• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Jílovská je u nás , kolmá na Vavřenku, takže se možná i potkávánme :slight_smile:
teď tedy bohužel máme hodně starostí, což bohužel tak nějak vylučuje dlouhé procházky, ale až bude líp, tak se těším :wink:
6. bře 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram - tak mi to prosím pošli do té IP děkuji moc!
My tam dělaly doprovod kamarádce a ona tam chce teď chodit častěji, tak se třeba ještě potkáme :wink:
6. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Gtver, copak copak? no my taky ted mame starosti v rodine, coz pro me ale znamena, ze jsem ted velmi casto v Hodkovičkách. A chodím na dlouhe prochazky, ale to uz by vas nebavilo, my uz chodime jen bez kocarku, pokud zrovna neprší. Musí trenovat, nastesti ji chozeni bavi, doufam, ze ji to vydrzi, od svagrove deti porad litaji, ale prochazky tak max. 20 metru a pak je straaaasne boli nozicky, no je to pro deti nuda, no. Uz aby bylo jaro, my uz byli nekolikrat na hristi, ale vzdy vse letelo do pracky, no ale nedejte ji na klouzačku, že jo... :grinning:
7. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,já jsem mladá maminka a mám roční holčičku Barunku a hledáme tady nějakou kamarádku na procházky a na hraní z Prahy a nejlépe z Prahy 4.
7. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Maminko, je nas tu dost, kde bydlis?
7. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni, máme těžce nemocného pejska
7. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
gtver, vavrenova je fakt kusok :wink: tak to sa tesim. no pravdu povediac ked tu kocikujem po okoli je tu kopec maminiek a verim tomu ze vela z nich co kocikuju same by tiez radi spoznali nejaku mamku, ale teda ja s mojou 'vytribenou' :grinning: (ne) schopnostou oslovovat cudzich ludi sa asi takym sposobom s nikym nezoznamim :cry: tak som zabludila na tieto stranky. prajem nech sa pejsek rychlo uzdravi.
7. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
pockej az zacnete chodit plavat a cvičit, to se seznamis s mamankama az budes litovat! Dnes jsem byla cely den v praci, no doma nic, tak mi nastava 2. sluzba. Uplne me boli zada, uz jsem si odvykla takhle pracovat :grinning:
8. bře 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
bramburka, no akurat nedavno som myslela na to plavanie :wink: holciny, neviete poradit nejake plavanie/masaze malych miminiek niekde v okoli - praha 4 ? mame nieco vyse 2 mesiace...pripadne aj v sirsom okoli, dochadzanie by az tak nevadilo. alebo nepoznate nejaku instruktorku kt. by prisla k nam do bytu? nieco s cim mate skusenosti a nech to nestoji majland.... :slight_smile:
8. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, plno novych mamin, parada :slight_smile:
LORD OF THE DANCE byl super, Hynek nasel super listky, skoro dole, asi na 3.schode a uplne na kraji, tak jsme meli vedle sebe obrazovku. Tam na ty vrchni terasy do O2 vubec nema smysl chodit, byli jsme tam na Vanesse Mae a jeste jednou a uplne na prd. Stalo to 1200, no na ty dobry listky to je dobry.

Miso-jumiku, ja jsem si rikala, ze ses to urcite ty, podle tech svatebnich foto, akorat ta malinka mi prisla uz velka, ale dyt uz jsou ji taky 3 mesice, ze! My taky chodili plavat do Terezky, jeste nevim, jestli budem od pulky dubna pokracovat.
9. bře 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zzuzca, my chodili do vydrýska - vydrysek.info
super přístup, zaplatis za hodinu 350,- je v tom plavčo i masaze a takova jakoby poradnička...dite si tam nakrmis, pokecas s nasledujici maminkou, takovej klidecek, jsou to takove velke vany. Zacinas na 37 stupnich a po kazde je o stupinek emne, takze deti otuzujes, dnesk aje Xenuška otužilejší než my, páč její voda je na mě studená - a taky teda musim zaklepat, tuk tuk tuk, zdraví se jí drží, ale jestli je to tím plavanim a otužovanim nevim, ze zacatku mela casto rymy a ted proste nic ...tuk tuk tuk jak rikam

Baru, závist závist závist... ale mam ten jejich oncert na DVD, tak aspon tak :wink:
9. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj gtvera zzuzca,
t se asi fakt potkáváme,my jezdíme s dvojkočárem,nás těžko přehlídnete :slight_smile:zzuzca, na plavčo jsem jezdila do Krče,Hurbanova ulice,aqua baby club,je to tam docela hezký,ale z deseti předlacených lekcí jsme byly 4krát. :frowning2:
ty rýmičky zimní..ale část proplácí pojištovna,OZP příjemně překvapila :slight_smile:
nepsal tam někdo,že vyrážíte občas společně do novo plazy na oběd?
to bych se moc ráda přidala,je to tam celkem k dětem přátelské...už aby bylo jaro :sunglasses:
9. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Sonucho, to by me teda zajimalo, byla jsem na OZP a tam mi rekli, ze proplaci az plavani pro deti od 3 let???
10. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nechcete nektera vyrazit do solne jeskyne?
10. bře 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jo... ted jsem videla jednu novou v Kloboučnický.
10. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: ....jeskyně mě taky láká a chodíte nebo premiérově :wink: ?
My máme tady i kousek a asi by nám to pomohlo,ale moc nechápu,že je možné příjít s rýmou mezi zdravé :confused: !
OZP něco přidává snad od roku,mrkni tady :dizzy_face: ,ale chápu že co pobočka,tak ti řeknou něco jinýho,jako u všech pojišťoven :rolling_eyes: !http://www.ozp.cz/pro-klienty/zdravotni-programy/pro-deti-a-mladez/prispevek-az-1500-kc/
10. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tady taky Vavřenova :slight_smile: leč nemám ten kočárek :frowning2: :frowning2:

gtver: co je s hafinou??? kterou??? :confused: :confused: viděla jsem je minulý týden a vypadaly obě ok
10. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Adris, no ta pojistovna me s..e, protoze jsem tam byla a pry neprispivaji a ted si na netu najdu, že jo... jim to omlatim o hlavu, nevim, kdy tam teda mam jit spapirama za rok 2008. ja jsem tam byla a poslali me nekam, ze mi postou poslou formulář. Hrůza.
10. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
to je asi blbost,
mě loni jakoby za ten předlonský rok na plavčo přispěli dohromady 2000,jestli si teda dobře pamatuju,
na konci roku mi přišel formulář,z předchozího roku mi sloučili "těhotenský bonus" ten byl tuším 1 500 a potom bonus pro novorozence to bylo 500 ,bylo to na cvíčko nebo plavčo, to bylo jedno,no a tak se to všechno hezky sloučilo,
a podařilo se mi to vyřídit po telefonu a formulář jsem posílala poštou ,nikam jsem nemusela,
taky přispívají na očkování,jestli jste dávaly prevenar,to je taky pěkně mastný,
no ale ta reklama co šla v TV udělala své...
10. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jj,to mě je jasný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já jsem klasika u VZP,ale vím od ségry a poštou to jde asi fakt nejlíp,se nemusíš s nikým dohadovat,akorát to máte složitější jestli tam jsou oba nebo jen jeden rodič :grinning: :dizzy_face: :grinning: ,my musíme osobně a to je fakt peklo,kus od kusu ti řekne něco jinýho :angry:
10. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
někde přidávaj i na tu jeskyni,VZP teda nee :grinning:
10. bře 2009 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
cell, Taiza, ta větší černá ušatá, myelomonocytární leukémie, neuvěřitelně progresivní, snažili jsme se to zpomalit, ale nebyla šance, v neděli umřela :cry: :cry:
11. bře 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
gtver: to je mi strašně moc líto .... naše Majda jí měla moc ráda a vždycky se spolu tak pěkně honily .... vlastně už to byl jediný pes na sídlišti, se kterým si ještě hrála. Fakt je mi to moc líto!!!!
11. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Gtver, to je mi taky moc líto :pensive:

Ja tu tehotenskou a novorozence dostala taky, to byl rok 2007 no a za rok 2008 jsem chtela jim donest uctenky a oni me poslali pryc, ez dotanu postou formular - no nejak nekdy touhle dobou? vy uz jsem to posilali na rok 2008, co jste u OZP?
11. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte lidi. Jak se máte? Naše Lucinka se má k světu. Už sedí jako pařízek a strašně se jí to líbí. S přetáčením je to trochu horší, asi je líná. Včera to poprvé zvládla ze zad na bříško. Bohužel jen jednou, ale nějak ji to nemotivovalo, tak to zas nedělá. Spíš si chytá nožičky. :slight_smile:
A co vy a vaše zažitky s dětičkama? Pochlubte se co nového už zvládli?
12. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Frionku, tak toje dobra, je sice trochu divny, ze driv sedí, než se přetáčí, ale tak kazde dite je jine. My meli dlouho zakaz sedet i chodit, ale nakonec snad vse dobre dopadlo, na neurologii jdeme ted v kvetnu.

Mala je taky sikula, napocitala jsem uz asi 50 slov, je ted opravdu strašně ukecaná, v tom je dost napřed, 18 mesicni dite by melo umet tak 20. Alej je to asi tim, ze mi porad nosí knížky, ež si chce prohlížet, abych jí četla, prakticky nic jiného ji nebaví. I spojuje do vět - typu - Mamíííí, hají bác - znamená, mami, upadnul mi dudlík, nebo říká, mamí, táta pa - jako že jde pryč a mam mu jít zamávat. Nebo treba se ptá de je? jako kde je...a když neví, odvádí řeč jinam a řekne babííííí. No fakt psina. Jinak ted ze sebe zacala delat maminku - porad krmí nejaky plyšáky, miminka, vozí všechny v kočárku, hrozně diriguje. Venku uz chce byt jen pěšky, tuhle došla až do Alberta, to jsem etda čuměla, podle mě to tak pul kilák je. Už se strašně těším, až se oteplí a bdueme chodit na normální hřiště, ta zima už je dlouhá.
Jinak je to největší mamánek, byla jsem zase na cvičení, seděla u mě jak pecka ana posledních 5 minut jsem ji chtela dat do herny a normálně nebrečela, ale ječela jak siréna. Síla.
12. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Nedávno jsme se přestěhovali na Prahu 4 - Spořilov. 27. 7. čekáme chlapečka, ale já už teď sonduji, co to tady máte za partičku a zda bude s kým trajdat s kočárama (?) :dizzy_face:
12. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj brambůrko,
za rok 2008 jsme jim to posílala v prosinci 2008,
plavání proplácí stopro i pro miminka,to od tří let je určitě omyl.
formulář mi přišel poštou někdy během roku,to už si teda nepamatuju,
hezký víkend,
13. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím..my jsme taky ze P4...není tu někdo s taaaak mimčem do roka?Brambůrka mi řekla o této debatě:slight_smile:,tak sem nahlížím,jestli budeme mít s kým kočárkovat,protože některé jste už bez kočárků :sunglasses: ..a prej chodíte do mateřských center,ale my jěště ani nesedíme..tak si tam moc nezahrajem..jen doma a ven kočárkujem a kočárkujem....
13. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
my taky jeste nekdy kocarkujem, vetsinou na hriste a zpatky, nebo delsi trasy, ale vydrzi to tak pul hodiny a to musim uplacet rohlikem.

Sonucha, no tak to vidis, a to jsem atm byla s tema dokladama osobne a de facto me vyhodila, ze formuláře budou posilat nekdy v březnu atd. hruza, jdu jim psat mail, protoze utracet za telefon uz nehodlam.
14. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek