• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Ahoj asi dneska nedojdeme maleho trapi vetry, tak mi porad place a nevim jestli dojdeme takhle daleko..no spis Bysme pak leteli s placem domu, to potom musi na ruku. Kdyby jste se posunuli kousek bliz k opatovu tak mi pisnete rada dojdu. Bydlime u Milicovskyho lesa, akorat z druhy strany nez Haje.. Tady je muj telefon 776302634..i pro priste kdyz nekdo bude chtit kocarkovat.. :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Počasí je super, tak koukám, že zase vyrážíte na hromadné výlety :wink: Je to fajn, tak doufám, že to ještě dlouho vydrží...
Snažila jsem se vás dočíst, ale docela bez úspěchu... dlouho jsem tady nebyla :zipper_mouth:
Jen se musím přiznat, že mě docela pobavila ta debata o roku a deseti kilech... pravda, proběhla už dost dávno :grinning: My měli deset kilo v deseti měsících... no dokonce deset a půl :grinning: V roce už jedenáct a čtvrt, ale zato máme 83 cenťáků a botičky 23, takže se nám z Vikiho klube menší obřík :wink: :grinning: Jen si tak ale říkám, kdo to má pořád tahat... a hlavně vyhazovat ke stropu, to malej miluje... ale já už to jaksi nezvládám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wafiku ahoooj, gratulka k jednomu roku a kdy s nama vyrazis?

Holky, nebojte, prdíci se zvládnou i na hřišti a ještě lépe, páč tam se budou mimi koukat na něco co je baví, tak na to pozapomínají a vytáhnout na ruku se dají miminka i venku na lavicce. Já jsem jaksi enmela komu zavolat, takze jsem nestihala. Tak priste.
10. dub 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska odpo tak po 15h planujeme jit na to velke hriste co je vedle skoly květnák, jak bydlí Monika. Tak kdybyste nekdo chtel za nama budeme radi, tam je totiz super klouzacka pro ty uplne male prcky se schudkama....Baru? co?
10. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby. Tak ja som vcera cakala pri kostole, ale nikto neprišiel :frowning2: Aj som sa trochu bála, lebo to malo byť moje prvé stretko s koníkovkami, ale nakoniec som išla domov tak, ako som prišla. Napadlo ma, či niekto nečakal pri inom kostole :slight_smile: Tak tento biely kostol je pri výstupe z metra háje (klasické schody, nie eskalátor) cez cestu v central parku (tak sa ten náš malý parčik medzi Opatovom a Hájmi volá :slight_smile:
No nevadí, keďže tam nikto nebol, sadla som si u nás pri hrisku na lavičku, potom som si na ňu ľahla, malý sa hral v kočíku, takže pohodička....NO ALE!!!!!!! Keď som z tej lavičky vstávala, zadrela som si do zadku asi 2cm dlhý drevenú triesku (auuuuuuuu) no a tú som doma nemohla vytiahnuť...no horor!!!!
Takže to mám zato! :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piskotka kdzbz jsi chtela muzeme dneska vyrazit na chvilku..cislo je v prispevku na hore :wink:
10. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no jak rikam, my nestihali uz na 13h, spíme... ale Frionka tam byla, ale prisla pry o chvili pozdeji a uz tam nikdo nebyl. tak nevim.
12. dub 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nevim, kdo je barevnější, jestli já nebo vajíčka...jinak jsme byli celej den v ZOO, bylo to super!
12. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli na zahradě u babiček a opalovali se. :slight_smile: :wink:
13. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pouzivate nekdo facebook? kdyby jo, napiste mi do IP vas mail, taky vam ho poslu, budu davat fotky uz jen tam a dam zobrazit fotky jen pro pratele.... :wink:
13. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdy jste zacaly davat prcky do sportaku? Nas malej uz nechce byt v korbe strasne rve.. mame takovej ten do lehu..myslite ze bych ho tam mohla davat? Je mu teprve 4 a pul :frowning2: Jsem zoufala protoze prochazky jsou ted peklo..konecne je krasne a on takhle vyvadi
14. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jste se nesesly, o nic jsem tedy neprisla :dizzy_face:
Nechcete dnes ven, dopo nebo pozdeji odpo?
A potrebovala bych do IKEY, nechcete si nekdo udelat vylet?

wafiku, Malej je teda peknej cvalik, kdy nam ho zas ukazes??

Jo, to kino - mela Sona pravdu - cim mensi dite, tim lepsi. Byly jsme s Moncou, nebylo to spatny, prvni pulhodku nez nas uvitali a dali reklamy, tak byl Hynecek hodnej, no pak objevil schody, tak jsem z prvni pulky kina moc nemela, pak mi vytuh v kocare. Prednaska celkem kratka, mile darecky - dudlik, ochrana proti slunci 50 a Milton tablety sterilizacni.
14. dub 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Babara, prosím jaká to byla značka tý ochrany proti slunci? Nevím jakou firmu mám koupit pro malou? :unamused:
14. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sugars, no tiez sa budem otazkou sportaku v blizkej dobe zaoberat :sunglasses: skor ale z dovodu ze maly sa nam do korby coskoro uz nezmesti..hihi.. a to mame len 3, 5 mesiaca! v 3 mesiacoch mal skoro 7 kg, v poradni ho nemeraju ale uz sa tam ledva zmesti ;) no este nejaky ten sportak budeme musiet kupit, aky mas ty? my sme kupovali len hlboky peg perego a dobre sme urobili, je moda dnes tie hlboke robit krasne na pohlad ale neprakticky kratke.. holciny co uz mate vacsie deti, ake mate sportaky? ja fakt neviem teda do coho ist...potrebujeme uzky a kratky aby sa zmestil do vytahu ... :confounded:
14. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
zzuzca: my máme Quinny Buzz a je skvelý, je taký malý, že sa musí vojsť všade. Veľmi dobre sa s ním manipuluje, som fakt spokojná.
Inak, práve sme prišli z parku, všade plno mamičiek, ale nikomu nebolo veľmi do reči...a nepomohlo ani to usmievanie sa...asi nevyzeráme priateľsky :frowning2:
14. dub 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Frionko-Hanko,ta ochrana proti slunci co jsme dostali je od SEBAMEDU.

Báro,já bych i docela do ikey vyrazila,ale raději dopo,co ty na to?A kdy by se ti to hodilo?
14. dub 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vyzkoušejte a pak my poreferujte jak jste byli se Sebametem spokojeni :wink:
14. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zzuzca mame Jane slalom pro..jsem spokojena, akorat jestli mate klasicky panelakovy vytah tak tam je problem, znam to od tchyne..jen tak tak se tam vejdu s kocarem..nesmim mit tasky :frowning2:
14. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frionka my mame krem Eucerin 50 a vyborne se roztira a nenechava takovou tu bilou tezkou vrstvu..mamka mi ho koupila v lekarne asi za 350 kacek
14. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sugars, hej, hej, tak presne taky klasicky panelakovy vytah mame :unamused: takze aj hlboky kocik sme vyberali s metrom v ruke. esteze som celkom stihla teda, inak by sa tam zmestil len kocik s malym jakubom a neviem neviem ako by sa dostali hore na poschodie :grinning:
piskotka, no pozriem na ten quinn, ale ma asi maly kosik, nie?
14. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky! Jak pak jste se dneska vyspali? :slight_smile: Děkuji za typy na opalovací krémíky. :grinning:
15. dub 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme se vyspali celkem dobre, Hynecek byl dnes mezi 20 a 6hod vzhuru jen jednou a pak jeste hodinku lezel, kez by mu to vydrzelo aspon takhle.
Monco, no ja dopoledne tento tyden urcite nemuzu, jedine v utery, jestli teda nepujdem s Xeniema plavcit a patek pristi tyden.
15. dub 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro,
tak příští týden mám totál narváno,tak nevím jak to bude....dám vědět zda by vyšel alespon ten patek.
15. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, do Ikea bych potrebovala vybrat zavesy a zaclony, mozna taky kouknu na Budejarnu do ScanQuilt...tak nevim kam driv.
V pondeli jdu do prace, ut plavat, snad streda nebo ctvrtek...patek mame cvico...
16. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím,
chci se zeptat, vítání občánků na Nuselské radnici,byl jste někdo?
má cenu tam jezdit?
jsme pozvaný na tuším 12 .5,no Erice už je 13 měsíců, koho znám,tak se šli vítát úplně malý miminka,
ale šatičky máme,to jo,na písek nosíme tepláky, tak bysme je aspon vytáhly :wink:
16. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sonu, my jsme byli teď, 9.4., malému bylo 14 měsíců a byla tam podobně "stará" děcka :wink:
Poslechnete si krátký projev, poté přivítání každého zvlášť, kdy se podepíšeš do pamětní knihy a dostanete pamětní list, kytičku a pár drobností pro malého (nevím, jestli je to vždy stejné, ale u nás to byla knížka pohádek od Jiřího Žáčka, plyšový tučňák, domino, pastelky a lízátko). Pokud chceš, můžete si od přítomného fotografa nechat udělat fotky (cenu nevím, nevyužli jsme to). Netrvá to moc dlouho, taky jsem přemýšlela, jestli se mi tam vůbec chce a nakonec to bylo milé :wink: :slight_smile:
16. dub 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky gtver,
to je rychlost :slight_smile:
asi vyrazíme,193 nám jede až na synkáč,
to zní docela hezky,
kamrádka z Písnice dostala zlatý přívěsek,se nějak víc plácli přes kapsu :slight_smile:
pak se spustíme v místní cukráně :wink:
se těšim
16. dub 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo my byli taky a stejne dary :slight_smile: no a na zacatku zpivaly deti ze skolky, my byli v 6 ti mesicich, takze krute... pod hormonama jsem tam rvala jak Alík. Dojetím. No a cena za fotografku uz si nepamatuju, CD 150 kč a fotky nevim asi 400 kč za 10 fotek nebo tak neco a jsou tedy moc pekne, tak hezka pamatka...akorat jsem tam byla jako jediná sama matka, fotografka me vzala az posledni!!! celou dobu jsem Xendu sama nosila, stvalo me to, ostatni se mohli aspon stridat. No kdybych vedela, jak dlouho budu cekat, tak bych do toho nesla.

Jo jinak mi volala kolegyne, ez si muzu vybrat za 5000 cviceni nebo rehabilitaci na rok v ramci práce - FKSP - takže Mončo! spinning mam od ted zadara! a asi si k tomu pridam solnou jeskyni a masaze, tak jsem nadsena!
17. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburko, no snad někdy ano :grinning: teď ale odjiždíme tak na měsíc na Moravu... to zase bude... na jedné straně se těším, na druhé si zase vyslechnu, co všechno dělám jinak = tzn. blbě... no však to asi všechny známe, jaké jsou babičky :grinning: a já budu mít během měsíce tu čest s oběma... bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

babaro, no pořádnej kus chlapa to je :wink: :grinning: naštěstí vzhledem k výšce je jeho váha oki, ale i tak doktorka vždycky několikrát převažuje a přeměřuje... a že prej čím ho krmím :grinning: o botkách nemluvím, to jsme u Batě čučeli jak puk - i prodavačka, jakou má tlapu :grinning:
17. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:33 • jirik.k
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek