře se tam vejdeme s kočárkama a když tam Patrik lítat, nebude to nikomu vadit, ani nemá kam zdrhnout :grinning:
Výstup z metra je po eskalátorech, takže ok, no a nazpátek bychom babaru vyprovodili na metro na Budějovickou nebo busem 170. Ale klidně dorazíme i na Pankrác nebo na Budějovickou :wink: a nebo i ten Hájek by šel, jestli se tam vejdeme :grinning:
Verco, my si na výlet do Ikei musíme vzít hlavně náhradní oblečení :grinning: :grinning: a vrátit Xenušce bodýčko, než z něj úplně vyroste :grinning: :grinning: ¨
Jinak prcci na fotkách jsou kouzelný :grinning:
19. lis 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Kristýnko já jsem klidně pro srazík zítra. Asi taky plavčo ještě vynecháme, stále má průjem, tak se bojim kalamity :grinning: To kafíčko na Kačerově by jsme mohly zkusit a nebo dojet do Hájka. ALe tam je problém, že to je dost malý na kočárky. To jedině dojet na CHodov :wink:
19. lis 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak my taky zítra nejdeme plavčit, Neloušek má rýmu. Ale jinak v poho - žádná teplota, ani blbá nálada, tak snad to bude O.K. Trošku to vyluxujeme a bude :o)
Zítra nám slíbil "taťka", že se s náma pojede podívat do toho novýho Intersparu, ale nejsem si jistá, jak mu to vyjde. Takže pokud půjdete odpolko na kafínko do toho Silencia, tak bych se připojila. Ale ještě dám vědět, jak na tom budeme, jestli budeme stíhat a jestli se maličko umírní ta rýma, abychom tam na vás moc nenudlovaly - to bychom tedy rozhodně nerady.
Zatím čus. Verča a Nelča :sweat_smile:
19. lis 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, tak bych navrhovala zítra ve 14 hodin na Kačerově, co vy na to?
A co Bára s Mobou??
19. lis 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak klidně na Kačerově..a nešlo by to dřív? My papáme kolem 12hod, takže by mi vyhovovala spíš 13hod. Ale kdyžtak vydržíme do 14hod, aspoň se vyspí :slight_smile:
19. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Xeni nějak jsem tady postřehla, že jste řešily nějakého fotografa??? Taky bych chtěla případně Ondru nějak hezky nafotit, tak můžu dostat info co a jak a co se jedná? :wink:
19. lis 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nestíhám dočítat, omlouvám se. Báro mi Esterku nechali fotit u http://www.atpetra.cz/photogallery.php a s přístupem jsme byli NADMÍRU spokojeni. Moc milá a šikovná paní, s dětma to umí. Ceny tedy vyšší, ale zkus kouknout.
zítra ani v pátek bohužel nejsme, ale příšt týden snad. Ikea se přesunula na pondělí? A kdy? Můžete mi prosím někdo písnout do IP?
19. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vlítla mi tam mamka budu ráda když stihnu babaru kvůli věcem, a hlavně Patrik spí po o tak do půl třetí do tří, starší děti nějak míň času na to něco oběhat. :frowning2:
19. lis 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, je to na strankach www.liviano.cz je to muj kamos. Je fakt dobrej, v portretech jsme jak my s Xenus tak Verca s Nelčou. Romčatko, tahle pani je sice docela OK, ale da ti pouze hotovy fotky, ne na CD, takze se je ani nemuzes privolat, to mi projde nevyhodny.
19. lis 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak zitra kolem druhy by to bylo ok. U metra na Kacerove? Budete tam na me nekdo cekat?? Nevim totiz kde je to Silencio. Tak se budu tesit.

Moba uvidis, jak ti to vyjde, kdyztak jeste bude prilezitost urcite jindy.

Ja jdu hledat ty fotky :slight_smile:
19. lis 2008 ve 23:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
co se týká fotografa, moooc vřele doporučuju :o) Je skvělej!!! Mám jeho profi fotky na: http://picasaweb.google.cz/Nelousek
Xenie mi ho doporučila, když bylo Nelince 6 měsíců a taaaak mě to vzalo, že za ním jedeme v sobotu znovu :o)
Potřebuju fotky pro rodinu jako vánoční dárky, budou z nich mít největší radost.
Jo a Babaro, barbarku a nara - do toho Silencia kdyztak dobehnu za vama, Neli pres obed spinka - takze to na 13.hodinu asi nestihneme. Jeste uvidim, jak to bude vsechno vypadat rano - ryma a taaak.
No - ja uz klusu do peri - dobrou.
V. :astonished:
19. lis 2008 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verči, můžeš mi hodit do IP kontakt na toho fotografa? Ty fotky se mi moc líbí. Máme jednu svojí fotografku, ale ta je až v Hradci Králové a tam se mi moc jet nechce - hlavně teď v zimě. A ceny má jaký? :grinning:
Díky.
20. lis 2008 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak nic, jsem fakt trdlo. Nevšimla jsem si toho odkazu předtim od Brambůrky. Každopádně mi prosím napiš, kolik tě to stálo. Ta fotografka v Hradci to má tak kolem tisícovky :slight_smile:
20. lis 2008 v 07:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak pro nás je to ve dvě blbý.Ach jo. Tak snad jindy
Teda fotky jsou opravdu pěkný taky o tom uvažuju tak písněte kolik to stojí dík
20. lis 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak necháme tu druhou hodinu a víc? Já budu čekat u výlezu metra na Babaru.
Barbanek, jestli chceš, tak doraž dřív.
A kolik ty fotky stály?
20. lis 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, moba, my jsme se tu zase sešly :grinning: :grinning:
Tak já nevím, když tak navrhni, jak by se ti to hodilo.
20. lis 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek