• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Baru ano, trvalo to 3 dny a spí jako dudek, ale ty 3 dny fakt jako hrozný. Prostě základem je, že v noci nepije, pokud začne plakat, dáme jí 3 minuty šanci aby sama usnula. Naučila se uspavat sama a ted taky se vzbudí, ale po minutě pláče sama usne.
Baru, myslim, ze není brzy a nečekejte do roka, čím mladší dítě tím lépe. To je jasný, že ti přes den nejí, když je zvyklej jíst v noci, neboj, hlady neumře, prostě mu přes noc nekoj a uvidíš jak ti ráno bude s chutí baštit!
4. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak nas Dr. uz ani nemerila :wink: se nevešla na ten prebalovací pult kde se to měří :grinning:
4. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,
tak ja se k tobe pridavam na veskere cviceni ktere mas,a na ten ctvrtek se mam kdy objednat,musim tam zajit osobne,nebo maji telefon?A zitra jdes na ten aerobic??Jenze ale ja nemam zadne obleceni na takove cviceni ani tenisky,to vubec nenosim :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu muset nejprve neco poridit na sebe :grinning:

Ale ten ctvrtek me dej vedet at to nepromeskam :wink:
4. led 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja asi budu zatim chodit na cviceni jen utery a ctvrtek,to pro zacatek staci :grinning:

S tema backurkama,koukala jsem na to hmm,levne super,ale nemaji nasi velikost :frowning2: :frowning2: malej ma c.19

My nastesti v noci nebastime :grinning: a pres den taky moc ne,ale co nam jede tak toho sni dost :grinning:
4. led 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja ti nevim, telefon nemam, ale určo si myslim, že začínají až od poloviny ledna a prave ted jsou zápisy, tak tam brnkni, myslim, ze teda ten čtvrtek bude plnej, páč pokračujeme všichni z kurzu, ale třeba bude volnej jinej. Nebo tam zkus určo zavolat. http://www.benjamin.webpark.cz/index2.html

v pondělí není problém, ale samo potřebuješ tepláky či kratasy, tričko a tenisky :wink:
4. led 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mončo, číslo botek 19? Tak to máme doma slůně - 21-22 :grinning: :grinning:
4. led 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky Gtver, mame 20 backory, ale jsou ji prave uz male, tak musim koupit 21 a botky zacnem nosit 22...
4. led 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koupila taky bačkůrky,musím hned dvoje a jedny jsou ok a jedný ztrácí,stejné číslo i firma a nejsou stejný :rolling_eyes: !
4. led 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to mam taky tu zkušenost.
4. led 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,
aha,ja myslela ze budu chodit s tebou cvicit,to se me nechce chodit sama,to neni pro me ta spravna inspirace,nedonutim se,znam se,musim chodit z nekym :frowning2: :frowning2: :grinning:

JJ,ja koupila backurky c.19 i boticky ma c.19 ,ale samo ze jeste muze mu vyrust noha a vsechny vas predhonime :grinning: :grinning:

Adris,a ty kupujes kde boticky?

Xen,kolik mala vazila a merila v roce?
4. led 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boty měl a má jen samé sportovní,i na zimu,sice s gore-texem,ale taky jen sportovní firmu,takže to já zatím nemám jinou zkušenost a snad se můžou koupit o prst větší,první jsme koupili akorát a skoro v nich nikde nebyl,ale vzhledem,že to byla 1.obuv,tak špička dostala čočku :stuck_out_tongue_closed_eyes: !Nohu má tak 19-20 a boty má teď snad všechny 21,5 ,krom bačkor,ty se opravdu musí kupovat jen o to půl číslo,to už máme vyzkoušený,takže je sháním mě přijde snad furt a je mi fakt fuk jestli jsou z hypernovy nebo baťovky,hlavně aby byla velikost,to je totiž,mě přijde trochu oříšek :wink: !Beru stejně furt stejný,minule jsem chtěla takový ty na patent a špička byla volná nebo né celá,jako sandálky,no to je jedno,každopádně neměli dvoje stejné,šněrovačky moc nechci,tak tyhle mi přišli ještě gut a jak jsem psala,stejná firma,velikost a byly obr :confounded: !Takže se bojím si je někde objednat nebo boty vůbec,zatím se všechny zkoušely :rolling_eyes: !
4. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zatim koupila malemu jen na doma,nechtela jsem na zavazovani backurky,chtela jsem aby byla volna spicka,na vetrani a jsou prave na patent,naprosto perfektni :wink: a do kocarku ma kozacky z H&M,tam to staci....

Danecek totiz jeste sam nechodi,nechce se mu ale me to nevadi,dr.rikala ze ma cas a stejne je nejlepsi kdyz dite co nejvic leze,zpevnuji se jim kosti,pater a vse,tak my si pockame,at se pekne zatim vali po zemi :grinning: :grinning: chodi kolem nabytku,sam udela max.2 krucky(24.12.) se mu to podarilo poprve :wink:
4. led 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máte recht. Moni Xenda začala chodit ve 13ti měsících :wink: Vážila a měřila v roce 10 kg a asi zhruba 80 cm...takze akorat. Ted ma podle me tak 11,5 kg.

Moni zkus to do toho benjaminka zavolat. JInak moje motivace je ze platis cele pololeti najednou, takze chodim, jinak by se to propadlo... samo v pondeli na aeronic a v utery na spinning te beru sebou :wink: Dnes začínáme v 8 večer :wink:
5. led 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak se hlásíme zpět z Děčíně. Už jsme zase doma. Bylo to tam fajn, já si tam vždy skvěle odpočinu. Mamka se plně věnuje Ondrovi, já jí ho ráno šoupnu a jdu spát, můžu za kámoškama atd atd. Petr tam byl s náma na silvestra, druhý den jel do práce a v sobotu přijel a šli jsme do kina na Sněženky a machři po 25 letech. Nebylo to špatný, ale žádný zázrak. Ale v Děčíně stojí kino 80Kč, tak proč nevyrazit že :grinning: :grinning: Včera napadlo tolik sněhu, že jsme si ráno odhrabali auto a po obědě, když jsme odjížděli bylo zase pod sněhem :angry: :grinning:

Četla jsem, že tady řešíte bačkůrky. My ještě nechodíme, ale švagrová mi říkala, že bych mu je už měla dávat.Že prý nožičky už používá, když třeba do něčeho kope, že se mu rýsuje kotník, tak aby měl pevnou nožičku. Tak fakt nevim :frowning2:

My jsme přijeli pěkně nastydlý, takže nemůžeme jít zítra ani plavat. Tak mě to mrzí, neboť už máme jen 2hod a končíme :frowning2: :frowning2:

Jooo a jinak mi Ondrášek udělal radost, už krásně ukazuje jak je velkej. Pořád nereagoval a v pátek to najednou poprvé udělal a od té doby to dělá pořád :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem etda taky nastvana, o vanocich 2 kg nahore....

ted musim na patek proúravit oslavu jirkovych 30tin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,to jsou hory,co :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !?!
Taky ven nemůžem,ale za oknem to je nádhera,asi mi to možná pokazí pak venčení,tady to klouže,že se pak sotva udržím :grinning: !
Jo a ještě k tomu chození,no je to těžký,když někdo začne chodit moc brzo,tak stejně s tím už nic pak neuděláte :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,není to úplně náš případ,ale my to měli podobný s tím,že se prostě brzo postavil a dr.,,to ho nenechávejte''a jak to máte jaksi udělat,když se probudíte a on nad váma už stojí a přes den bych ho pak nemohla dát ani samotnýho do ohrádky a furt hlídat a pokládat :rolling_eyes: ,sestřička mi pak sama řekla,že dr.hezky řekne,ale když to dítě už to bude chtít dělat,tak to prostě dělat bude :grinning: a to je i s chozením,nechtěl nejdřív vůbec za ruku,ani to zkusit,až když už chodil sám,tak nám to milostivě dovolil nebo zjistil,že mu to dává jistotu :wink: ,takže takhle to máme my :sweat_smile: !
5. led 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,
koukala jsem na toho Benjaminka na netu,dnes jsem tam nestihla volat,byla jsem s malym na koznim s tim znaminkem.
Je to dedicne,poroste to s nim,bude to velke jako čočka nebo višně,mozna vetsi,musime s tim chodit kazdy rok na podzim na kontrolu,kdyby se to nejak rapidne zvetsovalo tak to na detske chirurgii odstrani,ale jinak na odstraneni muze az 16-18 letech,pri sportu a ve skole na cviceni a vubec sportovni aktivity se to musi lepit,jinak se to zadrhava a hodne to krvaci,k mori se mu to musi mazat a lepit,vubec to nesmi vystavovat na slunce a dobra zprava na zaver,neni to zhoubne a ani z toho neni rakovina,ufff.............

Budu s tebou chodit cvicit,ale dnes nee,nemam tenisky,kratasy a tricko neni problem ale nemam obuv,zitra si neco koupim :wink: a na ten spinning chodis v kolik??Ja totiz nemam hlidani,takze ja muzu chodit az vecer to je ten aerobic a to kondicni je nastesti z hlidanim,to je super :wink:

Nic si z toho nedelej,ja pribrala taky pres svatky 2 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:

Barco,vitejte zpet v prague :grinning: To je super,ze sis to v Decine uzila a odreagovala :wink:

Co se tyce boticek,tak me bylo receno,ze se boticky muzou davat az dite trosku chodi a pokud leze tak je sundavat,ze se tim zase nici nozicka,boticky pry se maji naporad davat az dite samo chodi,tak nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdy rika neco jineho ale to jsem jeste neslysela ze se maji davat boticky kdyz jen do neceho kope,aby mel pevnou nozicku :frowning2: ale fakt nevim.....ja je zacala davat az ted a to jen proto ze pri chozeni obcas chodil po spickach a to nesmi a zpravi se to prave botickama :wink:
5. led 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adris,Danula si poprve stoupnul v 8,5 mesicich od te doby stoji a chodi kolem nabytku porad ale sam nee.........nenutim ho....
5. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, na spining chodím na Káju Polívkovou večer od 19+ hod... :wink:

Já slyšela že botky nejlepší nedávat vůbec, že nej je to bosa, ale v tyhle zimě je to divný, já dávám, co Xenda chodí, jinak jsem ji nechavala protiskluzky ponozky. JInak jsem dnes koupila v te obuvy na hajich normos backurky za 145 kč (ty samy meli v tej hypernove - i s obrazkem - za 79 pred vanocema, ale ted uz bohuzel ne...)

Moni, nam Dr. rekl, ze ma kulaty zada, ze pro ni bude nejlepší lézt co nejdýl, aby posilovala zadovy svaly, ale je to tak, ze dite pozna kdy co ma delat, nema se to urychlovat, ale ze by, kdyz zacne chodit, mel nekdo dite zpatky davat dolu, se mi zda blbost. Dite zacne samo chodit az budou jeho zada pripravena.
5. led 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co jinak jste dostali k Jezulovi? Ja byla celkem zklamana, vim, ez ted Jirka nema penize, ale tak nejak jsem si myslela, ze enco dostanu, no... dostala jsem jen par malickosti typu lahev na kolo a tak, tak mi to bylo lito, ale zaverem na tom nezalezi, hlavne ze se darky libili Xende (ta chudak taky dostala jen manasky z Ikea, ale tak ona byla i tak uplne happy)
5. led 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dr.jen řekla,ať ho nenecháváme...,víc jsme to neřešili,to ostatní jsem psala spíš jako obrazně,že by to po mě nikdo nemohl chtít :wink: !
5. led 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni ty dokrtoři jsou chytrý jak 2 rádia...
5. led 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky mi to přišlo divný s těma bačkůrkama, když si ještě nestoupá :confounded: Tak to nebudu řešit, ona je moje švagrová někdy moc chytrá. Kdyžtak se zeptám v únoru doktorky. :wink:
5. led 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo Baru, ja bezim cvicit páááááááááááááá
5. led 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych taky nedavala backurky ale musim,skrze to stoupani na spicky....je to fakt ze se nemaji davat vubec dokud dite nechodi samo.........davala jsem take protiskluzove fusky :grinning:

Adris a fakt nechapu dr.jak ti mohla rict abys ho hlidala a nenechavala ho chodit,vzdyt je to blbost,ale kazda dr.rika neco jineho,presne chytre jako 2 radia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja se te svoji radeji na nic neptam a vse si delam podle sveho....

Ja byla asi hodna,dostala jsem krasne darky od jeziska :wink:
5. led 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dostala kočárek - golfky :unamused:
5. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak se vam musim pochlubit, jak se Xenush rozkecala, normoš rika Xenda není a zakry je se a pak se objeví a rekne tady!
6. led 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: šikovná mladá dáma :dizzy_face: :dizzy_face:
U nás doma teď jednoznačně vede slovo "jede" ať už točí volantem, hraje si s autičkem nebo sedí na odrážedle, tak pořád "jede". :grinning:
6. led 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: Tak u nás to teda s mluvením moc nejede :grinning: !!!
6. led 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se tady zase po delší době ukazuji a všem přeju jen to nej v tomto roce.
Barčo tak koukám že jste si vánoce užili, ale hlavně že už je to v pohodě a nestalo se něco horšího.
Taky jsem byla hodná dostala jsem můj vysněný kávovar tak že paráda a plno jinejch věcí.
Adris já už myslela že jsi na nás zapoměla a jak to že nemůžete ven?
To mi chodíme na boby a Patrik je nadšenej.
Mončo teda na cvíčo tak se drž taky jsem chodila na cvíčo ale jen pololetí pak mě to pustilo moc práce doma, Patrik a nějak už mi pak nezbali síly.
7. led 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek