• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
nádhera :dizzy_face: my jdeme až za měsíc, ale 9,5 kg určitě mít nebude, to bych ho musela svázat do kozelce, aby se nehýbal a pořád nelítal a měl šanci tloustnout :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, přejeme vám všem hodně zdraví a štěstí v novém roce. A ať je ve všem lepší než ten skoro uplynulý. :wink:
Nestíhám, pořád jsme s Barčou někde pryč (rodiče, výlety a podobně), takže se na net dostanu jen jednou za čas. Snad to zase poleví po Silvestru. No a někdy po únoru bude asi to stěhování k vám na čtyřku. :slight_smile:
29. pro 2008 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo krásný fotky, Daneček byl evidentně nadšený, když na sebe koukal na dortík :grinning:

Cell vítej mezi náma,já jsem z Libuše, takže kousek od Lhotky :grinning: Držim palečky ať mimčo brzo vyjde. Nechce se na to moc soustředit.Ale to se mi to kecá. Nám to vyšlo během jednoho měsíce a půl, ale to jsem taky opravdu nečekala. :wink: Všechny kámošky kolem mě měly problém, snažily se fakt dlouho, takže jsem fakt moc nevěřila, že se to tak rychle povede :slight_smile:

My jsme dnes byli s kámoškou z plavča venku asi 2hod a teda dost jsme zmrzli, takže pak kafíčko doma doslova bodlo :grinning:
29. pro 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helenko díky :wink: ,ale ve všem radši ne, dvojčata příští rok by byla na mě asi trochu moc :grinning: :grinning: V každém případě vám všem (včetně pejska :slight_smile: ) přejeme v novém roce spoustu rodinné pohody v novém bytě :dizzy_face:
29. pro 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver,Danula v 10 mesicich vazil 8600 g a ted ma 9450 g,dost jedl,aby dohnal alespon neco,ted uz ji strasne malo a za cely den se nezastavi,teda krome 2 hod.spanku denniho :wink: tak nemuze byt tlustej :grinning: dnes jsem mu koupila na doma backurky,obycejne ale cena,hmm 325 kc,sila ale musi je nosit,kdyz chodi tak si obcas stoupa na spicky a chodi po nich.....taky mame doporuceni na kozni,od narozeni ma znamenko na nozicce tak radeji prevence aby to ohlidali :wink: tak se tam po Novem roce objednam.......

Barco-Barbarek...Danula byl strasne nadseny,dost si vyhraje s tim toboganem,hazi do nej kulicky a nez se dokutali dolu tak je chyta :grinning: ale nejake hracky jsem mu schovala,nehral si s nima a take jsem nechtela aby ho to omrzelo,budu mu je vyndavat casem.....mel vetsi radost z dortu k narozeninam nez z Jeziska..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo Ríša měl v 10 měsících s bídou 8 kg :grinning:
29. pro 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vidim, ze se to tady uz zase rozjelo..

Vitej Cell mezi nama, urcite se brzo zadari ;)

Xenuskam zavidim, uzivejte snih! My jedem az v unoru se svagrem a bratrankem, prijedou z Floridy, tak uz se tesime. Uz i Jezisek poridil sane, tak si mali snad uzijou.

Jinak nas Stedrej vecer byl katastrofalni! Nikomu bych to neprala zazit! Byli jsme na pohotovosti, Hynecek se natah po taliri se vrelou polivkou a oparil si rucicku, hrbet. Chudacek malej, nastesti je hrozne statecnej, 1. den to nevypadalo spatne, rikali 1.-2.stupen, 2. den se udelal puchyr a na Stepana v Praze to vypadalo celkem osklive, na jednom mistecku to ma pry hlubsi, pry 2a, 2b, tak se to bude hojit dele a chodime na prevazy. Ale jinak nic strasnyho to nastesti neni, zahoji se to a snasi to suprove, plakal jen do prvniho osetreni a pak ten 3.den na prevazu, jinak to ani nevnima, nemusim davat ani Nurofen na bolest.
No byli jsme nakonec u nasich, takze moc pohoda ne, a vubec letos zadnou svatecni amtosferu nevnimam, asi trest :pensive:
29. pro 2008 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo :frowning2: Hyneček je šikulka statečnej a ty se teď už netrap, dopadlo to dobře! :wink:
29. pro 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo,Hyneček je strašný šikulka,takové věci se bohužel stávájí,hlavně že si to nepřevrátil třeba na obličejíček,TAK SI MYSLÍM,ŽE TO DOPADLO JEŠTĚ DOBŘE.....DRŽ SE........
29. pro 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hopla! Ať se nepropadáme :wink:
Holky (a vaše lumpata dětská i chlapská) užijte si Silvestra přesně tak, jak chcete a ať je ten příští rok pro nás všechny opravdu šťastný!
31. pro 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Barčo to mě mrzí s Hynečkem. Je to hrozný, ty děti se musejí už pořád hlídat. Tak hlavně ať se mu to brzo zahojí!!!!

Píšu jen v rychlosti, dnes nakonec odjíždíme na pár dnů k mamce, takže jdu balit.Petr dorazí z práce a razíme.

Takže přeju všem krásného silvestra, moc se neopijte, nepřejezte a v novém roce vše jen to nejjjjjjjjj :grinning:
31. pro 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
NÁDHERNÉHO SILVESTRA A ŠTASTNÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU 2009 ..................AT JE PRO VŠECHNY KRÁSNĚJŠÍ NEŽ TEN LETOŠNÍ............ :wink:
31. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj všichni,moc Vám všem přeju Kouzelný a fajn ten příští rok,dlouho jsem tady abstinovala,ale ten další rok se zas polepším :wink: ,mějte se bezva :sweat_smile: !!!
31. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahojky ADRIS,moooc rada te zase ctu :wink: teda ty jsi nas ale pekne zanedbavala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty ty ty,to se prece nedela :grinning: :grinning: a jake pak byly vanoce s Eliaskem??
1. led 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nový rok plný pohody, štěstí a třeba i nových překvapení, očekávání, nádherných konců a báječných začátků :slight_smile:
* PF 2009*
1. led 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naš andílek nám sejmul notes a neporadili si s tím ani soudruzi v PLR,ale byl v záruce,tak se muselo čekat,takže jsem bylo odříznutá né vl.vinou a to na dost dlouho,no peklo,co vám budu psát,teď je zas nemocnej sice nic moc,ale taky horor,je nám to teda doma dost dlouhý :rolling_eyes: !!!
Monci-to to tak letí nebo jsem se nevšimla,že máš dvě děti nebo nevím a hned takovouhle slečnu :dizzy_face: !Koukám nar.asi bezva :wink: !Vánoce u nás fajn,ale očekávání se nám asi nenaplnilo,letěl....ale strom minul,slyšel totiž z kuchyně koledy a vzhledem k tomu,že je to fakt velkej milovník muziky a tance,tak si musel jít hodit bokem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak snad příště :confused: a dárky taky nemůžu přesně určit co mu nejvíc udělalo radost,snad triangl :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že dárků bylo a ještě na pokračování,příště bude max.desetina,to fakt asi nemá cenu,je ještě malej,za rok už snad dokážem odhadnout,teď zatím vedou ty imitace na úklid,ale taky už vidí,že moje koště,lopatka,vysavač... je větší než ty jeho,musím to furt někam zavírat,jinak mění za ty jeho :grinning: !!!
Jinak asi už nedočtu,ale snad tady nicmoc důležitýho novýho nebude,krom změny názvu diskuze a asi nové určitě taky budoucí maminky,kterou zdravím :sweat_smile: !
2. led 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme zptaky z hor a bylo užasný azuro, krasně, sníh, lyžovačka, bezva ach jo. ASami vlekaři řikali, že tolik dni za sebou azuro nezažili už dlouho. No super. Tak jsme bronzoví....

Hyneček je muj malinkej chudinka, ach jo, to je tedy stedrej den, jezisi...

Daneček je tedy opravdu hubenourek proti nam, mnoooo....ale hlavně že je spokojenej. Bačkurky už jsme troje prochodili, nejlepe kupodivu vydrželity za 75 kč z Hypernovy, jsou ale skvělý, pevná pata a tak.

JInak všem co nejmene starosrtí v novém roce...
2. led 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem na horach moc nespala, asi tak 3 hodiny kazdy den, prostě se pařilo, pres den lyžovalo :wink:
2. led 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukam, ze zitra jdeme asi na sanky znovu co?
2. led 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,vitejte zpet z hor,hned bych jela taky na lyzovacku :wink:
Jo Danula je strasnej,malo ji a je sama kost,sice za 2 mesice pribral 850 g ale to jen dohanel aby mel alespon pres devet kg,jedl dost,ted vubec :stuck_out_tongue_closed_eyes: mandarinky,hrozno,co mel strasne rad ted plive,mlika vypije tak 150 - 180 ml jak kdy :frowning2: a taky se v noci dost budi,vypada to ze mu lezou zuby a ne jeden ale vic najednou..........

Ja koupila boticky na Hajich v te obuvi za 325 kc,maji otevrenou spicku a jsou naprosto bezvadne,ja bych teda nikdy nekoupila boty detem v Humanicu,Hypernove atd. ,to si radeji priplatim a koupim poradne,ale nic proti tem co jini kupuji nemam,jen ja mam jiny nazor na to :wink:

Adris,narozeninky maleho,to bylo naprosto uzasne,lepsi nez vanoce,fakt si to uzil s dortikem a straaaasne mu chutnal,dostal ale jen asi 4 lzicky :grinning:
Ano ano,uz je to tak,mam dve deti :wink: hrich mladi a dalsi z lasky :grinning: :grinning:
Jinak co se tyka tvych vanoc tak nic moc vid.....
2. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela jestlis slečnu spíš nevyvdala a to je fakt vlasní :dizzy_face: !
Ty Vánoce neříkám,že nic moc,bylo to bezva,ale čekám že ty další budou už lepší :sweat_smile: !
Koukám,že řešíte taky váhové přírůstky,Eliáš měl v roce na stejnou délku jak Daneček,jen 8340g,jestli tě to uklidní a mlíka když mi vůbec vypije,tak až teď těch 180ml :stuck_out_tongue_closed_eyes: !S jídlem jsme fakt na štíru,takže teď má ještě průjem a pochopitelně dietu,tak nesmí nic z čeho byl vůbec živ :frowning2: !
2. led 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo jestli myslíš podle fotek,s těma Vánocema,tak to já doplním,mám to na více kartách nebo foťákách a jeden,tam jich je nejvíc,jsem ani nevzala domů :grinning: !!!
2. led 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adris,koukala jsem ti do albicka na maleho narozky a nadhera,moc hezke fotecky :wink:

Tak Eliasek je takovy hubenour,to je sila,to holcicky uz jsou vetsi macci nez kluci? :grinning: Srovnavam to se svoji kamaradkou ktere mala v roce vazila 12 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Danula by byl jeste hubenejsi,ale svoje jidlo moc nechce ale jak nekdo z nas mele pantem,tak chodi zebrat,byt je to jen rohlik nebo chleba,je mu to jedno :grinning:

Uz mu nekupuji sklenicky ale ji nase jidlo,uvarim to bez soli a koreni,dam mu to na stranu a nase potom dochutim,uz muze skoro vse,tak jake pak kupovani prikrmu,pekne varit :grinning: :grinning:

Jo a s tou delkou Danecka je to trosku jinak,dr.ho spatne zmerila,malej meri 81 cm,spechala,jelikoz si nas pozvala v dobe ordinace nemocnych :frowning2: trosku jsem ji v tom totiz udelala v rijnu zmatek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Moni, samo botičky má kvalitní, ale bačkůrky stačí ty s pevnou patou... dnes jsem byla koupit, ale nemeli je, mrchy, nasi velikost :wink: U Bati maji uplne stejnou značku bačkůrek za 250 kč jako v Hypernově za 135... no tak je to na posouzeni, ale v ČR se ani nesmí prodávat dětské botky bez potřebných certifikátů a testů - tzn. bych se moc nebála, myslim, že spíš je důležitý je zkouknout.V těch malých obchůdkách je to opravdu předražený. No uvidiíš Moni az ti zane Daneček chodit, my zlikvidovali dvoje bačkůrky za měsíc - nehledě že z toho vyroste, to by byl nářez utrait 700 kč za bačkůrky měsíčně :grinning: uvidíš sama.
Jinak boty do zimy má ted goratexky za 1700 :grinning: to nešetřím, ale nekupovala jsem je já... :wink: já bych to teda nekoupila.

Xenda už jí jen naše jídlo normálně slané, ne moc kořeněné, všechno normoš s náma. Ted se týden stravovala po hospodách :grinning: nejvíc jí jel řízek a bramborák :grinning: ted mě ukamenujete :grinning:

Cukroví Xenda ochutnala, nejvíc jí jelo linecky, ale moc toho nesnědla, měla to kdykoliv k dispozici, ale nesápala se po tom, zastávám výchovu, že když budu zakazovat sladké a hranolky a tak, tak mi ve 2 leetch nic jiného nebude chtít, protože nejlíp chutná zakázané ovoce. Kamaradka mi vyprávěla, že nikdy nezakazovala hranolky a holky kdyz jsou do restaurace, tak si nejraději dají polévku nebo těstovinky...

Měla jsem sebou konzervy a hodila mi je nahlavu, mno... ale naštěstí dost jí papriky, okurky, zelí, prostě normální syrovou zeleninu, takže si myslim, že snad nejí nezdravě.

Mlíko jsem začala dávat večer a ráno mimo spaní a kupodivu začala pít víc než když to měla jako na usnutí.
Od té doby musim zatukat, co nedpstáva jidlo na noc a v noci spí jak anděl celou noc.
3. led 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mon-s naší délkou to bylo podobně,dr.jela na dovču,tak to bylo i o pár dnů dřív a taky nebyl čas ho pořádně natáhnout :wink: !
3. led 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,
vim,ze detem dost roste nozicka a boticky zlikviduji ale cetla jsem posouzeni boticek tady s tech obchodu jako je Hypernova,Humanic,Deichman a vysly tam testy jako nejhorsi obuv pro deti,tak nevim......ja je tam proste nekupuji a Bata ma ty boty silene drahy,to je pravda.....
Jeste jsem se te chtela zeptat,chodis jeste cvicit,KAM,ZA KOLIK,V KOLIK A KTERY DEN???chci zacit hubnout :wink: a nechce se me chodit samotne,chci chodit pravidelne alespon 2 krat tydne......

Ja do ted davala sklenicky,ale uz me to nebavi,chci aby jedl poradne jidlo,dnes mel VEPROVE PO MADARSKU S TESTOVINAMA,snedl pul misticky,jak si pomlaskaval,ja mu to nesolim.....

Jo XEN,bramborak?? Ty jo sikulka :grinning:

Danula se sapal po cukrovi,kdyz nebylo slepene,snedl asi 4 kousky,ale jakmile se slepilo,tak si to nadrzo bral s talirku a pak to plival,vubec mu to nechutnalo,ale za to dort co jsem mu upekla k narozkam to se jen oblizoval :grinning:
Mrzi me ze prestal jist to ovoce,jak neji tak vse plive.... a bez ranniho mlika by prorval cely den a bez vecerniho mlika by neusnul,to je u nas ritual.......
3. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ono se to u dětí mění, zase bude jíst...s těma botičkama, možná nějaké polské boty ano, ale ty bačkůrky jsou vážně všude stejné, vím to, páč jsem to dnes oběhávala... :wink: dokonce ta hypernova byla jedna z dražších, nejlevnější byli u Deichmana...za 79 kč, ale jak jsem psala, nemeli nasi velikost, nebo to byli blbe zavazovaci...takze je nemam.

Chodím cvičit - pondělí: aerobik, škola U Milíčova, za 70 kč, ale to chci najít něco lepšího, páč mě to moc neba..., úterý spining - Fitcentrum Opatov, asi 90 kč na hodku, čtvrtek dopoledne - MC Benjamínek, kondiční cvičení asi okolo 70 kč - ted se tam zapisuje do dalsího kurzu, takže kdo chcete, rychle, páč je to hned fuč (je to s hlídáním dětí) - cvičíme s maminkama, co tam mají děti v autosedačce (cca od 3 měsíců- ty jsou nejhodnější :grinning: )

no a moc mi to nehubne, to jsem ted kazdy den lyzovala a tak... proste já musim hodne makat aby to šlo dolu a stejně moc nejde, prostě mam také sklony (a mama ma asi 60 kg...hm...). Jo a to v létě k tomu chodíme večer na plážovej volejbal... prostě fakt nelením, no ale je pravda, že tedy ten pondělní aerobic teda hodně flákám...páč, jak jsem psala, ten mě neba.
3. led 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
všude mají stejné tyto druhy http://www.netta2.cz/index.php?skupina=1
3. led 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen aby nebylo pochyb tak stejne bačkurky jsem našla mezi zdravotní obuví ... http://www.detska-obuv.wz.cz/boty-na-doma-detska-obuv.html to já jen, aby tu nevyznělo, že nekupuji pořádné boty, protože já tohle zkoumám docela dost
3. led 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dik za podporu, Hynecek snad bude brzo ok. V pondeli jdem na prevaz po 5 dnech tak se mu to snad konecne trochu zahojilo, jak jsme tam byli obden, tak mi prislo, ze mu to vzdycky strhli, takze zas zhorsili :frowning2:
Taky dekuji za sms prani od Barci, Monci a Hanci. Ja mobil o svatcich moc nepouzivala :pensive:
Vsem preji vsechno nejlepsi v novem roce!

My to mame s tim jezenim stejny. Varenou ani kupovanou zeleninku mi nechce jist, obcas do nej narvu par lzicek, papa jen ovocne presnidavky a kasicky a cokoliv jime my. Nekdy mu pomuze dat neco z prstu, ale je chytrej, pozna to "svoje". Uz aby moh jist vsecko!

Xeni, chtela jsem se zeptat na to vase spani, fakt uz dobry jo? To zavidim, my se o to pokusili, ale nevydrzeli :( nechame to az bude starsi, tak rok. Jak kojim nemam moc prehled kolik toho vypije a kdyz ani moc neji... Ale asi budem muset naucit spat aspon v postylce, trochu jsme si ho ted rozmazlili. Nejdriv nestovice, ted ta rucicka,...

Nas synovec z Ameriky uz zacal chodit. je mu 10m a pul, ale ma skoro 12 kg, tak se celkem divime. Mysleli jsme, ze ho Hynecek predbehne. Je to ale taky velkej sikula. :slight_smile:

Nam doktroka taky vzdycky par cm ubere :angry:
3. led 2009 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek