• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
tak jsem se vratila ze spiningu, teda bylo videt, ze jsem tam mesic a pul nebyla. :astonished:
20. led 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Moni,ted je chripkova epidemie,ja jen doufam,ze k nam nedojde,to me me ranilo,uz tak mame doma veselo,malemu lezou ctyri stolicky a je to sila,noc den,des bes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz aby to bylo venku

Xen,to me povidej,uz me boli nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my budem zatim cvicit s Hyneckem, cviceni maminek je zatim plny, ale mam se tam ptat (Lucky), treba se neco uvolni. Sem byla prekvapena, ze uz je neco pro takhle maly caparty, jsem zvedava, uvidime, ale potrebujem nejakou dalsi aktivitu, chtela jsem dat pauzu nez pujdem na dalsi plavco, ale mozna jestli nam umoznej nahrady v pokracujicim kurzu, tak to jeste v Terezce prodlouzim.

Jo, Moni, nejak je porad neco, rekla bych, ze tohle je nejhorsi (nejhure to snasi), kazdou minutu jsem mu vcera utirala nos, chudatko, a porad teploty, dnes uz 2 dny antibiotika, tak by mela zabrat konecne. Chripky desny. Porad knoura, a nesnasi kdyz mu cokoliv strkame do pusy ci do nosu :( no ze neji, to neni zadna novinka. Mam strach, ze nam hubne, asi zkusim pokracovaci mliko, nebo nevim, jak jsem na tom s mlikem. Muze jist jenom jogurty, ovoce a kase? Sem tam kousek chleba ci rohlik. Koupila jsem zeleninovou kasi, to jsem zvedava.

Zname mala nic nejedla az do 10. mesicu,tak jeste vydrzim :slight_smile:

Predevcirem se narodili 2 obri kluci znamym: jeden 4,2kg (prirozene) a druhej 4,35kg (to jeste nevim).
21. led 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se jeste prihlasila na aquaaerobik tady v Top hotelu Praha, je to trochu dražší, 140,- kč na hodku, ale co, tak to zkouknu a uvidim, chtela bych tam totiz chodit plavat s Xendou, budu to stridat, sama nebo s instuktorkou. Jinak sjem našla, že v bazenu na Pražačce, kde se kasaji, ež maji nejteplejší vodu, jsu kurzy za 1800,- na 10 lekci, tak asi budem chodit tam, maji volno od dubna. Akorat ta doprava tam je na 40 minut, no...ale ta Terezka je strasne draha.
21. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky to vypada, ez mi asi zkrachuje ten muj casopis, krize jedna zasr...
21. led 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mala ma 37,8, snad z toho noc nebude :frowning2:
21. led 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak všichni žijete? Já tu mám teď pro změnu na pár dnů bráchu, tak se nenudim. Chce taky odejít z Děčína a najít si tady práci. Tam je to totálně mrtvý :unamused:

Xeni Ondra má taky z ničeho nic dneska 39 teploty v zadečku. Taky nevim z čeho. Začal i kašlat, tak uvidíme jestli to něco bude, nebo zda to jsou jen zuby :frowning2:
22. led 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my teda jen 38, ale jinak se mi zda v poho, jen taková ofrněná, tak jsem objednala tatu a jdu cvičit sama.
22. led 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak se vam daří?a co kluci jak rostou?nevite něco o frionce?mam na ni 2telefoni čísla a nevim ktere použiva nevite nahodou?
22. led 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim, jinak my uz teplotku pres 39, tak :frowning2:
22. led 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni mi teplotku 40,3 v prdelce před odečtem,takže jsme se právě vrátili z pohotovosti. Prý to může být nějaká viroza spojená s růstem zoubku, klube se mu horní. ALe nic vážného to není. Mám střídat paralenové čípky s nurofenem sirupem, každé cca 4hod.Takže ho mám budit, měřit a dávat léky, abych mu to srazila.Tohle je prý hodně vysoká teplota :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak vidim že chřipajzna stále řádí Patrik už je po 5 dnech horeček už v pohodě jen má ještě hroznej kašel, já jsem taky začala rýmovat ach jo je to hrůza už aby bylo léto.
22. led 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak tak koukam,tak tady to pekne radi a ja radeji utikam at nechytnu nejakej bacil pres obrazovku :grinning: :grinning: :grinning:

Jo horecky,to zname,malej na to dost trpi,mel 4 dny kolem 40 stupnu po odectu a neslo to dolu,davala jsem panadol sirup a stridala to po 4 hodinach nurofenem a stejne to nepomahalo,uzila jsem si dost,ale ted tuk,tuk je naprosto ok.uz 2 mesice,ufffff,je ty zuby,ale na to ze mu lezou 4 najednou tak ma jen zvysenou teplotu,ale je dost uknouranej a v noci hodne narika.........

Tak se vsichni drzte a at jsou prcci opet fit :wink:
22. led 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsme noc zvládli, vzbudil se kolem 23 h, teplotu měl o něco nižší, dostal Paralen čípek a spinkal dál. Vzbudil se až ráno po 6hod, to už neměl teplotku, najedl se a spal do 9h. Tak snad už to bude dobrý, měla jsem teda strach. Ty paralen čípky jsou asi fakt dobrý, řekla bych, že ty skvěle zabrali :slight_smile: Snad to bude ok, zoubek už kouká,tak snad to bylo od toho :frowning2:
23. led 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru no jo, hruza. MY uz teda ani k Dr. nechodime, vim, ze stejne rekne stridat paralen s nurofenem a ze mame prijit az po 4 dnech, ale vetsinou to do 3 dnu kleslo. S rymou taky nechodim, jen kdyz ma jinou barvu nez bilou, coz se jeste nestalo. Jediny s cim chodim je kassel, protoze nepoznam, jestli je na pruduskach...Je to hruza, ale vsak se taky naučíš.
My teplotu v 5 rano ani nemerili, protoze hicovala strašně, přes 40 to bylo určo, dostala paralen a snizilo se to na 37,5, takl myslim, ze to odchazi, porad se to drzi na tech 37,5. NO na obedni spani dostane jeste nurofen a na noc taky a snad to bude za nama. Dr. mi po telefonu rikala, ze ted strasne radi virozy, ze to bude ono, at ani nechodime, ze ma epidemii nestovic, at neco nechytime, tak doporučila vyhybat se skolkovym detem. Tak pozor. Papapa
23. led 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jéje ještě chytim neštovice tak mě klepne :angry:

My jí máme zase taky zvýšenou, tak snad to nebude tak hrozný jako včera. No uvidíme :frowning2:
23. led 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem namerila zase 38,5, to jsem zvedaav co vecer, teda.
23. led 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, koukám, jak to mezi vámi řádí :fearful: u nás jsme zatím naštěstí všichni zdraví, doufám, že to vydrží.
Tak všem marodům přeju co nejrychlejší uzdravení :wink: :slight_smile:
24. led 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevim 2 dny horecky, ted nic ani ryma ani kasel, nalada dobra, jen noci hrozny, poprve jsme opravdu celou noc nespali, spala jsem az od 5-8:15, to je síla, ted asi usnula, tak po 2h cvičení s Mončou si jdu taky lehnout, doma sice jak po boji, ale bych nevydrzela. Zkusime odpo na chvilku ven...
25. led 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,tak dobrou noc :grinning: :grinning: ja jeste varim...........ani moc nejsem unavena.....
25. led 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se po hodině vzbudila a nevedela jsem kdo jsem, koluikateho je, kolik je hodin a co se děje, uplnej výtuh... :grinning: ale zatím mě nic moc nebolí, jen prsní svaliky trochu.
25. led 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na me prisla totalni unava odpo jak malej spal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neusnula jsem ....me neboli bubec nic ale chodit cvicit nebudu,sice tam pujdu ale jen na ten chodici pas a ten orbitrec :wink:
25. led 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja taky nevim, jak tu nedeli budu zvladat, mozna budu chodit treba jen jednou za 14 dni, mame totiz vetsinou nejake rodinne obedy a nebo jsme pryč, tak myslim, ze narvano tam nebylo, tak se vzdycky rozhodnu, jestli pujdu nebo ne. ale teda to bricho bych potrebovala jako sul... :unamused:
25. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahopj tak jak se máte mi ještě marodíme pořád má kašel a rýmu je to hrozný, já jsem taky od čtvrtka polomrtvá mám rýmu jak nikdy.
25. led 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoooj....,vůbec se nemůžu k vám teď prokousat :wink: !
25. led 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj....všude se marodí koukám :dizzy_face: !
25. led 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda tady se moc nekecá? Holky mají asi hodně cvičení a ostatní marodí nebo lenoší, nebo nestíhaj no já toho tady taky moc nestíhám to je pravda.Musim vymyslet co uvařim zítra nějak nevim co vařit. :frowning2:
26. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adris :wink: co noveho??

Jo Monco,hubneme,hubneme,je to makacka,chodim 3 krat tydne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale moooc me to bavi a to je hlavni :wink:
26. led 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hubneme hubneme... :wink: makačka, myslím, že zítra asi budu teda lenošit jako docela zaslouženě. Mám chuť na za odměnu masáž...
26. led 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo masáž bych si taky nechala, manžel jí dostal k vánocům, užil si jí dokonale taky za ty prachy aby ne :frowning2:
no jo taky bych potřebovala kilůča dolu, ale nějak nemám čas a tady v okolí nic moc neni :frowning2:
27. led 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek