• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
holky, babičky jsou různé, ale děkujte, že je máte!
18. dub 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, copak, je všechno v pořádku :confused: ?
18. dub 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburko, dovolím si nesouhlasit - ženská, která při pohledu na své vnouče prohlásí "Bože můj, Ty se čím dál tím víc podobáš své matce, to je Boží trest za to, že si ji Tvůj otec vzal! Jen doufám, že nebudeš takový chcípáček po ní, protože to by bylo lepší, kdyby ses narodil mrtvý nebo zemřel při porodu" nemá právo být babičkou vůbec nazývána...
18. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff... tak to je síla :frowning2:
18. dub 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano ano,také si dovoluji říct a tvrdě nesouhlasit,aby bylo * NĚKTERÝM * babičkám děkováno za to že je máme,mám podobnou zkušenost jako Jana,sice né tak krutou ale podobnou a pro malého to není babička !!!!

Jani,je to hustý,ale ona jiná nebude......

Xen,tak už mám cyklistické boty a hádej za kolik ??????
Zlevněné ze 1799 kč na 999 kč a poté ještě sleva na 899 kč ale to mě bylo málo a udělala jsem hezké oči na prodavače,šel za šéfem a ten dal ještě slevu a mám je za krásných 699 kč,jsem nadšená,dnes jsem je koupila na Chodově v H.....U. :wink:
18. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? Moni ja je koupila v Hervisu za 899 jsou teda moc hezký, ale musím k nim koupit ještě protikusy, ty k tomu nemeli, ty to máš včetně?
19. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak Wafík, to asi tedy jo, ale teda musím říci, že je to hustý... předpokládám, že to není tvoje maminka, ale i tak je to hustý, asi bych se skoro bála vzít si její dítě za manžela, aby to nebylo dědičný....

jinak tchýně je sama o sobě kapitolou, to je jasný, přesto jsem měla spíš na mysli babičky z naší strany, ež jako at jsou z jakékoliv školy, at mají jiný vkus než my, at si myslí o našem vaření, plenkování atd, cokoliv, přesto dávají našim dětem (většinou) zase uplně odlišný pohled na svět než máme my, říkají jiné pohádky, básničky, prostě babička a děda je pro dítě hodně důležitá! Samo ne za každou cenu, to je jasný, ale u nás to naštěstí tak platí z obou stran, i když k tchýni mám samo určité výhrady.
19. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, mas to husty, ale vlastni mama je snad lepsi, nebo ne? A co manza, je na Tvy strane?
Doporucuji Ti diskuzi: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=22009&vGroupOffset=0&=&vOffset=1440

Ja si zas stokrat lip rozumim s tchyni, nez s vlastni mamou, od ktere jsem zdrhla az do Prahy :grinning: Ale mati neni az zas tak strasna, jak pisou tady na dikuzi nektere baby. Tchyni mam vsak hrozne rada, je to uzasny, obetavy clovek, prestoze ma sve drobne mouchy.
A urcite mas Xeni pravdu, ze babicky nase deti obohati, at uz jsou jakekoliv, mozna i ty negativni vzory se hodi//
19. dub 2009 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburko, tak zdědit se dá asi kde co :grinning: , ale zloba a nenávist vůči snaše asi ne-e, ta se "rodí" v okamžiku, kdy dotyčná přichází na scénu... a jak jsem už dávno pochopila, každá jiná by dopadla stejně... resp. každá jiná s vlastním názorem co dá najevo, že si o sobě, o svém životě a své rodině rozhoduje sama a rozhodně nebude skákat tak, jak píská tchyně :grinning:

babaro, já tu diskusi objevila už dávno, ale tak nějak... všechno tam bylo řečeno, neměla bych čím novým přispět :grinning: a já mám oproti spoustě holek, co tam píšou, tu výhodu, že manžel stojí na mé straně a dokáže své matce říct, že si o ní i jejím chování myslí... o to víc mě tchyně nenávidí... ale je fakt, že mě někdy pobaví, že se ty tchyně chovaj jak přes kopírák, asi na to maj nějakou příručku či co :grinning:

jinak s mojí mamkou se taky názorově sem tam (míň či víc) názorově neshodem... ale dokážu ocenit, že mě respektuje a i když někdy nesouhlasí (páč ona to dělala samo jinak :slight_smile: ), tak výchovu i výživu malého nechává plně v mé režii a podřídí se... tudíž občas musela dávat i ty zatracované skleničky :grinning: ale je fakt, že je v tomhle docela... řekněme moderní a když mám nějakou knížku, prospekty, letáky nebo uložené nějaké odkazy na netu týkající se výchovy nebo výživy mrňousů, tak vše pečlivě prostuduje... a občas i uzná, že to není až tak špatné a něco na tom bude:wink: :grinning:
20. dub 2009 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda tak to je síla, jak to některá babička může vůbec říct, to bych teda zavřela vrátka a hned tak bych je neotevřela.
20. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já zase moc nemusím tchýni. Je dost tvrdohlavá. A někdy s ní nesouhlasím,. Hlavně ze začátku, když Lucinka byla čerstvě narozená, tak jí houpala prudčeji a to se mi nelíbilo, protože měla problémy s blinkáním a tímhle způsobem vždy polovinu vyhodila. Ovšem dělá to do dneška, ale Lucinka už tolik neblinká.
Občas se s ní dá mluvit v pohodě.Ale nějak je alergická na švagrovou! Co ona udělá hned je špatně. :frowning2: :angry:
Jinak moje mamka, je úplně super. Ve všem my pomáhá jak může. K dětem se má taky výborně.Vždyť taky má 3vnučky a 2 vnoučky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A je s ní zábava.
Tak se hezky mějte, užívejte si dětiček dokud můžete, protože rychle vyrostou. :wink:
21. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hruza to je jasný, já jsem spíš chtěla naznačit (což wafíku enní samo tvuj případ), že většinou s mámama (alias babičkama nesouhlasíme) - ony to totiž delaly jinak - tzn. nejlíp - to se těžko vymlouvá, ted je otázka, jak která babička se s tím dokáže smířit, já vždycky mamce připomínám její mámu :slight_smile: a máma hned že mám pravdu, ale vím, že se mnou nesouhlasí, ale to i některé maminky, např. paní dnes na plavání se na mě koukala strašně zle, že jsem malé dala musli tyčinku, ten jeji malej (18 mesicni) nesmí ani piškot, já ji neodsuzuji, obdivuji ji, ze je tak pevná ve stravě, ale já to holt tolik neřeším, jsem víc benevolentní, ale nikdy to snad není na úkor Xendy. Mamka si myslí, ež když má rýmu, nesmíme ani ven, no to bychom se tam nedostaly, že? Nebo nesouhlasí s plínkama a chce jí rvát dudlík kdykoliv malá zabrečí, no já dělám opak, hmmm.
21. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata! Jak pak jste se vyspali?! Kontrolní otázka jste všichni zdraví?
My ne. Máme velikou rýmu, celá rodina. :angry:
22. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my mame jen malou rymu, respektive vcera, ale zda se, ze presla :dizzy_face:

Dneska jsem dobrala posledni prasek Cerazette, tak jsem zvedava, kdy budu v ocekavani :confused:
22. dub 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo už se chystáte na druhé? Já to stále nějak odkládám :unamused:
22. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas marodíj já,už beru 3 den antibiotika,vůbec jako nevím kde jsem co chytla :frowning2:

Dnes jsem byla s malým na kožním - Báro,mimichodem na Hájích kam chodíš k dr.Zikmundové,je tam výborná kožařka Mudr.Steinerová,malej má skoro po celém tělíčku strašně vysušenou pokožku a má to zarudlé,je to zánětlivá dermatitida,vůbec se neví z čeho,nikdo na to ještě nepřišel a nejvíc to vylejzá na jaře a na podzim,bud je to dědičné,nebo se to samo objeví,mažeme vazelínou a koupeme v parafínovém oleji,vůbec nesmí používat mýdlo,samé lepší věci :frowning2:

Taky jsem Vás chtěla požádat,zda můžete Danečkovi poslat hlas do soutěže,moc děkujeme :wink:

http://www.diteroku.eu/hodnoceni/35303/soutezici-mendl-daniel.html
23. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ,krom toho že jste nemocny se mate jak?
frionko jak se daří?ja vim že pořad řikam že se uvidime,ale ted tady budu mit asi na 14 dni segru po operaci a pak když bude hezky by jsme se mohli sejit ?
24. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, holky, my nastesti porad zdraví, ale protivná jak činže občas je...hmmmm...
24. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky protivni, lezou nam konecne zuby, dole mame jen jednicky a uz se klube jedna stolicka...
Zitra jdem na svatbu, doted jsme balili tapetama pingpongovy stul-fakt zuzo. Je z toho darecek 2*2m skoro :grinning:
Shodou okolnosti, prestal odpoledne fungovat vytah, tak doufam, ze to rano spravej, nebo nevim, jak se tech skoro 70kg dostane dolu z 6.patra :sweat_smile:

Monco k ty doktorce chodim s ekzemem, nebude to taky atopickej ekzem co ma Danecek? No ja sem aleergicka taky na vsechny saponaty a i macet ruce bych mela minimalne, takze nadobi, vareni a vubec uklid je pro me dost blby (takze vymluva, nejen ma lenost :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
Jinak se brzo uzdravte oba.
24. dub 2009 ve 23:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru tak jak to dopadlo?
25. dub 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro,nee,malej nemá atopický ekzém,nevědí z čeho se to dělá,používám vazelínu co mu na to dala a už to má pryč,doufejme,že se nám to znovu nevrátí na podzim.....jdu k ní znovu na kontrolu příští týden.....
27. dub 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni treba ma jen hodne suchou kůži...

jinak mě potkala nemoc - po 2 letech mam anginu a ATB - děs, bolí mě v krku, že nemůžu polykat, aspon zhubnu. S malou doma to byl horor, ted prisel děda ji vyvenčit, zítra snad najdu sílu na hodku na hriste dopoledne. Odpo pujde snad babí. Děs běs.
28. dub 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se zas marodi nejak. Mne zas boli uz treti den v krku, ale nic strasnyho.
Monco ty uz ses zdrava?

Svatba dobra, darek jsme v pohode dopravili, vytah zacal fungovat asi pul hodky pred nasim odjezdem :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru to je dobrý... no ja budu hubena, nemuzu jist, dne jogurt a ted 2 tousty jsem zvejkala celou ordinaci, no tak asi jdu spát, tu jako vždy mrtvo. zítra dopo zkusim jit ven aspon neconakoupit a odpo uz prijde babí...
28. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dnes jsem dobrala poslední tabletu,tak snad to bude ok.
Včera jsem dala notebook na reklamaci,mám rozbitou DVD mechaniku,oprava bude trvat cca 30 dnů,dle zákona,tak snad to tak dlouho trvat nebude,nebo mě trefí,chodím na net k sousedce :confounded:
29. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, to je Moni vopruz, ještě ež my máme pevnej PC a každej svůj notebook :grinning:
29. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babaro?! Jaký bylo plavčo? Po kolikátý, už jste vlastně byli? :slight_smile: My jdeme dnes poprvé. :slight_smile: :grinning:Tak snad to bude super. Jinak v Praze budeme až v úterý. Jedeme na čarodejnice ke tchýni.
Holky, uzdravte se! Budeme na Vás myslet. My jsme byli nemocní minulí týden. Tak pa. :wink:

-,
30. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak světe div se ale v uterý odvezla PPL balíček s notebookem ve 13:15 a dnes ve 13:30 mě ho zase přivezli,no naprostá bomba,je opraveno a super a to to bylo na opravě v Brně :wink:
30. dub 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky, nehcete neco podniknout o vikendu, Jirka musí do Krkonoš, když já nemůžu, tak jsme s Xendou tady sami. Asi nebudu mit silu na dlouhe vychazky, ale sla bych na hriste...
30. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
na plavcu uz jsme byli asi 4krat. Naposledy se to Hyneckovi moc nelibilo, myslim, ze mu je tam zima, budem muset otuzovat. Jak se Vam libi v Terezce?

Kde jste vsechny? Ze by Vas vsechny carodejnice upalili?? :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek