• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
teda, to bude asi nejvetsi koncentrace Xenii na celym svete ne?? :grinning:

Jo, Baru, parada, chovat ho muzes vzdycky,a je to tam vic v poho nez v nejaky kavarne cukrarne. Pokud tam teda nebude nejaka divna mamina nebo prelidneno :confounded:

Ja to vidim taky jeste urcite na jeden vylet do IKEY pred Vanoci.
25. lis 2008 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni, tak to byla volba jména jasná, co? To bys porušila řetězec Xenií :grinning: a doma by tě přerazili :grinning:

Holky, nevím, nevím s příštím týdnem, Jirka dostal v noci hroznou rýmu.....uvidíme po víkendu, musela jsem ho odhlásit ze čtvrtečního plavání :frowning2: aby tam někoho nenakazil. No, zatím je to jen rýma, jinak je v pohodě. Ale na společný výlet mc to teda není.

Krystýnko, ještě se nikam nestěhujeme, zatím je to ve fázi rozhodování. Byt je hrozně drahej, ale velkej a pěknej. Je v dobřichovicích, to je přesně tam, kde bychom chtěli bydlet a kde už vlastně několik let sháníme bydlení, měla bych to kousek k rodičům.
26. lis 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a okolo 8. měsíce se ode mě Jirka taky nehnul na krok, musela jsem ho buď chovat nebo jsem ho měla přilepenýho na noze. Už je to taky ok, je to úplně normální :grinning:
26. lis 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak koukám že jste si nákup pěkně užili, to je fajn.
Barčo barbarek no je fakt že některý mamči to že je dítě nastydlé neřeší, ale zase to nechce se úplně izolovat.
ale je fakt že je ještě malej a máte čas :slight_smile:
Tak Patrik dnes rezignoval nechce spát, tak že to bude do večera dlouhý a jen doufám že nebude k večeru protivnej.
Tak od příštího víkendu začínám péct tak snad to půjde pěkně od ruky, no mám tady pomocníka tak snad to zvládnem :slight_smile:
26. lis 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo barbarek tak jsem koukala na fotečky židlička super a i jsem se pobavila jak je focenej na posteli myslela jsem že jste byli u nás :grinning: máte stejnou postel a tu poličku nad ní máme taky :slight_smile:
26. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz mame ty fotky, Veru: heslo je xenie...

Terko, nemyslitelné! Dát jiné jméno! Původně jsem plánovala bojkot, ale jsem rada ze jsem to neudelala, páč takhle je to miláček rodiny tuplovaně!

Pect musim zacit hned po vikendu, min. ty perníky!
26. lis 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuším všetci sa dali fotiť :wink:
Xeni, moc hezké fotečky a gratulujem Vám k zajtrajším meninám :slight_smile:
26. lis 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo dikes, no v uzsim vyberu mam 51, jako vybrat jich 15 je zlej sen....
26. lis 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 24 z těžkým srdcem!
26. lis 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to znam :cry:

Tak jsem dnes prvni: Vsechno nejlepsi oboum Xenuskam k svatku!!! @>----
27. lis 2008 v 06:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se zapomnela pochlubit, ze jsme se z IKEY vratili se zubem navic :grinning:

Xeni, dik za tu financni zachranu, nechces to prevest na ucet?
27. lis 2008 v 07:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. V té Ikea to bylo s vámi fajn, jen škoda, že jsme se nemohly moc bavit. Markétu Hrubešovou ráda vidim, ale v to úterý bych jí spíš ráda viděla někde jinde. :grinning:
27. lis 2008 v 08:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,taky se přidáváme ke gratulaci k svátečku všechno nejlepší :slight_smile:
27. lis 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekujem, slavime zitra, takze pro me to znamená varit uklizet, aspon ze se jirka uvolil nakoupit...

Baru ne prosim te das mi to az se uvidime, v pohode. Od ceho jsme kamaradky ze?
27. lis 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. lis 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, oboum Xenuškám vše nej k svátku :wink:

Mončo díky za chválu židličky, je fakt krásná a malej je nadšenej.A neboj, opravdu jsem to fotila u nás v ložnici :grinning:
27. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xenušáci všechno nej :wink: :slight_smile: a s úklidem to nepřeháněj, třeba ti tchyně zase vytře podlahu :grinning:
27. lis 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bihužel pravděpodobně jo.... :frowning2:
27. lis 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nešlo by nějak jí nalít jen čaj.....? :confused: To by asi neprošlo, co? :rolling_eyes:
27. lis 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zas teď uklízím krámy do sklepa, to je takový předstupeň před vyhozením.
27. lis 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se připojuji a přeji všej nej nej nej Xenuškám a Xeniím :grinning:
27. lis 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

všem Xeniím, celé čtyřce, víc jich možná ani není :grinning: :grinning: , přejeme všechno NEJ!!!

Tak malej už je úplně dobrej, dneska jsme byli i plavčit, kupodivu to ani za těch 14 dní nezapomněl :grinning:

No a teď řešíme naše tchánovce, uvízli nám v Thajsku a nemůžou se vrátit domů, protože letiště jsou obsazená demonstranty. Teď jsem tady obvolávala pojišťovny a jdu jim aspoň prodloužit cestovní pojištění o 10 dní. Tak jsem zvědavá, jestli se nám do vánoc vrátí. Včera měli odlítat, ach jo.
27. lis 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Nara, no kamaradi tam maji jen ne celej měsíc prosinec na dovču,tak jsem zvědavá. No do vánoc se snad vrátí, ne?

Gtver, hmmmm, neprošlo, zkouším to na ní, když přijde jen tak odpoledne za malou, tak ji nic nenaleju a tak se zdrží asi 3 minuty, no... jo to u švagrový dostane, tam je pak dokud ji nevyhodí... ale na druhou stranu co s opilou babičkou, že?
27. lis 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vše nej Xenuškám,
Gtver jak píšeš že dáš věci do sklepa, tak nám ho dnes v noci vykradli, jsem pěkně nas..., vzali sjezdovky, motorku ta jezdila no síla, tak doufám že už se to nebude opakovat a co se týká policie tak přijel jeden policajt a jen to nafotil sepsal co zmizlo a odjel že prý těch sklepů maj hodně a to přijel v půl jedný v noci a sám nechápala jsem.
Barčo to je jasný že je to u vás, ale je to náhoda jak hrom :slight_smile: :grinning:
27. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim o tip na hory s nějakým wellness - díkes.
27. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Xeni mi jsme byli na horách v Harachově v hotelu Bílý hořec, mají tam super wellness..my to měli teda jako v romantickým víkendu, tak nevim jak to nabízejí. Pak jsme byli ještě na Šumavě, ale ten Harachov byl lepší :wink:

Kristý tak snad se vám vrátí v pořádku, to je fakt děsný co se děje :angry:

Mončo to je fakt náhoda, tuhle postel už Petr přinesl do manželství, takže už jí máme pěkně dlouho :grinning:
27. lis 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo tak to mi jí máme jen dva roky :grinning:
27. lis 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, hm, koukám, je docela drahej, me by možná stačilo jen hotel někde na horách, ale aby tam byla vířivka nebo bazén. Ani tak tam ostatní být tolik nemusí....
27. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, tak to je "radost" :confounded: Tyhle věci už radši ani do sklepa nedávám, ikdyž tady ten konkrétně ještě nevykradli, ale našim několikrát. Dokonce jednou se do něj někdo vloupal, když sklep byl prázdnej, byly tam jenom uskladněný brambory a i ty si ten zloděj odnesl :astonished: :angry: Včera jsem tam nesla zavařovačky, krabice od věcí, co jsou v záruce, věšák na prádlo apod., takže by žádná škoda nebyla.
Xeni, tak s tím neporadím, na českých horách (teď počítám, že i těch zahraničních) jsem byla naposled asi před 10-12 lety, manžel hory nerad :frowning2: Teda on by se kvůli mně asi přemohl, ale to zase nechci já.
28. lis 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak malej tu rýmu od nás chytil taky :confounded: Takže jsme slavnostně po 10 měsících rozbalili odsávačku. A to jdeme dneska na desetiměsíční prohlídku.
28. lis 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek