• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Holky děkuji moc k přání k svátku a i já přeju všem svým jmenovkyním vše jen to NEJJJJJJJJJJ k svátečku. Hlavně naší nejmladší Barunce od Adui :grinning:
4. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vše nej nej nej všem Barunkám! nevim, jestli si mam jit odpo ustrihnout tu vetvičku tresnovou nebo ne...

jo a zitra jdem s Verčou do herny na háje, kdo se připojí?
4. pro 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
umíme nový slovo - hají - nečekaně - je to dudlík, ona ho má jen na spaní :grinning:
4. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
babara - já se klidně přidam. :grinning:
4. pro 2008 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni gratulace :grinning: , u nás je nejnovější slovo asi týden "koko" a já se modlím, že to znamená slepice :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn, adua, aspon nekdo :dizzy_face: Pisnu ti do IP cislo jo. Uplne na 100% to jeste nevim, ale zrejme jo. Kdyz by ne, tak dem do herny, Xen.
To jste sikulky, co by rikala dudlik, kdyz je to tak jednoduchy, ale haji, super!, nad tim se musi trochu premyslet :slight_smile:

Jinak zacinam chapat proc nesnasej ty nakupujici maminy s kocarky. Se proste vzdycky asi musi nekomu stat, ze neco omylem ukradne.. Bud dite, nebo se to zapomene v kocarku.
Ja dnes zapomnela, ze sem si povesila rohliky na rukojet a pres tasku sem je vubec nevidela :pensive:

Tak vazime 7900 a 71 cm sme dlouhy, snad to zmerila konecne poradne :slight_smile:
4. pro 2008 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babar, tak jo, pošli číslo, já ti pošlu svoje, ať se dohodnem :wink:
4. pro 2008 v 16:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holk,y zítra nemůžu . Jsem objednaná na endokrinologii.
4. pro 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všem Barčám přejeme všechno nejlepší k svátku!!!!!!!!!!
Tchánovci se dneska vrátili do Prahy. Nakonec si tam letenky koupili, protože by se dostali domů nejdřív po novym roce.
4. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My na zítra taky odpadáme, ráno besídka v jedný z Ondrových prací a hned pak jedeme k našim na "živýho" Mikuláše.
4. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já udělala 1. těsto na perníčky, no takže docela zpoždění, ale ostatní cukroví bude dělat máma, tak já jen na charitu peču perníky a včera jsem uvázala adventní věnec, ale ještě do něj nemam svíčky, oni je jaksi už nemeli :sweat_smile:

zítra jedem na mikuláše ke kamaradce, těším se na fotky a taky jsme ted uvázali sáček s piškotama, ovocem a manáskem z Ikea. se těším, co na to bude řikat.

Do herny jdem, tak trebas se nekdo prida, ja pak musim pro ty svíčky, pro pranicka jirkovi k narozkam a spoustu pochuzek a taky nemam na sobotu zadnej kostým ala rok 1978... no zase témetická párty, to mě šlehne...
4. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herna byla dnes supr, jeste jsem doma dodelala adventní vetve pro mamu a na vdeře a Mikuláše se Xenda absolutně nebála, smála se na něj a než odbyl ostatní děti snědla skoro celou hrušku z balíčku :grinning: tímto jí přestávám loupat ovoce :grinning:
5. pro 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, vždyť už je to taky velká slečna, žádný mimino :grinning: :grinning: a proč by se bála, naopak, je poznat jak je inteligentní, ví, že úsměvem nejlíp odzbrojí :sweat_smile:
6. pro 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak já už mám vánoční úklid včetně umytí oken za sebou, tak huráááá :grinning: Jsem pilná holka. Taky už mám upečené a nazdobené perníčky. V týdnu budu dělat linecké a kuličky. Víc na to asi prdim, chtěla jsem jen tak symbolicky.

A co vy pečete pečete???

Já jsem dnes sama doma, Petr vyrazil s kámošem na kulečník. Já jsem byla v pátek s kámoškou a zítra razíme do Ikei.Tak se těšim. Ve středu jdeme na plavání na natáčení pod vodou, tak se moooooooooc těšíme :grinning: Bude to krásná památka.
7. pro 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru taky jsme byli natáčetz, ale prý to stihnou až po vánocích, tak jsem smutná, byl by to hezký vánoční dárek.

Já ted dopekla plnou archivní krabici perníčků, ale já to dávám ještě na charitu na Malešov, tak toho mám tuny. Pak budu zítra péct rohlíčky, těsto mi ale dělala máma. Něco bude dělat máma, tak vyměňujem, já ještě kuličky a nepečené, samo taky vosí hnízda....
7. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
....no na to že mám ze včera kočku jako tygra, jsem utancovaná k smrti... jsem tančila nepřetržitě!!!! do 2 ráno... :sweat_smile:
7. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už jsme zase doma a já konečně začnu péct.
František v pátek absolvoval hned dva Mikuláše. Jednoho u Ondry v práci a druhýho večer u babičky. Trochu vořval oba, ale nebylo to maskama, řval by i kdyby tam přišli v civilu. Potřeboval by, aby si s ním půl hodiny hráli a pak by s nimi klidně odešel. Ale fotečky nějaký jsou, tak se je pokusím, co nejdřív zveřejnit :grinning:
Jak jste pořídili v pátek v Ikee?? Mě by se líbily ještě čtyři ty polštářky, ale pochybuju, že tam stihnu jet do Vánoc.
8. pro 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam uz letos asi nepojedu. Premyslim, zda jit zdobit perniky, asi zkusim bilkem, ale nikdy mi to nejde, tak premyslim, ze si koupim smes na zdobeni Dr. oetker, pry to nehrudkuje, jen se prida voda a taky tam nebude ten bílek tak natvrdo neprevareny...kvuli Xende, která to doufam jist nebude ale clovek nikdy nevi
8. pro 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dej pak Xeni vedet, jestli pouzijes toho oetkera, jak to slo. My se taky kazdorocne nervujem u bilkovyho zdobeni :grinning:
Holky, ste dobry, ja bych nejradsi letos vanoce bojkotovala, udelam tak 2-3 druhy, dalsi snad dodaj babicky, na okna pecu, s uklidem bojuju neustale (neuspesne :frowning2: )

Jinak jsme byli dnes u doktorky, mame nestovice, tak jesteze jsme Vas nikoho dlouho nevideli. Nevim, kde jsme to chytlli, jestli na plavcu, ci v obchode nebo u doktorky. Minuly tyden jsme proti tomu byli ockovani...
9. pro 2008 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo v IKEE jsem nakonec byla sama, Adua musela k zubari, jak je vlastne zubu, Helco, uz je to lepsi?
ja tam mela spicha jeste s jednou zenskou kvuli predani neceho, jinak jsme to teda zvladli, i sem se najedla taky ja, ale bylo to narocny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potkala jsem tam Baru Basikovou.
No pro polstarky jsem tam taky jela, ale bud je meli jinde, nebo jsem mela orientacni nesmysl anebo je uz proste nemeli. Kazdopadne asi dobre, protoze uz bych je neunesla. Zpatky jel nizkopodlazni tak parada, tam mi ujel pred nosem o 2minuty driv smejd! Tak jsem jela metrem.
9. pro 2008 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak nakonec jsem to vyřešila suprově, použila jsem takovou tu bílou polevu co je v pytlíku, jak to jen rozehřejete, ustřihnete roh a zdobíte, drží to krásně, mám nádherné rovné čáry u perníčků, šlo to strašně rychle! Doporučuju!

Vy jste byli ockovani proti nestovicim? Ale vzdyt to se očkuje až od 2 let výš, ne? Já slyšela že to u těhle pidi mimin nema účinnost. Možná se projevuje jen to očkování?
9. pro 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neni v ty hexa? Aha, ja myslela, ze jo, tak sem se ptala, ale doktorka rikala, ze to z toho ockovani neni.
9. pro 2008 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne v hexa to neni, Baru. Mozna jestli tam nejsou prave neštovice, ale plané určitě ne.
9. pro 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je pech s tima neštovicema, ale aspoň to bude mít za sebou.

Holky, já vůbec nestíhám. Vybíráme plavčo, takže budeme chodit do konce roku 3x týdně. Do toho ty vánoce, zítra chci napsat pohledy a udělat zase nějaký těsta, vyprat záclony a umýt lustry. No tak to asi za zítra nestihnu. A to to nechci moc prožívat :grinning:

Nejdete v pátek zase do herny?
9. pro 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nara, prosim tě roč se na ten úklid nevyprdneš? Já teda uklízím takhle hodně s prvním etplem, většinou to vyjde okolo velikonoc.
10. pro 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda koukám že se všichni pěkně otáčíte, cukrovíčko uklid, no taky to tak mám, zítra mi příjdou čistit koberce, dnes dodělávám kuchyň a chtěla bych ještě něco upéct tak snad se mi to povede, patrik hodně pomáhá :slight_smile:
Barčo neštovice? vim že bývají na jaře a to ti potvrdila Dr že to jsou neštovice?
Holky tak jdu zase makat tak zase se snad utrhnu a juknu na vás.pa
10. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, jsou to nestovice, doktorka potvrdila. Ted jsem cetla, ze uz nakazlive to je 1-3 dny pred objevenim prvniho pupinku a my byli na plavani, to nechci vedet, kolik jich tam bude taky osypanejch! A zrovna tam bylo tolik deti, vsichni nahrazovali!
No Hynecek uz je osypany upne celej, chudacek, ale snasi to dobre, pry v tomhle veku to deti snasi lip. Tak aspon tak no, budem to mit za sebou.

Jestli dete v patek do herny, tak Vam zavidim :pensive: budu na Vas myslet. Ale treba ted kdyz musime bejt doma, tak se prinutim konecne neco delat :confused:
10. pro 2008 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak jsem dala do alba nové naše PF 2009, co jsem dělala.... :wink:
10. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak koukám, že tady řádí neštovice, snad se to nepřenáší i obrazovkou :grinning: Tak hlavně ať to Hyneček brzo zvládne.

Xeni to je moc hezký to přáníčko!!! Já jsem taky něco chtěla dělat, ale asi na to nemám talent nebo správný program :angry:
11. pro 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnko co vánoční úklid? Já už ho mám naštěstí za sebou, umyla jsem okna a vyprala záclony a tak jemně poklidila. Stejně uklízim pořád, takže před vánocema nebudu šílet :grinning:

Mončo a co koberce, našla si nějakou dobrou firmu?

My jsme včera byli na plavču na natáčení pod vodou, tak jsem mooc zvědavá jaké z toho budou záběry :grinning:
11. pro 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek