Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

Ahoj holky, najde se některá, co bydlí na praze 4 a čeká mimi?? Pokud ano, určitě se přidejte do diskuse 🙂 🙂 🙂
cell
28. pro 2008
gtver: tak to nebudeme daleko, já na Lhotku koukám z okna 🙂
gtver
28. pro 2008
cell, koukám, že jsi psala, že máte chlupatýho miláčka, možná se potkáváme při venčení 😃
cell
28. pro 2008
gtver: to je možný 😉 máme 3-letou labradorku x-)
moncicak77
28. pro 2008
Dekuji za pochvalu fotecek,Danulka si narozeniny mooooc uzil,da se rict,ze vic nez vanoce,pekne se zakousnul do dortiku 😃

Moni,delala jsem dortika peclive a z lasky 😉 je vyyyyborny,povedl se.

Cell,malej je rozenej model na foceni 😃 jen je neustale v pohybu a vyfotit ho je docela umeni,dost fotek jsem musela vymazat,byly rozmazane 😞
gtver
28. pro 2008
cell: malá béžová a větší černá ušatá, říká ti to něco?
cell
28. pro 2008
mon: je to rozený modelák, gratuluju 🙂
gtver: je mi líto, ale jak mudruju, tak mudruju, nic mě nenapadá .... aneb to se asi musí vidět 😉
gtver
28. pro 2008
cell, tak to ne, to by sis pamatovala 😃 😃
moncicak77
28. pro 2008
Cell dekuju,je to nase slunicko,male uvztekane :-p

Zitra jdeme na rocni prohlidku,tak jsem zvedava kolik vazime a merime,ale 10 kg jeste nemame!!!!! 😃
cell
28. pro 2008
gtver: kdo ví ...
a za jak dlouho se holky se podačilo otěhotnět vám? já vím, že je to hrozně individuální, ale stejně mě to zajímá
gtver
28. pro 2008
teď teda s nima chodí spíš manžel 😉
gtver
28. pro 2008
monči nezapomeň se pochlubit 😉
cell u nás napoprvé, ale beru to jako náhodu
cell
28. pro 2008
gtver: tak to blahopřeju! 🙂
gtver
28. pro 2008
cell díky x-) a držím palce! mrkni do alba, hodila jsem tam fotku našich psích holek
cell
28. pro 2008
gtver: tak já už vím, která ty jsi 🙂 🙂 🙂 bydlíš vedle v domě a je pravda, že potkáváme spíše Tvého muže, ta větší černá se s naší Majdou ráda honí a ta menší se chodí vždycky pomazlit 😃 😃
gtver
28. pro 2008
😃 😃 😃 no jo 😃
cell
28. pro 2008
to je prča 😃 😃 😃
gtver
28. pro 2008
to jo 😃 😃
takže už asi chápeš, proč si teď s kočárem netroufám na ty dvě sama 😃 😃 😃
cell
28. pro 2008
chápu 😃
gtver
28. pro 2008
tak to doufám, že vás za rok budeme už potkávat s kočárkem x-)
cell
28. pro 2008
bude-li štěstí nakloněno a osud tomu bude chtít ...
gtver
28. pro 2008
😉 určitě, z čistě statistického hlediska spíš jo, než ne 🙂
cell
28. pro 2008
přinejhorším mám Pronatal "za rohem", ale na to se snažím nemyslet, ještě je moc brzy
gtver
28. pro 2008
to je sice pravda, ale na to máte času dost 😉
cell
28. pro 2008
já vím .... zadělala jsem na vánočku a sbírám sílu vyběhnout s hafem, ale strášně s emi nechce ... taky už by se to mohla naučit sama |-|
gtver
28. pro 2008
jo, to by se mi taky hodilo, kdyby Sára (ta malá) chytla vodítko do zubů a běžely se vyvenčit samotný 😃
cell
28. pro 2008
škoda .... tak dobrou noc!
gtver
28. pro 2008
dobrou 😉
moncicak77
28. pro 2008
Cell,
tak ja mam za sebou prave ten Pronatal 😉 :-p ale povedlo se,napoprve to byl Iscare(vyslo to ale potratila jsem) a ted Pronatal a mame Daniela 😉

Baro-neboj,pisnu nase miry 😃 😃 hmmm,teda moje radeji neee 8-(
gtver
28. pro 2008
jo to máš pravdu nepiš, v reálu vypadáš fakt strašně tlustě... 8-( kecko ukecaná ]-( ]-( 😉 x-)
moncicak77
29. pro 2008
Tak Barco,malej na prohlidce ve 12.mesicich meri 79 cm a vazi 9450 g,je to takova nase mala zizalka 😃 😃 v breznu jdeme na kontrolu v 15.mesich a na ockovani,tak jsem si rovnou objednala to setrne ockovani,stoji do 600 kc,ale to za to stoji......

A ja misto abych hubla jsem pribrala 4 kg,bohuzel je na me znat kazde to kg 😞 😞 😞

Začni psát odpověď...

Odešli