• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
tohle je fajn na Motole, na šestinedělí je koupelna se sprchou na pokoji, tedy se vstupem z pokoje, je vždy společná pro dva pokoje, jen pro čtyři lidi :slight_smile:
19. únor 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
U Apolináře je to tak i tak,já měla zrovna štěstí na společné :grinning: ,ale nebylo tak hrozné,já jsem citlivá zas na jiný věci,nerozkojila jsem se :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak to bylo teprv peklo :wink: !
19. únor 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že jste to docela v klidu přežily všechny, tak to snad bude dobrý..doufám, že mi teda vyjde nadstandart, bylo by fajné mít wc a sprchy na pokoji a když to neprojde, tak se taky nepoprdim :angry:

Dneska mi přišla várka látkových plenek na miminko, nevím zda je tu nějaká mamička, co nepoužívá ty ošklivý jednorázový plenky, ale rozhodla se prát a prát a prát :grinning: Tak jsem moc ráda, zkoušela jsem je navlíct na plyšovym medvídkovi, kdyby mě někdo viděl :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirundo :grinning: jsi me pobavila....já davala latkovky na dceru,nesnesla ty papirove ale na maleho uz pouzivam jednorazovky,ale s latkovejma jsem byla spoko a jeste jich mam asi 40 doma,hodne jsem je pouzivala na kojeni,coz bylo naprosto paradni :wink:
19. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsou zas látkovky v kurzu :grinning: !
19. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AAAAAAA tady se rodí :grinning: Já jsem rodila plánovaných císařem při epiduralu, takže při vědomí, a byl to super zážitek. Epi naprosto v poho a žádné následky po něm :slight_smile:
20. únor 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda tady se to rozjelo.Koukám že i Barča nakoukla, no teda to je fajn že je Ondrášek v pohodě.
Barčo ty jsi mám dojem tenkrát posílal odkaz na nějaký penzion měli tam i pec můžeš mi to ještě poslat? Nebo se pletu a byl to někdo jinej?
Vítám nové tváře já rodila v Podolí nemůžu si stěžovat jen ty společné sprchy fůůůj, jinak vše v pohodě.
Mirunda no a už máš všed nachystané?Já používala taky jednorázovky, ale možná u druhého dám látkovky no ještě uvidim jak to budu pak stíhat :slight_smile: Jedno dítě je pohodička, ale pak dvě to už je horší.
Ahoj adris kde se touláš??? Jak se vede? Co Eliáš už jste v poho? Odpo jdem bobovat to zase vymrznu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Holky scháním nějakou práci na doma nevíte někdo o něčem?
20. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
latkovky jsou v kurzu, jen vsechno obleceni se dela na ty jednorazovky, vim, ze Nara mela problem, ze musela davat body i o 2 cisla vetsi a me se nejak nelibilo, jak to na tech detech visi, vypadaji tak nejak proste divně. Tak pouzivam jednorazovky, jsem spoko, asi je to drazsi, ale my ted spotrebujeme tak 4 plinky, coz je cca 16 kc denne, no vetsinou i dostaneme od nasich nebo tchyne.,... ale myslim, ze to by me skoro stalo i pracka a susicka, zehlicka...ono se rika, ze to neni ekologicke, coz je pravda, ale ta spotreba vody a energie taky neni zanedbatelna a je rozhodne neekologicka. V porovnani asi min, no... navic, jen jednou jsem odhovnovávala a jsem moc rada, ze jsem prebalila, vyhodila a nemusela jsem ve 3 rano resit odhovnovávání, ale uznavam ze jsem pohodlná.
20. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já byla rozhodnutá látkovat... vydrželo mi to několik málo dní, bohužel v našich podmínkách to bylo neudržitelný :unamused: , takže jednorázovky
20. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo jen jsem nakoukla a pozdravila vás :wink: Já jsem žádný odkaz s pecí neposílala myslim :grinning:
20. únor 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno, tak já nekoukala ani tak na to, co je ekologičtější, ale koukala jsem jak bláááázen, co se dneska za látkové plínky vůbec vyrábí.. už to nejsou jen ty čvercové, co se musí skládat, žehlit atd..(to bych si asi taky brzy rozmyslela).. ale dneska to vypadá jak normální jednorázovky, prostě jako kalhotky, jen se zapnou na sucháč nebo patentky..tak jsem pak zjistila, že je Budějárně jsou o tom přednášky, tak jsem si šla ošahat - holky, kdybyste viděly ty materiály, z čeho to dělají :grinning: To je samý bambus, konopí, je to fakt hrozně příjemný.. prostě jsem neodolala.. :slight_smile: Ale zase jsou hrozně velký náklady na začátku, ale pak už nemusíš skoro nic dokupovat celé plenkové období.. tak jsem zvědavá, jak se na to bude tvářit miminko.. :wink:
20. únor 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už konečně máme doma tu vzduchovou fontánu, co původně měla být pod stromeček a následně k narozeninám :grinning:
Miru, jojo, člověk zírá, co všechno za druhy existuje, jak je to vymakaný, bohužel pro mě byla neúnosná další pračka denně navíc :unamused:
20. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holcicky:slight_smile:
Jak se vsechny mate? Koukam, ze jsou tu nove tvare a bude se rodit:slight_smile: Drzim moc palce, at vse probehne v poradku a rychle.
Ja uz jsem zacala sesty mesic druheho tehu, hrozne to leti. Matej je prdola, uz se s nim dobre komunikuje, je s nim sranda. Zacina byt pekny taktik, vi, ze kdyz mi prijde dat pusinku a pomazlit se, hned roztaju:wink:.

Mame na vikenc s manzelem pre, Matysek je u babicky, tak se tu ted vznasim v sedmem nebi, jak jsem z toho u vytrzeni, ze mam klid a nemusim nic delat:wink:
20. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gtver - prala jsi uplně každý den pračku plenek?! :sweat_smile:

Moba - uplně všechno nachystané nemám, ještě jdu i příští týden něco dokupovat, nepřipouštím si, že by to na mě přišlo dřív :grinning: Jsem už taková, nic nehrotím zbytečně, v nejhorším to koupí přítel nebo maminka :wink: Jde teda už jen o drobnosti, ale já se přiznám, že až teď v týdnu jsem si jakž takž dobalila do porodnice...jsem hrozná :grinning:

Maminky, nevíte kdy se smí miminku nechat propíchnout ouška na naušničky?Ikdyž koukám, tady je to spíš samý kluk jako buk.. :wink:
20. únor 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravim vsechny, zvlastne nove ;)
tak jsme zpet z hor, o den driv, snezilo a snezilo, tak jsme zas tak casto venku nebyli a amici jsou narocni, nic jim neni dobre :slight_smile:

Koukam, ze se resi znovu porodni veci, no ja s predstavou prirozenyho porodu v Krci asi nebyla na pravym miste. Zezacatku me vylekalo, ze tam (mozna ze vsude) davaj kapacku oxytocinu na porod placenty, no kdybych vedela, kolik kapacek a jehel me bude cekat :grinning: Vyvolavali mi 3 dny, bolesti snad kazde 2 minuty a na posledni 2 hodiny jsem si nechala pichnout epidural. Parada! I kdyby to bylo uz jen na jedinou kontrakci, stalo by to za to! Skoncila jsem stejne cisarem, tak ho vyuzili i na nej a ja byla pri vedomi ac jsem teda nic nevidela :frowning2:
Jo latkovky, to obdivuju. Chtela jsem, ale pred porodem jsem dost nestihala, tak jsem se nestihla ani poradne informovat, ale ted jsem rada, ja bych to asi taky nezvladla. Mozna u druhyho..

Jinak mi uniklo - kdoze to umrel v Ordinaci? Ja uz sice dvojku prakticky nesleduji, ale prece jen jsem zvedava :confused:

gtver a jak se Risovi fontanka libi?
20. únor 2009 ve 23:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru umřel ten Honza Haken, spadnul ze zdi kdyz horolezil a zachranoval svyho kolegu, no dojak!!! :pensive:

Jinak blby teda to snezeni je neprijemny, my vyrazime jeste na sanky tady v Praze, ale v pondeli bych sla do toho Clovickova? jdete nekdo?
21. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro, no na mobil, počítač a pet lahve to nemá :grinning: :grinning: :grinning:
Xeni, možná bych o tom uvažovala, pokud ale nám do toho něco nepřijde (je to dost možné)
21. únor 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, napiste kdybyste se nekdo chystal, kdyby nikdo nesel, tak at tam nejsem sama... :sweat_smile:
21. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy, jak jste překously poslední týden před porodem?Já vůbec nemůžu spát.. :frowning2: To je hrozný.. teď spím tak blbě.. :frowning2: Tak snad nebudu přenášet třeba deset dní.. :confused:
22. únor 2009 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miru ja rodila o 3 tydny driv v 37+2...takze na me to prislo znenadání...za co jsem byla rada, páč by mě to asi taky stvalo. No odpocivej dokud muzes, tak min 3 mesice ted nebudes poradne spat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramburko, nevím jak odpočívat :grinning: V noci jsem spala asi 6hod a teď jsem tak hrozně unavená, ale neusnu.. :rolling_eyes:
22. únor 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem posledni tydny tehotenstvi travila za volantem a v obchodech. Delali jsme rekonstrukci baraku, takze jsem delala zavoznika. Vubec jsem si nepripoustela, ze by porod mel uz prijit, naopak, naplanovala jsem Matejovi, ze tam jeste tak tyden vydrzi:wink:. No a on vyezl den pred terminem:wink:. Takze jsem vlastne ani nestihla mit moc nervy a spala jsem. Jen jsem furt chodila na záchod :confounded: To uz ted taky zacina :confounded: :confounded: :confounded:
22. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, možná je to tím, že už nemyslím na nic jiného.. už jen čekám, kdy to vypukne.. :sweat_smile: Asi se potřebuju něčím odreagovat.. ;o)
22. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
miru, já nakonec rodila 6 dnů po termínu a poslední měsíc jsem víceméně proležela, takže jsem lezla po zdi nudou, protože když se nemám čím zabavit, tak je mi i hůř, než když na to nemyslím.
22. únor 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ot je jasný, nuda je nejhorší, tak nějaké ty procházky, pojd s nami zitra do Clovíčkova?
22. únor 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se v těhotenství vůbec nenudila, když jsem nastoupila na mateřskou, tak jsem dovybavovala výbavičku. Posledních čtrnáct dnů před porodem jsem strávila v porodnici, tak tam docela nuda byla, ale horší bylo, že jsem se už nevyspala. :frowning2:
22. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, nuda je děs, jenže teď jsem odkázaná na pobíhání max v baráku, protože jak je venku sníh a namrzlo, tak se bojím, že někde sletím..chodím v jetých teniskách, do zimních bot se mi sotva vejdou kotníky - je to hrozně nepohodlný.. :frowning2: Takže když někam potřebuju, tak mě teď musí vozit ten můj chlap všude autem.. Naštěstí ještě stále pracuju - mám práci doma..jinak bych nevěděla co dělat celou tu dlouhou dobu do porodu.. Mnohem horší je to nespaní, ale teď už to nějak musíme doklepat :wink:
22. únor 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo barbarek už jsem to našla a opravdu jsi to neposílala ty ale Xena.
Mirunda no jak říkají holky odpočívej co to dá pak už nemáš šanci tayk jsem nemohla spát, ale často jsem odpočívala a docela to šlo.
Holky teda to je hnus počasí.
Báro tak hlavně že jste měli sníh mi jedem 7.3 tak snad to neroztaje a kde jste byli?
23. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak jsem se Z Clovickova vratili az ted, sli jsme na obed, supr, mala usnula v kocarku a spala pres 2 hodky v tom šíleným řevu v človíčkově, ted sedí a kouka na TV a je zlatá. NO nechápum, normoš mi v kočárku spí tak 2 hodky. Takže celý den velmi příjemně strávený.... až na to ,že se mi potvrdilo, že je to strašněj mamánek a ubrečánek jakmile se ztratim z dohledu, no ale tak snad to bdue lepší. Pak uz tam nebylo tolik lidí, ale dopo hrozně moc - no ona má P4 jarní prázdniny, tak snad kvuůli tomu....

Moba já? jo? to jsem asi nejak googlovala a uz ani nevim....tak promin.
23. únor 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram tak to asi nebude fungovat Benjamin tento tyden vid? My tam minule kvuli horam nebyli a predtim to odpadlo, tak jsem se neptala.
Moba, bylio jsme ve Spindlu, chata ZVON, ale nedoporucuju, my to mame od ministerstva skoro zadarmo, ale jinak spravce hroznej, malo topi, pokoje nic moc.
23. únor 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek