• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Xen,ja koupila kokos dnes,zitra zacinam delat nepecene cukrovi,tak uvidim co udelam,u nas tady takove fuuj sladke veci ji jen Jitka....a co se tyka tech rukavicek,tak my je mame ok.stejne mu tam nedavam palec ,tak nam je to jedno :grinning:

Kristyno a Monco,diky za prani a pochvalu dortiku :wink:

Monco u nas je to obdobne,mela jsem objednany ten tobogan od Fisher price za uzasnou cenu 500 kc a bohuzel do vanoc taky nedorazi,tak uz jsem to stornovala a musim letet koupit neco jineho,jsem total nastvana :cry:
Taky jsem topila a vetrala,ale prece jen kde je malej nemuzu mit porad otevrene okna,byl by nemocnej,stejne to ale nepomohlo a schlo to dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno nejlepší Dandulíkovi k svátku :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči, Ríša zase nebude mít pod stromečkem tu fontánu od Playskool :angry: :frowning2:
17. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,Danecek dekuje za prani :wink:
Ty jo,ale ja jsem pekne nastvana,ted abych na posledni chvili zhanela neco jineho a uz fakt nevim co??
17. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to povídej, já byla tak naštvaná a bylo mi to líto až jsme se doma chytli :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. pro 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Xeni a Barčo (barbarek) to mimochoden znamená, že na Chodov v pátek nepůjdu...
17. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nej Daníkovi! A at si hezky uzije dnes oslavu, chcem videt fotky!

Rukavičky jsem vymenila a ještě nakoupila ponožky mámě, takový teplý....takže super, docela hezkej obchod. :wink:
17. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsme absolvovali úspěšně Danečkovi oslavu a bylo to fajn. Ondra byl naprosto unešený jak to Monča vyzdobila. Prý byl jediný kdo si toho všimnul :grinning: Daneček je fakt kus chlapa, je hrozný jak to uteklo. ALe oproti mému drobečkovi je fakt lehoučký jako pírko....to se to Monče nosí :grinning: :grinning:

Dopoledne jsem byla zařízovat nějaké věci a zajela jsem na Chodov a děsný. Někdo nám tam totálně odřel na blatníku auto...až jsem to obrečela :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: Achjo, to fakt naštve. Každopádně tam nic nemají, jen hromady lidí. Takže v pátek už tam ani nejdu, mám toho nějak plný zuby :angry:
17. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
chapu, ale proto tam nejak chci dopoledne, potrebuju jen do Dm, tak to snad nejak dáme. tak asi obed vynechame, no, uvidime.
17. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozna ze nakonec dam mame poukazku na vycisteni jejich sedačky a koberce, zitra zavolam ty paní nebo jeste líp (doufam, ze by k nam jeste nejak stacila dojet), kdyztak po vanocich, zase tak strasny to nemame.
17. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam byla dopol a bylo to příšernýýýýýýýýýýýýýýýý :angry: Nechápu, že ti lidi nechodí do práce a mají čas nakupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,dekujeme za prani :wink:
Ten obchod je fakt super,taky jsem tam dost nakoupila....

Barco,dekujeme za navstevu a darecky :wink: a je fakt,ze jediny Ondrasek me dokazal ocenit moji vyzdobu,jinak absolutne nikdo a uz vubec ne oslavenec :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja se s tim tak delala :grinning:
Tak posledni navsteva me odesla pred chvili a zustal tu jen malej kousek dortu,vse jsem rozdala,tak jsem rada,alespon to nemusim jist sama nebo vyhazovat :wink: a misu druhou jsem dala do mrazaku,takze parada,jen toho alkoholu tu zustalo,nevim kdo to bude pit :cry:

Par fotek je,ale nejak jsem nestihala fotit,bylo to tak nejak na me rychle,ale neco se podarilo tak to sem dam.
17. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky z oslavy jsou v albicku :wink:
17. pro 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik krásné, děti si to koukám užili.

Dnes jelikož chci jen do DM tak sjedu na Budejárnu a pak na Novodvorskou, potrebuji jeste par blbosti v levnych knhách, takže rovnou pak skocim k našim a odpočinu si.

Dnes vařím pangasie s br. kaší...
19. pro 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak to je fajn Mončo že se oslava povedla a co jste to našli za krámej jak píšete s Xen?????
Holky to to letí Petr jel ještě dokoupit nějaké dárky a já jdu dát toho našeho lupínka do hajan.
19. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba jseou to vlastne jakoby Vietnamci, ale ceskej obchod - ale maji stejnej sortiment a ted nechci byt vulgarni, ale je to bez takoveho toho typického puchu. Docela fajn, ale spis na takovety drobnosti, jmenuje se Maxi Hit...

jeste jsem uplacala tatrankove kuličky...
19. pro 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hi hi Xen,tak nejak,ja tam koupila malemu jen rukavicky,puncochacky na doma,ty tam totiz maji od 15 kc,na to valeni doma to staci,a ja jsem si tam koupila ponozky kotnikove,jinak me to prijde jako vetes a co tam jeste maji pekne jsou capky pro deti :grinning:

Tak mam dopeceno a konecne uz i z domu cukrovi,letos jsem udelala 24 druhu a bylo toho celkem 20 kg :grinning: :grinning: ,bylo to narocne ale vysledek stoji za to :wink:

Ja musim zitra do drogerie DM a jeste se chci podivat na Vaclavak,mame pozvanku pro 2 osoby do SPORTTOWNU,maji tam 50 % slevy z aktualni kolecke na zbozi od NIKE,PUMA,REEBOK,DC,VANS,ROXY,UMBRO,ALPINE PRO,TIMBERLAND,CONVERSE, atd. a 90 % slevu ze starsich kolekci techto znacek na obuv,textil a doplnky,tak razíííííím :wink:
20. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky musim jeste do DM, páč jesm trotlik a kuponky jsem zapomela doma. Stejne tam, bylo hodne lidi, vyrazim asi v pondelok, kdo by se chtel pridat písněte.

JInak uz mame stromeček, tak jsem i naklidila, prijdou dnes naši a bracha, voní to tu, je to úža :wink:
20. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky uz mame stromecek 95 cm vysoky :grinning: :grinning: :grinning: nemuzeme mit vetsi,nemame na to misto a na to,ze se bude okolo nej malej motat a treba ho shodi,to staci :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne ze jsem koupila 1 kg vanocni kolekce.....

Ja mam jeste jeden ten 25 % kupon,beru za to malemu mliko od Nestle Bifidus od 1.roku,vyplati se to stoji normal 349 kc a s tou slevou 260 kc,coz je parada a je toho 900 g.
20. pro 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem si do albicka fotku meho vanocniho cukrovi pro inspiraci :grinning: kdo chcete juknout
20. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame stromek asi atk 150 cm a stoji na stolku misto TV, ta odešla do věčných lovišt, mame pujcenou malinkou, kterou mam vedle PC, takze z gauče rovnou výhled na stromek :grinning: Moni, jdu kouknout.
20. pro 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké, takové malinké, my dělame malinko vetsi kousky.... pripomina mi to dozat maleho Vaška, když jednou tchyně udělala taky takové malé uhledné cukroví: Mami a my to letos máme jíst lžící? :grinning: :grinning: :grinning: Obdivuji, já vyfotím, mama mi dnes přinese ještě její, tak nazdobím talířek, at se to sní. Teda moje kuličky a vosí hnízda jsou luxusné, ale letos teda nejlíp se povedly košíčky, to je mnamka. Máma má na to spešl recept a teda fakt supr.
20. pro 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
monči, hned bych dosala chuť :sweat_smile: koukám na fotky z oslavy ai minimálně polovinu hraček poznávám, že vy jste to dělali u nás, abyste doma nemuseli uklízet :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

teda Mončo cukroví je supeeeer, příští rok si u tebe objednám taky :grinning: :grinning:

Já dnes právě zabalila dárky,tak mám klídek. :wink:

Jinak Ondra se už naučil otáčet i z bříška na záda a válí sudy. A místo toho aby se plazil dopředu, tak se plazí dozadu :grinning: :grinning: Tak je fakt sranda :grinning:
20. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, no bezva, takhle Xenda taky začínala, ot uz se brzy bude plazit a lézt i dopředu. Zrovna jsem stříhala to video, to je vtipný, tak to tam přesně bylo. Nahrávám ho na you tube, tak když pak budete mit volnych 12,5 minuty, tak mi ho zkoukněte, nejvíc se mi líbí ta pasáž kde k tomu mam hudbu z Adams family a pak teda pasaž kde mam znělku z Cheers, ta je dojemná, u toho pláču :wink:
21. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky spatna zprava cely den se to uplodovovalo a nakonec to napsalo, ze je to moc dlouhe, nevim kolik smi byt na you tube minut, ale vim, ze to musi byt do 1 GB, coz bylo, tak nevim, proc, ach jo.

No kazdopadne mi je lito ze vam to neprehrajum, pro zajemce u nas doma na DVD :wink:
21. pro 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,dekuju moc za pochvalu cukrovi a uz si te pisu do diare jako prvniho zajemce na vanozci cukrovi na rok 2009 :grinning: :grinning:

Gtver-ty jsi nas prokoukla,ano,byla to oslava u vas doma,me se totiz nechtelo nejak uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: mame doma prehrackovano :grinning:

Xen,to me pobavilo s tim jezenim lzici :wink: :wink: ja nemam rada velike cukrovi,nelibi se me to....

Dnes jsem byla s pritelem,Jitou a malym na Staromaku vecer,bylo tam strasne moc lidi,nedalo se tam ani projet kocarkem,ale dala jsem si trdelnik a byl vynikajici.......
21. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dvd verzi filmečku sice neuvidite, ale za chvilku snad jirka dorazi s DVD z koupani pod vodou, tak to snad na you tube projde, tak kdyztak hodim link.

Moni no jo my jsme prostě taková rodina, trochu megalomanská a taková ... no prostě nemame rádi zase kafíčko z hrníčku, ale hezky do pulitráku :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale přepněte si to na tu hight kvality, vpravo dole pod obrazem, jinak je to divny, a zvuk je strasnej, hodim k tomu pak jinou hudbu. http://cz.youtube.com/watch?v=HphuL5mNiW0
22. pro 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veselé Vánoce všem! :slight_smile:
22. pro 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek