• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
my na hory jezdime, ale jaksi na chaty, kde je to uplně obyč, tak jsem chtěla k tem narozkam neco fasjnovejsiho. Libi se mi jeste toto, co tomu rikate? http://www.hotel-staraposta.cz/cenik-ubytovani.html http://www.harrachovka.com/main.php?file=www/cz/ubytovani/hotel_harrachovka.html
http://www.horskydvur.cz/
28. lis 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,,

Xeni já to do toho hotelu dostala od Petra, jako romantický víkend, takže mi je jasný jak to asi bylo drahý. Bylo to tam dost honosný. Myslel, že si tam odtud přivezeme miminko a my jsme si ho tam už v bříšku vezli. Takže jsem žádnou ze všech nabízených procedur, které jsme měli v ceně nemohla absolvovat, tak jsem Petrovi jen tiše záviděla :angry:
28. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my nakonec asi do zadnyho baraku ani nepudem, za prvy jak je ted ta krize s byty tak se ty nase nejak neprodavaj a za druhy se bojime o babi, jak mela problemy s jatrama a uz ji mesice honi po vysetrenich, ted byla v nemocnici na odberech kostni drene a vubec vseho, vysledky teda budou az ve ctvrtek, ale pry ji naznacili, ze by to mohlo byt neco, co ji nici jeden organ za druhym... Snad se pletou, ale nevim :frowning2: Oni porad hledali rakovinu, v Hynkove rodine ji mel kazdy druhy (umrel mu otec, sestra, prarodice, druhou sestru vylecili, bratrovi zas vzali znaminko...), a tu zaplatpanbuh nenasli, ale tohle... :cry:
Kdyby to s ni bylo spatny, tak do baraku sami nepujdem, na to bychom nemeli, snad jen vymenili nas byt za vetsi.
Ach jo, je to smutny, ale budem doufat, ze to dobre dopadne!
28. lis 2008 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru tak přeji hodně štěstí. My ted s babi taky běhali, ted byla na kolonoskopii a potvrdili, že rakovinu nemá. Má problém, že má hrozně málo červených krvinek a oni nevědí, kde krvácí. Už byla snad na všech možných vyšetřeních a pořád nic nenašli.
28. lis 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držim palce, ať to dobře dopadne, taky to znám, pro povzbuzení - s dobrým koncem :wink:

Holky, co jste viděly Ríšu, přišel vám nějak moc hubenej? :frowning2:
28. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si rekla, ze Vas musim aspon pozdravit, aby jste si nemyslely, ze jsem na Vas zapomnela:wink::grinning: Jsem ted na par dnu (teda snad jen na par!) v nemocnici a jediny muj komunikacni prostredek je mobil - dneska se ale nade mnou smilovala svagrova a pred prednaskama mi dovezla svuj noutas, at si na chvili uziju:grinning:, nez si ho zase cestou ze skoly vezme.
Divala jsem se, ze jste poradaly velkou vypravu na Cernak:wink:, tak doufam, ze v IKEA neco zbylo i pro opozdilce jako jsem treba ja:grinning: Nemam jeste ani jeden vanocni darek... sem zvedava, jak to budu resit... no prinejhorsim budu objednavat pres net a nadelovat az v novem roce:grinning: - po zkusenostech z minuleho roku totiz predpokladam, ze necely mesic pred vanocema je na objednavani vic nez pozde:stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, gtver, prijde mi akorat. Copak doktorce se nezdal? Kolik vazite?

Nara, jak to vypada s tchanovci?

Moba, to je teda des, to je mi lito s tim sklepem.

Jani a jak? Dobry? Uz to mas za sebou?

Xeni, tak co oslava?? Uz zacala?
28. lis 2008 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro 7930g, že má moc malý nárůst váhy,jenže 1. ho vážila hladového těsně před obědem a 2.jak má teď tu rýmu, tak toho moc nesnědl, hlavně pije.
Teď jsem koukala, jak se mu vyvíjí váha a zjistila jsem, že to není malý nárůst váhy, ale že už vážil dokonce před měsícem o 20g víc než teď a i podle mýho pocitu mu to shodilo teď těch pár dnů s rýmou. Jenže tuhle váhovou křivku tam dr nemá, tak si myslí, že za dva měsíce přibral jen 300g.
28. lis 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis, tak to neres, a jeste kojite nebo uz ne?
My jsme taky porad pod 8 kilo, ale pribira asi podle tech jejich tabulek, tusim ted tak 10g denne.
A dnes mi trhl rekord v zelenince, asi se mu libi v (IKEA :wink: ) zidlicce a taky sem ho nechala se v tom trochu rochnat :slight_smile:
Ale teda dnes me trochu babi nastvala, rano mu dala zbytek zeleninky (na vyhozeni zbytek ze vcerejska) a slavnostne hlasila, ze tam dala cukr a ze to jed! No a co, ze to vsem detem sladila ... Ja porad naivne verim, ze ho to naucim, prece nemuze mit neustale jenom sladkou chut, to je nuda, ne? Sladky mliko, sladka kase, sladke ovoce. Aspon ta zeleninka by mela zustat jidlo ne??
No a dnes jsem ho presvedcila :grinning: Ovsem jesti mu to vydrzi aspon do zitra to nevim :confused:
28. lis 2008 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, kojíme, no mně to vychází taky podle tabulek, až na to zhubnutí, který si vysvětluju tou rýmou, protože fakt jídlu moc nedal, ale samozřejmě, si to zadám tak jako doktorka, tak je mimo tabulky a vůbec by nerostl, což je nesmysl. Jako Ríša má dobrou doktorku, jsem s ní naprosto spokojená, ale stejně s ní budu ještě v pondělí mluvit, tak jí musím zdůraznit ten vývoj váhy, protože dneska to nějak nevnímala.
Já bych to neřešila, jenže ona mu na to předepsala hromadu tabletek (sice mu ublížit nemůžou, ale abych pak díky nim neměla otesánka).
No ten cukr v zelenince by mě taky nepotěšil :rolling_eyes: Ze začátku z ní taky nebyl nadšený, hlavně mrkev moc nemusel. Zjistila jsem, že to u něj není ani tak o sladké chuti, ale má na to nějaký jiný metr, jenom dodneška přesně nevím jaký :grinning: IKEA židličku taky máme a je v ní spokojený :wink:
28. lis 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

od tý doby, co máme přestěhovanej byt se vůbec nedostanu k pc. Je až na druhym konci bytu a já trávím nejvíc času v pokojíčku a pak v kuchyni. Jo, když jsme měli všechno spojený dohromady, tak jsem u něj seděla pořád. No, o to víc si teď hraju s Františkem. Už to naše hraní začíná mít hlavu a patu, tak si to docela užíváme, včetně taťky, takže to jsem moc ráda. A taky už třetí den František nespí v naší posteli ale sám v postýlce, sice se stejně budí několikrát za noc, ale má to něco do sebe :grinning: :grinning: , po deseti měsících si můžeme v ložnici číst, svítit, no je to zajímavý, tak snad to tak vydrží a malej se nebude stěhovat zpátky :grinning:

Tchánovci psali, že v neděli by se mělo zase začít lítat a na úterý, že mají zarezervovaný let. Tak uvidíme. Oni to mají o to komplikovější, že tchýně dělala v ČSA a lítají na volný letenky, takže letí tehdy, když je v letadle místo. A teď asi budou mít velkou starost se někam dostat. Tak uvidíme. Jsou v důchodu nic jim neuteče, tak se teď flákají po Bangkoku.

Moba, to je děs ten vykradenej sklep. Občas to ty zloději ještě pěkně zaneřáděj, to je pak chuťovka...

Babara, já už teď taky občas trochu hřeším s Františkovým jídlem, už dostal hranolku, začali jsme dávat piškoty, ale je fakt, že před babičkama to nedělám, protože si dovedu představit, jak ho naše máma příští týden cpe čokoládou. Už mi říkala, že mu teda asi k Mikuláši nedá žádný čokolády, že bysme mu to stejně nedali. No to uhodla, nedali :angry:
Jo s babičkou je mi to líto. Vím o čem mluvíš. U nás v rodině je to dost podobný s tím tragičtějším koncem. S Ondrový strany teď bylo taky pár případů naopak s veselejším. Tak budeme držet moc palce.

Gtver já myslím, že jestli je Ríša v pohodě a má normální stolici, tak je to ok. Převáří ho třeba za týden nebo dva uvidí, že zase nabírá. A na co jako dostal ty tabletky?

Barbánek my jsme loni vůbec nevěděli jakou vymyslet dovolenou, vždycky jsme skončili u lázní a u toho, že já se budu dívat :grinning: :grinning: , tak jsme nakonec byli v Krumlově :grinning: :grinning:

Bram, užijte si oslavu!!! :wink:
28. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naro, on je právě naprosto v pohodě :wink: Dostal na zvýšení chuti, aby jedl větší dávky, na lepší vstřebávání atd. Já si taky myslím, že za týden bude s váhou nělde jindei při jeho normálním režimu, hlavně je to podle mě jenom aktuální výkyv, protože fakt to není nárůst za dva měsíce (nebo jim blbla váha :confused: )
28. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak piškot už malej taky ochutnal, přiznávám... :pensive:
28. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, strasne moc dlouho jsem na konikovi nebyla, je tady nektera z vas ze Spořilova nebo Záběhlic?
29. lis 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já vás jen v rychlosti zdravím. tento týden má manžel zčásti volno, takjsem ctěla být víc s ním než na MK. a taky jsem se dala do vánočního úklidu a výzdoby (když může být s Esterkou Kačenkou), tak to tu mc nestíhám. Ale sleduji a dočítám. :wink:
29. lis 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi, to je jasný, to tě omlouvá :wink: taky se vždycky snažím Tomovo volno co nejvíc užít :slight_smile:
29. lis 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondrášku (barbarek), všechno nejlepší k svátku!!! :dizzy_face:
30. lis 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vse nej nej nej...

no ja jsem vetsi hrisnice, piskoty mala ji asi od 8 mesíce, tak 3 denně určitě. Zeleninu jsem neprislazovala, ale ze zacatku jsem to delala tak, ze jsem tam dala vic mrkve a nebo jsem k tomu dala vyvařit jablíčko. Bylo to pak sladší a jedla to, taky jsem do toho dala treba lzičku sunaru. Dnes uz ji zelůeninu v pohode neprislazovanou ani jablkem ani mlikem, papa ji krasně, jen musi byt slaná, bez soli uz nic nechce. Proste to musi mit chut. Dneska mela dort... no vyjimečne ji neco takoveho dam, ale čokoladu teda neochutnala.

Oslava dobra, tchyne se drzela, brzy jsem je vyhodila, dedecek se prekonal a prinesl nam 2000 kč, no na to ze xenušku videl asi po treti v zivote jsem teda koukala. Sice se zdrzel asi hodinu, ale i tak dobry.

Gtver, myslim, ze sama dobre vis, jak to je, tabletky mu zatim nedavej, pockej, uvidis. Jestli chces, muzu ti pujcit vahu, ale preci u takto velkej´ho ditete se to uz tolik neresi. Pribiraji skokove, mala treba 2 mesice nepribrala skoro nic (zrovna v tomto obdobi) a pak najednou hup a mela o kilo vic.... ted uz je z ni docela tlustoch, nejak se naučila ráda papat, no dnes mela brambory s buckem... veprovym, ale libovym... :grinning:
30. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky nevite co je s frionkou?
30. lis 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona sem moc nechodi, Irco, jsme na ni moc stary (teda nasi kluci na Lucinku :grinning: ), ale ja se s ni obcas vidam.
30. lis 2008 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Frionka je OK, tuhle byla s nama v centru chodov...
30. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky, tak novinka, tento víkend byl ve znamení chodícího víkendu, udělala neuvěřitelné pokroky, takže už tak 10 kroků no problemo :dizzy_face:
30. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Ondráškovi velká gratulace!!!

No a Xenušce taky, je to holka šikovná!
30. lis 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
koukám,že jste se nám odstěhovaly sem
škoda :frowning2:
30. lis 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni díky moc, ale myslím, že ji fakt nepotřebuju :wink: Pro zajímavost, dneska byl Ríša na odběrech, tak jsme ho znova zvážili a najednou o 200g víc než v pátek. Ale dneska mě dokrotka i víc poslouchla než v pátek (asi měla v pátek své starosti nebo nevím), protože jsem jí ukazovala to vážení, že je ten přírustek 300g až za 2 měsíce nesmysl, znova jsem jí zopakovala tu jeho rýmu v posledních dnech, no a na všechno koukala, jako bych jí to říkala poprvé. Ona mě prostě v pátek asi vůbec neposlouchala (mimochodem v pátek mu i spletla recept, takže se fakt nesousředila) Takže teď doufám, že krev bude ok (bere železo) a jinak dobrý.
1. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ja jen že mi neodpovída na vzkazy, tak frionku pozdravujte.....
1. pro 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vůbec nestíhám sem chodit peču meju okna a je prostě frmol.Ondráškovi vše nej k svátku a snad se sem brzo už dostanu tak zatim pa
1. pro 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky pražandy nevíte o nějakém dobrém zubaři tady v okolí budějovické?
moba kam chodíte k zubaři?
1. pro 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chodim na budějarnu k doktorce,(ale za boha si nemužu vzpomenoiut jak se jmenuje)sidli v 9patře ale je strašně mlada a tak si mysli že je nejchytřejši na světě.Oni se tam ted dost dr.menili...spousta jich odešla pryč....mladej tam děla tak mam info z prvni ruky
1. pro 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam zubarku MUDr. Kaluginovou na Spořilově, ej moc dobrá. Nevím, jestli bere nový pacoše, ale připomíná mi to že tam musím jít. :unamused:
1. pro 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek