• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Baru, to je super, že ťape. Naše se snaží zatím plazit. Když ji podepřeme nožky tak jí to docela jde. No jinak už přikrmujeme. Květák má nejradši. :slight_smile: Ale jinak jí to moc nejede. Dnes zkusím zeleninku s kuřecím masíčkem, tak uvidíme. Jinak pořád kojím. Jak jste na tom vy? Ještě kojíš?
2. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, kojime, jinak by snad umrel hlady, nic moc mu nejede, teda hlavne zeleninka :(
Rad ji sam rukama ruzne kousky a muze se utlouct, kdyz pred nim jim Pribinacek ci Aktimel, to je jeho Number One. Ovoce docela taky a mlecne kase. Objevila jsem kase se zeleninou od Sunarky, tak aspon tak ji do nej dostanu. Zajimave, ze na plavcu mi neco vzdy sni, doma skoro nikdy.
Myslim, ze jsme zhubli jak byl nemocny, ale snad uz to pomalu dohanime. Podle me vahy mame za 2mesice ted jen cca 400g navic asi 8,3kg, uvidime u doktorky, pristi tyden se jdem ockovat.

Nechcete se nekdo sejit zitra dopo na Budejarne? Mam tam zrovna cestu...
2. únor 2009 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Barčo, Hyneček je ohromnej šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: K tomu přibírání, přesně mezi 8 a 10 měsíci měl Ríša minimální přírůstek váhy (mám pocit, že ani ne těch vašich 400g) a za další dva měsíce nabral přes 800g :wink: Taky dodnes nejí nijak extra.
2. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver a nara, vlastne Riso a Frantisku
VSECHNO NEJLEPSI K VASIM PRVNIM NAROZENINAM !!!
gtver, kdy jste presne? Nejak jsem to propasla :fearful:
3. únor 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ríša moc děkuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 31.1., to vůbec nevadí, já ostuda zas provihla Františka, takže honem napravuju

*** Všechno nejlepší ke krásným kulatým prvním narozeninám Františku! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ***
3. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jak se máte? Doufám že nikdo nemarodíte mi už to máme taky za sebou a snad už to bude v poho, Baru Hyneček je šikulka pěkně mu to jde, už se pěkně naběháš :slight_smile: :slight_smile: co mu bylo?Co ta ručička už asi upně v pohodě viď .
Jo vlastně měl ty neštovice nebo snad jeětě něco,?
Tak už aby bylo hezky ta zima už mě teda fakt neba je moooc dlouhá a když není sníh tak je to vůbec o ničem.
Včera jsme koupili novou autosedačku už tu poslední tak ža poslední velký výdej peněz, teda zatim! mám z ní radost je fakt pěkná a hlavně bezpečná :slight_smile: :wink:
3. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Baru.
To víš na plavču vyhládne, tak Ti papa. Na plavčo chodíte sem do Terezky? My chcem také chodit, ale nějak nám to zatím nevychází.Před týdnem jsme byli u doktorky a taky moc nevážíme jen 6.620kg. :unamused: Za tři týdny přibrala jen 180g. :frowning2: Musím jí trochu nechat vyhladovět a pak my něco málo zeleninky taky sní.
Jinak taky dost pozoruje, když se něčím láduju. :slight_smile:
3. únor 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíší holky, vše nejlepší dětem! Já jsem hrozná!
3. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ted Terezku vynechame, bud vyzkousimejine plavani, asi na Vysehrade, anebo budem ted jen cvicit a pokracovali bysme v Terezce od dubna zas. Nechcete, Hani chodit taky od pulky dubna? budou novy kurzy.

Moba a jakou jste koupili sedacku? My Kiddy Comfort Plus, je to kombinace od 9 do 36 kg, mela by ted byt nejlepsi v testech bez isofixu. Teda my ji vlastne dostali, Hynek si moh porucit neco za 3000 na dite a 3000 na svatbu, tak jsme to hezky spojili. Uz aby mel Hynecek tech 9 kg, aby uz nemusel byt v tom vajicku, se mu tam fakt libi cim dal min, jak tam musi byt skoro vleze, chudacek.
Jinak my meli zanet nosohrtanu, teploty, rymu, trochu kasel, ale dobry.
Akorat je ted nejaky hystericky obcas, staci mala blbost a neni k utiseni, musim ho dat do postylky, tam se utisi, nejake chovani a moje utesovani na nej vubec neplati a ja jsem akorat na nervy. nemuzu ho vubec nechat v ohradce, hned spusti rev, nevim co tak nahle. Snad to zas prejde. Prijde mi, ze ho svedi ruccicky a ouska, mne si je.. K ranu se porad prevaluje.
Ale musim pochvalit, od pondelka nadherne papa, i zeleninku, tuk tuk, aby to vydrzelo!
4. únor 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemate nekdo tip na cisticku vzduchu, i se zvlhcovacem?

Sem tu zpravu predtim psala podruhy, nekam se ztratila :rolling_eyes: koukam, ze mi v 2.odstavci chybi, ze ji Hynek dostal v praci - tu sedacku, a pak ze ten zanet uz je pryc, ne dobry :slight_smile:
4. únor 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkujeme za gratulace a oslavencům přejeme vše nejlepší!!! :slight_smile:
Babara, taky máme doma hysteráka :wink: Zdá se mi, že se nudí..., tak jsme začali chodit ven dvakrát denně...
4. únor 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky . no to já nechala chvíli lucku v postýlce a hned mi začala brečet. hold asi chtěla společnost. od půlky dubna by jsme mohli chodit. my pořád čekáme až jí budou píchat hexa vakcínu. tak se všichni mějte fajn.
4. únor 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baro nevim slyšela jsem i četla že tyhle sedačky co vlastně jednu vynecháte nejsou moc dobré no mi měli teď Maxi Cosi Priori XP A teď tu novou máme Cybex SolutionX fix, ale je plnosedaček tak že člověk ani neví co má vybrat.Původně jsem chtěla Ro"mer kid fix ale nakonec to dopadlo tak.
5. únor 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ttak jsme byli včera na druhém očkování klíšťovky a třetí nás čeká za rok, jaké máte plány na víkend? Zítra má prý být nádherně, ale nevim nevim jestli jim to fakt tak dopadne.
6. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, my taky ted musime mit Baru dopo vždy program a odpo jdeme ven, tak udelame nejakou hezkou vycházku spolu zase. Nebo i s ostatníma, ejstli chcete.

Zitra jde jirka cvicit, ja skocim nakoupit a na postu a odpo prijedou kamaradi, tak pujdeme do lesa a budem trochu doma.

V nedeli asi pujdeme po návštěvách, já asi dopo skočím na cvičení, když mi to tento týden stálo za prdku. Taky musím vařit!!!
6. únor 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lvíčeti se bohužel dneska objevila teplota :unamused: , takže my raději nic
6. únor 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bohužel marodíme,malej to má opět na průduškách,ale antibiotika zatím nedostal,je bez teplot,jen má kapky na kašel a na ty průdušky a ještě dostal Fenistil kapky,ale už je to lepší...........
6. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ale, tak posledni zdravi uz taky podlehli? Tak to jsme snad byli nemocni uplne vsichni, ne? Tak se brzicko uzdravte, kluci!

No, ja jsem si taky rikala, ze bych radeji koupila jeste jednu sedacku, a to sem o tom ani nic neslysela - prece co je pro 9mesicni mimco jak muze slouzit treba 12letemu diteti, ze jo, ale ta sedacka vypada sikovne, celkem jednoduse se tam spousta veci da upravit a prizpusobit, tak snad to bude ok.

No ja budu o vikendu uklizet, ve stredu nam prijedou amici a za tyden konecne na hory, jupiiii!

No asi to chce chodit ven a musime zvat zas navstevy, mesic u nas nikdo nebyl a Hynecek dnes v praci delal mamanka, teda pak se rozjel, ale celkem mu to trvalo.

V pondeli uz nemame plavco, kdo pujdete na prochazku? v utery mame doktorku, ockovani a od stredy uz jsem not available
6. únor 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u R. nevím, jestli ta teplota není od zubů, teď se mu prořezávají, protože jiný příznaky nemá, ale virózu vyloučit nemůžu nikdy :unamused:
6. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my obcas mame nejakou teplotku, ale zatim zadna ryma ani kašel, tuk tuk tuk. Tak asi ty zuby ji lezou a je ted strasnej maman jak jsme nikde nebyli, to je strasny, ve ctvrtek na cvičení ukázala takovej hysterák, že jsem cvičila 5 minut a zbytek jsem ji utesovala. No strašný. Já na prochajdu mohu. MM kouka na TV, tak asi vyrazim za chvili na postu a skocim asi do Tesca pro Cornflakes, dosli mi. Dieta je zatim uspesna, uz mam dole dalsi kilčo, tak celekm uz 4 kg, od zacatku ledna, tak jsem spoko. :wink:
7. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teplota je pořád, ale je upovídanej, hravej, sice je vidět, že je trochu unavenější, ale jinak nic, tak snad to nic nebude
teda Xeni, ještě chvíli tímhle tempem a budeš průhledná :grinning:
7. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bude tedy opravdu dlouho trvat :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
celkem musim dat dolů 20 kg, coz je šílený, ale tak kdyby 3kg za mesic, tak 7 mesicu a je to ne?
7. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co zítra? nehce se vam neco podniknout? Jediny den mam volno a zrovna v herně nemají hernu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni a co držíš za dietu?
Teda holky tak ať jsou všechny děti brzo v pohodě.
Baru no tak uvidíte já bych do toho nešla, ale jak říkám lepší nějaká než žádná že :slight_smile:
Holky teda nevim co budu vařit nějak mě poslední dobou pustila inspirace. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem s tou sedackou fakt spokojena, nechala sem to na manzovi, ten je na takovy veci fakt sikovny, jak sehnat to nejkvalitnejsi za co nejnizsi cenu, studoval to nekolik hodin i na nemeckych strankach ty jejich testy letosni i lonsky a verim, ze ta sedacka je fakt dobra, vyrabi se teprv nove, takze jeste nema takove jmeno.

Nam asi taky vylezou dolni dvojky, dnes tam mel v tÿ puse porad neco a spi nic moc..
8. únor 2009 ve 23:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu naší jsem taky jménem neznala taky se o ní moc nemluví tak hlavně aby nám sloužili tak jak maj vid´?
Já jsem tak ráda že zuby už jsou za náma ještě mě teda čekaj u druhého, ale snad to bude taky dobrý jako u Patrika.
Kde jsou všichni nějak se to tady rozpadá a to ještě není tak hezky že by všichni trajdali venku.
9. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo jak je Danečkovi?
9. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,Danečkovi je tak nějak stejně,pořád hodně kašle,v noci a ráno se tím dost budí,včera měl i teplotu,dala jsem mu Nurofen a bylo to ok. ,uvidím,ve středu jdeme k dr.na kontrolu.... Danula už má 12 zubů,jupííííí

Tady už je to delší dobu o ničem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba nestíhačka!

No držím dietu takovou nejak sama jsem si naordinovala, jde hlavne o zdravy zivotni styl - jako ne sladky, ne pečivo, sama zelenina, a tak- je to vse z www.obezita.cz a www.obezita.com
9. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek