• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj Barco,jasne vydrz jeste,s odsavackou neni kam spechat.Je to sial,ja taky kupuju vsechno ted honem dokud mam vysokou materskou,az budu doma za 7500 kc.tak uz si nebudu moct vyskakovat :frowning2: nevim jak to budu zvladat,jsem zvykla mit penize,ted budu odkazana na pritele.....
29. led 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni, jo to jsme na tom stejně. Taky mám zatím svoje peníze, ale pak budu závislačka na manžílkovi. A na to nejsem zvyklá. Proto teď nechci utrácet. A je fakt, že třeba v dubnu už jí potřebovat nebudeš. Tak jsem první zájemkyně jo???? :wink:
29. led 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj,s odsavackou na tebe myslim....Jdu se oblect a jdeme na prochazku.........bohuzel ale sami,nikomu se asi nechce :frowning2: Taky nejsem zvykla byt na nekom zavisla,boze to nezvladnu........
29. led 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se dneska byla podívat ještě v práci (potřebovala jsem potvrdit příjmy na hypotéku :confounded: ) a konečně jsem se dozvěděla i výši mateřský a byla příjemně překvapená.
Tohle je taky moje velká noční můra. Krásně jsem si ještě před snažením spočítali, že si miminko můžeme dovolit, ale představa, jak budu za půl roku chodit škemrat k manželovi o peníze, mě hodně děsí. Sice máme vzájemně dispoziční práva k účtům, ale nikdy jsem toho nevyužila, ach jo - to bude něco...
Wafik: já mám termín už teď v sobotu, i když mi tady bliká, že to má být až tu příští, a od té doby, co mi výslovně zakázali spát na zádech, se už nemůžu dočkat porodu :slight_smile:
Zítra jdu ráno na monitor a pak budu mít až do pátku volno, tak se klidně hlásím na procházky :grinning:
29. led 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bydlím na Praze 5, můžu se na vás přijít občas podívat? Vemete mne(nás) mezi sebe? :sweat_smile:
29. led 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristý, tak to máš dobrý. Já jsem taky zvědavá kolik korunek mi pak bude chodit, když jsem teď marodila :wink:

Ahoj Kathee, bereme mezi sebe kohokoliv, tak vítej :wink:
29. led 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju :slight_smile:
Krom toho, že nejsem ze čtyřky, jsem i nějak míň těhotná :grinning: :grinning: a to asi nedoženu...taky tady už řešíte porody :confused: Scházíte se nebo tak něco? Doktorka mě nechala doma...
29. led 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata,malej spinka tak sup vas pozdravit :wink: KATCHEE,vitej mezi nama,je jedno kdy to cekas,uvitame kazdeho......... Barco,jak bylo u zubarky,vim hloupa otazka ale optat se musim :grinning: Jinak zitra razime JA a KETT na prochazku,kdo se k nam prida?? Kristynko,skemrat bude asi kazda,to je udel nas zenskych na matersky,chlapi chteli dite tak se hold musi taky postarat.........
29. led 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nakukuju do vašich albíček a už se taky moc těším, až tam dáme první fotečky našeho Prďolky... :dizzy_face:
Jdu vařit, mějte se tu zatím krásně, opatrujte se a zase někdy vás přijdu navštívit, pa :slight_smile:
29. led 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
KETT,krasna fotecka a jak se mu polivani libi,no je kouzelnej :wink: Wafiku,uz zadny KFC,,malej vcera rval skoro do pulnoci,bolelo ho brisko,vubec nemohl usnout............
29. led 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchee to je jedno jak dlouho jsi těhotná, tady se řeší všechno :slight_smile: Srazík už jsme měli a někdo se schází i víc, když má čas. Já jsem taky pořád doma, takže nic moc.

Mončo zubař ok, vrtala mi. Měla jsem kazík pod plombou. Dala mi tam zatím jen nějakou heřmánkovou vložku, která tam může být i půl roku a nebude mi dělat neplechu. Když to bude ok, tak mi tam pak dá normální.

Jinak mi zítra jedeme do Hradce Králové k fotografce co krásně fotí těhulky a jejich bříška. Spolužačky u ní byly a je to super. Jsou to takové napůl odhalené fotky. Můžeš prostě odhalit co chceš. Já asi jen to bříško :slight_smile:
29. led 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ketchee, vítám tě mezi námi :grinning:

Baru, tak to jsem móóóóóc zvědavá na fotečku od paní fotografky :sunglasses:

Monči, já vím, že mi ty peníze dávat bude, ale ze začátku se asi nebudu cítit moc dobře..., i když s tím do toho člověk šel... :confused: Na procházku s vámi zítra ráda půjdu. V kolik a kde je srazík??
29. led 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Moni, rada jsem te dneska videla:slight_smile:

Zitra jen musim byt tak v 15:15 kousek u Motola u manzela (uplne jsem zapomnela, ze musime na Kladno), ale do skoly dopolko nepojedu, tak muzu vyrazit uz driv. Treba kolem poledne, at s vami muzu treba dve hodky byt. Budete tak moct?

Katchee, ahoj, bezva ze se nase rady stale rozsiruji. Manzel pochazi z Prahy 5 a pracuje tam:slight_smile:

Barus a delali ti dneska ultrazvuk?

Vyrazime zase vsechny nekam na kafe?:slight_smile:
29. led 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny vecer devcatka, tak ja jsem tu dnes driv,malej sice jeste nespi ale lezi v klidu v postylce,pekne se napapkal tak je hodny......... Kacko,ja te take moc rada videla,bezva prochazka,jen se musim priste lepe obout do toho terenu :grinning: :grinning: :grinning: omlouvam se ale ja zitra nemuzu,ozvala se mi kamaradka ze chce videt maleho tak ji musim vyhovet,ale priste urcite pujdu a musime domluvit srazik na kavicku,to je fakt,velice me uchvatila ta VESMIRNA,maji tam vyborny vyber piti,ale urcite se najde i neco bliz pro vsechny,ja si jdu zitra vyzvednout na postu klokanku tak muzu i bez kocarku,taky me nebavi se s nim stale tahat,myslim s kocarkem :wink:
29. led 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, nevadi, tak ja alespon tu skolu nebudu rusit a budu to mit z krku. Uzijte si to hezky s kamaradkou.

Doufam, ze ti bude klokanka vyhovovat. Je to mnohem pohodlnejsi nez vsude brat kocar.
29. led 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko,dekuji,ale klidne muzeme v patek nebo dalsi tyden,to je fuk....koukala jsi na tu zidlicku,ja ji nasla jeste na www.detsky dum.cz maji ji tam na 3 obrazcich,jak jde slozit,potom v mensi pozici a jak jde polohovat,ale maji ji tam drahou o 900 kc nez jsem ji ja videla na netu....na tu klokanku uz se fakt tesim,ale jeste musim koupit batoh abych mohla brat malemu veci na prebaleni atd.
29. led 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes byla u té fotografky a bylo to super. Udělala spoustu fotek,tak se moc těšim. Během 14 dnů by mi je měla zaslat. Nějaké budu mít tištěné a jinak všechny na CD, takže si je budu moc vyvolat i sama.

Kačko na UTZ jsem nebyla, ona ho tam doktorka nemá. Ale jdu 12.2. k Apolináři :wink:

Holky musíme zase všechny vyrazit, stačí říct kdy. Já teď mám v dohlednu klídek, tak je to ok :grinning:
30. led 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj,

na zidlicku jdu akorat kouknout. Pisnu:slight_smile:

Barus, na fotky jsem tedy fakt zvedava:slight_smile: Musis pak nejakou ukazat, jak se vam povedly.

No tak co nekdy pristi tyden? Treba ve 12 nekde? Ja nemuzu v utery, jinak st, ct i pa jsou ok.
30. led 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta sedacka vypada bezvadne. a koukala jsi na tuhle?:http://www.babylife.cz/zbozi/118-chicco-jidelni-zidle-polly
30. led 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo pak ty publikovatelné ukážu, jestli na nich nebudu vypadat blbě :wink: Některé jsou takové i polonahé. Teda koukají spíš prsa :grinning:

Já můžu myslím zatím kdykoliv, takže se můžeme domluvit. Jen doufám, že mi bude dobře. Mám pořád ranní nevolnosti, takže nic moc :unamused:
30. led 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf a mam vas :grinning: :grinning: :grinning: ahoj, Barco,taky se tesim na fotecky tehulkovsky :grinning: Na dalsi akcicku uz se tesim,tak vsichni si udelejte cas a razime,ja jdu akorat pristi utery na prevazeni a kontrolu Danecka v 6 tydnech a ve stredu maji opisovat stav vodomeru a tepla mezi 10 a 12 hod.tak to bych snad taky pak stihla,jinak muzu taky kdykoliv................ ta zidlicka se me libi ze je fakt az do 19 kg coz je parada.... Wafiku,tak dnes jsem se dozvedela super zpravicku,volala me pani ze socialky,potrebuji maleho rodny list,tak jsem se ji ptala jak dlouho budu na matersky a mam narok na tech 37 tydnu jelikoz jsem na materskou nastoupila minuly rok v listopadu,tak jsem stastna,super zpravicka :grinning:
30. led 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Moni, to je fakt super zprava:slight_smile: To ti preju.

Tak ja navrhuji pristi patek ve 12:00. Misto bych klidne dala tamtez jako minule:wink:
30. led 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko,ja dnes koupila malemu ty pecicky v tom polstarku v drogerii na to brisko,nahrala jsem to v mikrovlnce,dala jsem mu to na brisko a ma ho pekne cervene :frowning2: :frowning2: :frowning2: jsem ja ale tele,jak to ma byt teple?
30. led 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, na to musis dat bacha, nam se to taky jednou stalo. ale za chvili mu to zmizne. My to davame tak na minutu a 5-10 vterin. Zkus si to sama na bricho a musi to byt studenejsi, nez bys snesla ty.
30. led 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem fakt blbka,vydrzi to byt dlouho teple,dala jsem to do mikrovlnky na minutu a pul,bylo to teple tak jsem to jeste nechala chvili lezet a pak mu to dala na brisko ale asi to bylo jeste dost teple........uz to vim pro priste....davas to malemu na hole brisko?
30. led 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, davam mu to pres obleceni. A hreje to dost. Ale vzdycky mu to pomuze.
30. led 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj maminy a těhulky:slight_smile: Tak jsem včera absolvovala maraton v práci - zakončený oslavou narozenin kolegyňky, kde jsme se s malým tak nadlábli (komplet nabídka včetně cukroví:grinning:), že jsme se domů dovalili po sedmé a usnuli jak špalek:grinning: Ještě dneska z toho žijem - zatím jsem zdlábla jen banán a tři (mé oblíbené a mrňousovo nenáviděné) mandarinky:slight_smile: Ale spíš to asi bude tím, že jsme měli lítání po doktorech... teprve před chvílí jsme dorazili:frowning2:

Monči, tak to je super! a pak se v těch zákonech vyznej... no hlavně že to vykládají ve Tvůj prospěch, ne?:wink:

Barčo, já taky o fotečkách uvažovala - teda spíš manžel:slight_smile:, ale nakonec jsem díky práci nestíhala... a teď huž se mi nikam nechce, přijde mi, že bříško už je moooc velké:grinning:

Kett, copa to máte - nějaký zlepšovák na prdíky?:slight_smile:
30. led 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko,ja to dala taky pres obleceni,malej si tak liboval ze se pekne pos...........asi se mu to taky libilo. Tak ja mam na zitra uvareno super,pecu sekanou,tak zitra pujdu s prckem ven a nemusim se trapit dopo varenim,uz me to zabiji.........Tak ten rostak se napapal,rval u toho jak je unavenej a az ho dam do postylky tak je cilej jak rybicka,ty deti jsou ale potvurky :grinning: Jani,jo je to sila,zakony jsou des a kdo se v tom ma vyznat?Jinak ten yzlepsovak je polstarek plny tresnovych pecicek a je to pro mimca na brisko atd.prodavaji to v drogerii DM. Barco,copak delas zitra?
30. led 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to je dobre, ze se oslava vydarila. Ja jsem se dneska taky pekne prejedla, takze zitra nejim:wink:

A pytlik na brisko (mam ho i v albu) je uzasna vec. Jeste ted ho malemu obcas davam, hezky to prohreje brisko a ulevi jim to od prdiku. A vetsinou mi pri tom jeste usne:slight_smile:
30. led 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super ze ti Matysek s pytlikem na brisku usne,to malej mel ted 2 hod.hysterak,uz jsem nevedela co s nim mam delat,najezenej byl,prebalenej a proste nemohl usnout,nespal od 17 hod.do ted,ohrala jsem mu do strikacky mliko,protoze u prsa by rval,vytahl 10 ml a tot vse pak usnul,nechapu to,ale nesel vubec utisit :frowning2: Kacko,strasne se me libi v albicku tvuj kolotoc na postylce :wink:
30. led 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek