• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahojky,

teda Mončo to fakt klobouk dolu. Já upekla 3 druhy a bohatě mi to stačilo :grinning: :grinning:

Jinak předsevzetí s dietou mám taky. Chci si po vánocích koupit stroj Orbitrek a cvičit doma. Jak nemám hlídání tak se nikam nedokopu a s tou nohou to taky moc nejde. Tak uvidim zda se dokopu doma a jak to noha bude zvládat. Aby jsem to neměla jako drahý věšák :grinning: :angry: Néé fakt se budu snažit, kámoška na tom cvičila denně a zhubla 17kg, tak to musim dokázat taky :sunglasses:

My dnes máme to třetí očkování, tak se fakt bojim reakce. A do toho mu začíná pěkná rýma. Petrovi je taky zle, tak doufám, že mi kluci nelehnout oba nemocní :unamused:
15. pro 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zdravím vás po víkendu!

V sobotní MF Dnes byl článek, "Kdo nepeče, není Čech" :grinning: :grinning: :grinning: . Jsem z něho musela nahlas číst manželovi, aby pochopil proč to pečení všechny tak prožíváme :grinning: :grinning:. My máme 5 druhů, ještě budem dělat vosí hnízda, ale až o víkendu, to budu i všechno plnit krémem. Ale, abych to nemusela po vánocích cpát do mrazáku, tak už to nandavám ke kafi ty suchý teď, když někdo přijde :wink:

Teda Moniko 20 druhů, to bych asi nezvládla :slight_smile:

Xeni, koukám, že už taky máte dobrý úmysly :wink: , kdyby bylo po mém, tak by druhý mimčo už bylo určitě na cestě, jenže příroda si to zařídila, že ještě máme počkat, stále nemenstruuju :unamused: Svý výhody to má, ale aby mě ta chuť potom nepřešla :grinning:

Jinak hlásím taky vyčištěný koberec. Taťka se tady s ním zlobil včera. A špíny bylo hafo, fuj. Počítám, že příští rok ho vyměníme za lino, tak už bude klid.

Teda Barčo, klobouk dolů, já bych se doma nedonutila cvičit ani omylem. Sice už jsem hodně hodně v minulosti nějaký pokusy podnikla, ale.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V sobotu odpoledne jsme si udělali výlet na Staromák. Teda tam bylo takovejch lidí, že se nedalo projít, projet zkrátka nic. Stromeček je teda nádhernej, i když si říkám, jestli už to trochu nepřehání. Nakonec jsme zapadli do Ungeltu, tam jsme si dali svařák na Václaváku klobásu. Udělali super procházku setmělym starym městem. Zavzpomínali, když jsme na Ovocňáku ještě předloni bruslili. Bylo docela hezky, tak jsme i malýho nakrmili venku. Ještě to asi do Vánoc jednou zopákneme třeba na Karlův most.
15. pro 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nara, pokud bude Xenda zdravá, tak bychom sly mozna s vama, jestli by vam to nevadilo, taky mam naladu jit se podivat po Praze... :wink:

JInak ja čekám až oslavím 30tiny, pořádně zapařím, aby mi pak nevadilo přes rok zase nepít :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Xeni, klidně se přidej. Viděla bych to na tenhle týden někdy odpol. Myslela jsem si že vytáhneme znova taťku, ale on se asi z práce už nedostane. Uděláme asi až tradiční vycházku na Štědrý den. Ono se to nezdá, ale my jsme vyrazili v sobotu po druhý hodině a domů jsme přijeli v sedm a moc jsme toho neušli a to jsme ani nikde nebyli zasednout.
Tak to máte ještě chvilku čas do těch třicetin :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda koukám že se tady peče o sto šest, no já dělala 4 druhy ale budu jich mít asi 15 handlujem to celá rodina každý peče ve většim a pak se dělíme je to lepší.
Xeni tak to asi malá čapla někde střevní chřipku né? Tohle jsme si užívali v loni v únoru bylo to hrozný doufám že letos už to bude v pohodě. Vlastně příští rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Koberce už mám vyčištěný a jsem ráda docela prokoukli, tim že máme velkého psa tak je to znát.
Mončo tolik druhů to bych nezvládla, ani by mě to pak už nebavilo závidim jak to zvládáš.
Barbara tak co neštovičky?
15. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste pul roku, no... tak uvidime, my nejak asi mame plno jsem ted zjistila. Asi pujdeme az 25.... :wink:
15. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky prosím o pomoc zemřel mě táta a potřebuji prodat škou octávii aby se máma zbavila splátek a vzpomínek pokud by jste některá věděla kdo by jí chtěl prosím dejte vědět

parametry:Prodám Škoda octavia 1.8T20V - Nabídka
Prodám škoda octavia 1.8T20V, r.v.10/1999,najeto poctivích 212tis. kilometrů,automatická klimatizace, 4xairbag, zámek řadící páky,zatmavená, vzhled RS, moc hezký plně servizovaný spolehlivý vůz,čip 180 koní,průměrná spotřeba 7,5l, tel. 774998058
15. pro 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi moc líto táty, ale možná si tam oprav gramatické chyby, neber to osobně, ale bude to v inzerátu vypadat lépe. :wink:
15. pro 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen :grinning: :grinning: :grinning:

Tak ja dnes podnikla vypravu na Chodov,mam vse dokoupeno,malej me ted spi a ja jdu delat marokanky :wink:

Me to peceni dost bavi,kdyz vim,ze tem lidem to chutna,tak jim to rada napecu a taky velke " diky" patri Daneckovi,je strasne hodny a vse me to nechal upect,ve ctvrtek zacnu nepecene a je to,je to pro me pekny relax,nejvice to zdobeni :wink: proste to mam v krvi po mame :grinning: me nestaci jen 5 druhu nebo tak a pokud je to na zakazku tak toho musi byt co nejvic a od kazdeho druhu par kousku,lip to pak vypada.....

Na to cisteni kobercu uz se tesim,my sice psa nemame ale koberec je cerny jako pr...,letos to necham vycistit a po novem roce chci koupit novy.Monco,kolik te stalo vycisteni?

Kristyno,urco bys to zvladla taky,ja treba zvladam cukrovi a ty zase zvladas jine veci ktere me absolutne nic nerikaji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. pro 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, holky, vy jste teda borky, ja teda pomalu taky zacala s cukrovim - testo na vosi hnizda, a pak asi jen linecke, letos chci poprvy delat testo sama, my ho vzdy kupovali, naplnim kremrole, pernicky dela bezkonkurencne mama, jenom nazdobit a mozna nejake nepecene kulicky nebo tak neco. Hynek ji jen vosi hnizda a kremrole, nem rad orechovy ani kokosovy, tak ani neni co delat. Linecky si udelam pro sebe, mnam.

Pupinky se nam pomalu hoji, ale zustava nam spatne spani :( Nejak zacal nesnaset postylku :confounded: Ale jinak je to usmevave zlaticko, uz chvili sam postoji a o vikendu udelal 2minikrucky nez hapal. Tak treba to chozeni jeste stihnem do konce roku :wink:
15. pro 2008 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru to utečete určo roku!

Holky to vam teda povim, prave jsem se sama chtela vydat na chodov reklamovat tu strechu kocarku a jirka to sundal a pak mi rekl, jeee, ono to bylo nacvakle spatne, envim, jak se mu to podarilo, ale proste tam prehodil nejakou pačku ale dulezity je, ze to funguje :grinning: Moni musime se sejit abych mela jistotu :grinning:

Moni, to je super, zavidim, ja jsem antitalent ale na letošní perníky jsem pyšná. Já si teda našla ještě recept na nějaké salko kuličky a rafaelo kuličky, tak to taky udelam, jen se uplaca testo, to je hned akuličky - pohoda.

Akorat je na to potřeba nějaká kokosová moučka, tak nevim, kde to koupim?
15. pro 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen, kokosová moučka je strouhaný kokos.
15. pro 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jinak kdybyste teda někdo chtěl, tak na prochajdu po městě razíme ve středu.
15. pro 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kdysi chtela delat taky to Rafaelo, ale nesehnala sem tu moucku. V tom receptu ale byla i moucka i strouhany kokos, musi byt jeste neco jemnejsiho ne?
15. pro 2008 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru vid, taky jsem si myslela, ale uz jsem to udelal z toho strouhanyho, opravdu těžkej recept:
400 g kokosu
400 ml salka

smíchat

druhý den udělat kuličky, dovnitř mandle ... :grinning: to snad zvladnu, těsto :grinning: už mam
15. pro 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Xeni, takovy zazraky, kdyz Hynka konecne donutim se na neco podivata on to jednim pohybem spravi, znam :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 ve 23:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdááár, Ríša chodí, mně oprsklo, začínají se mnou asi cloumat hormony a hned bych chtěla další :grinning:
16. pro 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Báro gratuluju k chození, už máš doslova po klidu :grinning: Teď za ním budeš běhat :grinning:

Jinak já musim taky ještě v týdnu nějak na CHodov pro jeden dárek pro Petra. ALe vůbec nevim kdy :frowning2: Ještě taky potřebuju koupit nějakou hračku na kočárek pro mojí novou malinkou neteř, takže musim do hračkářství.

Už aby bylo po vánocích :grinning:

Mončo77 jsem si na tebe vzpomněla, zjistila jsem, že má Ondra k vánocům už 3 hračky od Fisheru :grinning: Vychytala jsem super akce, takže dostane ty hrací kroužky s hvězdičkou a takovou velkou chobotnici, co taky hraje a blikají jí očíčka :wink:
16. pro 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky musim v tydnu jeste jednou do Centra chodov a vychází mi na to pátek, nechcete tam dat kafe a oběd?
16. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, po klidu mám s jeho lezením, vstáváním, chytáním se značně nestablních předmětů už dlouho :grinning: a bude to už jen horší... :grinning: Chodov mám taky ještě v plánu, ale možná tam zajedem dneska autem, Tom má volno. Ale kdyby ne, tak Xeni pátek by asi vyhovoval i mně :wink:
16. pro 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky po mě někdo v pátek něco chtěl, jenže teď vůůůůůbec nevim co :angry: Když bych nic neměla, tak taky ráda dorazim :wink:
16. pro 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Xen urco prekontrolujeme kocarek zda uz je ok. :grinning:

Barco,no nerikej hracky a od Fishera :grinning: :grinning: :grinning: Ja sehnala ty hvezdicky na tyci za 300 kc a ty?? My si doma otevreme hrackarstvi a budeme prodavat hracky od Fishera :grinning: DOUFAM ZE STREDA PLATI??

Tak ja vyluxovala a cekam az dorazi na ty koberce,pak povlecu postele utru prach a vanocni uklid je hotov :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom jdu malemu pect dortik,uz se na to moc tesim :wink:

Ze bych taky udelala rafaelo kulicky,kokos mam,salko taky a mandli asi 1 kg :grinning: no dobra inspirace pro me,diky za napad :wink:

Gtver,velka gratulace k chozeni,to ten nas rostak nechce a nechce chodit,pro nej je lepsi vylezt a slezt z postele ze sedacky a lezt na konferencni stul ale chodit ani omylem :frowning2:
16. pro 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monni, ja ted hledam ty nejjednodušší recepty, vecer to budu patlat, tak ti povim, zda to je poživatelný.

Jeste jsem nasla (pac jsem koupila ty salka 2) nějaké salko kuličky, tam je potreba jeste tuk a cukr a rum nic tezkyho, tak je asi taky jeste uplacam, to bude hned, ale ty visí hnízda, za trest :angry: :angry: :angry:
16. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mini, my zacali chodit minuly tyden, vsak si ty prvni pokusy videla, dela ted rychle pokroky, a je jí 13 měsíců a je to uplně akorát, není třeba spěchat :wink:
16. pro 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo jojo hračky, ale jen 3 celkem, víc nemá smysl. To mu bohatě stačí :grinning: Středa platí, jen Ondrovi začíná pěkná rýma, tak uvidim jak to bude zítra,aby jsme nedonesli nějaké bacily :unamused: Je to fakt hrozný v tomhle počasí :angry:
16. pro 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ty hvězdičky jsem sehnala za 310 Kč :wink:
16. pro 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uffff,driv jsem se sem nedostala,mam za sebou dooost narocny den,rano jsem letela na postu a do kramu- male info v PLUSU maji akci na filety z PANGASIA 1 kg za 80 kc. :wink: potom jsem pekla dortik( korpus ),prijela pani se svym synem me vycistit koberce,jako sama chvala a spokojenost-za 2 koberce,sedacku a letiste jsem zaplatila 500 kc i z dopravou :wink: nestacila jsem koulit ocima,tak jsem jim dala o 100 kc vic,alespon neco,cena me totiz strasne prekvapila,ale co bylo horsi,ze to vubec neschlo,musela jsem odpo litat 2 hod.s malym venku a v 18:15 uz jsem to nevydrzela a pustila ho na zem,to se nedalo,tak mel cele puncochacky mokre,ale zvladl to v poho :wink: ale ja myslela ze budu spat v chodbe na dlazdickach,teprve ted me doschla postel,grrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a vecer jsem dozdobila dortik,pokud se chce nekdo mrknout,tak v albicku mam foto :wink: ,udelala vyzdobu a ted se jdu okoupat a spat,zitra jeste vytru a mam komplet vse hotovo huraa,i s vanocnim uklidem :grinning: :grinning:

Xen,ja to nehrotim,vsak az bude chtit tak se to sam nauci,nikdy jsem ho do niceho nenutila a jak je sikovnej :wink:

Barco,hlavne to nezrus jeste ty,nebo uz me odvezou,uz me to zrusila sousedka se dvema detma-je v nemocnici s tou starsi, mam pripraveno takovych dobrot :stuck_out_tongue_closed_eyes: co s tim budu delat?
16. pro 2008 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni ja vcera jeste sla na haje, koupila kokos, nakoc jsem to ale v nem neobalovala, i tak to bylo strasne kokosový.

Skočila jsem do toho Maxi hitu, mame koupila supr noční košili, ale koupila jsem i ty rukavičky, to víš, u nas jich neni nikdy dost :grinning: a super za 29 kč, akorat do palce nejde prostrčit palec, spatne ušito, tak jim t dnes pujdu vratit :grinning:
17. pro 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dortík se ti povedl Moniko!
Přejeme Danečkovi všechno nejlepší k dnešnímu svátku a užijte si oslavu!

Už jste vymyslely, jak je to s tou kokosovou moučkou? :grinning:
17. pro 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda mě ta rafaelo kuličky nechutnali a vlastně letěli protože je nejedl nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou šíleně sladký.
Mončo mě to čištění stálo 750kč cca 30m2 ale ono taky žáleží jakým strojem je to čištěné pán měl velký kraje bral takovou hubicí a plochu jezdil celim strojem a když nám čistili loni tak to brali celé jako luxem.Na rychlé uschnutí nám poradil topit a pořát větrat.
Přejeme anečkovi vše nej k svátku dort je krásnej jsi šikulka.
Holky tak jsem měla objednané vánoční povlečení a včera jsem tam volala a řekli mi že mi pošlou jedno a další dvě až po novém roce, no já myslela že si dělá srandu a ono né.Tak že si pak vánoční povlečení dám asi na velikonoce :slight_smile:
17. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek