• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Baru tento tyden neni cvičo a nam teda odpada i pristi tyden, páč ta paní instruktorka má jarnáky zase ... ale ja nevim jakou máte? radši tam asi zavolej, ale tento tyden je zavřeno.
23. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo tak to jste si to užili asi jen napůl, no je fakt že co jezdíme mi tak taky málo topí, ale za ty leta co tam jezdíme už jsou v poho a přitopí nám, asi jsou hold na to tam naučený.
Xeni už jsem to našla projela jsem starší stránky.
24. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky teda to fakt vázne to jste všechny přesedlali na jiné diskuze nebo co,?
Je to škoda docela to tady žilo dřív.
25. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, ja spíš nestíhám, ted jsme prekládala do práce, takže fuška...no a večer jdeme s Xendou na křest knížky mé kamaradky a cestou se asi zastavíme v Praze, kdyz je tak hezky, .... do toho jsem hledala ubytko poblíž Benátek na léto...
25. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nestiham vecne :slight_smile:
Moba a kam jezdite vy? My uz tam byli naposled, tak by to chtelo nejakou inspiraci do budoucna, i kdyz asi dalekeho, kdyz planujem bebe2 :slight_smile:
Xeni, tak uz zase makas? Ja bych chtela prekladat nebo ucit jazyky nez je vsechny zapomenu, no nevim, jestli to nekdy zrealizuju :frowning2:
25. únor 2009 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak brzy. My plánujem druhý, až tak za čtyři roky. Máme malí byt a sotva se sem vejdem ve třech. Jinak už si sehnala zvlhčovač vzduchu? Je fakt, že v těch panelácích je suchej vzduch.
25. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zase scháníme nějakou krosničku na dítko naše. Hodláme v létě hodně chodit na výlety. :slight_smile: :wink: Nevíte někdo o nějaké dobré?
25. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim Frionko, ja mam poděděnou...

jinak jdu do herny, páč se uz zase nudim doma. Tak kdybyste jeste nekdo chtel jit....
26. únor 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo jezdíma do Krkonoš na Benecko do soukromého baráku máme vždy celej vršek pro sebe je tam spoplečná kuchyň a 4 pokoje s wc a sprchou. jezdíme celá rodina ségra s rodinou moje rodiče a naše maličkosti a letos ještě jede kamarádka s manželem a holčičkou .
Tak jsem stále nenašla nějakou práci na doma je to pech. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba a co umíš? mě se nějak nabídky docela hrnou...
26. únor 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kam jdete do herny? Do komunitního centra?
26. únor 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný podvečer maminky!Tak konečně roztál ten hnusnej sníh.. :dizzy_face: V sobotu má být prý nádherně, tak se chystám na tu dlouhatánskou procházku, nemůžu se dočkat..
26. únor 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz ted je nááááááááádherně! budem celý den venku, resp. dopo bude s dědou a odpo se nmou, jedeme za švagrovou za dětma.
27. únor 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je právě to že jazyky neovládám jen co jsem pochytila ve škole a to je asi největší problé :frowning2:
27. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: ,tak jsme se zas vrátili na víkend domů,určitě se stavím,ale tady bude jistě mrtvo,tak krásný víkend,má bejt bezva :sunglasses:
27. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
adris, odkud ze jste se vratili?

frionko, zvlhcovac porad nemame, ale na leto uz ho musime poridit. Krosnicku neporadim, ty dobre jsou pekne drahe. Chce to asi vyzkouset.

tak mame dalsi navstevu-moji mamku. A zitra jdem na LORD OF THE DANCE. Se moc moc tesim. Loni jsem nemohla, sem mela zrvovna termin porodu, kdo moh vedet, ze budu 2 tydny prenaset :slight_smile:
28. únor 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babara-my furt tak trochu pendlujem,rodiče mám na venkově :wink: ,ale je to kousek a naším směrem,tady za Průhonicema,bydlí tam i ségra a děti máme mezi sebou 9měs.,tady máme dost malej byt a velkýho psa :rolling_eyes: ,takže přes zimu to střídáme,ale v létě jsme tam skoro furt,máme tam takovej letní byt :slight_smile:

zvlhčovač je bezva,ale nemáme a po krosničce se taky budem muset poohlídnou,ještě jsem se nekoukala,myslela jsem že nevyužijem,ale všechno jinak než jsem si plánovala :grinning:
28. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba-pracovat doma a to jde :dizzy_face: ?
28. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zvlhčovač mame takovýho toho tučnáka, ale používáme jen kdyz je nemocná, je dobrej ale blbě se to plní.

Počasí - teplo - ale nic moc, ale i tajk jsme byli venku presne od 10-16h, tedy 6h, mala ma uplne cerveny tvare - jsme prostrihali stromy u tchyne na zahrade. Zitra jedu do outletu mrknout jestli nemaji ty boty na kolo SPD, na spining.

Baru, no teda myslim, že kdybys tam loni byla, Hyneček by se narodil o 2 tydny driv :grinning: musis rict jaky to bylo. Strasne bych tam chtela, ale ty vogo listek za 2000 je moooccc...
28. únor 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mladý pán začal vesele experimentovat s fontánou, strká tam všechno, co najde :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já nějak moc nestíhám. Z Esterky se stal nejen lezec, ale i šplhač :stuck_out_tongue_closed_eyes: pokouší se stát všude, kde to jde. Hračky jí te´d nějak neberou - zajímá ji to, co by neměla - noviny, ovladače, kabely... ale to jstě znáte. A spánku zace ubylo, takže jsem u PC jen večer - občas. :unamused: Snažím se alespoň sledovat vaše pokroky - tedy, vašich dítek :wink:
2. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonucha • 1. březen 2009 ve 22:24
čau holky,
mám 2 holky ,2,5 a 1 rok,je tady někdo blízkonás?bydlíme v Jílovské,můžeme něco společně podniknout, dětičky by si společně pohrály ,a já bych si v klidu s někým ráda popovídala...
třeba jenom na hřiště nebo na kafe...kamarádka se nám přestehovala do baráčku za Prahu,to je pro nás dost z ruky,chodíme do balonku na cvíčko...
3. bře 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nenašla jsem kus zvyraznovače, asi ho spolkla, asi tak jen ten hrotík, asi ukousla a spolkla, myslíte, ež bych s tím mela neco delat?
3. bře 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburka: nevím také, co bych dělala - asi bych se snažila, aby hodně pila. Jinak si myslím, že to projde travicím ústrojím bez problémů. :confused:
3. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen,koukam,ze Xenuska rada papa takové věci co ??Že ty jí nedáváš najíst :grinning: :grinning: :grinning:
Uvidíš jak jí bude,ale já myslím že to bude v poho,jo hold budeš muset kontrolovat plínu nebo nočník :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sonucho ,vítej mezi náma....kde je prosím tě Jílovská ?? Hi hi,bydlím v Praze už nějaký ten rok ale moje orientace je nulová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim, kde je Jilovská, učila jsem tam počítače, ted jsem kousek odtud u našich v Hodkovičkách.
4. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem byla poprve v praci, teda opuštět spící byt bylo opravdu divné... v 7 ráno... :grinning: al edobry. Nasi hlidali, ted mala spi, jdu jeste o vikendu, je toho tam nejak moc.
4. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
nějak jsem tu nebyla věčnost..se omlouvám, ale od porodu ten PC nějak moc nestíhám :zipper_mouth: Navíc jsem si říkala, že s těma společnýma prochajdama je to blbé protože já když jdu ven tak se psem a ono je to pak takový na pytel když jsou lidi nepejskaři, tak furt poslouchat jak někdo na toho svého volá a pak on se bojí dětí..tak na ně občas štěká nic by neudělal, ale je to blbý, že jo....a zase courat po venku bez něj by mi bylo líto...
no ale některé z vás přesto potkávám :wink: Xenušek asi po jižňáku moc neběhá a po hernách komunitních centrer už vůbec ne :wink:

ale chtěla jsem se zeptat - bram nějak jsem zjistila, že jste chodily/chodíte na plavání do Baby clubu Terezka - můžeš mi o tom prosím něco napsat - jak se vám tam líbilo, ceny a tak..docela uvažuju, že bychom tam taky chodily? Dík moc!
5. bře 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ty jsi byla v herně! a jo! pamatuju si tě podle malé Soničky! Ses měla přihlásit, já jsem skleroza. myslim, ze vse maji na plavani-miminek.cz ta pul hodka stoji 350 kč, coz je tedy dost a proto jsem tam prestala chodit a chodim ted k jedne holce do hostivaře a je to super. Je ale soukromá, takže nemůže dát kvitanci. Pokusd budes mit zajem, napisu ti do IP podrobnosti.
6. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj krista/sonucha ;o) a ahojte aj vsetky ostatne holky vo fore. som tu novinka - prvykrat ;o) krista, ja byvam tiez na jilovskej, moje mimi ma vsak len 2 mesiace aj ked teda vyzera na polroka - hih. Tak by sme mohli nieco podniknut. Jakubko sa nam narodil na silvestra v krci - je to nadherne spokojne babatko - moje prve - vsetkym take prajem. Velmi tu v okoli teda ziadnu mamku nepoznam :frowning2: tak ak sa este niekto prida. Mozme chodit kocikovat spolu :sunglasses:
6. bře 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek