• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj :sunglasses: !
moba-moc nás s těma bobama neštvěte :grinning: ,já koupila boby někdy před mikulášem,s tím že je dostane s nadílkou a pak na ně díky počasí zapoměla a teď to vypadá,že se snad ani nepotká se sněhem :rolling_eyes: ,hned po svátkách trochu topil,pak asi další 3dny jen přes den,ale vzhledem k tomu našemu špitálu se na ty jeho teploty pak kouká jinak :confounded: ,díky tomu počasí nemá jít tak 10dní vůbec ven,teď už je to týden,tak snad o víkendu,jinak máme takovou vleklou rýmu snad od října,tak ani nevím jestli prodlužovat plavání,ale teď jsme docela všichni takový pekelně nastydli :stuck_out_tongue_closed_eyes: !Na tu rýmu jsem vyzkoušela snad kdeco,ale je fakt,že v těch jejich kapičkách toho účinýho ještě moc nedávaj,je malej :wink: ,takže s nudlema docela bojujem,jestli máš něco vyzkoušenýho,sem s tím,i když to by muselo bejt leda kouzlo :sweat_smile: !A jakej kávovar,ňákou mašinu :confused: ?
S cvičením vás teda odivuju,tak vydržte :slight_smile: !
7. led 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ,
tak zatim se cvico jeste nekona,jeste nemam ty tenisky :frowning2:

Tuk,tuk,Danula uz je 2 mesice v poho bez rymy atd.ten uz si to vybral,bral 2 krat po sobe antibiotika.....

Ja dostala taky penizky na kavovar a koupila jsem si KRUPS-Dolce Gusto,super,jen jsem to nevydrzela do stedreho dne a vytahla ho o 14 dni driv :grinning: :grinning: ,taky jsem dostala kosmetiku,zupan,retizek,tanga :wink: parfem od kamaradky a od dcery sampon a hrnicek jo a jeste prstynek s briliantem :wink:
7. led 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
no já dostala kozačky, náramek a prádlo a dohromady jsme si nadělili myčku :dizzy_face: , ještě k tomu počítám džíny ke kozačkám, který jsem si vybrala po vánocích
mončo, já na Dolce Gusto koukám už hodně dlouho, je to můj miláček, ale zdá se mi strašně nepraktický, že do něj jdou jen jediný konkrétní náplně :frowning2: , tak proto ho zatím nemám. Tak počítej s tím, že teď budu furt otravovat s dotazama, jak se ti s ním dělá :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: Já jsem taky vždy u stromku moc překvapená a spokojená :wink: !
mon- :dizzy_face: brilianty :dizzy_face: ...asi ještě nejsi vdaná...!?!
7. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,
jj jdou do toho jen kapsle dolce gusto od Nescafe,ale maji strasne moc druhu a musim rict ze kavovar je naprosto super,jsem rada ze jsem si ho koupila :wink:

Adris,jsem stastne rozvedena uz 12 let :grinning: :grinning: do druhe svatby se nejak nezenu,ale dostala jsem nabidku k snatku ale... :frowning2: nejak na to nemam silu a odvahu :frowning2:
7. led 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tááák, koukám Moni prstýnek, hmm :wink:

já taky cvičit nebyla, jen v pondělí, páč mám zase hafo práce, kdybyste viděli jaký blbosti googluju, např. dnes celý dopoledne - kde žil Andy Warhol v roce 1986 a tak... no comment. Jsem hotová, ale napsala jsem dnes svých prvních 9 článečků, tak jsem zvědavá, jak budou vypadat po zásahu editorky, hahahaha. tak pa, jdu do vany.
7. led 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mon-aha :wink: ,tak to jo,taky v tom už znova nic nevidím,taky už mám takovou zkušenost za sebou,ale byla jsem bez dítěte,tak asi i jednodušší a stejně bych pak zůstala sama,ani né pak rok po rozvodu tragicky zemřel,je to už ale 16let :rolling_eyes: !
Jinak všem moc hezký den :wink: !
8. led 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžete mi prosím poradit?Malá mi začala dost špatně spát nejen přes den ale i v noci.To se budí po 1,5-2hod.Přes den i dost řve.Stále jen kojím tak nevím jestli nemůže mít hlad.Mám zkusit na noc kaši nebo třeba Bebu?
8. led 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Masacek, pricina muze byt ruzna, ma hladík, nebo ji rostou zoubky nebo je prostě jen závisláček na maminčině prsu, protože nastává takové to období potřebuji maminku porad. Kaši zjkusit můžeš, al eměla bys začínat spíš zeleninou... spíš bych asi zkusila třeba na noc sunar, ale hodně maminek říkalo, že to stejně moc nepomáhalo, ale zkus dát na noc 150 ml sunaru (nebo UM) a uvidis, kdyz se bude budit, hlady to enbude.
8. led 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, zkusit to můžeš, ale pokud máš pocit, že saje dost, tak to hladem nebude, malej to dělal taky (a dodnes se v noci budí na jídlo) bez ohledu na to, jestli dostal kaši nebo ne. On to sice může být i ten hlad, ale taky se ti může stát, že toho malá prostě najednou tolik nesní a budit se bude stejně. Ale v tomto období se to často děje, neukvapovala bych se. Koukám, že byste každou chvíli měli mít šestiměsíční prohlídku, tak uvidíš, jak přibírá a co tomu bude říkat dr.

Ríša taky začínal zeleninou, ale je zajímavý, že u tří mých kamarádek (bez ohledu na to, zda bylo mimčo kojený nebo na UM) tři různý doktorky zase doporučili začít nejdřív kaší a zeleninu až jako druhý zaváděný příkrm. Moc se mi to teda nezdá, ale i v tomhle co dr., to názor...
8. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím vás v novém roce!
Nějak nestíhám, sem přispívat... :unamused:
Kdybyste třeba chystali zase nějaký pátek srazík na Hájích v herně, tak mi písněte sms nebo mailíka, rádi dorazíme :wink:
8. led 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer, vše nejlepší v novém roce. :dizzy_face:
Já jsem na tom taky na štíru s časem, přes den se na nat skoro nedostanu. a večer občas jo, jenže než dočtu co nového, tak zapomenu, na co jsme chtěla reagovat.
U nás Ježíšek taky naděloval spíš Esterce Kačence. Já manželovi asi víc než on mě, torchu mě to mrzelo, ale vím, že příští rok už bude poze mateřská, takže prašulky mít nebudu- třeba to dopadne obráceně. Ale náš největší dárek jsme dostali už v červnu, tak z toho je opavdu radost. Navíc balící paíry jí motivovaly k lezení - palzení. Ještě ne po 4, ale přitahuje se rukama oa odráží nožičkama a bravurně válí sudy. Takže se ohlížím po nějaké ohrádce. Začala jsem taky s kaší na nco, protože se mi budí co 2h a nevíc někdy nemůže zabrat ani po koju a třeba hodinu pláče :frowning2: ale u nás kaše nezafungovala. Asi spíš naopak - měli jsme rýžovou nemléčnou s mým MM, ale stejně mi přišlo, že ji po tom bolí bříško.
Lituji všechny marody a přeji brzké uzdravení. A ostatním větším dítkám ať si užijí sněhu. EK je zatím v kočárku :wink:
Trochu jste mě nalákali s cvičením... měla bych začít něco dělat. Ale připadá mi, že času málo a energie ještě míň.
8. led 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem na noc zkusila dát Bebu.Chutnalo ji to a pila jako normálně ale vypila jen 100ml pak usnula.Za půl hod se vzbudila znova/jako každý večer/ tak to už jsem ji dala od sebe.Tak uvidím ale myslím že to fakt hlady asi nebude.na váze přibívá pěkně skoro kg za měsíc.
Děkuju za rady.Asi si budu muset zvyknout že to bude můj mamánek!
8. led 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek - tak to je stejný jako u nás. :wink: Akorát, že naše lvíče to drží pořád :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
8. led 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle ja vubec neznam,nemuzu radit,tuk,tuk,malej me od malicka spi celou noc,nerikam,ze se nikdy nevzbudil ale to je tak na spocitani na obou rukou za cely rok :wink:

Xen,jj prstynek ale.....je to trosku komlikovane a radeji to nebudu rozebirat :frowning2:

Adris,to je mi lito ale vse zle je snad za tebou a uz je vse dobre...takze ty nejsi vdana se soucasnym partnerem?
8. led 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,já se neměla tenkrát špatně a další svazek s razítkem zatím já neplánuju,ale briliant mám už několik let taky uloženej :grinning: ,asi 13let!Takhle taky fungujem jako rodinka :wink: !
8. led 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemyslela jsem ze jsi se mela spatne,ale to,co se stalo s manzelem......
9. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
hlasim, ze zijeme, jen na konika skoro nelezu. Ale uz jsem vas hrozne dlouho nevidela. Neplanujete neco?
9. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to už nebyl můj manžel :pensive: ,ani mi to jeho odina nechtěla dát vědět :rolling_eyes: !
9. led 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kett, ahoj, ja nevim ,tak co treba prosti patek v herně?
9. led 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, prosím tě, kde jste kupovali Xendě tu fontánu? Nemůžu jí nikde sehnat, všude vyprodáno :rolling_eyes: :unamused: :frowning2:
9. led 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v nejakem hrackarstvi v bechovicich či co...hm, vyprodáno, jo?
9. led 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.znackovehracky.cz/hasbro/playskool/HAS63114148-vzduchova-fontana/ tady píšou na skladě jinak jsem koukala dostupnost do tydne, tak ja nevim, koukala ses na seznam - zboží?
9. led 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, ty znackovehracky jsem dneska ověřovala... :unamused: :angry: koukala, špatný, no, co se dá dělat (já bych právě ještě nejradši osobní odběr)
9. led 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
* potřebovala osobní odběr
9. led 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju hezký večer, jen tak prolétám, u nás nic nového :pensive: ... bohužel
gtver: dneska jsem potkala Tvého chotě i se psicema, ta malá byla pěkně čiperná :grinning:
9. led 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell ahoj :grinning: :slight_smile:tak doufám, žes to přežila ve zdraví :wink: no při její tloušťce to někdy až nechápu :grinning: , hlavně je pěkně oprsklá :grinning:
9. led 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver: já jo, bylo to roztomilý .... pořád lepší, než kdyby funěla při každým kroku :wink:
9. led 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kett,ahojky,tak co brisko,roste??

Adris,jj uz to ctu :grinning: jsem posledni dobou nejaka zmatena :frowning2:
9. led 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cell,neboj to prijde az to budes nejmin cekat :wink:
9. led 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek