• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
no ja rano uz taky rikala, ze neverim ... na hory nechci, sněhu už mam plný zuby, svagrova prej, pojed, nikdop nelyzuje, idealni podminky, levno, ja rikala, fakt ne, mam toho plný zuby, chci teploooooooooooooooooooooooo!
19. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zdravim po dlhsej dobe. bramburka a sonucha - diky za tipy na plavanie, asi vyskusame ten vydrysek, sice je to asi o stovku drahsie uz ale aj tak sa to este da. A asi si dohodneme indivindi lekcie u nas doma - zo zaciatku. Jakubkovi sa voda hroozne paci tak uz sa na to tesim! inac stale s niecim bojujeme- to je hruza holky. Vy uz skoro vsetky mate vacsie mimi, nas skoro 3mesacny jakub nam dava zabrat, nic nestiham... si vravim niekedy ze som hrozna mama, ze nic nestiham...u kojenia zaspavam v noci, sa potom preberiem a neviem ktora bije :astonished: no je to sranda :slight_smile: v tom horsom pripade ma teda zobudi az jakub :slight_smile:. a teraz sa trapime so seboreou, hruza :frowning2: najhorsie je ze maly to ma na tvarickach a v oboci a neviem ako mu to mam stadial dostat-tie supinky. Ale na dlhe boje sme uz zvyknuty, ako napr. zapal oci...takze verim ze aj toto zvladneme :dizzy_face: baby za tyzden sa meni cas a budu dlhsie dni, sa tesim ako mala :wink:
20. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zzuzca,
my taky bojovali, casem se to upravi a budes stihat vic. Já už napr. treba i chodim do prace. Seboreu jsme meli taky, pomohlo to namazat olejem, je na to i special olejicek v lekarne, enchat pusobit a pak ti hřebínkem - typ všivák :grinning: jemně sčesávat, ono se to jakoby seškrábe. My ji meli asi do 6ti mesicu.
Kojeni jsme vzdali asi tak ve vasem veku, jen jsem odsavala odsavackou mliko az to 8 mesice, bylo to pro nas rychlejsi a vedela jsem kolik vypije.
20. bře 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburka, diky za radu, my to vsak mame na tvarickach a v oboci, vo vlaskach mu to vycesavam -alevyzera to trochu inak ako na tej tvari... tak neviem...neviem mu z tvare odstranit tie supinky - aj ked mazem olejom... no vyskusam kadejake ine masticky, tu v konikovi je o tom kopec diskusii a mamky radia ostosest :wink: ale snad som tam nenasla nikoho kto by to mal na tvari... ty brdo, odsavala si od 3. do 8.mesiaca?? :fearful: tak to si teda sikulka, to ta obdivujem, ja odsavam len v noci ked cisto nahodou maly spi viac ako 3 hod :grinning: a pride mi to teda narocne, potom musis vyvarovat flasky, rozmrazovat mliecko, atd...no prace ako na kostole :grinning: to ja som zas rada ze kojim, take super pohodlne, vyzleciem tricko, vytiahnem prso a maly je hned spokojny :sweat_smile:
20. bře 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vis je to jednodušší, jenze mala se kojila treba 45 minut, stridave u toho plakala a rvala, ze to neteče dost rychle a pak nechtela, musel ajsem ji to nutit, zaroven nepribirala, takze proste mela malo a sama to nevytahla. Delala jsem to tak, ze jsem odsala vzdy na jednu davku - byla jsem jednu davku dopredu, takze jsem mliko davala jen do lednicky a za 3 hodky se spotrebovalo, mela jsem ohrivacku, jen jsem to tam prdla, sterilizator do mikrovlvky, vzdy vecer jsem tam hodila lahvicky a sroubovaci nadobky (od presnidavky) a bylo vysterilizovano dopredu. Pohoda. Tak 5 minut. Takze to nebylo moc prace navic a de facto to nakonec bylo rychlejsi.

Odsavala jsem 5x denne a pak jsem si pomahala nutrilonem.
Nakonec jsem prestala protoze jsem chtela zacit v noci spat a jak jsem prestala v noci spat a odsavala jsem jen 3-4x denne tak rapidne ubylo mlika a stacilo jen tak na 2 davky denne a tak jsem to postupne vzdala. Stejnak uz byla prikrmovana, tak to tak nejak vyslo. Druhy mimčo planuju kojit co nejdyl sama, ale ja jsem vazne takova trosku hysterka, me hned všechno strasne stresuje aty laktacni krize ve 3 mesicich jsme se proste nezbavily.
20. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, uz jsme na 3.strance! Tak to teda ne :angry:
Zdravim vsechny z Moravy, budem tu tyden u rodicu. Musim se pochlubit, poprvy sem jela sama autem dal nez z Haji na Chodov, a to celych 255km!!! - teda samozrejme s Hyneckem, ten spinkal celou dobu, tak proto to asi bylo ok.

Bram, klobouk dolu, ses fakt skvela, zes tak dlouho vydrzela odsavat, vetsina by se na to vykaslala.
23. bře 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo diky, ale asi to nebylo nutny, no ale kdyz vsude ctes, jak je to MM nejlepsi...tak jsem mela motivaci.
23. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Barčo tak to ti závidim taky bych někam vypadla na horách to bylo super , ale doma už zase ten samej kolotoč, tak si to tam užijte.
Ve čtvrtek jdeme s Patrikem na tu genetiku kvůli těm kyčlím tak nám držte palce ať nám řeknou jen samé dobré zprávy.
23. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Já pořád kojím v noci ale už se mi ztrácí mlíko. Chtěla bych alespoň kojit do 9 měsíců. No uvidíme. A jak jinak se máme? Zase diskuze vázne? Počasí je ošklivé a Lucinka protivná. Zítra jdem doktorce na první Hexa. Už to ramínko po TBC má konečně zahojené.
24. bře 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jdete teprve na 1. hexa, tak to je hruza. Chudinkove, ... :wink:
24. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, tak drzime palce at je to uz v poradku.
Jeste jsem se chtela zeptat na ty Vase hory, jak jezdite, je to blizko sjezdovek?

Frionka, tak to jste se nacekali jeste dyl nez my. My tusim v 6i mesicich.
24. bře 2009 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
bab, tak my jsme se z Moravy akorát vrátili :grinning:
jinak, malý má zvýšený jaterní testy, už dost dlouho (dozvěděla jsem se to až teď :angry: :angry: :angry: ) a neví se proč :unamused:
25. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo už jí to dnes píchli a zatím je bez teplot. Jinak v pátek půjdem do tTerezky se zapsat na plavčo. Holky jaký jste s tím plaváním měli zkušenosti? Trochu mám obavy?
25. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Sorry, že se sem tak vnucuju, ale nechcete někdo lednici, mrazák nebo rohovou sedačku? Naši předělávali byt a protože ty věci jsou v dobrém stavu, ale už se nehodí, tak je nabízí dál.Vše je funkční, více na bazaru.Domluva je možná-Modřany
25. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frionka, neboj, urcite se ji to bude libit, jdou na to postupne, ja nevim, ze by tam nejaka ditka plakala. Mozna chvilku, kdyz byla nevyspana/unavena.
Ja nevim, jestli jit znovu do Terezky nebo vyzkouset Vysehrad..
25. bře 2009 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...že diskuse vázne...?
Noooo asi to bude počasím..Tedy u mě spíš že jsem byla vykolejená z toho pejsánka,že už není,ale život jde dál...
Frionko,jakto že jdete teprv na 1.Hexa?
26. bře 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak budeš chtít. Ale Amálku máme i v Pb a tam kamarádka je hrozně spokojená. Je to sice draší , ale vyzkoušet to můžeš.
I když mám takovej návrh. Že by jsi ještě absolvovala kurz v Terezce a potom bych vyzkoušela s Tebou ten Vyšehrad.
Kate: No teprv na první Hexa, protože se nám dlouho hojilo ramínko, doktorka čekala dokud se ta reakce nevztřebá do kůže.
Teď má menší teplotku, tak je protivná. Mám jí v postýlce. Tak se mějte děvčata. :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Báro jo sjezdovky jsou hned u baráku 3 malé pak modrá za lesem červená a pak ještě jedna vše navazuje.od baráku jedeš na sjezdovku barák je v polovině tak že i pak domu nešlapeš kopec jsme tam spokojení. Tak jsme včera byli v tom Motole od 8.30 do 12.30 no hrůza brali mu krev, 5 RTG a měření na antropo. vše zvládal v pohodě což mě překvapilo já už tam byla hotová a on v pohodě. No ale vipadá to dobře tak ještě uviidíme co nám napíšou a ještě musíme na ortopedii.
No jo vázne to tu, ale snad se to zase ozjede
27. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
hlasim se ponekud zdeptana z Moravy. S mamou mame za sebou vetsi konflikt po ranu... Davam mu totiz "umelou vyzivu" ze sklenicek a jogurt necham venku z lednice pouze 10minut, nez mu ho dam, nemuze prece studene...pak mu taky obcas dam rohlik a kukuricne suchary, proste je to chudinka a ja jsem lina, ze mu nevarim jako ona slane polivky a kasi.

Frionka, akorat vy stejne budete mit zacatecnickej a my uz asi pokrocilej kurz, tak spolu asi nebudem, ale mohly bysme treba aspon stejnej den chodit a pobyt spolu v herne. Dej vedet, na kdy ses napsala.

Moba tak to je super, to si pak vezmu kontakt az zas budem chtit na hory. A Patrik je sikulka statecnej, poradnej chlap, snad to bude uz ok.
27. bře 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budem chodit ve čtvrtek od dvou do půl třetí.
27. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
babaro :confounded: no jo, co člověk nadělá... já vím, že je to o nervy, ale tady někdy nezbývá, než to hned pouštět druhým uchem ven a dělat si to podle svýho. Je mi známé, jak je to občas totálně deptající, ale fakt, prostě na to kašli a zkus to neposlouchat :wink: Hlavně, že to nemáš každodenně, teď budeš mít zase ne nějakou dobu klid :wink: Hyneček je ohromnej šikulka :dizzy_face:
27. bře 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda babaro.tak to jsem taky ta líná..protže nevařím,ale kupuju jídlo ze skleničky...podle mě je nás dost:slight_smile: :sunglasses: ..a přesně každej si má dělat podle svýho...nemám čas vařit,malá to nechce a i někde píšou,že je to náhodou tak kontrolované,že mnohdy lepší než uvařené...juj doufám,že mě ted někdo tady nenandá..to si jen tak obhajuju abych neměla špatné svědomí..
27. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babaro to přejde u nás to bylo taky a jak píšou holky chce to zatnout zuby a dělat že nic neslyšíšm je to lepší než se dohadovat.Držim palce at si to tam přeci jen užijete v pohodě.
28. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, posštěj to ven, ja měla to samý...máma skleničky nechápala, ona to nejedla, takže jí šla na ruku.

Frionko, ten Vyšehrad - je tam trochu studená voda - píší sice 30 stupnu, ale kdyz tam vlezeš, tak víš, že teda ani náhodou, děti dost drkotají a na začátek to není nic moc, počkej až se otuží. Jako mala už je tam jak ryba, ale drkotá taky. Navíc tam není herna, takže v Terezce je to o 100 pro lepší.

Ted jsem nasla www.magic-castle.cz v Kunraicich, jezdi tam 165... je to sice za 400 kč, ale našla jsem jiný klub, co tam plavou za 300 kč, to už jde.
29. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik holky, nakonec jsme to nejak, dokonce se da rict i prijemne, prezili, zakoncili vcera oslavou Hyneckovo narozenin - mame je dneska !!
Malej dela pokroky kazdej den, rychle se uci, je uzasnej, je same "auto", hodne jich dostal a porad si s nima hraje.
30. bře 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee tak vše nejlepší malému....
30. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,
přejeme Hynečkovi všechno nejlepší!!!!!!!!!!!!!!
30. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru!!!! V se nejlepsi Hyneckovi, ja vsem tvrdim, ze je vam 10 mesicu, ja to nejak nestiham :slight_smile: bezva jak to utika!!!
30. bře 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vše nejlepší. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme Hynečkovi všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:
Holky to počasí je paráda
31. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek