• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Tak jsem na nás zvědavá :grinning: Chudák adua, už to asi vzdá....
23. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste me potesily, mne se zitra hodi, abych i neco vyridila z domu, nejaky maily a vyber fotek, zitra je posledni den slev na happyfoto.cz tak chci poslat objednavku.
Takze v utery super!
Nara, super k pokojicku. Nechces dat nejaky fota?
Snad to Frantiskovo kaslani nic nebude, ale lepsi se jit ukazat doktorovi, pravda
23. lis 2008 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s tím zítřkem nevím, ale uvidim. zase v těch 10?
24. lis 2008 v 07:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my Ikeu rušíme, v úterý máme plavčo.Sice po obědě, ale byl by to moc chaos. Ondra je hlavně hrozně protivný už druhý den, asi jsou to ty zuby. ALe ani jeden ještě nevylezl :angry:
24. lis 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda to je počasíčko.Včera byli kluci bobovat Patrik přišel jak prasátko, Petr povídal že už pak jezdili na listí, ale vyřádil se.No jo první snížek tak chtěl hned jít jezdit.Tak dobře pořiďte v Ikee.
24. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak zítra v 10 hodin na Čerňáku nebo v Ikee??? Abych věděla, v kolik mám vyrážet!
Tak nám dr. udělala výtěr nosu a krku a dala kapky a ve čtvrtek budou výsledky. Vzhledem k tomu, že jsme bez horečky, tak žádný zvláštní režim a omezení :wink:
A to jsme si dneska ještě udělali výlet na Jungmaňák, kde jsem chtěla odhlásit svoje starý auto, který už odpočívá ve šrotu, a neuspěla jsem. Takže ve středu jedem někam na Bohdalec, ach jo. Tak jsem aspoň okoukla novou cukrárnu U Myšáka a už se těším, až tam vyrazíme na dortík.
Moba, včera jsem na prochajdě potkala hodně zadělaných dětí, jsem se chechtala a říkala jsem, že nás to tak za rok za dva taky čeká :wink:
24. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja nevim, my budem s Baru asi tak v 10 na černáku, tak muzem i busu do ikea, ale myslim, ze v teplicku v Ikee se najdem na kafi, mam kartu ikea family na kafe zdarma!
24. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak já budu taky v 10 na čerňáku, když tak brnknu, kde jste případně vyrazím pěšky směr Ikea
Kartičku mám taky :grinning:
24. lis 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nara to je jasný v tomhle počasí se děti opravdu nedají udržet v čistotě.Zítra si to užijte a pořádně nakupte. :slight_smile:
24. lis 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam taky jakousi kartu, jeste nevyuzitou, ze bych mela taky kafco zdarma?? Vim ze sou zdarma tasky a nektere zbozi.
Jj, asi se domluvime po SMS.

Xeni, tak ja te budu cekat u busu na Hajich jo. Snad nezaspime!
24. lis 2008 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem vzhuru my nezaspíme, budu tam cca 9:12, jede to tusim v 9:22....nara tak jo, ja bych snad ani pesky netrefila, beru golfky.
25. lis 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my se na chvíli stavíme. Kde se sejdem? až v Ikea nebo před ní?
25. lis 2008 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :grinning: tak zase po dlouhé době :grinning: :grinning: :grinning:
dneska jdeme nahrazovat plavčo, tak bude legrace, plavací dny jsou vždycky fajn. Jirka teď sedí na zemi, má plechovku od mlíka a baví se tím, že do ní hučí :grinning:
25. lis 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terezko, tak jsi konečně taky zavítala mezi nás :wink: Vy taky chodíte plavat? Je to super viď? My dnes jdeme skoro po 2 týdnech, bojovali jsme se střevní chřipkou :angry:
25. lis 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, Baru, tak to je blbý - mimi se střevní chřipkou :frowning2: už jste v pořádku????
my chodíme plavat od září a Jirka to má hrozně rád :slight_smile: on se snad už koupal rád i v porodnici :grinning: A jak se jinak vede?
Nebude nějaký srazík? Třeba zase v tom MC na Hájích? To bylo moc fajn. Já bych mohla příští týden v pondělí nebo v úterý. Jak jste na tom vy ostatní? Barčo, my bychom se konečně viděly :grinning: když jsem nebyla schopná se s vámi sejít doteď. :frowning2: ....jsem hrozná. :grinning:
25. lis 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám ale asi ten pravý kolotoč teprve nastane :wink: a pak už nebudeme bydlet na Praze 4. Teda možná, jestli padne konečný rozhodnutí a jestli nám někdo ten byt nevyfoukne. Uf, už aby to bylo za námi.
25. lis 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko já bych mohla v to pondělí, ve středu už mám plno. A kde mi je jedno. Jen mi jsme asi docela malý na to centrum, takže se mi tam moc nechce. On má teď nějak děsně lekavé období, jakmile se k němu přiblíží větší dítě tak hned bulí. NEvim čim to je :unamused: A v zimě se to prý moc nedoporučuje kvůli nemocem, chodí tam i maminy s nastydlýma dětma a pak se to pěkně šíří :frowning2:
25. lis 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, to známe, Jirka byl taky lekánek :wink: Lekal se úplně všeho, dětí taky. Bylo to přesně v tom věku, v jakým jste vy. Ale myslím, že ho to už přešlo, teď se leká jen když se vysmrkám. Předtím to byl každý hlasitější zvuk a když se přiblížilo nějaké dítě, třeba bratranec, tak z toho byl fakt na nervy. Ale už je to o hooooodně lepší :grinning: vydrž.
25. lis 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Terezko, kde by byl ten byt?

My mame v pondeli odpo plavco, uterek by slo neco vyvest. Do herny bych rada, ale to je mozna lepsi patek nebo ted nevim jaky tam maj ty programy, jestli byste se chteli ucastnit nejakych cviceni..
Baru, mas sice asi pravdu, ale mozna byste to tam mohli zkusit aspon nekdy omrknout, je to tam vazne moc prijemny.
25. lis 2008 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri tak to doufám, že ho to fakt přejde a bude klid. Teď je to hrozný, fakt se někdo kolem něj mihne a je zle :grinning:

Báro asi máš pravdu, že je dobrý to zkusit, ale já to vidim jak to chodí na plavču, když tam s holkama sedíme a kecáme. Když je v autosedačce je ok, ale jakmile leží je to horší :grinning:
25. lis 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Báro, jak bylo v Ikee? Nás doma postupně kosí bacily, bojím se, že to začíná chytat i Ríša :frowning2: Začalo to u manžela, přinesl to zpráce :rolling_eyes: Jsem fakt naštvaná, já sice chápu, že se lidem kvůli penězům nechce na nemocenskou, ale prskat viry v práci, kde jsou v neustálém kontaktu s plno lidma, mi přijde přinejmenším silně nezodpovědný :angry: :angry: Už když mi zamračeně oznamoval, že jeden kolega chrchlá na všechny strany a další smrká a už od pohledu topí jak rozpálený kamna, tak jsem se hrozila, kdy to přeskočí. Teď jsem to od něj chytla já a odnese to malej. Štve mě to tím víc, že my právě nemocní nebýváme a teď jen platíme za něčí nezodpovědnost :confounded:
25. lis 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Ikee se nammoc libilo!

Baru a Terko, v pondeli tam maji jen hlidani miminek bez maminek, takze to MC je otevreno ut-patek, ja bych taky sla, mozna v ten patek klidne.

Baru, neboj, ono sem moc maminek nechodi a na zemi jsou matrace a tak, tak je to i pro pidi děti, ale zase jak chceš, uvidíš. Xenuška taky měla lekavý období, trochu dřív, v 7 měsících letěla letadlem do řecka, taková škola života a pak už byla v pohode.
25. lis 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přesvědčily jste mě, takže nějaký pátek s váma vyrazíme do MC :grinning: Snad to Ondra přežije bez úhony, kdyžtak ho budu pořád chovat :grinning:

Jinak už máme jídelní židličku a je v ní moc nadšený. Fotečky mám v albu :wink:
25. lis 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda výlet do Ikey stál za to :grinning:, byl dlouhej, ale děti to zvládly statečně :wink:

Já jsem z toho MC měla poprvé taky rozporuplný pocity, na malýho tam šlápla nějaká velká holčička a moc mi to nebylo a taky byl v tý době takovej vyjukanej, ale o 14 dní později už to bylo ok. Je u nich fakt znát každej den a taky záleží jaká je tam sestava dětí. My teď taky pořád chováme a když zrovna nechováme, tak po mě stejně leze a když mě nevidí, tak řve. Ale zase si říkám zaplať pánbůh, aspoň víme, že je všechno tak, jak má být.

Jo, musíme se pochlubit, jak dneska byl celej den v kočáru, tak si to chtěl odpoledne asi vynahradit a začal konečně lézt po kolenou i větší vzdálenosti :wink:

Terko, než se odstěhujete, tak ještě musíme někam vyrazit!
25. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, to je slovo chlapa... teda pardooon :grinning:

Neboj, bude to OK, kdyztak zadna traga a nenapadne napadne zmizite....

Nara, to je fakt, byly deti statecne...

Baru jeste ze jsi se mnou nejela, byla tam v tom buse ta divna pani xo jsme s ni jeli tam a pak ridic pustil me a jednu pani, co jeste stala na zastavce uz nepustil... to tam chudinka byla driv, ale ja se tam kufrovala a sporadane si stoupla do ulicky, aby se tam ta pani vesla a on ji nepustil, no hruza. Tak bysme stejnak spolu neodjely, to jediny, ten bus, je na tom blby, jinak za pul hodky jsme byly doma, Xenda si hrala s novym manaskem...
25. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás měli maňásci taky úspěch, ale přinese nám je až Mikuláš, takže jenom chvilku a šli do skříně :frowning2:

Jo a taky jsme dneska poznali aduu, sice jenom v rychlovce, ale aspoň, že jsme se nakonec sešly :wink:
25. lis 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my manasky taky rychle uklidili, dostane je v patek od babi k svatku....

Adua, no moc jsme nepokecaly, tak snad priste, me se tam tak libilo, ze ja za tebou sjedu do vanoc urco jeste na obed!
25. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, no jo vy svátkujete :grinning: , to jsem si ani nevšimla.
My máme jeden svátek v neděli, tak musím ještě dokoupit nějakou pěknou lahev a bonboniéru a vytáhnout nás aspoň do cukrárny... :grinning:
25. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nomy to budem mit hektický... v patek jirkova rodina, v sobotu mame hlidani, jedeme na tenMalešov a v nedeli naše rodina. U nás se slaví 4 Xenie...
25. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨t.j. moje babi, mama, ja a Xenda

no jo to bude slávy, ale s jirkovou rodinou slavime jen malou, mezi dospelými svatek nedržíme, páč by nám kleplo... nas je totiž hromada.
25. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek