• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Barčo jak je Ondráškovi?
27. led 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my uz snad zdravi, zitra dem s Hyneckem poprvy cvicit, to jsem zvedava, jestli to bude za neco stat.

Kdo jste zdravi, nechcete v patek do herny-kostela na Hajich??
28. led 2009 v 01:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Už jsem se ptala, ale kam chodíte na plavání s prckama?
Mám vyzkoušený jen Kenny klub tam jsem chodila na těhu cvičo.
Je kolem Prahy 4 ještě něco dalšího?
Děkuju.
28. led 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
je toho strasne moc, muzes chodit plavat treba do baby club Terezka.

Tan kenny je dost drahej.

Baru mozna bych zasla, nam odpada cvico z duvodu pololetnich prazdnin.
28. led 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Branburka díky ale právě jsem se koukala na tu Terezku a ti plavou na Floře. :wink:
28. led 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moniko,kdo by nepotreboval ty kila dolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja bych sla do herny,ale nebudu to riskovat,jsem rada ze je malej zdravej a jak ted radi ty chripky tak ja s nim nejdu nikam ani omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoda..........kdyby totiz ty maminy tam nechodily s nemocnejma detma tak by clovek i sel,ale ja tam byla vseho vsudy 3 krat a malej z toho bral 2 krat antibiotika :frowning2:
28. led 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme v pátek na roční prohlídku, takže taky nic.
28. led 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monunik, ano, ale taky tady na hájích :wink:
tak se nakonec u mámy projevil ještě zápal plic :frowning2: a my u ní byli ji pomoci, kdyz mela tu slinivku, takže jsme mozna nakažený...
28. led 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,tak pak napis kolik vazite atd. a kde maqs album s fotkama,proc ho mas smazanej?????

Xen,cože?????
29. led 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, no jo, mamka ma zanet slinivky, tak jsme tam jeli ji pomoci, to nakazlive neni, aje zelena jak sedma, strasne hubena a no hruza... no a zjistili ji na rentgenu jeste zapal plic, ale nema horecky, proste jak nema imunitu a vsechno, tak te to skoli jetse vic. Navic v praci sedí v zimě, protoze jim blbe topí, vše dohromady. Tak jsem se tam s nima pohadala, to mama ani nevi. Ani ji tim nebudu stresovat. Takze v patek do herny radejc taky nejdem, i kdyz jsem tuk tuk tuk zdraví.
29. led 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, dala jsem ho na chvíli pryč...., ale nic se neděje :wink: Dám vědět, doufám, že zas nebudou řeči okolo váhy.
Xeni, teda to je pech, když se to na sebe takhle nabaluje :unamused: , tak přeju ať je mamka brzo v pohodě, tohle nikomu nepřidá
29. led 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak co jak bylo v herně. :slight_smile:
30. led 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím: váha 8840g, výška 74,5 cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis Barco,to neni nizka vaha,vazi o 600 g min nez mel Danula v roce :grinning:

Tak se musim pochlubit v unorovém čísle časopisu MIMINKO máme v rubrice OSLAVENCI opět otisknutého Danečka,mám z toho velikou radost a hlavně památku :wink:
30. led 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda, to je z něj celebrita :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , musím se podívat :dizzy_face:
Mončo, víš jak, já osobně bych se z té váhy nikdy nehroutila a pořád si stojím za tím, že vím, proč byly ty údajné komplikace skrz váhu na minulé prohlídce a tohle vážení mě v tom jen utvrdilo :wink:
30. led 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě dotaz, holky, nechávaly jste některá očkovat proti planým neštovicím?
30. led 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky teda Xeni tak držim palečky aby jste byli ok, Ale manžel měl náběh na zápal pl a nic jsme nechytli tak snad to taky tak budete mit.
gtver já Patrika nenechávala očkovat, myslím si že to není tak závážná nemoc oproti jiným tak že má očkování proti meningokovi, žloutence A, prevenar a připlatile jsem si tu lepší vakcína proti spal, zard a příušnicím jo a te´d máme rozočkovanou klíšťovku, podle mě jsou neštovice procházka zahradou oproti ostatnímu, Ale to je věc názoru.
30. led 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba, tak s tím souhlasím plané neštovice v dětském věku jsou banální nemoc, normálně bych nad tím nepřemýšlela, ostatně ani se neléčí, ale jde mi o jinou věc: Malej sám má poměrně citlivou pleť, navíc oba s manželem máme horší hojivost jizev, takže nechci, aby měl tyhle následky :unamused: Hlavně, když už teď vím, že zabraňovat mu v sahání a škrabání je peklo :frowning2: Takže proto o tom přemýšlím, ne kvůli nemoci jako takové...
30. led 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak neteř taky, leží se zápalem plic v nemocnici v Jablonci.... ale to podle me hodne zanedbala svagrova, ktera nechtela chodit do ordinace aby se nečím nenakazili... :frowning2:

Gtver, tak to pichni :wink:
30. led 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono se říká že zápal plic si člověk spíš užene sám než že by ho chytil. :frowning2:
30. led 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver no tak mu jí dej nevim oni jí dělají i zvláš´t , vim že jí dělaj dohromady se zadr, příuš, spal.
30. led 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, zalezi jaky, jsou jich strasne moc druhů, virove, bakteriove, z operací atd., tady si myslim, ze ona byla nemocna, zelena ryma, horecky, nesly k Dr., pak polevilo a jeli na hory, 2 dny lyzovala a uz tam byl....no hruza jak umi byt matky nezodpovedne, prej, preci s ni nebudu zavrena doma, no comment, bych se musela rozčílit.
30. led 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, dává se čtyřkombinace
30. led 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, kolik je neteři?
30. led 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, to je hruza, teda, Xeni, s tou neteri. Chudinka mala, ale uz je vetsi, ne?

gtver, Hynecek ty nestovice snasel dobre a ani se neskrabal, az ke konci, kdyz uz to bylo skoro zahojene, tak si rozskrab si jeden vetsi pupinek. Ma teda jeste par direk v hlave, ale snad mu to nezustane :slight_smile: Ale jak myslis.

Frionko, bylo fajn, byly jsme jen ja a Nara a teda dost dalsich mamin s detmi, ale malym se tam libilo moc, vid, Kristynko :slight_smile: Priste musite s nama.
A jak Lucinka papa? Uz prikrmujete, ne?
30. led 2009 ve 23:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neteři je čerstvě 5. No sice už větší, ale stejně, musela jsem na ní v noci myslet, i když Xenda spinkala uplne celou noc.
31. led 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro, Ríša právě nesnese na kůži sebemenší podráždění :frowning2: tak se mi to nechce riskovat, jinak bych to nechala být.
Xeni, to je malá holčička :frowning2: , no, co k tomu říct... :angry:
31. led 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdyby se vam chtelo juknout, tak mam nove alba na webu http://picasaweb.google.cz/Xenuska123 (13.-14. mesic a plavani)
1. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se taky musim pochlubit: http://picasaweb.google.co.uk/HyNeck78/Videa#5297041255940411458 video z plavani a hned za tim nas tapacek, uz od vikendu ci patku chodime, zatim teda pomalinku a nejiste, ale uz je to chuze :dizzy_face:
1. únor 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru je úžasnej, krasně tape, je fakt šikula!!!!
1. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek