• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
tak to asi by mohly bejt ty prdíky, dávaš ten Sab???
26. led 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si teda taky myslela, že mu davam dost, ež mam mlika dost, taky bylo videt u koutku. Hele chceš pujcit tu váhu? že by sis ho zvažila před a po kojení, ale upozornuju že se stav s přítelem, protože je těžká strašně - není digi, ale perfektně přesná
26. led 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako prdiky ma strasny,sab davam,zrovna pred pul hodkou je dostal.S tim mlikem ze mam dost vidim kdyz se me pusti tak me uplne samovolne tece a to fakt proudem,tak tim to nebude,hodne to dela kdyz je unavenej a ma jist,to se vzteka u prsu,dnes jsem ho v 19:30 nakojila a trochu se vztekal,tak jsem ho dala do postylky a uz spi.Co ale udelam,tak to ze vysadim mlecne vyrobky a mliko,jim a piju to denne,uz jsem o tom take slysela svoje a zkusim si koupit ten vapnik zda to pomuze,jinak uz nevim pak co dal.Tu vahu zatim nechci,myslim si ze je to briskem a tou unavou...........
26. led 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dobře, tak kdybys chtěla tak pujčím. asi jsou to ty prdy nebo třeba nemá hlad.
26. led 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak v kojencích je diskuze proč se mimi odtrhává a nechce sát!
26. led 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobra,kdyby neco tak si ji pujcim.Kouknu do diskuze na kojence a uvidim.Taky me nekdy pripada ze nema hlad jen se mu chce spat.Problem je ten,ze on me to nerekne co ho trapi a ja to taky nevim :frowning2: nechame tomu cas,treba se to zlepsi.......
26. led 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě, když máš dost mlíka, tak to bude asi nějakej rozmar. Zkus info na kojeni.net je tam i on line poradna
26. led 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,byla jsem na diskuzi kojenci a nenasla to,jake to je tema?
26. led 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2008 ve 02:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zase zpátky doma. Byli jsme na víkend u mojí mamči v Děčíně. Tak bylo veselo. Jen mě chytil zub, takže zítra musim volat zubařce. Byla jsem u ní v říjnu a vše bylo ok, ale už to tak asi není. Zoubek pobolívá a víc bolí večer, takže tam k ní musim. To mám teda radost.
Jinak malýho Monči jsem slyšela brečet jednou a malinko do telefonu , jinak vždycky spinkal :wink:

Kristý a Terko měly jste srazíka v pátek? Škoda, že mi to nevyšlo, tak snad příště :wink:
27. led 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Barco,vsak Danecek ti ukaze jak umi krasne brecet,neboj :grinning: v kocarku on spinka dobre,dnes tam spal 4 hodky...........tam je vzdy hodny..... Xeni,tak vcerejsi noc byla super,myslim kojeni,malej se vzbudil po 6 hod.dala jsem mu leve prso,je pravda ze se asi 3 krat pustil ale pak uz pekne sal,pak jsem mu dala prave a to nepustil vubec a pil az u toho usnul,pak se pustil sam,dela to vazne jen kdyz je ospalej,dnes vecer to pred spanim delal zase :frowning2: pak se chytil a byl hned tuhej........... Udelala jsem dnes vybornou buchtu,malej spal tak jsem musela udelat pritelovi neco sladkeho a je vazne vyborna,zkousela jsem novy recept...... Xeni,jeste neco,kdyz malej zacne sat treba po 4 hod.tak se pousti,nebot je tam silene mlika a jak se pusti tak me z prsa strika mliko,musim vzdy dat plinu a vyckat az to odezni,je to des,vcera jsem si toho nevsimla a malemu jsem totalne postrikala oblicej,nechapu to :frowning2: nez to prejde tak se malej muze po..........
27. led 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi to prso delalo, možná se malinko zalyká a nestačí polykat. I ted se treba pouští flašky a chvilku odopčívá. No radí se na to odstříkat před kojením trochu předního mlíka - to tryská, je to jakoby na žížu pro drobka, aby si vzal jen to zadní tučnější, které už z prsa nestříká, to už si chlapec musí vytáhnout sám.
28. led 2008 ve 03:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy ste boli min,týždeň vo Vesmírne, je tam aj prebalovací pult pre miminá?
28. led 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo, tak k zubaři jdu až zítra, dneska se jí tam už nevejdu. Naštěstí to tolik nebolí, tak je to ok. Ale jsem z toho otrávená, takže dnes budu sedět raději doma. Jinak na tu hračku na kočár jsem fakt zvědavá :slight_smile:

Lulko nic takového tam není. Je to normální kavárna :wink:
28. led 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás po víkendu zdravím a přeji dobrý start do týdne dalšího.
Ještě stále jsem doma, takže zase nanovo všechno nachystám jako bych měla dneska odjíždět do porodnice a vydržím další týden :unamused:
S Terkou jsme byly na procházce v pátek, i když já byla trochu tlačená časem. Jiřík je krásný kouzelný miminko a celou dobu sladce spinkal :dizzy_face:
Teda holky koukám, že jste se tady pěkně rozkojily, pro mě je to zatím španělská vesnice. Držím palce ať se kojení daří, ať se potom máme kde ptát :slight_smile:
28. led 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bolavý zuby ti Báro teda nezávidím, ale určitě to bude ok.
28. led 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristýnko, tak hlavně že jste si procházku užily. Příště vyrazim s váma :wink: Jinak kojení je pro mě taky zatím španělská vesnice, takže pak uvítám veškeré rady :grinning:

Jo zuby to je děs a to jsem jásala, že jsem kontrolu měla v říjnu bez kazu. A teď se mrcha jeden ozval :angry:
28. led 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :grinning: :grinning: :grinning:

kristýnko, procházka se nám moc líbila! Určitě zopakujem :wink: ale to už asi budeme jezdit s kočárkem obě :slight_smile: Co Frantík, už se nějak hlásí na svět nebo pořád nic?

Baru, kojení se neboj, pokud se z toho nebude dělat věda, tak to tak složitý nebude :wink: My zatím žádné problémy nemáme (ťuk ťuk ťuk) a pamatuju si, že jsem se taky bála, ale moje tchýně i švagrová mi říkaly, ať se ničeho nebojím, že budu normálně kojit. Nejdůležitější je mít tohle v hlavě a pak opravdu budete bez problémů kojit. A nenechte se vykolejit nervníma maminkama v porodnici, někdy je to fakt těžký, ale málokterá maminka má v porodnici mlíčko, to se spustí až 3-4 den.
28. led 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Teri taky to moc neřešim. Teď mě zrovna Monča nahlodala na odsávačku mléka, ale ostatní kamarádky zase říkají, že jí vůbec nepotřebovaly. :grinning: Tak uvidim, zda nějakou výhodnou seženu. :slight_smile:
28. led 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Procházka byla opravdu moc fajn a nejradši bych na tu příští opravdu už jela se svým kočárkem, ale zatím to vypadá, že kočárek ještě zůstane zaparkovaný u rodičů :frowning2: . Stále se nic neděje, každý kdo volá, tak se ptá, jenže ono pořád nic... Zítra budu asi čistit okna :grinning:
Baru s tou odsávačkou nevím. Já takový věci vůbec nemám. Říkám si, že jestli to bude nutný, tak jí koupím až pak. Držím palečky zítra u zubaře.
28. led 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tu odsavačku potřebovala ze dne na den najednou... je dobrá když máš hodně mlíka a málo mlíka. Málokdo má akorát, kor ze začátku. V šestinedělí kojení řídí hormony, pak už jen nabídka poptávka a v tom bejvá kámen úrazu. My do 4. týdne jsme taky nepotřebovaly. Byla jsem ale ráda, že jsem jí výhodně sehnala z druhý ruky, než potom narychlo sháněla novou, drahou. Koukni na tu elektrickou. No a kdyžtak ji prodáš, poptavka je potom velká!
28. led 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcatka.
Baru, ja jsem sice odsavacku mela uz pred porodem, ale protoze jsem ji dostala vyhodne od kamaradky. Ale jinak bych to resila asi az po porodu. Ale myslim, zekdyz budes kojit, tak se ti bude urcite hodit.
Uz mas zub v poradku?
28. led 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když já právě nevim. Nová stojí 1900 a to právě řešim. Penězi na nemocenský zrovna neoplývám, tak proto. Ale ještě mám čas, tak třeba seženu za lepší cenu z druhé ruky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kačko zub stále bolí, zubařka má čas až zítra ve 14.45, takže tam razim zítra. Snad to bude ok.Naštěstí zub jen pobolívá, takže se to dá vydržet. Ale chci tam jít právě včas než se to rozjede. Snad přesně vim který to je, protože rentgen mi prý udělat nemůže. Tak uvidíme. Ráno má gyndu a odběr krve, tak to bude veselý den :angry:
28. led 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk vsem vespolek, Xeni,od te doby co nedavam ze strikacky se malej v sani pochlapil :grinning: sice dnes trosku u toho vyvadel ale bylo to unavou.Ja si taky odsavacku nekupovala,myslela jsem jak ji nebudu potrebovat a ted jsem stastna ze ji mam. Barco tak si ji ted nekupuj,nez porodis,ja ji treba uz v dubnu nebudu potrebovat tak ti prodam tu mou za dobrou cenu neboj a dudes ji mit jeste rok a 8 mesicu v zaruce,kupovala jsem si ji ted v lednu.Poptavka je po ni opravdu velka,ta elektricka je vazne super. Dnes jsem byla s Janou v sekaci a koupila tam malemu krasne laclacove dziny od nextu za 80 kc jsou krasne. Zitra nemame zadne plany,nechcete nekdo jit na prochazku?
28. led 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda maminy a těhulky:slight_smile: Tak bezpečností šifrování dokončeno, přístup na koníka povolen, tak snad už bude všechno oki:grinning: Na vysvětlenou - manžel si hrál s počítačem a domácí sítí (musel dělat nějaké bezpečnostní úpravy kvůli pracovním věcem), tak nám to trochu zkomplikoval... prográmek mě nechtěl na koníka pouštět, že je nebezpečný:grinning:, tak mu musel domluvit:grinning:
Monči, měli jsme úspěch, taťka už si dokonce vybral, v čem půjde mrňous na návštěvku do práce... a cestou prý určitě budem odhánět mrňavé slečny:wink: Jen mě to všechno chození nějak zmohlo, vytuhla jsem ještě před zprávami - tak ani nevím, co kde nového:grinning: Zítra musím ještě do té práce dovyřizovat předání nějakých věcí, to zase bude celý den v háji:confused: A ve středu to samý v bledě modrým, jen s doktorama... tak nevím, v poslední době je mi nejlíp v posteli a nejraději ze všeho spím:sunglasses:
28. led 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
naro: šmudlík má ještě čas, tak si užívej, že je ještě v bříšku... jak tak pročítám, co tady píšou holky, užijem si toho potom až až:wink: já osobně teda doufám, že tam mrňous do termínu vydrží - jak jsem teprve od půlky ledna na mateřské a všechno vyřizování a shánění jsem nechala právě až na mateřskou, docela ten měsíc ještě potřebuji:grinning: i když je pravda, že věci do porodnice už tak nějak v kupě mám... co kdyby náhodou, že?:grinning: a s tou odsávačkou a spoustou dalších věcí to budu řešit podobně - vyhlídla jsem si je, zhruba vím, co bych asi tak chtěla, kdyby bylo třeba... ale zatím nekupuju:slight_smile:
28. led 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a tady ještě pro pobavení - tohle dneska "dotáhl" manža z kanceláře, společně se tam s několika již otci:slight_smile: bavili "návodem", jak pečovat o miminko... někdy mě ti amíci fakt dostávaj:grinning:

http://img337.imageshack.us/img337/6409/instructionstl7.jpg
28. led 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,tak to je fakt husty,pekne jsem se nasmala,ale je pravda,ze spousta chlapu by to takhle urcite delalo :frowning2: jinak malej spal do 19 hod.a ted jeste vyvadi v postylce rostak,nacpal se tak ze uz nemam v prsu ani kapku,tak doufam,ze bude spat alespon 5 hod.v kuse.Jsem rada ze se vecicky libily,bude nove zbozi tak bude z ceho vybirat :grinning: :grinning:
28. led 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem tu konecne nekdy prvni :grinning: :grinning: :grinning: AHOJ.............
29. led 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo, jsem zrovna taky tady.
S tou odsávačkou teda počkám a případně si jí pak od tebe koupim, to je dobrý nápad. Nechce se mi teď moc utrácet :wink:

Ráno jsem zvládla gyndu, brala mi 5 zkumavek krve, tak jsem jak po útoku upíra :grinning:
29. led 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek