• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj holky,

já zase tak neuklízím. Okna jsem plánovala už od léta v závislosti na střeše a před 14 dny se konečně odevezla suť, tak to teprve mělo smysl. Některá měla očistu naposledy loni na vánoce, takže si to docela zasloužila :grinning: . No se záclonami do bylo podobný. Navíc akorát peču cukroví, jinak to je stejný jako kdykoliv jindy. Ale je pravda, že já uklízím pořád. Nějak se pak doma líp cejtím a nejsem nervózní z nečekaných návštěv.
Normálně jsem to včera nakonec všechno zvládla, mimo těch lustrů, ale nechala jsem si tady štafle, že to teda domáknu dneska. A to se mi ještě podařilo uvařit pro nás i pro Františka. To se prostě den poved, zato dneska, po plavání mám lenoru, a pořádnou! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak k ještě k tomu úklidu. Já mám takovu úchylku, že se v bordelu nemůžu soustředit. Takže když jsem měla zkouškový, tak jsem vždycky půl dne uklízela a pak se teprve učila. No mámai na tom docela vydělávala:slight_smile:)))

Xeni, máte krásný přáníčko. My jsme dělali taky, českou a anglickou verzi, dneska letím na poštu to odeslat. Ale jsme teda jak chudí příbuzní :grinning: No hodím jí sem teda...

Barčo, to je super, že budete mít video. Nám nějak uteklo. Když natáčeli před tím, tak se mi zdálo, že nic neumíme a teď jsme o tom zase díky tomu našemu 14 dennímu výpadku nevěděli. Ale příští týden budeme mít půjčený foťkák pod vodu, tak zkusíme něco vytvořit sami...
11. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nara, náhodou je hezký... František pohodář, zvolila bych text ... pohodové vánoce... jo a ono se píše velké V? to jsem netušila, už jsem to ale dala vyvolat...
11. pro 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.liviano.cz/xxenie/ to jsou ty fotky upravené od profi fotografa...
11. pro 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Nara, to bych potrebovala mit! Ja jsem zas cela nesva v poradku :slight_smile: Jsem pravy opak mamy, ta byla na poradek takovej pedant a celej zivot me do uklidu nutila, az mi to znechutila. Ale mozna ne, rekla bych, ze sem vrozenej bordelar, v bordelu se nejlip vyznam :grinning: Akorat se s tim nemuzu porad vyrovnat a trpim neustale vycitkama, ze neuklizim a stresama z necekanych navstev, a jen ty navstevy me obcas prinuti k nejake akci :sweat_smile:

Holky, super pranicka, jste sikulky, ja budu muset taky neco spachat.
11. pro 2008 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, jsi muj člověk, myslim, ze te brzy pozvu na kafe bez výčitek :grinning: já jsem ted poklidila kuchyn a lepila jsem se na podlahu, vecer musim vytrit :grinning:
11. pro 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak kkoukám, že Vánoce v plném proudu. Já to nějak nezvládám. Malá mi doma spí max půl hoďky :( ach jo. Ale mám umytá okna, vyprané záclony, něco málo výzdoby... zbavili jsme se PC stolku a mého velkého psacího stulu a kupili jen jeden pořádný na PC. Péct chci jen úplný základ, něco mám objednené a něco snad dodá mamina.
Jé, neštovice :unamused: chuďátko malý. tak aať to dobře zvládnete. V hexe jsou pravé, proti planým se dá očkovat v 15 měsících Priorix tetra.
Máte krásná přáníčka. My něco nafotili, ale ještě to nemám upravené. A posílat to budu asi jen mailem.
Bramburko fotky jsou náááááádherné. (as poprosím o kontakt a ceny toho fotografa). My foili u atpetra, ale je fakt, že u toho není CD, což je blbý.
Jdu krmit hraboška hladoška. :wink:
11. pro 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tech webovkách je i kontakt, tajk mu napiš mail :wink:
11. pro 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni krásné fotky :wink:
11. pro 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík.
12. pro 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj teda barčo tak ty neštovice přežijte zase je fakt že už to budete mít za sebou. Mám taky plno práce ještě musim upéct dva druhy a bude to tak zatim pa holky a přežijte ten fofr před těma svátkama v pohodě.
12. pro 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Já musím upéct ještě jeden druh a příští týden se vrhnu na slepování. Jinak musím taky uklidit, nějakým zváštním způsobem je tady pořád neuklizeno :grinning: a to jsem uklízela včera :frowning2: . No nic. Připadá mi, že je moc práce a málo času. Nebo si neumím rozvrhnout čas nebo co. :confounded: . A to máme hodní dítě.

Manža nechal zase na Vánoce udělat kalendáře Lucky, takže to bude super. Hele chysstá se někdo příští týden do herny do Komunitního centra? Docela bych se přidala?! :grinning:
12. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo xenuš to jsou pěkný fotky! :slight_smile:
12. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj všem.....

Xen tak našla se rukavička??

Já nějak nic nestíhám,úklid,co to je? To mě čeká až příští úterý,ale přehánět to nebudu,přijedou mě totiž vyčistit koberce a letiště,tak pak jen malinko poklidím.

Báro,díky za odkaz na ůklidovou firmu :wink: jsem ráda že mě majitelka vecpala s čištěním před tou oslavou :wink: snad to bude ok.
12. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. pro 2008 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, nenašla a Xendu ten výlet stál tak strašnou rýmu, že v noci 4x zvracela, sjem šílená.
13. pro 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem tady měla čtvrtek a pátek mamku na hlídání a bylo to super. Ve čtvrtek jsme vyrazili do Prahy do pizzerie a v pátek do aquaparku v Čestlicích.Takže paráda. :wink: V pátek jsme mamku odvezli do Děčína a byli tam do dneška. Dnes už relaxujeme doma.

Xeni tak tyhle fotky jsou naprosto super, daleko hezčí než ty první co máte. Určitě ho taky budu kontaktovat, ale asi to nechám po vánocích a nebo až bude Ondra sedět. Musim od něj hlavně zjistit ceny, to je pro mě důležitý :grinning:
13. pro 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
písnu ti je do IP
14. pro 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,tak to je me Xenusky lito.....no a co ten kocarek,byla jsi to reklamovat??

Baro(Barbarek) to podekovani za tu firmu bylo na tebe :wink: :wink:
14. pro 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vubec jsem se tam nedostala, ale uz ji je lip, nasadili jsme Hedelix a kasel je pryc, ryma jeste ne, ale uz je lepší, krome toho, ze má prujem.
14. pro 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsem dopekla linecké, slepila a už je dozdobit polevou.Ale to nechám na zítra. Taky jsem ještě udělala nepečené kuličky a to je finále. Víc na to prdim. Kluky jsem vyhnala ven, tak jdu užívat klídku.

Mončo77 tak to je super, já si toho včera ani nějak nevšimla, psala jsem v rychlosti. Ta paní je moc příjemná, takže budeš spokojená. Ono to vyčištění není extra vidět na pohled, ale když vidíš jaká špína z toho jde a jak je špinavá ta voda, tak fakt jsem byla ráda, že jsem to nechala vyčistit :slight_smile: Už máš taky dopečeno?

My jdeme zítra s Ondrou na poslední třetí očkování, tak se bojim co bude mít za reakci.Minule ho bolela od toho celá nožička a měl teplotu. Tak snad to nebude tak hrozný :unamused:

Xeni díky za info o fotografovi, nechám to na příští rok až bude Ondra sedět. To bude asi lepší, než když se jen válí :grinning:
14. pro 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,tady nebude jen voda spinava ale cerna,bleee,uz se tesim az to bude vycistene uz skrze Danulu....

Uz mam upeceno 20 druhu cukrovi :grinning: a jeste tak 6 druhu nepeceneho a je hotovo,letos me to dost bavilo a malej byl uzasne hodnej,coz je nejhlavnejsi :wink:

Zitra musim na Chodov do DM drogerie,mam slevove kupony tak malemu koupim mlika,nechce se nekdo pridat?
14. pro 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já doma Moni zistila ze mam tyhle adventni kupony taky já to moc nepoužívám, ale kazdopadne to utratim tak ke konci tydne, protoze ted malou tahat nikam nebudu radsi kdyz je nemocná.
14. pro 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmarjá, kam vlezu, tam se peče :sweat_smile: :sweat_smile: já jsem udělala 5, asi 10 přivezla manželova mamka, takže se kasám, že mám 15 :grinning: :grinning:
14. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
klid ja mam perničky a vanilkove rohle :sweat_smile: jdu zadělat na vosí hnízda, pak kuličky a konec. Zbytek vyhandluju s mamou, jako nechapu proč se toho má dělat tolik, jíst se to má o svátcích, což jsou 3 dny, to mi reknete, kdo by behem 3 dnu snedl takove tuny, my hned 27. jedeme na hory a v lednu to teda nechci ani videt. :wink:
14. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, tak já plánuju (protože nikam mimo nejedeme :unamused: ), aby to vydrželo do 31., ale stačí tak na zobnutí. Teda počítám ještě s tím, že část dám kámošovi, vždycky mu chutná a minule mu zářily oči, když dostal balíček :grinning:
14. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take to nebudeme jist jen my doma,pecu to na zakazku a u nas se vetsinou cukrovi ji az do 1.1. :grinning: jo a jedliku na cukrovi je vazne dost.......

Xeni to chapu,jen pekne at je Xenda doma.....ja uz mit potom bohuzel cas nebudu,v utery pecu a zdobim dort a prijdou cistit koberce a postel,streda je oslava a od ctvrtka sedim zase u cukrovi a dodelavam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, jo na kseft to chapu :wink: ale ja to vsechno lifruju mámě, jirka to nejí a já to doma nechci, jen mame krabičku na štedry den a 25. a pak 26. jdeme k tchyni tam jsme cely den a pak jedem pryc a zbytky dojidame na horach. No máma toho dělá tolik, že v březnu neví co s tím, já mam krabičku ješě tak o tyden driv pro navstevy :wink:
14. pro 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver, já mam i s mamou dohromady 8 druhu :wink:
14. pro 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas doma se to ji ve velkem :grinning: :grinning: uz i ten rostak Danula si dolezl na chodbicku a sahnul si do misky a snedl linecke srdicko,to je takovej lump az to neni mozne....jo a miluje mandarinky,sni za den i dve :wink:

A ja od Noveho roku drzim dietu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :grinning: to znam, me kazdoroční predsevzetí a kazdy rok na vanoce mam o 5 kg vic nez ty minule, asi si dam letos predsevzeti, ze budu tloustnout treba to dopadne dobre. No i kdyz tajně doufam, ze pristi rok na vanoce budu mit o par kil víc :cry: a větší břicho :grinning:
15. pro 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek