• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
aha já myslela že držíš nějakou spešl jako třeba ananasovou, dělenou stravu a tak.
Mončo no Patrik ten kašel měl taky pěkně hnusnej i se kolikrát pozvracel no síle ještě že je to za náma ťuk ťuk doufám. Tak dej pak vědět co vám Dr řekla už abyb bylo teplo a mohli jít na prochajdu ani Daníka nepoznám :slight_smile: jdu se juknout na nějakou prácičku na doma , ale pochybuju že něco seženu
10. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak z tý teploty je nakonec šestá nemoc, od rána máme kropenaté dítě :grinning:
10. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, chudacek Risa! Tak to rychle zvladnete!

Moba, copak, ze byste uz zadelavali na druhy??? :wink:

JInak ja mam den blbec, nic se nedari, a rozbil se mi pujceny vysavac, vytekla mi voda v obyvaku na koberec, vsude desnej bordel, zitra prijedou amici, se asi zblaznim, uz sem to i obrecela, ale uz je lip :sunglasses:
10. únor 2009 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru ach jo! To mě stve! Ale neboj, to zvladnete!!!!
10. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kett,velika gratulace :wink: :wink: koukala jsem,že čekáš holčičku a bude se jmenovat Emma :wink:

Gtver,taky ji uz mame za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baro,tak to je pech :frowning2: snad to uz bude v poho :wink:
10. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro no zatim se nesnažíme to až po tý Patrikoví genetice ale už mi seberou peníze a budu dostávat jen tu almužničku tak jsem myslela že přispěju trochu do rodiného rozpočtu, ale vypadá to zatim že nám těch 3800kč bude muset stačit no třeba na něco kápnu. :slight_smile: To znám taky mívám takové dny to pak člověk ani nevěří jak se to najednou sejde těch nehod a podobně tak hlavně aby už se ti nic nestalo a vše šlo tak jak má.
Gtver taky jsme si jí prošly tak to brzo zvládněte :sunglasses:
Mončo tak jak vám je?
11. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo,Danula dostal antibiotika,má to stále na průduškách a je strašně zahleněnej :frowning2: se picnu,jsem myslela,že nám pomůže ten Spiropent a ty kapky a prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: za týden jdeme na kontrolu.

To je počasíčko co,fuuuuuuuj :frowning2:
11. únor 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
počasí děs, pohovor uspěsnej, tak zase nastupuju do pracovního procesu, těším se, dostanu i notebook. :wink:
11. únor 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, teda Danečka se to drží :frowning2:
Xeni tak tfuj tfuj tfuj, ať jsi spokojená :wink:
11. únor 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahopreju Xeni, to je to na 5 hodin tydne?

Chudacek Danecek.

Tak vcerejsi den blbec jeste pokracoval, mimo asi milion prkotin jsme uvizli u tchyne, kdyz jsme ji chteli privezt, ja cekala dole s malym v aute nez se vypakujou, nevsimla si, ze jsou zaply svetla, jeste jsme si rozsvitili uvnitr, a kdyz Hynek asi po 10 minutach prisel uz jsme nenastratovali. Uz zase chcipla baterka. Nastesti se na to vztahuje servis zdarma v zaruce, ale stejne, nez prijeli... A ja doma porad ten bordel :slight_smile: no ale jakz takz jsem to jeste do rana dala do kupy...

Jinak po vcerejsim ockovani pohoda a vazime 8,5 kg. Bratranek je maly obrik, ma asi 2krat vetsi hlavu nez Hynecek, ale je rozkosny :slight_smile: zatim jedninej, z ktereho ma Hynecek respekt, normalne mlati vsechny on :grinning:
11. únor 2009 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, ano asi 20hodin mesicne :wink:

Neboj, zadnej stres, kdyz nejde o zivot, jde o h... jsem vyúavela tu historku jak Jirka necham v zapalovaci vyhřejvačku sedačky, že? No a rano jsme museli volat andely. Stalo nas to 1000 kč :unamused: A den pred tim nam vykradli auto a ukradli autoradio.... :confounded:
11. únor 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Danecka se to drzi slusne a me to pekne tocí :frowning2: :frowning2: tak Danula ve 13 měsících jeste nema 10 kg,je to takova zizalka :grinning:

Baro,jo,kdyz se dari tak se dari :rolling_eyes:
11. únor 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to Xenda mela v roce 10,5, no rika se, ze ma dite v roce ztrojnasobit vahi, takze mela mit 9400, ale zase se narodila o 3 tydny drive, takze kdyby byla v terminu, tak ma urco aspon je 4kg, tak to asi odpovida....A kolik Daneček váží?
11. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Danula by mel mit v roce 11,580 a mel 9450 g a ted vazi 9700 g a nozicku ma c.19 sem se tomu minule smala :grinning: a narodil se o 14 dni pozdeji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my (s 14 denim prenasenim) budem odpovidat, jestli bude mit presne 9kg, coz by asi moh.
11. únor 2009 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak snad nam ty chlapi trochu vyrostou, aby nakonec jediná holka tady nebyla největší ze všech :grinning: no my uz nosíme boty č. 22 :sweat_smile:
12. únor 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak to je mi líto že má ATB ale hlavní je aby už byl v pohodě já Patrikovi vždy ATB dávám Nutrolin B jsou to probiotika, aby se srovnala ta střevní flora, tak držim palečky ať už je v pohodě, no ty bláho Patrik už má 14.5kg už ho sotva unesu je to šílený jak to letí.
12. únor 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz vim co budu chtit k narozkám, orbitrek :wink:
14. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:09 • radus.b.
Hmmm,Radus,nepatří to náhodou do bazaru???? :frowning2:
16. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím.. Smím se přidat? :sweat_smile: Přistěhovala jsem se za přítelem na P-4 kousek od Budějovický..a neznám tady žádnou těhuli ani maminku.. :angry:
16. únor 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojasně, tady to teda poslední dobou moc nežije! Vidis,. akorat jsem se s holkama z jine diskuze domluvila, ze jdeme v pondeli na 10h na Budejarnu do Clovickova, je to herna v DBK a pak na obed, takže kdo se chce přidat, super!
17. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem.....nežije to tady,každej totiž utekl do jiné diskuze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirundo,jinak se samozřejmě přidej,vítáme tě tady....koukám,že už to máš za pár :grinning: jak se těšíš ??Kde budeš rodit??

Xen,já bych i šla,ale uvidím,jak na tom malej bude,ještě do soboty má antibiotika a nerada bych ho z toho dostala a on mě tam opět něco chytil,to by mě šlehlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mirunda já bydlím na Pankráci tak to je kousek, No jo máš to za pár tak ať to máš vše v pohodě rychlovku :slight_smile:
Mončo no a jak je Danečkovi? Taky píšu i do jiné diskuze, ale tady nezapomínám :wink:
Mončo tak co Dolče u nás to jede jak o závod :grinning:
Kde je třeba barbarek Barča ta už tady nebyla snad sto let :frowning2:
Holky nějak se tady probíralo kam jet na dovču tady u nás a někdo posílal odkaz na jednu moooc pěknou dovču penzionek udělanej jako zastara pec atd nemůžu to najít :frowning2:
17. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo,Danečkovi už je o něco lépe,zítra jdeme na kontrolu,tak jsem zvědavá.....jinak jsem si všimla,že píšeš do jiné diskuze,ale ani na nás jsi nezanevřela a to se cení :wink:

Dolce je síla,už nás to stálo majlant :stuck_out_tongue_closed_eyes: piju cafe lungo a odpo latte,denně,něco přítel a taky hodně návštěvy,ty už nechtějí vůbec rozpustné ale jen z toho kávovaru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co,je to mňamka :grinning:

Se chystáš na dovču s manžou?
17. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

řekne se Barča a jsem tu :grinning: Tady to nějak umřelo, takže sem moc nechodim a vrátila jsem se do diskuze kam jsem chodila jako první. Tam se krafe pořád :grinning: :grinning:

Mobo máme se ok, rosteme jako z vody. Je to děsný jak to utíká :slight_smile:
17. únor 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky a děkuji za přivítanou :wink:
jj, mám to za pár, těším se moc moc, už nemyslím na nic jiného :grinning: Ale ráda bych to vydržela až do března, všichi v rodině jsme březňáčci, ale samozřejmě je to v podstatě jedno. Zaregistrovaná jsem U Apolináře, je to tam docela hezký, ale jinak je mi to vcelku jedno, kde porodím, jen v Krči se mi moc nechce, ta nemocnice je mi nesympatická :rolling_eyes:
A vy se takhle scházíte s miminkama?To je hrozně hezký.. takže se tu všichni znáte osobně?
17. únor 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem se (teda bez dovolení :sweat_smile: ) jukla do vašich albíček a máte všechny moc moc krásná miminka.. všem se vám povedla :slight_smile: Zase se těším o něco víc na to svoje :dizzy_face:
17. únor 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mirundo,

taky tě vítám a přeju ať to zvládneš!! Já jsem taky rodila u APolináře, měla jsem teda plánovanýho císaře, ale bylo to celkem ok. Já jsem to měla malinko komplikované, takže těžko srovnávat s normálně rodícíma mamčama :grinning:

Jinak dřív se to tady scházelo hodně, teď už asi moc ne. Třeba to bude lepší zase až vyleze sluníčko a bude možnost jít ven. A osobně se docela známe.

Já jsem z Libuše, od Budějovický taky kousek :slight_smile:

Mončo teda Daneček si to fakt vybírá viď :unamused: To je hrozný jak pořád marodí. Snad přijde jaro a už to tak často nebude :slight_smile:
17. únor 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbarek - zmákneme to určitě v pohodě, věřím tomu :slight_smile: Tak třeba až vyleze sluníčko, tak se ráda s miminkem připojím.. :confused:
17. únor 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek