• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj holky teda Mončo nejen že máme stejné jméno, ale i stejný kávovar já ho dostala od Petra pod stromeček a jsem taky nadšená, kafíčko super je pravda že ty kapsle do toho zrovna levné nejsou, ale stojí to za to vidˇ?
Jakou máš barvu já červenou, jen Petr mě pořád straší že co budu dělat když přestanou ty kapsle vyrábět :sweat_smile: :frowning2: no tak doufam že se to nikdy nestane to by mě odvezli.
Už jsi se registrovala na Dolce G.? Lákalo by mě to ledové Capuco ale nikde ho nemaj, ani na jejich stránkách nee.
9. led 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adris koukala jsem na fotečky, malej je kouzelnej a dárků jste měli teda taky dooost. Musim taky přidat nové fotky. :wink:
Holky nevíte který ten teploměr vyhrál ten test?
9. led 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,
já mám ten béžový,jde mě ke kuchynske lince :grinning: ty kapsle to je palka to je fakt,u nas se nejvic pije LATTE MACCHIATO a CAFFÉ LUNGO,jen tyhle dvě kupuju a cokoladu pije dcera,mam tu i cappuccino ale to jaksi nikomu nejede :frowning2: a taky je docela problem ty kapsle sehnat,ja je kupuju v Hypernove za 119 kc a uz dvakrat meli totalne vybrakovanej regal :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: a v Datartu tam nemeli ani krabicku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zaregistrovana nejsem......
10. led 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moniko,to kafe ice maji na netu na www.megafoto.cz je to baleni 3 * to znamena ze 48 kapsli a z toho se udela 24 porci za 384 kc...........jinak ho maji vsude vyprodany
10. led 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak dík za odkaz no je fakt že ty kapsle mívaj vyprodané.Ale tym to vyjde ještě dráž když k tomu připočtu poštovný :frowning2:
Babara tak co Hyneček jak se mu to hojí?
Holky tak se sem valí chřipka tak snad to všichni ustojíme v pohodě.
10. led 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, dlouho jsem tu nebyla, nastesti jste toho tolik neprokecaly :wink:
Hyneckovi dneska odpadl posledni kousek stroupku, ma to jeste malinko zarudly, ale ok. V pondeli se jdem jeste ukazat a asi uz pujdem i plavat. Toto pondeli uz to mel zaschly a jen strup, cili super po 5 dnech a uz to nemel zavazany, jen takovou rukavicku, aby se neskrabal.

Jinak my ted budem bez internetu, jen vecer se pripojime pres Hynkuv pracovni mobil.

Cviceni v PO je fajn, vyzkousela jsem a asi budu chodit pravidelne. Benjaminka bych taky rada, ale nevim nevim, nemohla jsem se tam cely tyden dovolat. Asi tam v pondeli vpadnu, mame to primo pred barakem, jen nevim ktera hodina bude nejlepsi :-/

Neco jsem jeste chtela, ale uz si nevzpomenu :(
11. led 2009 v 01:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky do Benjaminka se nemuzete dovolat, páč tam mají prázdniny a mají otevřeno až od tohoto týdne.
11. led 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem dostala nove kalhoty na lyže, opožděnej ježula :grinning: a bunda mi jde poštou, takže ve ctvrtek vyuzíváme azuro a supr podmínky na horách a vyrážíme! na sveerák, hurá!
11. led 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn že se vám to tak rychle zahojilo, paráda
Xen tak to vám zavidím mi jedem na hory až v březnu tak doufam že pak bude ještě sníh, loni byl a bylo i krásně slunečno
12. led 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne. Jak se máte? Doufam, že jste na mě nezanevřely kočky. :slight_smile: :pensive:
Sypu si popel na hlavu, nechodim na koníka skoro vůbec. Barča je nějaká rozhozená, nechce spát, nechce jíst... A já jsem totálně mrtvá, unavená a bez nálady. :frowning2: :pensive: :confounded:
12. led 2009 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Tak sem jdu mrknout a koukám, že narazím zas jen na Adu :wink: :grinning:
Barčo, to je dobře, že už je Hyneček úplně zdravý :dizzy_face: :dizzy_face:
Xeni, já ti táááák zááávidííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
12. led 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,za kolik kupujes ty ty kapsle do toho kavovaru??

Xen,ja bych jela hned na hory,letos me to strasne chybi a vlastne jsem nebyla ani loni,jelikoz jsem litala po doktorech pred planovanym IVF.........

Babaro,Hynecek je sikulka a je dobre ze uz je vse ok.
12. led 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo taky těch 119kč ještě jsem ani nekoukala na netu jestli se dají sehnat levněji.
12. led 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco,nedaji se na netu sehnat levnejsi,jsou tam prave i drazsi :frowning2: :frowning2:
13. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jestli pojedeme, spoluhorníci onemocneli, ale doufám, že ano.

Jinak co novýho? My byli dnes zkusit plavčo v TK Neridé v Hostivaři a dobrý... holčina se bere jen 200 kč a teplota vody 34 stupnu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
13. led 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, do benjaminka volejte určo tento tyden, volali my a budeme krom meho cvičení chodit cvičit maminka + dítě v pátek ráno, tak se moc těším, protože ej tam pak hned herna, takže mám na každý pátek super program.
13. led 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

holky neštvete mě s tím kávovarem, já ho chci takyyyy :grinning: Už ho chci dlouho, kámoška ho má a je fakt super. Ale nejsou korunky. Teď jsem si totiž udělala obr radost a koupila jsem si magnetický eliptical na cvičení, takže další utrácení nehrozí :dizzy_face: Ale mám z něj velkouuu radost a doufám, že na tom zhubnu. Kámoška na tom cvičila denně hodinu a zhubla za půl roku 15kg. Tak uvidíme co jááá :grinning: :grinning:

My už plavčo taky ukončili, ale máme aspoň hezkou památku na domácí kameře a máme DVD z potápění pod vodou :slight_smile:
13. led 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru a proc jste ukoncili plavčo? skoda, deti to hned zapomenou... ale chapu jestli nejsou penizky, páč je to drahý jako prase, ale já vždycky když vidim, jak je tam štastná tak musim jit dale...
13. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco,jj kavicka je z nej naprosto vyborna :wink:
Tak ja na nejake domaci cviceni nejsem,nedonutim se,mam doma rotoped a mic a lezi to tu ladem,musim nekam chodit,doma je to o nicem a je to fakt............

Xen,vzdy na toho Benjaminka zapomenu,dnes jsem mluvila ale s kamaradkou a docela na to nadavala tak nevim a pro me je to dost daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: chtela jsem neco pobliz domova,jo a jeste nemam ty tenisky :frowning2:
13. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,

tak se vam musim pochlubit,Danecek od vcera uz sam chodi,sice presel jen pul obyvaku ale od te doby se pousti kazdou chvili a ujde par krucku,mam z nej velikou radost :wink:
14. led 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni daleko, jo? Je to prosim tě hned 1 zastavku busem za hájem, horčičkova, to nevim, dke bys sehnala něco blíž. No jak myslíš, já teda kdo chodí tak si jen pochvaluje, proto je tam taky tak narváno...
Danečkovi gratuluju.

Jinak tak pojd s nami chodit pondeli aerobik od 20h, ale to je hned vedle Benjaminka, zast. Horčičkova, resp. mozna spis Háje, nebo uterý ten spinning od 19h, fitness Opatov.
14. led 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo tak to je Danček šikulka určitě mu to půjde krásně a pak už za ním budeš jen běhat :slight_smile:
Barčo jo jo kávovar je super, taky jsem ho chtěla už dávno a dočkala jsem se hurá.
Kolik jsi dala za ten stroj na cvičení a co to je nějak mi to nic neříká.
Kde jsou všechny holky někde se poflakujou :frowning2:
14. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem nastvana, jsme koupili lux a reklamovali, protoze je tam ulomena takovy to cvakatko na vysypání prachu a oni to neuznali, ze prej jsme podepsali ze zbozi je vporadku, ale copak muzes zkontrolovat kazdej sroubek? co s tim smejdiiiiiiiiii......
14. led 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,vim kde je Horcickova a podle vypraveni i kde je ten Benjamin,ale myslim si,ze co clovek,to jiny nazor,proste jsou i taci,co se jim tam nelibi.........urcite budu chodit cvicit,pristi tyden zacnu,ale ten aerobic asi nee,znam se a nebavilo by me to,tak zacnu uterkem,jeste se domluvime a ten ctvrtek,tam musim zavolat,jsem nemozna,ja vim.....,bude me stacit cviceni 2 krat tydne,ale je blbe chodit v podeli a v utery a pak cely tyden nic.....
Na ten Spinning se musi taky objednat?Plati se to dopredu nebo kazda hodka zvlast,nebo jak to chodi,diky za info.........

Prosim o radu,od kdy muze dite vajecny bilek???

Monco diky,dnes uz Danulka delal jeste vetsi pokroky a uz prejde cely obyvak,jen se u toho tlemi a otaci se za televizi a pak pada :grinning:

Xen,tak to nevim co poradit,ma to vliv na luxovani??
14. led 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nedrzi tam ta nadobka, tak ma...

Moni, ja mam takovou kartu, na kterou nas muzu objednat, pak jsi ji muzes udelat. Musi se objednat predem, ale staci to vzdy ten den. Takze tam volam v utery v poledne.
JInak myslim, ze v tom Benjaminku uz maji asi plno. Al ezkus to.
14. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a bílek od roka :wink:
14. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jeste k tomu cviceni, ono taky zalezi na jake chodi, je pravda, ze ja mam zkusenosti jenom s tou cvičitelkou Luckou, ke ktery tedy celá parta chodíme strasne rády, ale treba tva kamaradka chodila k jiný, to je vlastně taky možný. Jsem zvedava, jaky bude to cviceni s detmi...
14. led 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,
tak ja jsem rozhodnuta,na aerobik chodit nebudu,vcera jsem se docetla ze spinning je lepsi nez aerobic,ze se na nem spali az 12 krat vic Kcal,sice mam rotoped doma a nejak me to nebere ale hubnout musim,pokud me to chytne tak misto kondicniho cviceni budu chodit i ve ctvrtek na ten spinning....

A s tim Benjaminkem,tak me rikala ta kamaradka ze ta pani jak tam hlidala ty deti,tak tam jen sedela na zidli a deti tam litaly jak divy tak nevim,vec nazoru a vlastne se ji nelibila ani ta herna,ale me je to fuk kdo co rika,to si kazdy musi ohodnotit sam....me se ale s malym zatim do kolektivu nechce,blizi se k nam chripkova epidemie a ja nehodlam aby zase bral antibiotika,taky nam to dr.nedoporucila.....vim,ze se nemaji deti izolovat,ale bral po sobe dvakrat ATB a telu to rozhodne neprospiva....
15. led 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jak myslíš, je to tvá věc.

Spinning je opravdu makačka, ale posilují se zase jen nohy, takže na tvarování postavy je lepší cvičení, nebo třeba aspon posilovnu. Ja mozna budu jeste v utery chodit na volejbal, takze bych ve ctvrtek mohkla chodit s tebou na spinning.
15. led 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huraaa,jsem objednana na spinning 2 krat tydne a neni to jen na posileni nohou ale i dobre na zada,paze a i zadecek :grinning: a mam to blizko baraku coz je super....a na jare do toho zacinam jeste behat s kamaradkou tak to me staci.....a vlastne je tam i posilovna,tak az se dostanu do nejake kondicky tak casem vic ale pro zacatek to nebudu prehanet...........

Xen,jinak ve ctvrtek je i spinning s hlidanim deti hod./20 kc je to v poliklinice Litochleby www.fitplanet.cz a ten spinning tam stoji hodku 110 kc coz je stejne jako chodis ty,tam to stoji 109 kc,zadny rozdil v tom nevidim a ja opravdu chci neco blizko baraku.......
15. led 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek