• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
jo tak holky jste to nák rozjely :grinning: čau Baruš :wink: Babara je na horách :wink: Moni, uvidis, já bych tam asi bejt tebou radsi jeste nechodila.
17. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Xeni, jsem sem nakukla, abych vás taky pozdravila :slight_smile: Teď jsem zkoukla ordinaci, byl to drasťák a jdu spát.
17. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miru, taky tě tu vítám :wink: :slight_smile:
17. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
umrel? ja videl ajen ukazky? jsem si to natočila...
17. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Umřel :frowning2: :frowning2: ježíši holky :grinning: :grinning: :grinning: já koukala na VKV a jak to skončilo tak jsem to přepla na Ordinaci a zrovna umíral,hi hi mě ukápla slza,nechápu,jsem asi cíta :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirundo,taky jsem ti jukla do albíčka :wink: já teda rodila v Krči a byla jsem spokojená na 1000 % ,už bych jinde rodit nechtěla,fakt super.....jen ty návštěvy na chodbě,blééé,byla mě tam zima....

Báro,jj,malej už má za 13 měsíců po 3 antibiotika,se z toho picnu a ted nikde mezi dětma nebyl,tak nechápu,ale je to všude.....chřipka blbá.....zítra jdeme na kontrolu....

Xen,já vím,riskovat to nebudu a nepůjdu,ale zítra s ním jdu po kontrole na chvíli ven,už je to s ním doma k nevydržení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gtver,co malej a 6.nemoc??už je pryč??
17. únor 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já tu totiž v Krči byla jednou v nemocnici a dostala jsem seřváno, co tam dělám, když mám trvalé bydliště v jiné části Prahy :slight_smile: A pak jsem tam ještě vezla kamaráda s hrozným výronem na kotníku a dr. mu řekl, že nechápe, co tam chodí, když je to "jen" výron :angry: Takže od té doby mám k téhle nemocnici odpor, ale jinak věřím, že porodnice může být uplně jiná, jen už to člověk má v sobě... :confused: Taky jsem zaslechla, že tam EPI stojí skoro 6000,-Kč - já ho sice neplánuju, ale člověk nikdy neví...ale za ty peníze bych si to rychle rozmyslela :grinning: Ale návštěvy na chodbě jsou asi všude, pokud není nadstandar, nebo ne??
Ať se ti hlavně uzdravím Daneček, ty chřipky jsou teď uplně všude.. :frowning2:
Gtver - děkuji za uvítanou
17. únor 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: ,taky vás jen pozdravím,dnes to tady koukám trochu žije :dizzy_face: !
Taky jsme byli docela nemocní :wink: ,málem jsme neodjeli ani na hory,ale bylo to zrovna v době té začínající chřipky,takže jsem to tam stejně chytla,ale cejtila jsem to až poslední den a doma jsem umírala pak ještě další dva dny :angry: ,měli jsme doma tátu,tak jsem si to mohla dovolit :grinning: !Jinak rýmu máme snad celoroční :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,počítám že do jara tutově,už fakt nevím co na něj šplíchat :rolling_eyes: !
17. únor 2009 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirunda-ahoj,taky jsem rodila u Apol.a určitě budeš spokojená :wink: ,i když proti Krči jsem krom toho epidurálu nic neměla,mám jí nejblíž,nakonec se nestihl,ale zas jsem musela vyhodit prachy za odtah :grinning: ,auto bych jim tam nechala,ale měla jsem tam tu tašku a tu jsem teda fakt pak potřebovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: !Takže pak už to bylo hodně rychlé :dizzy_face: !Jinak třeba v Podolí se chodí i na norm.pokoj na návštěvy :sweat_smile: a do Krče jsem měla tu čest se pak vrátit za 10měs,ale na infekční a už jen jako doprovod :confused: a docela dobrý :wink: !
Takže marodi držte se a ať už snad ty viry a bacily koukaj pomrznout :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
Jdu už konečně na kutě,tak papa :slight_smile: !
18. únor 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, jo, už je naprosto zdravej, mělo to ten nejrychlejší průběh - tři dny teplota, 1 denvyrážka a hotovo, ani jsme nebyli u dr.
Já rodila v Motole :wink:
18. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky z Prahy 4, já jsem z Modřan a taky tu neznám žádnou maminku. :frowning2: Taky si procházíme chřipkou a vypadá to, že se malej z toho už dostává. Už aby byl zdravoučkej a mohli bychom zase ven (tedy pokud nám to dovolí počasí :wink: )
18. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lessi, já jsem sice z Braníka/Lhotky, ale na Modřany koukám z okna :slight_smile:
18. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítáme tě Lessi :wink: tak konečně se to tu zase začíná rozjíždět a jsou tu i nové tvářičky,to je paráda :wink:

Adris,no ahoj,tebe jsem tu ale dlouho neviděla....taky mě zarazil EPI v Krči za 5 tisíc ale já ho neplánovala a ani bych ho nechtěla,nikdy bych si nenechala píchnout jehlu do zad,tfuuuuj

Gtver,u nás ta šestá měla taky takovej rychlej průběh a k dr.se s tím nechodí,na to stejně nic není,samo to vymizí....

Mirundo,děkuju,Danulovi už je líp :wink: konečně

Tak jsem s ním byla u dr.a je to v pohodě,do soboty má ještě antibiotika a ještě 14 dní musí užívat Fenistil kapky....

Byla jsem v lékárně pro ten Nutrolin B,SIRUP SE ŘEDÍ a je tam trvanlivost pouze jeden týden,stojí 86 kč....
Nutrolin prášky jsou silnější než sirup ale smějí se používat až od 3 let dítěte!!!!!! je jich tam 20 ks.........
Pak mě ještě nabídla nějaké probiotika,nevím název...je to prášek v sáčcích,který se ředí doma,je tam 12 sáčku a stojí to 138 kč.,koupila jsem tedy ten sirup,XEN jen mě to překvapilo jak to je doopravdy,co se smí a nesmí používat.........
18. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem rodila v Podolí, naštěstí jsem to zvládla bez epidurálu. :wink:

Zítra jdeme s Lukýskem na první hexu, tak jsem zvědavá na reakci. Snad to bude v pořádku. :confused:
18. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Mon-taky dávám ten Nutrolin,ale ono ti to ani déle nevydrží než ten týden,jestli myslíš se spotřebou,dává se ráno a večer a je to pryč :grinning: ,ty sáčky u nás moc neprošly,jsme s pitím na štíru,tak jsem to spíš pak vylejvala,takhle aspoň vím,že dostane co má :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,moc toho není pro takové prcky :dizzy_face: !A my zas máme ty Zyrtec-kapky a to už asi na pořád,ty nudle mě fakt štvou :angry: !
S těma kafíčkama už mě moc neštvěte,já mašinu v rámci šetření místem vyhodila a teď mi chybí,i když nebyla na kapsle a to se teda nedá srovnávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:,zrovna by teď kávička akorát bodla,sotva koukám :dizzy_face: !
Lessi-taky bydlím nad váma :wink: !
Tady je teda vánice a sluníčko už fuč :sunglasses: !
18. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevim, ja davala ty prasky a nevim ze by se to do 3 let nesmelo a byla v poho :wink: davala jsem pulku...

taky vitam nove tvare.

V Krči jsou blby ty navstevy, ta chodba je hnus, ja to dost tezce nesla a ten Epi taky, ja ho nemela, ale byla jsem pripravena si za nej zaplatit, mely ho snad vsechny me kamaradky a v poho, kdyz clovek rodi treba 17h, tak je mu asi vsechno jedno, ja rodila vseho vsudy asi hodinu, tak se to ani nestihlo.... :dizzy_face: A taky ty sprchy mi vadily, ja jsem asi cita, ale z kazdy maminky krve ... a jen jeden kanalek... no vzdy jsem cekala abych tam byla sama a modlila se, aby tam nejaka mamina neprisla, coz vetsinou prisla...jinak personál dobry az na jednu sestru, co mi odmitla pomoc s koupanim, tak jsem nakonec nekoupila, protoze jsem se v tom umyvadylku bala, .... jsou tam takoví od rány, dost mě dostalo kdyz prisla takova sestra . hromotluk - nakonec se ukazala jako milá, ale zarvala na me - prsa! a ja co? no prsa! ukazat! musela jsem vyhrnout kosili a ona mi je prohmatala jestli tam nejsou zatvrdliny, takze peče dobra, ale šlo to šetrněji, asi je to pro to, že jsem nikdy v nemocnici nebyla, tak jsem byla v šoku....jsem cíta příste určo budu vyžadovat nadstandart

:wink:
18. únor 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni tak nevim co ti nabizeli, ja mela toto: http://www.kapkazdravi.cz/eshop/1/travici-trakt/nutrolinb-pedtabs-rozpustne-tbl20.html a tam píší Upozornění - Přípravek není určen dětem před ukončením 6. měsíce života. Jinak je tam i miminko namalované :wink:
18. únor 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, tak to bych asi z té sestry leknutím zalezla pod postel :grinning:
původně jsem taky epidurál nechtěla, ale nakonec bych bez něj asi skončila císařem, takže jehlu do zad jsem ráda přežila :wink:
18. únor 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ono to není vubec nebezpečný, pícha se to opravdu daleko od míchy, takže je nesmysl tvrditm, že by to mohlo byt nebezpečné, epi bych se nebala, jediny, co je, ze muze byt vedlejsi priznak bolest hlavy. Po narkoze je to horší, prý.
18. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc se pod epi dnes bezne delaji operace dplnich koncetin a tak...
18. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proste Epi nikdy,to radeji budu rodit tech zminovanych 17 hod.,to uz mam tiz s dcerou za sebou,tak me nic nerozhodi....

Xen,me v lekarne nabidli nutrolin ale mel zelenou krabicku,tak je toho asi vic.....

Tak ja na Krc nedam dopustit,personal vynikajici a sprchy ciste,ale mela jsem stesti,byla jsem vzdy ve sprse sama,to bude asi tim :grinning:
18. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci, mám tuhle délku za sebou právě taky... :unamused: nejde o bolest, ale já nemůžu dlouho rozdýchávat kontrakce :unamused:
já si chválím Motol /teda s výjimkou šestinedělního personálu)
18. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno, stejně doufám, že budu rodit u apolináře :slight_smile: Sice půjdu k porodu s tím, že epi nee, ale nikdy neříkám nikdy :slight_smile: Neumím si porod představit, nemám zdání, jak mě to bude bolet a jak dlouho to bude trvat, takže se nechám překvapit a rozhodnu se až tam.. jsem ráda, že si to rozhodnutím můžu nechat na potom a kdybych se třeba rozhodla pro epi, tak jsem ráda, že mi nezmizí skoro 6tis z peněženky.. :grinning:
18. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miru určo....neboj, rychle zapomeneš, nejak ven jít musí Lilinka ... horší jsuo pak ty probdeny noci, kdy to dítě řve, si dělám srandu, třeba budeš mít andílka....ja pro epi byla hned jsem to hlasila, vsem! ale skutek byl jiný...

Moni, ja mluvila o sprchach na odd. sestinedeli ne na porodnim sale, tam jsem si jich nejak ani nevsimala :wink: Jo a koukala jsem, to co ti nabodli je Nutrilion Plus, ten je opravdu pro dospělý, nevim, proc ti nenabidli ten pro deti, ale je to jedno, sirup je v poho...
18. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,vy tu furt ještě rodíte :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: !?!
18. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě ty tabletky taky nikdy nenabídli,to se musím mrknout,obal je stejnej jak na sirupu,možná to nemaj v každé lékárně :confused: ,to by mi snad už někde nabídli :sweat_smile: !
18. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me prave v lekarne take nabidli jen ten zelenej a neni jen pro dospele ale i pro deti od 3 let !!!! vypada to ze ten normos tady v lekarne nemaji,ale je to fuk,sirup je stejne lepsi,takovej krasnej oranzovej :grinning: :grinning:

Adris,jj,jeste rodime,je super si zavzpominat :wink:

Xen,spatne jsi to pochopila,ja tez nemluvila o sprchach na sale,ty jsem bohuzel nestihla zkouknout :grinning: :grinning: malej byl ryhlejsi,mluvila jsem o sprchach na sestinedeli :wink:
18. únor 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,taky ráda vzpomínám,ale epi já moc chtěla :grinning: ,teda když jsem si ještě nedovedla představit jak to bude vypadat :dizzy_face: ,ale jsem migrenik a jehlu nemůžu ani zahlídnout,taky jsem měla jistou představu :grinning: ,ale příště to může bejt ouplně jiný :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
Tak ty tabletky koukám,že je nikde kam chodím nemaj :wink: !
18. únor 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no vidite, u nas v lekarně vedle Dr. kam chodím je mají, tak asi proto to ani nevím že je jinde nemají.

Moni, no tak já byla v Krči když bylo zrovna docela plno, takže v těch sprchách porad nekdo byl, vzhledem k tomu, ze tam chodil kazdy delat potrebu...

JInak kamaradka co ceka 3. dite, ma 2 holčičky, tak mi ted volala, ze cekaji kluka, coz ji strasne moc preju, jsem z toho na měkko, normalne mě to rozbulilo... :dizzy_face:
19. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis Xen,tak sup do dalsiho mimi :grinning:
Take jsem byla Krci a bylo totalne narvano,byly na pokojich i tehule i maminy dohromady,ale ja pokazde kdyz jsem sla do sprchy,nikdo tam nebyl,snad jednou ale ta byla na odchodu,ja hodne chodila brzo rano pred vizitou a behem dne,mozna mamci se svyma detma spali......ale to je fuk,proste kazdy nemuze byt spokojeny a hodne je to o pristupu personalu.........
19. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v Podolí jsou dva sprchové kouty na šestinedělí. Před porodem jsem ležela skoro dva týdny na rizikovém odd. a tam mají sprchy a záchody na pokoji. To je hodně příjemné a pohodlné. :slight_smile:
19. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek