• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
holky mohla bych jit asi s vami, ale me se nechce do toho vetru.

Navic se musim vratit na chodov, zapomeli mi ke kočárku přibalit madlo, ale jinak je opravdu hezkej.
20. lis 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, klidně pojď, uvidíš, jak to budeš stíhat :wink:
20. lis 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidim. Spis to nestihnu. Projede tata pohlidat, tak dam pak malou spat.

Jinak jsem se rozhodla taky trochu podnikat, ted jsem sestrihala pul hodinove video kamaradu ze svatny, opravdu luxus, efektyx, fotky, titulky...neco jako je tohle http://www.youtube.com/watch?v=XCIAUsroePQ ale to byly prvni pokusy, tak kdybyste nekdo vedel o nekom, kdo by chtel sestrihat domaci video, tak rada! Je to dost piplačka, ale chytlo mě to.
20. lis 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím si stříhám Xendu... :wink:
20. lis 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten vitr a dest, taky se mi nikam moc nechce, ale musim..
Tak budem 4?
Kristynko, ve dve teda na Kacerove, kdyztak pisnu, ale myslim, ze bych tam mohla byt spis driv nez pozdeji.
20. lis 2008 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je v poho Báro, tak mi písni třeba 20 min předem, abychom se dokopali ven, kdybychom venku náhodou ještě nebyli :grinning:
20. lis 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak mi taky dorazíme, už se těšíme. Takže kolem 14hod u metra Kačerov? Budu tam taky před 14hod, tak super :wink:

Holky ty fotky vypadají fakt dobře. Kolik že to tak stojí? A jsou fotky i na CD jo? DOcela by se mi to líbilo třeba jako vánoční dárek :grinning:
20. lis 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebuju poradit. Chci malýmu koupit boty. Včera jsem byla v obuvi na Budějovický odhodlaná, že za ně teda těch 7 stovek dám. Ale průměrná cena tam byla 1800,-- :angry: , takže alespoň víme, jakou máme velikost.
Kde jste kupovali botičky, chci tip na nějakej kamennej obchod. Díky moc!!!
20. lis 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
přijede mi kamarádka z Podolí, tak se jdeme projít, ale vzhledem k počasí - asi taky zaplujeme do nějaké hospůdky. Tak jestli by to nevadilo, přivedla bych jí taky do Silencia..........
Určitě na nás ale nečekejte na Kačerově, běžte do teplíčka a my tam doklušeme.
V.
20. lis 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevadí, přijeďte :wink:
20. lis 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nara, botičky jsem kupovala taky v DBK - ale v létě tam byly 40% slevy - tak to šlo.
Jinak mají docela dobrý dětský boty v Daichmannu (Chodov) - a občas se něco najde i u Bati. Já nakoupila skvěle v září v jednom malým kamenným obchůdku v Kostelci nad Černými lesy.
Jinak - tady na hlavní (Budějovická) - je malá prodejna zdravotní obuvi. Taky opravují boty a kabelky...... A tam jsou taky nějaké dětské polobotky. Chystám se tam taky podívat, my už z botek skoro vyrostly :o)
Jo a manžel koupil jedny k Ježíškovi u Niku (jsou moc krásný)........
A s tou velikostí - to není tak jednoduchý. Neli má u každé značky bot jinou velikost - záleží na šířce nožičky, výšce nártu - i lýtka :o) Takže bez díděte koupit boty - je prakticky nemožné.
V.
20. lis 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,
to je bezva, že z tebe bude taková střihačka. Já si taky říkám, že s tím začnu. Mám v kameře už hodiny matroše, ale ještě jsem ani nebyla schopná nainstalovat ten program........... :o(
Pápá.
20. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tě to Veru naučím, je to teda piplačka. Jakej máš program?
20. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Nara jestli můžu poradit tak na Hájích u zdravotního střediska ulice Opatovská jak je sekáček slůně tak tam v tom dlouhým paneláku je dětská obuv maj tam hezký, tam mi nakupujem, nebo Baťa, Nike, Adidas ( na tenisky) a dos velký výběr a myslim že slušné ceny maj tady na Pankráci jak je Delvita vlastně už Billa tak tam je dole lékárna a maj dost botiček.Zrovna DBK je snad nejdražší obuv kterou jsem navštívila. :angry:
20. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, v čem pracuješ?
20. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni a v jakym programu to strihas?
20. lis 2008 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes v Silenciu super, tam by se nas veslo a bylo tam prazdno! akorat ta servirka nas trochu ignorovala, asi tam byl diky nam dnes necekany provoz :grinning:
20. lis 2008 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, Veru: díky za tipy na botičky, zkusím to omrknout!

jj Silencio je fajn, ale ta číšnice se teda fakt nepovedla :grinning:
20. lis 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pracuji v Adobe Premiere Pro, v čem vy?
20. lis 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jojo srazík byl super, jen to bylo jak u suchánků. Ani na koktejl se nedostalo, tak snad příště bude servírka akčnější :grinning: :grinning:
20. lis 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nepracuji v ničem :grinning: :grinning: :grinning: .
20. lis 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, ja sla nakonec k sousedce, takze si deti vyhrali a ja se neodfoukla, byli jsme jen na chvilku, tak jsem zkusila i nove golfky a mam k tomu teply fusak, takze príma, jen teda mají debilní boudičku, to teda nechapu, ale jinak vypadají supr.
20. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nas striha tatka, ja na to nemam talent a ani moc chut. Myslim ze to dela normalne ve windousackem Moviemakeru. Xeni, ses fakt sikulka, moc ti to jde :wink:
20. lis 2008 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já celý večer koukám na nějaké romantické pobyty na silvestra, či nějaký hezký hotel, kde strávit silvestrovskou noc a nic. Chtěla bych aby jsme s Petrem na silvestra takhĺe někam na jednu noc vypadli. Ale na nic jsem nenarazila :frowning2: Tak ještě hledám.
20. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni nejvíc v Pinnacle nebo Ulead
20. lis 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ipnnacle mi vubec nenacetl video, jenom vzdy 4 minuty, fakt divny, ulead neznam, umi to cist VRO nebo VOB soubory? mas instalacku, ze bych to zkusila... diky
20. lis 2008 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak to dneska vypadá? Přijedete někdo nebo se to posunulo na pondělí?
21. lis 2008 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky adua, je to posunutý na pondělí :grinning:
21. lis 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nara, díky moc. Ono je stejně pěkně ošklivo, takže se mi ven moc nechce, ale za vámi bych přišla. Tak se aspoň nemusim přemlouvat. :sweat_smile:
21. lis 2008 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, jo, to znám, mě pinnacle taky dost zlobí. Na ten ulead se ti mrknu, já teď zpracovávám hlavně mpegy (VOBy určitě umí vytvářet, na čtení se ti mrknu a dám vědět :wink: )
Tak ve mně dneska bouchly saze a na toho maníka z ochranky jsem si nechala zavolat vedení, tak doufám, že už to bude OK. Prý s ním mají problémy.
21. lis 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek