• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahojky holky,
ten pytlík na bříško mám taky, doporučila mi ho kamarádka. Ona ho dává taky přes oblečení a ještě pod to dá třeba plínku. Záleží jak hodně to hřeje.

Já dnes mám náladu pod psa. Celou noc jsem nespala. Nejdřív jsem nemohla usnout a když jsem usnula, tak jsem byla po hodinách vzhůru. Jak se mi roztahuje pánev, tak mě bolí kyčle. A jak spim na bokách, tak je to jen horší. No ale nejvíc mě bolí mezi nohama kosti, je to bolest jako kdybych jezdila celé dny na kole. Při nočním otáčení to je děs a bolí to i při chození. Měla jste to nějaká? Nejsou na to nějaké cviky? Musim si sehnat nějaké cvičení na DVD. Myslela jsem, že už to nemá cenu, ale asi si ho koupim :frowning2: :frowning2:
31. led 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, všechny vás zdravím!

Barčo, tak tyhle bolesti mě trápí asi už měsíc a půl a řekla bych, že se to jenom a jenom stupňuje. Je to prý normální, pohybuje se stydká kost a připravují se porodní cesty. Někoho to teda prý potká až týden před porodem..., ale o to líp se nám snad bude rodit :slight_smile:
Nevím, jestli na to pomůže cvičení. Když jsem na něj chodila, tak cviky byly spíš na posilování pánevního dna, prsních svalů, klenby nožní apod., ale na nic takového ne.
Je to fakt nepříjemný, hlavně když se chci v noci převalit, tak se u toho vždycky úplně probudím a začnu složitě manévrovat a když jdu na záchod, tak se hned chytám zdi, abych s sebou nešvihla. To jsem tě asi moc neuklidnila, co? :wink:
Pytlíček taky znám, někdo ho používá i na bolavá záda a pomáhá to.
31. led 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedno DVD na cvičení mám, klidně ti ho půjčím. Mě to podle toho ale vůbec nebavilo...
31. led 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristýnko, tak to jsi mě neuklidnila :grinning: Ale já jsem narazila na jednu diskuzi, kde to holky probírají, takže to fakt má asi každá druhá. Mě to začalo tak před týdnem a bolí pořád. Ráno se mi normálně chtělo vzteky brečet :cry: A bolí to i při chůzi, takže záchod řeším jako ty a bojim se že sebou seknu :grinning:

No možná bych to DVD mohla zkouknout, aspoň něco. Taky mě to asi nebude bavit, ale aspoň bych něco dělala :slight_smile:
31. led 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky hledala všude možně info, protože mě to děsně vyděsilo, ale už jsem si na to docela zvykla. Vždycky v noci když se takhle vzbudím (asi tak 5x), tak jsem vždycky aspoň ráda, že nemusím ráno do práce a nevadí mi tím pádem, že nebudu vyspalá :slight_smile: Mně dělá problémy ta chůze akorát v noci, během dne už je to potom v pohodě.
Terka mi poradila, že když tohle měla, tak spala s kojícím polštářem mezi stehny. O víkendu jsem si ho koupila a spím s ním také. Zdá se mi to trochu lepší, ale možná je to tím, že už jsem úplně otupěla a tolik to nevnímám.
Každopádně polštář je super, manžel ho má večer u televize a já v noci v posteli :grinning:

DVD klidně zkus. A nevolala si na cvíčo k Apolináři, když tam budeš rodit - bylo to docela fajn.
31. led 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo asi taky zkusim nějaký polštář. Asi né moc velký viď ?

No já jsem chtěla chodit na cvičení, ale jelikož mám psané rizikové těhu tak nemůžu. Všude chtějí potvrzení, že můžu chodit cvičit :frowning2:
31. led 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten kojící polštář je velký dost, ale jak jsou v něm ty kuličky a je do podkovy, tak je dost variabilní. Když spím na levém boku tak ho mám mezi stehny a pod hlavou a když na pravém, tak si beru kus manželovo dekÿ a polštář si nacpu k zádům, aby mi zabránil spát na zádech - to je totiž jediná poloha, kam se občas v noci dostanu, aniž bych se vzbudila :slight_smile: Někdo si s ním současně podkládá i bříško, ale to jsem nějak nepochopila jakým způsobem. My už si doma děláme legraci, že koupíme ještě jeden, abychom měli každý svůj.

A ptala jsi se doktorky, jestli ti to potvrzení napíše. Třeba se to rizikové těhu vztahuje na něco jiného a na cvičení bys mohla. Je fakt, že to potvrzení sice chtějí, ale pokud si vzpomínám, tak v závěru jsem ho snad ani nikomu neukazovala.

Jo a nech si případně dát na všechno stvrzenku o zaplacení, pojišťovny totiž obvykle proplácejí jak cvičení, tak těhotenský kurzy, akorát že na to člověka nikdo neupozorní...
31. led 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ptala jsem se jí a právě říkala, že nemůže :confounded: Takže proto bych brala nějaké to DVD. Když by jsi mi ho půjčila, tak bych byla ráda :wink:

Já se teď chystám, že vytřu, to je taky pohyb, ale nějak se mi ani nechce :grinning:
31. led 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ti to DVD určitě půjčím, možná bychom se tedy měly sejít, co nejdřív, protože nevím, jak na tom potom budu :grinning:
Jestli budete mít na kurzu PA Malou, tak ta to vytírání vyloženě doporučuje, aby se mimi dostalo do tý správný polohy. Je to sice pozitivní, akorát, že od tý doby už se manžel nenabízí, že bude vytírat :grinning: :grinning:
31. led 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co třeba zítra se sejít, jak jsi na tom? Já bych snad mohla i dneska, ale Petr je doma tak musim vymyslet oběd. A nevim co na odpol plánuje :wink:

Já si raději vytírám i sama, aspoň se rozhýbu. Zatím to zvládám :grinning:
31. led 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra by to šlo, jsem pro. Dneska se věnuj manžílkovi a užívejte si, že jste zatím jenom sami dva, pak už to bude všechno jiný.
Já razím do krámu nakoupit a budu také něco tvořit.
Tak zatím
31. led 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, tak se nějak domluvíme. Já bych nějak raději od poledne dál, ráno mi je pořád zle. Tak si dopol nějak písneme jo? Třeba se přidají i holky a uděláme nějakou procházku!
31. led 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo super! Už se moc těším!
31. led 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj.
ja se zitra klidne pridam:slight_smile: Ale tak ve 3 plus minus bych musela byt doma
31. led 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ten kůň zase blbne, to je děsný.

Holky já bych zítra navrhovala srazík na Hájích, kdyby to šlo. Je tam cukrárna a mají dobré kapučíno. Já totiž musim na Háje do práce odvést lístek na peníze, takže tam musim. Mě by to jen vyhovovalo po obědě nějak, protože Petr je doma a budu asi dělat oběd.
31. led 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, klidně na Hájích. A v kolik? Třeba v půl jedný v jednu...
Kett bude se ti to tak také hodit?
31. led 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,tak jsem dnes vyzvedla na poste ten balik,objednala jsem malemu kolotoc od fisher price,je uzasnej,uz mu hraje a sviti :grinning: ale vypada to ze ma opet rvaci vecer tak ho to nejak nebavi...... zitra se pridavam do retezu :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monči, ty kolotoče jsou úžasný věcičky - však se malýmu určitě zalíbí :sunglasses:
Tak nás bude zítra víc, nebudeme se bát vlka nic :grinning:
31. led 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezva. Tak v pul jedny. Mela bych s manzelem jet do Liberce, ale kdyztak nas muze po ceste vyzvednout. Kdyby se nahodou neco zmenilo, dam vcas vedet. Ale budu se tesit:slight_smile:
31. led 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristynko a Kacko,tak malej ma opet hystericky zachvat :frowning2: nespal od 3 hod.od odpoledne a usnul az teprve ted,strasny,vykoupala jsem ho a pred chvili se tak posral,ze jsem ho musela znova vykoupat,sileny,asi ho chudacka boli brisko :frowning2: Tak zitra v pul jedny na Hajich pred kinem jo?
31. led 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák malej, kdyby se tak alespoň mohl ozvat a říct, co vlastně chce..., tak snad už teď bude spinkat celou noc :slight_smile:
Tak super domluveno, v půl jedý na Hájích.
Už se těším. Dobrou...
31. led 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej sice usnul ale budi se a rve,je mi ho tak lito :frowning2: milacka.... Dobrou,pa zitra.............
31. led 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to jsou ty prdy, ach jo. Taky jsme si s nimi fakt uzili :confounded: Tak snad bude spinkat uz dobre. Ja si jdu lehnout,maly se pred chvili vzbudil na kojeni, tak at alespon neco naspim do dalsiho. Tak zitra se budu tesit. Jo a kde vlastne konkretne? U vylezu z metra nebo kde?
31. led 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko,v pul 1 u KINA............
31. led 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zrovna jedu zitra zase k našim ty brdo, tak doufám, že cukrárna proběhne i příští týden někdy, pokzud nara neporodí a i tak bysme to tam mohly jít oslavit.

Jinak to tou stydkou kostí je vopruz, já to nemela nastestí, mám od přírody širokou pánev...taky se mi dobře rodilo. Jo kamaradka to ale mela, už má 4měsíční holku a orad to bolí...ale asi to je extrem. To jsem vas nepotesila co? Ale po porodu by to melo ustoupit... Já chcu jit taky s vama ty jo....
1. únor 2008 ve 03:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak paráda, ve 12.30 před kinem. Já musim před tím skočit do práce odnést lístek na peníze, ale to mám naproti kinu v tom hotelu. Takže buď to stihnu za váma ke kinu a nebo dorazim do cukrárny jo? To bych kdyžtak někomu písla sms :slight_smile:

Kristýnko nezapomeň na mě prosím s tím DVD jo?
1. únor 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Baru, DVD už jsem si nachystala, tak snad ho nezapomenu :slight_smile:
Bramburko, teda jestli to bude trvat i po porodu, tak to si nás určitě nepotěšila :grinning: , ale já doufám, že snad ne...
1. únor 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnko jsi hodná, díky :wink:

To nás brambůrka opravdu nepotěšila viď? To mě asi klepne. :frowning2:
1. únor 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám od přírody taky širokou pánev, tím to asi nebude :grinning: :grinning: :grinning:
Ale třeba budu mít malýho sloníka :grinning:
1. únor 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vespolek - koukám, že se tady punktuje zase nějaký srazík:slight_smile: Já jsem na tom dneska podobně jako brambůrka - musím se věnovat rodičům... tak snad někdy příště:slight_smile:
Včera jsem tady ani nestihla nakouknout - hned po cvíču a kurzu jsem jsme s manželem vyrazili směr IKEA... co mi to dalo práce ho tam dostat:grinning:, navíc musel v práci kvůli tomu končit dřív... a tam nám s úsměvem řekli, že polovina věcí, co jsme si vybrali (z aktuálního katalogu!, takže normál to prezentují i na netu) už není skladem a ani nebude, protože se přestala vyrábět:-/ Byla jsem pěkně naštvaná, protože jsem to asi tak tři měsíce dávala podle katalogu všechno dohromady... a vymýšlela... a plánovala... a ono prd:grinning: Navíc se nám to nestalo poprvé - užili jsme si to samé asi před dvěmi třemi roky s ložnicí... a tam byl fór ještě v tom, že jsme to chtěli kupovat necelý měsíc po vydání nového katalogu, ve kterém to bylo krááásně:grinning: nafocené... a oni že už se to půl roku nevyrábí a doprodávají zásoby... fakt mě dostávají:stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek