• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
jsem jim napsala, za ramecek si to nedaji... :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen že se nudím, dodala jsem nové fotky na web, obzvlášt upozornuju na tyhle z hor, prootže je to prča :slight_smile: http://picasaweb.google.com/Xenuska123/1314Mesic#
14. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkud presne jsi, Kate?
lososko, taky zdravim, az bude pekne, urcite zas budem prochajdovat, treba na HAMRu je to fajn..
gtver, je mi moc lito, ze jste prisli o pejska :(
adris, jeste jsme v jeskyni nebyli, chcem vyzkouset, maly teda problemy nastesti nema, ale mne se ted dost zhorsil ekzem ,tak by to mohlo pomoct.
16. bře 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,prosím Vás za jak dlouho po horečce by se mohlo jít ven?V sobotu měla malá celý den vysokou teplotu 39 ale v neděli už byla bez teploty,tak nevím co ji bylo.Jinak ji nic není/rýma,kašel nic/.
16. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brambůrko,jakože už nechce sedět v kočárku,ale s rohlíčkem si to rozmyslí a teeda joo?:slight_smile:
Babara..my jsme z chodova..hm Hamr mi nic neříká,tak to budete asi odjinud?
Gtver přišla o pejsánka?Je mi o líto...Náš je ted hodně nemocnej..nechci nato ani pomyslet,ale má svůj věk..jenže to je jak moje další dítě( hm to jen pro pejskařky..ostatním to jistě přijde divné co?)
16. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Masacku, jestli jinak nic nema, tak bych klidne ven sla.
Kate, my jsme jako bramburka z Haji, ale na Hamr nam jezdi bus, je to vlastne Sporilov, byly tam taky nejaky maminy, ale uz sem na diskuzi teda nechodi. Moc dobre tam vari :slight_smile: na kocarky je to tam dobry, ale s behajicima prckama teda nevim :(
16. bře 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Masečku nebudou to náhodou zuby? A jestli ji nic není jinak tak bych na chvíli šla ven.

Ahoj Kate, mne taky hamr nic neříká. Já jsem z Hájů.

My sice žadnýho pejska nemáme. Ale tchýně měla jezevčíka sa ten měl taky svůj věk. Utekl ze dvorka a někde umřel. Bylo to ještě víc bolestnější, protože jsme ho už nenašli. Měli jsme ho moooc rádi. Ale snad už v létě nebo na podzim si pořídí nějaké štěňátko. Tak se těšíme. :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, ty fotky jsou super :dizzy_face: :grinning:
kate77, držím palečky ať je pejskovi v rámci možností fajn, naprosto tě chápu, u nás přišla u relativně mladého pejska nemoc jak blesk s čistého nebe a pořád se z toho úplně nemůžu vzpamatovat
16. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhy dobe jsme se vratili do Prahy..bydlime kousek od Milicovskeho lesa..najde se tu nekdo na kocarkovani?? Matysek bude mit 4 mesice :slight_smile:
16. bře 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee tak nikdo nejste blízko Chodova?No neva,tak až bude tepleji,můžem se někdy přikočárkovat... :grinning: :wink:
Aaaa Frionka má stejně staré mimi... :wink:
16. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo. Až bude pěkně tak můžem kočárkovat. Už se na vás těší :slight_smile: m.
16. bře 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kate my bydlime mezi chodovem a hajema, na haje to mame 10 minut na chodov tak 20 minut pesky.

Tak vyrazime na prochajdu se zastavkou nekde v restauraci - muzeme ten Hamr, nebo k nam do Hostivařského lesoparku - doporučuju, velkým lákadle jsou tu kozy a mufloni a nebo uz nevim. S rohlikem hodinu chodit vydržíme, i když dneska uz sla tak rychle, že jsme pesky docela stačili...
16. bře 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste Xenusky sikovny, my musime uz taky trenovat venku, zatim jsme meli jen premieru naproti do Benjamina.

Kate, na chodov obcas taky zamirime, vetsinou teda na nakupy, ale neni problem, uz jsme to sli taky pesky.

sugars, my bydlime u Milicaku, vylez u ty farmy, jak tam byvaj kozicky, v podstate zastavka Jizni mesto nebo Horcickova. A ty?
16. bře 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbara my bydlime v tech novostavbach Katerinky, takze asi kousek. Moc to tu jeste neznam, jsme tu tyden :slight_smile:
16. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru co že tam mate, kozicky? jo?
16. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty kozy jsou snad všude :grinning: :grinning: :grinning: my chodíme do lesa Kunratického a u hospody u krále václava je maj taky..hm El si je zatím nevšimla :cry: spíš koukala na stromy,listí...
17. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, sugars, Katerinky, Ujezd, nase vysnene bydleni, tam jsme shaneli domek nebo pozemek, mozna na to jeste dojde..
No to jste na druhem konci, ale on ten Milicak neni moc dlouhej, vetsinou to projdem prave tam k Vam a zpatky pres civilizaci.

No jasne, kozy, kozlove, kuzlatka tady mame, a pak labute v rybnicku, musite taky nekdy na prochajdu sem!

My driv bydleli taky na Chodove, ten Kunratickej les je tak velkej, ze sem v nem vzdy zabloudila :grinning: Ale je super, jehlicnany, takze krasnej i v zime.
17. bře 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem Vam zapomnela dat tip:
http://www.cinemacity.cz/cinemama.php

Muzete s prckama do kina. Ale ja si to teda moc nedovedu predstavit. Zitra tusim hraji toho Milionare.
17. bře 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm taky jsem v tom kunrat lese bloudila,aaale:už trefím na po 1x k tý hospodě :wink:
17. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babara nam se tu taky moc libi. Jsme tu jen v podnajmu, chteli bysme stavet :slight_smile: Ja to nekdy projdu az k vam, ale zatim se tam sama moc necitim..Moc lidi tam tahle v tydnu neni. Ale zatim jsem teda dojela autem do Pruhonickyho parku a to je teda nadhera..jsem byla jak v pohadce, vubec to neni jako v Praze... :slight_smile:
17. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo navrhuju taky prochajdu do pruhonic - parku - ale az pokvetou rododendrony, to si kazdej rok nenechavame ujít, to je proste boží!

Baru, kolik stoji listek do toho kina, to bych sla pro prču zkusit, Xenuš by to bavilo jen kdyby hrali krtka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jo u nas tady za podchodem je taky lesní ZOO, mame kozy kamerunske a muflony, labute, husy a kachny ... Xenuska je krmí, takže musim ted kupovat op ar rohliku denne vic :grinning:

Uz se tesim na jaro.
17. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky nevite kde jsou tady nekde domaci potreby? Shanim vykrajovatko na vajicko, chci delat pernicky, koupila jsem si i barevne dekorační trubičky od Dr. Oetker.
17. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Tak si představte, že nám roste zub :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bram - dík za kontakt na plavání...a vykrajovátka a domácí potřeby mají v železářství u Rotta naproti Galaxii..vlastně projdeš kolem cukrárny, optiky atd a dáš se na rohu doprava :wink:
17. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda brzo, jumiku!

tak to kino je jen prvni stredu v mesici, toho Milionare hraji 8.4. Vstup stoji 169 Kc a v cene je jeste potom nejaky program, poradenstvi. Je to pro mimi do 18 mesicu, i kdyz ty programy budou asi pro mensi (ted zrovna babymasaze, taky znakova rec), tak kdo de? Ja bych to taky zkusila..
18. bře 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
znakova řeč?ta je od kolika?tuším od 10 měs..hm to my jsme nato moc malé...
Ale pak až se pude do Pruhonic..zámecký park,rorodendrická zahrada,tak to jo..tam je to krádny..
Gtver,pejsánek nám to bohužel nepřežil..ach joo..ani jsem s ní nebyla... :frowning2:
18. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kate, :pensive: :pensive: :pensive: upřímnou soustrasr, je to strašně těžký, já vím, nedávno jsme přišli o kocourka a ted uz začíná haprovat i pes, Marvin, je mu 11 let.
18. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kate :cry: , sakra, to je mi moc líto :pensive: :pensive:
18. bře 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak po dlouhé době vás zase jdu pozravit, vítám nové tváře, n a horách bylo kouzelně málo lídí sněhu plno no prostě paráda, tak koukám že u nikoho nic moc nového nikdo nečekáte další.pejsků mi je líto taky máme pesana a už jsme si užili taky srach, ale dostal se z toho a je v pohodě.
tak snad už bude jen hezky už aby jsme mohli chodit na prochajdy :slight_smile:
18. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee do kina bych sla, ale ten muj prdola by asi nevydrzel :frowning2: Co to je ten snih??? Uz jsem doufala ze je jaro
19. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já taky ráno jsem tomu ani nemohla věřit myslela jsem že jeětě spim hrůza
19. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek