• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Jé děkuji holky já ale nenapsala že hledám zubařku pro malou Sáru :dizzy_face:
1. pro 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem začala s malým čistit okna. Vůbec jsem nečekala, že to půjde, a světe div se už mi chybí jenom dvě :wink: Sice nevím, co mu dám zítra na hraní, protože všechny šuplíky a nádobí z kuchyně měl dneska. No v nejhoršim vyrazim do sklepa pro nějaký nářadí :grinning: :grinning:
A příští týden se asi vrhnu na cukroví, ve dne těsta a zdobení a v noci pečení, to bych s ním asi neuhlídala. No jsem na sebe zvědavá...
Mamina 5, my teda k zubaři ještě nechodíme, ale nedávno jsem se ptala nějaké maminky v čekárně u pediatra a říkala, že přímo na poliklinice jsou dětský zubaři a pak jsem ještě viděla leták, že jsou na Zelenym pruhu. Ale konkrétního doporučit nemůžu.
1. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji nara taky jsem leštila okna byla to legrace stou naší dračicí :grinning: A zítra se vrhnu na perníčky :dizzy_face:
1. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ve spolek. Minulí týden jsem byla u rodičů :unamused: takže bez počítače :frowning2: . Jinak já jsempořád rozběhaná, tak nestíhám psát vzkazíky. Lucinka už se směje na celý kolo, ani se dneska nesoustředila na papaní a mezi kojením se na mne usmívala :slight_smile: Už se přitahujem za ručičky a snažíme se posadit, ale ještě nemáme dost síli. Ale každým dnem se zlepšuje a zdokonaluje. Super ten pokrok. Babičky jsou z ní celý nadšení. :wink:
1. pro 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky malá asi snědla plastovej disk od autíčka, kulatý, v průměru 6 mm, Dr. rikala, ze mame pockat jestli to envyjde ve stolici, ale co kdyz nevyjde, dyk na RTG nebo sono to neni videt? JSem na nervy.

Mamino, my k ní chodíme i s malou.
2. pro 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, klid, to bude snad dobry, drzim palce. 6mm mi neprijde moc, ale tezko rict :unamused:
Malej mi zas sezral lentilku, zaboha ji nechtel dat ven, rozkousal ji nastesti a rozpustila se mu, ale taky na me sly mrakoty.
2. pro 2008 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamino no mi chodí k zubařce na jižní město je suprová, hrozně hodná Patrik je naprosto v pohodě má jí rád.
Jmenuje se Sůrová je na poliklinice Opatovská, ale nevim jestli bere nové a hlavně jestli bys nechtěla něco na Budějárně, což mi připomíná že musím zaavola na oční a dojít si pro recep právě na budějárnu.
Xení tak co ten disk už je malá v poho? Myslim že na RTG by to pak našli, ale snad to bude v poho.
Tak mám umytá okna Patrik pomáhal tak že jsme to dělali snad 2 hodky, ale zvládli, včera jsem upekla linecké a zítra se asi vrhnu na vanilkové rohlíčky.
Holky nevíte některá potřebuju vyčistit koberce na netu sice jich je dost, ale přeci jen osvětšená kvalita je zaručný úspěch.
2. pro 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevim holky, na plavani mi zensky rikali, ze prej se to resi tak, ze se ceká, jestli to vykaká, pakliže ne, tak se pozoruje, jestli dítě kaká, pláče, nenadouvá se bříško. Malá nic nevykakala, řehní se i přes to že žuchla dneska a má šlic přes nos a kakala normálně. No tak snad to fakt nesnědla. Nevim.
2. pro 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nesla byste nektera zitra do herny, nejak se mi nechce byt doma.
2. pro 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

děkujeme moc za gratulace Ondráškovi k svátku. Byli jsme na pár dnů u mamky, takže jsem tu až dnes, tak děkujeme dodatečně.

Jinak u nás velká novina, od pátku do dneška námv vylezly 2 zuby :wink:

Mončo já jsem nechávala čistit sedačku a postel u jedné firmy tady kousek od nás a sousedka si nechávala i koberce. A byly jsme obě spokojené a hlavně super cena! Tak na ně jukni
http://www.uklid.wz.cz/
2. pro 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame zitra 2 navstevy, tak do herny ne-e. Mozna v ten patek. Nebo holky pridate se do ty IKEY? Navrhnete terminy dyztak.
2. pro 2008 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru a kolik to stalo? neni tam cenik, dik.
2. pro 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Xeni, tak snad to malá vykaká a bude dobře.

Já jsem zítra taky mimo, dopoledne úřad a odpo přijde kamarádka.

Jinak my si půjčujeme vodníka na tepování v Bauhausu, stojí 200 Kč na den a může si člověk vytepovat, co chce. Akorát se tam platí záloha asi 5 tis. a tu pak vrátí.

Barbanek, gratulujeme k zubu!

Jinak hlásíme, že už máme komplet vyčištěná okna :grinning: a František se naučil pískat na flétnu, už ho přesvědčuju asi 3 neděle a dneska se už konečně pořádně rozpískal :slight_smile:
2. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Xeni vyčištění velké sedačky, postele a malého koberečku mě stálo 400. Sousedka měla také postel, sedačku a 2 velké koberce a stálo jí to 600Kč, takže myslim, že dost super ceny :wink:
3. pro 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusíme pujčit tepač, mame nato 50% slevu, takze za 100 kč. Kdyz to nepujde, tak zavolam firmu. Ale spis bych jeposlala k našim, tam to teda bude práce těžká....2 zviřata...
3. pro 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si zase říkala, že doma makám dost,takže jsem si to nechala udělat a měla jsem klid. Ono se to nezdá, ale je to docela fuška. Tady se na tom střídali dva :grinning:

Já teď nějak plánuju umýt okna a vyprat záclony. Loni jsem byla těhotná tak jsem se na to vyprdla, ale letos musim. Petr má příští týden dovču, tak toho využiju a vyšlo ho s malým na prochajdu :grinning:
3. pro 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Jak se máte? :wink:
Barči, jakto, že nejdeš na "třídní sraz" do Tesca? :cry:
3. pro 2008 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Helčo nějak na to dnes nemám náladu a je to docela z ruky. Mělo to být u Lenky, ale přesunulo se to. A mám odpol s Ondrou doktorku, takže bych to měla hodně chaotický...to je důvodů viď :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Jsem si myslela, že se Helča jmenuje Alča, no to je dobrý se mnou teda :grinning: :grinning:

My jsme to s tím tepem zvládli sami v pohodě. Trvalo to tak dvacet minut, koberec o 20 m čtverečních. Ještě jsem si dělala srandu, že si vždycky půjčím ten přístroj a budu to chodit čistit na kšeft a budu v balíku :grinning: Akorát pozor, člověk musí mít svůj čistící přípravek, kterej si do toho naleje. Ono by se to jinak špatně převáželo :slight_smile:
3. pro 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo díky už jsem někam volala tak ještě se pozeptám tady. dík
3. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naro, to víš, chybička se vloudí. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Barčo, to jo, je to trošku z ruky, ale výmluvy se dycky najdou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. pro 2008 v 16:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helčo jojo výmluvy se najdou, ale hlavní byl ten, že jsem dnes neměla náladu na nic :frowning2:
3. pro 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, já to nemyslela zle. Kdyžtak mi napiš do IP. A nebuď smutná. Všechno se dá nějak řešit. Uvidíš, bude líp. :wink:
3. pro 2008 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda už i ty Aduš jsi nám utekla :frowning2:
3. pro 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, neblázni, nebyla jsem dlouho na žádných diskusích, protože prostě nestíham. Většinou nejsme doma, takže neni možnost psát. Navíc jsem u vás v Letňanech byla včera.
4. pro 2008 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemate tip na chatu/barak na horach k pronajmuti v unoru na tyden pro 8-10 lidi? Blizko sjezdovek nebo u hranic :slight_smile:
4. pro 2008 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju hodně štěstí a zdraví a blahopřeju k svátku všem Barunkám :wink:
4. pro 2008 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, diky, bych uplne zapomnela. Ja jsem sice Barbara, ale kdy jindy to slavit, ze jo :wink:

Tak my jdem dnes na 2.hexa a 8mesicni prohlidku (vidim to jeste pod 8kg).

Holky, ja asi jedu zitra do IKEY. Prida se nekdo??

Tchyne jde zitra konzultovat vysledky vysetreni a moznosti lecby...
4. pro 2008 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže.... já přeji všechno nejlepší Barunce "Aduové" , Barčám "barbarkovi" a "babare" a sobecky i sobě :grinning: :grinning: koho jsem vynechala, hlaste se :grinning:
4. pro 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, jsme vlastne 4 - jeste mala od Helci :slight_smile:
Ja se omlouvam a preji vse nejlepsi samozrejme i Vam vsem jmenovkynim :wink: :grinning:
4. pro 2008 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek