• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Moc diky za Hynecka vsem hodnym tetam za prani :dizzy_face:
Presne jako loni, s narozenim Hynecka proste konecne zacalo jaro :sunglasses:
31. bře 2009 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hyneček, posel dobrých zpráv :slight_smile: :wink: :grinning:
31. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
také se připojujeme a přejeme Hynečkovi vše jen to nej..... :wink:
31. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano a my ostudy jako poslední se přidáváme na konec řady gratulantů :grinning:
Hynečkovi všechno nejlepší a spoustu elánu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všetci! Je tu niekto z okolia Prahy Opatova? Bývame blízko metra Opatov a radi by sme sa zoznámili s niekým, kto rád kočíkuje, pokecá, zájde nakupovať, atd...Ako je zrejmé z mojho albumu tu na koníkovi, mám skoro 8 mesačného Šimonka a ten by potreboval kamoša, alebo kamošku, za ktorou by nemusel ďaleko cestovať...teším sa...Janka :wink:
1. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady nás je, já jsem např. z hájů, ale je fakt, že ted uz se spis pohybujeme jenom tady okolo hřišt nebo v lese - nejlepe v lesoparku u stánku, kde je super hřiště a u stánku mají svařák...mala si uz sama vyhraje, tak mam klideček.
1. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Piskotka, my bydlime kousek od Opatova akorat mame teprve 4 mesice :wink: Ale kocarkujeme radi :grinning:
2. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Já jsem z Hájů. Jdu s malou ven. K Milíčovským rybníkům. Tak jestli někdo bude chtít, tak se můžem tam sejít. Vyrážím tam tak za 15min. Ahoj. Kdyby něco tel. mám 737 88 78 82. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak dnes jsme byli na Vyšehradě,na procházce,3 hodky,je to supr,jen kdybych neměla ségru s sebou tak nevím jak s tím kočárem...
Piskotko,já jsem z Chodova,to je taky..1 stanici metrem:slight_smile: a jsme skoro skoro stejně starý... :sunglasses:
2. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes byli na Vyšehradě...
Tak už bude hezky tak můžem něco domluvit..a některé děti jsou i stejně staré,tak si každej najde ,,kámoše,,:slight_smile:
2. dub 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Frionka my jsme dneska zrovna byli u rybniku..skoda.
2. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my dlouho spali, jink bychom se radi pridali.

Jinak zacnem chodit na plavani nakonec do ctyrlistku v Petrovicich, asi 4 zastavky busu (z Haji): http://www.rc-ctyrlistek.cz/aktivity/

Tak co, holky, odvazite se nektera pristi stredu do toho kina? Ja bych to vyzkousela:
http://www.cinemacity.cz/cinemama.php?page=02
2. dub 2009 ve 23:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to žije :frowning2: Jak se máte?
Do čtyřlístku chodí kámoška a je spokojená! No jinak se uvidíme v po jestli to vyjde.
3. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru a proč tam? v Terezce to mate stejne drahy a pojdte s nama do Hostíku v uter,y ne?
3. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby :grinning: Tak nás tu je naozaj veľa...aj keď Praha je dosť široký pojem :slight_smile:
Sugars: blízko opatova? 4 mesiace? To je paráda...vieš, niekedy proste nemám chuť niekam cestovať za kamoškami, išla by som len na chvíľku s kočíkom, alebo na kafčo...tak som rada, že ste tu za rohom...my bývame na Křejpského :slight_smile: blízko BILLY :slight_smile:
Brambůrka: Háje sú tiež fajn....my ako som už písala, tiež niekedy radi zájdeme len tu pomedzi paneláky, lebo sa nám ďalej nechce...:slight_smile: to vobec nevadí...
Tak by sme mohli dohodnúť nejaké stretko napr. pre baby z Hájov, Opatova, príp.Chodova, čo? Kto by chcel?
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
...myslela som Praha 4, že je široký pojem, ale mala som vypnutý NumLock :slight_smile:
4. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzeme, ale asi jen odpoledne, tk s tema prtatama vam asi nebude vadit jet na hriste?

krejpskeho? tam ted koupila byt tchyne
5. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já bydlím v Modřanech, tak jsem vám sem nakoukla.

Chci reagovat hlavně na babaru a to kino. Já jsem s malou už byla. Pro mě to bylo docela v pohodě, ale maminky starších dětí toho z filmu moc nemají. Dědičky přeci jen nebaví sedět dlouho na místě :wink: Každopádně dole pod plátnem jsou rozložené deky a hračky z Ikei, takže si tam dětičky vyhrají. Kočárky se parkují přímo v kinosále. Jen doporučuji přijít opravdu s předstihem, protože jsem čekala snad 15 min na výtah. Když už náhodou přijel, tak už v něm bylo plno. A pokud některá pojedete autem, tak si vemte parkovací lístek s sebou a hned při koupi vstupenky poproste u pokladny, ať vám prodlouží parkovací dobu.

Mějte se moc hezky, třeba se tu budu objevovat častěji, jestli vám to nebude vadit :wink:
5. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, kdyz do Terezky nam nejezdi bus, sice to neni tak daleko, ale hlavne jsem chtela vyzkouset neco jineho at muzu srovnat.
Byli jsme plavat dneska a mam trochu smisene pocity. Pani jsou tam fajn, milejsi nez v Terezce, herna super, vsechno vetsi, herna i bazen, jidelna, dvoje skrinky, venku i vevnitr, kocarkarna, akorat tam je asi 6 deti najednou a Hynecek jak mel dyl pauzu a to nove prostredi, byl vystraseny a krecovite se mne drzel, me pokusy se zapojit - plac :frowning2: no po 10-15 minutach uz dobry, i se smal, ale to plavani samotne bylo mozna lepsi v Terezce, ale uvidime priste.
Zitra a pristi tyden bych sla plavat s Vama, pristi pondeli jsou Velikonoce, at si Hynecek hezky zvykne.

piskotka, my bychom se taky pridali, ale spis odpoledne, krome stredy.

sonik moc diky za info, jeste to zvazim, Hynecek opravdu neposedi, ale kdyz jsou tam ty hracky, tak to je fajn, ale jestli budu z kina neco mit, to teda nevim no. A jak je tam ztlumenej zvuk a deti obcas jeci... :sweat_smile:
Kolik bylo Danusce, kdyz jste tam byli?
6. dub 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Brambůrka: odpoledne je dobré, stejne, než sa vychystáme z domu :confused: vždy nám to trvá...alebo sme len my takí pomalí? Chi :grinning:
Babara: ja by som navrhovala štvrtok o jednej...šlo by to?
KTO BY SA TEDA PRIDAL NA STRETKO VO ŠTVRTOK O JEDNEJ? Mohli by sme sa stretnůť napr.v central parku pri kostole...pri tom detskom ihrisku je totiž vždy veľa kočíkov a nevedeli by sme sa spoznať :grinning: :grinning:
Tak budem rada, ak sa nás zíde viac :slight_smile: má byť pekné počásko
6. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě vyhovuje jak středa tak i čtvrtek. Každopádně jdu s vámi a budu o jednej u kostola. Ještě vás budu sledovat na ktory deň se domluvíte. :slight_smile: :wink:
7. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
babara: ahoj, zvuk je ztlumený, ale slyšet je i když občas nějaké mimčo zapláče. Jsem na pláč zvyklá, takže jsem to v pohodě tolerovala a nevadilo mi to. Byla jsem tuším v březnu, takže jí bylo 9 měsíců.
7. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo předběžně běřte ve 13h ke kostelu, mala spi do 15 h takze ja se pridam cca v 15:30, tel. mam na Barbaru.
7. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oki! Tak ja tam budem na stopro cakat...mam metalovo modry sportak QUINNY a ja som taka mala osoba s kratkymi blond vlasmi...takze ma urco nemozete minut...bude to moje prve stretko, zatial som s konikovkami nikde nebola...takze sa nemozem dockat....zatial papa a vsetky sa majte skvele!!!!
7. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bysme sli ale nevim u ktereho kostela myslite :frowning2: :frowning2: Ja to tu jeste tolik neznam
7. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sugars, je to přímo na hajích, u druhého výlezu (tzn. toho s pevnými schody - toho druhého než jsou obchody jako Rossmann a Galaxie)
8. dub 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Byli jste dneska na srazu u toho kostela nebo jdete až zítra. Chtěla jsem jít, ale asi jsem přišla pozdě a nikdo tam nebyl.
Babara jak bylo v kině? Líbilo? Promiň, že jsem nešla ale byla jsem nějaká dnes divná a Lucinka byla ufňukaná, takže bych s toho stejně nic neměla.
A jinak jak se máte? Nějaký novinky ohledně dětiček? :grinning:
8. dub 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tiez by som sa na to stretko pridala, ale je to pre nas z novodvorskej asi dost daleko... :frowning2: tak este uvidim, ak by nahodou, este sa ozvem. super ze je vonku tak kraaasne uz, ze? :sunglasses:
kate77-my sme boli na vysehrade minuly piatok, je tam fakt super. inak jeden super trik ohladne metra a 'bezbarierovej prepravy'. teda neviem mne to prislo uplne peckove, nechapem ako na to niekto mohol prist, ostrielane mamicky ktore to poznaju sa mi asi len zasmeju. ale neva. ak by si vystupovala na vysehrade na tej strane kde su tie trikrat kratke schody, nemusis nikoho vyzerat ze kto by ti pomohol s kocikom. velmi elegantne riesenie, proste pojdes o jednu zastavku metra dalej, vystupis, pockas si na dalsie metro smerom zas na vysehrad a si na tej strane kde ziadne schody nie su, je tam pekny najazd, takze no problem pre kocik ;) super, ze? :grinning:
8. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak holky ten nas Jakubko je uplne uzasny tvor. uplne som z neho mimo :grinning: robi strasne pokroky, hrozilo nam ze budeme cvicit vojtu-skoro vobec nedvihal hlavicku-ale sme to poctivo trenovali a dostali sme veeeelikansku pochvalu :slight_smile: tak este takto verejne jakubka pochvalime, zasluzi si :sweat_smile: . no ale cvicime jeden cvik na brusne svaly, ma vraj diastazu brusnych svalov (tz. ze ich vlastne takmer nema vyvinute). ale to je v poho a verim ze coskoro to bude ok. uz si krasne aj chyti hracky, smeje sa, miluje beatles -len uz sa musim naucit text nejakej novej pesnicky, lebo ocino sa nam stazoval ze bud jakub alebo on skonci v bohniciach, hih...ozaj co vy spievate detickam? inac sme boli dneska tu v lentilke na cviceni na gym micoch-uplne uzasne bolo. vedie to tam pani co robi v kenny clube a je fakt super, uz sa tesime za tyzden ;o)) no som sa rozpisala zase. uplne som ale vedla z toho babatka ze ake je to uzasne :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja nevim jestli se zitra pridam, rada bych, ale mela bych k doktorce, prijede nam hlidat babi.
Kdyztak mam cislo na Frionku, ale spis se mnou nepocitejte, maly mi spi vetsinou do dvou-tri.
8. dub 2009 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek