• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Xen,kolik te stala ta vzduchova fontana od Playskool???
15. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
hele to je super ze je to i shlidanim děti, to je dobrý, a od kolika let hlídají, jdu na to juknout.

Běhat jsem jednou začala, síla, uběhla jsem asi 20 metrů, pak jsem umřela. :grinning: to mi nejde. Moc náročný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
nevim, tak 740? plus minus...
15. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, vypada to tam moc pekne, laka me ta nedele s tim hubnutím, nešla bys? teda tuto nemuzu ale pristi?
15. led 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda vy jste aktivistky. Mne bude asi stacit jen to pondeli, kdyby vysel Benjamin, budu rada, mam ho hned pod oknem, zatim jsem v rezervacich.
Monco, a uz jsi ten spinning zkousela? Teda me to nejak neba, ale na zhubnuti a dolni partie to bude dobry.
Nemaj tam s hlidanim i nejake jine cvico v ty Poliklinice?

Jinak jogging je podle mne uplne nejlepsi, je to na vse a strasne zdravy, teda az na klouby, nejlepsi na kondicku, Xen, chce to prekonat zacatky, a pak uz to bude jen radost ;)

My jsme az na malyho nemocni, Hynek je uplna mrtvola, je doma, tak jsem ho snad jeste nikdy nevidela, no me boli zas v krku, snad se z toho vic nevyklube a nechyti to hlavne maly.

Holky fotily jste se s prcky v bazene? Nebo az pak rovnou video? Rada bych, ale nevim, jestli to ma cenu, kdyz jsme ted s potapenim zacali :/ Ale asi to risknu, uvidime, bude to dyztak sranda :dizzy_face:
16. led 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Xen, a jste na tech horach? Dobry?
16. led 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Xen,
ja nasla na netu tu vzduchovou fontanu za 370 kc na www.nakupy.us
Jinak se s tebou pridavam na jakekoliv cviceni jen at uz zhubnu a hlavne zpevnim telo,nebot je to katastrofa :frowning2:

Baro,mam doma rotoped,je to neco podobneho,jenze doma me to proste nebavi,nedonutim se ale vim,ze moje telo uz vola o pomoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co me jeste laka je ten Eliptical o kterem psala druha Bara a nebo ten chodici pas,to maji i tady na te poliklinice.
Baro jukni na jejich stranky a uvidis,je tam i pilates,posilovna.....ale koukni tam je tam psano i o hlidani deti...

Danula je nastesti ok.tuk,tuk az 2 mesice bez rymy bez kasle tak super...

Ale uz nadherne a obstojne chodi,den o de dne vic a vic,je moc sikovny :wink:
16. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem koukala a vypada to,ze to hlidani je jen na spinning.........

Xen a to nedelni cviceni beru vsema deseti,je to na 2 hod.cena super,proste budu chodit,az pujdu v pondeli cvicit,tak mam nas tam objednat na tu nedeli??Samo na pristi :grinning:
16. led 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky teda jte čiperný tak držim palce ať vám to dlouho vydrží.Mončo co je to ten Eliptecal jsem nějak vedle nic mi to ne0říká dik.Patrik marodí má hnusnej kašel a trochu teplotu tak snad se nás to rychle pustí.
17. led 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

měla jsem tu na pár dnů mamku, tak jsem toho patřičně využila a vyrazila ke kadeřnici, po nákupech a s Petrem na večeři. :slight_smile: Bylo to moc fajn.

Mončo (Mobo) ten stroj je toto :slight_smile: Tenhle přesně jsem si koupila, jen trochu za jinou cenu než tady.

http://www.laubrsport.cz/magneticky-elliptical-be-960.253.149.phtml#content

Je to super, krásně se přitom člověk zapotí a maká celé tělo :grinning:
17. led 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem z hor, co novyho, my byly furt venku....
18. led 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
BAru Eliptical jsme meli v praci a ten je fakt super. Moni, ja si tam zavolam, prekecala jsem i jeste jednu kamaradku, tak pujdem klidně 3. Chci to zkusit. Baru v pondělí nejdu, páč me hrozně z minulyho cvičení bolela kyčel, myslim, ze to neni moc donrý cvíčo, ale v uterý pujdu na spinning. Nebo premyslim, ze bych zkusila tenhle spinning s Monikou, zira tam cinknu, jestli maji jeste volno, od kolika mOnčo jdeš?
18. led 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Xen,me absolutne aerobik nelaka... spinning zacina od 18:05 ale musis se tam objednat a ve stredu jdu take od 18:05 a samo ze na to cviceni v nedeli razim,zitra se tam rovnou nahlasim :wink:

Ja mam doma rotoped,prvotni nadseni bylo fantasticke,cvicila jsem denne,pak ob den pak ob dva dny a nakonec z rotopedu byl vesak na pradlo,moc to domaci cviceni neberu....ale treba me nebude bavit ani ten spinning co ja vim,ale musim se prekonat..........

Baro,kolik jsi dala za ten Elliptical?????
18. led 2009 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Rotoped me nebavil ani v posilovně, eliptical mě bavil. Ale namame na nej místo. Moni od 18:00 to asi stihat nebudu ale zkusim se domluvit s Jirkou, jestli prijde do pul 6, zavolam si jestli je tam volno, myslim, ze bude, ted nikde neni plně obsazeno.
18. led 2009 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
No, on to je aerobik jen asi 15-20 minut, jinak se posiluje, mne by taky vic vyhovovalo neco jako kalanetika ci pilates, ale zas to mam u nosu, tak sem rada aspon za neco.

Jinak my jsme total marodi cela rodina, hruza a des, ja, ktera mela nejvyssi teplotu v zivote neco pres 38, jsem vcera mela 40, ale pres noc sem to vypotila, no rano jsem mela o 4 stupne min :slight_smile:

No malej chudacek chrchle, zitra dem asi zas k doktorce, je neco pro mimisky na kasel, mate zkusenost?
Taky uvazuju, ze bych mu udelala pres noc zabal, ze sadla.
18. led 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja dostala doporučení na HEdelix, je to na vykašlávání hlenů, jako Mucosolvan, ale u nás fungovalo 100% líp. Proti kašli na noc je pak treba Sinecod, na těžké záchvaty kašle v noci může být i Fenistil, ale to je na předpis.

Jestli má malej teplotu, tak běž radeji k Dr. , muze mít něco na průduškách, to jsou pak zase jiný léky.

BAru, nic proti Aerobiku, ale já jsem strasně zmlsaná z aerobiku v tom BEnjaminku, to je uplne neco jinyho, takový domácký, sranda u toho, tahle cvičitelka je strašně suchá a to mě neba. Mě musí cvičení bavit, nberu to jako svou povinnost, když mě to neba, jdu od toho.

Ted jsem se vylyžovala, no tak muzu zitra vynechat a nebo zkusim, jestli stihnu s MOnikou spinning, kdyztak pujdu na svou Káju až v úterý.
18. led 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nas Hedelix absolutne nepomahal,ba naopak to bylo jeste horsi :frowning2: a ten Fenistil jsem davala a ten byl dobrej,mam ho jeste doma........jinak Danula vzdy dostal antibiotika nebot mel vysoke horecky a vzdy se mu to usadilo na pruduskach,tak domacke leceni nepripadalo v uvahu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Xen,ja taky nebudu moct chodit pokazde na 18 hod.v lete to bude horsi,nebudu mit hlidani tak budu chodit pozdeji...........a co ta nedele na to cviceni,pujdes,abych vedela jestli se mam objednat????
18. led 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tu nedeli jdu i s kamaradkou.

Ano, Hedelix, pokud je to na pruduskach tak nepomaha, je jen na vykaslavani. Na to je ale zázračnej, uplne rozpousti hleny v krku :wink:
18. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Xen,jsem koukala ze v tom fitplanet je ten spinning i od 19:10 tak ten dalsi tyden muzu jit klido az pozdeji,ale budu chodit pondeli a streda a v nedeli to cvico.....bylo by dobre se ale na tom domluvit osobne,uz me to tady nebavi resit a omylat porad dokola :grinning: :grinning:
18. led 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, Hedelix fajn, ten mame doma, sem ho brala v tehotenstvi :slight_smile:
18. led 2009 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě taky ne, Moni, já ti prostě zavolám, až mi Jirka odpoledne zavolá, proč už nejsi na skypu někdy?
19. led 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky. Nechcete se některá přidat na prochajdu? Do půl hodiny by jsme vyrazili, asi směrem hostivařská přehrada. Kdo bude mít zájem písněte na můj mobil nebo sem do diskuze. :wink:
19. led 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Xen na skypu jsem skoro denne :grinning: a ty jsi porad online :grinning: :grinning:
19. led 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar :grinning: ano, jsem svědek, kdykoliv ho mám zapnutej, tak se tam zelená :grinning:
Danýsek je šikula šikovnej :dizzy_face: Ríša začal jezdit na odrážedle - dozadu :grinning: :grinning: :grinning: a strašně se u toho řehtá
19. led 2009 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem blazen, furt tam koukam a zelenou te nemam? takl az me uvidis zelenou tak mi napis, nevim, kde je chyba.
19. led 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my mame antibiotika, dneska furt fnuka, chudinka. Porad neco, nestovice, rucicka, ted todle :( To asi nestihnem nahradit plavani :(

Ale dostali jsme se do Benjaminka na cviceni s Hyneckem, ve stredu odpoledne. Tak snad pristi tyden uz budem moct.
19. led 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Baru tak to je hezký, škoda že nechodíte s námi, my se dostali na cvičení v pátek dopo a moje cvíčo ve čtvrtek.

Moni, co spinning? :wink:
19. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,Baro,kdy vy uz z toho vylezete,nejak se to vse na vas sype,ale budete to mit alespon vse za sebou a pak uz to dobre :wink: pohlad za nas Hynecka :wink:

Gtver-Baro,diky,slo to ze dne na den a uz lita jak tajfun,dela strasne pokroky......

Xen,spinning naprosto super,maji tam 8 stroju a taky vsechny obsazeny,je o to nejaky zajem,super instruktorka a pisnicky taky dobry,jen jsem zjistila ze jsem nekde nechala svoji kondicku a vubec nevim kde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: nohy me neboli,jen strasne mezi nohama s toho sedadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak jsem naprosto spokojena a chodit budu i nadale.
A jak to mate s tim cvicem v Benjaminku,jeden den chodis cvicit sama a oni ti hlidaji malou a dalsi den cvicis i s malou??

A ty Baro mas to kondicni cviceni s hlidanim?
20. led 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni ano, ve ctvrtek je kondiční cvičení s hlidanim deti a v patek se cvičí s miminkama.

Jo jo Moni, proto jsem si pořídila vypolstrovaný kalhoty... :wink:
20. led 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky teda tak ten kašel se nám rozjel k tomu horečky jak hrom, v neděli jsme byli na pohotovosti a prý chřipka je toho všude hodně tak snad už se to bude lepšip já zatim odolávám jsem očkovaná tak snad to ustojim.
Barčo tak už vim co to je jen jsem nevěděla že tak jmenuje tkak že díky za info.
20. led 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek