• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky z Prahy 4

2. prosince 2016 
Baru, říkám, chodte s nami, v Hostíku je ta voda asi 32 st....na rozdíl od Terezky kde je asi 28...oni tvrdí že 30,a le my si tam jednou vzalinasi kačenku a ta má teploměr...ale co otužování je taky třeba!
5. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je ale afkt, že to plavčo má hodně dobrej vliv na imunitu si myslím, doporučuji, i když je to drahé...no ale za léky nakonec člověk dá více, že...
5. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky uvitáte tady tátu jsem z prahy 4 vavřenova máme 7 měsíční dcerku nikolku a další na cestě včera jsme se to dozvěděli:slight_smile: tak se ozvěte rádi se poznáme z dalšíma mamkama a tátama:slight_smile: jsme z svk a moc lidiček tu neznáme. budeme se těšit:slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martine, blahopreji k stastne zprave. Ses na rodicovske nebo zena?

Tady to uz moc nezije, a vetsina jsme asi z Haji a mame trosku vetsi prcky.
Tady u nas je les a prehrada, tak muzete nekdy vyrazit na prochajdu k nam.
11. kvě 2009 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Babaro. V Teresce jsme byli zatím dvakrát. Jednou s naší instruktorkou Jitkou? Nebo tak nějak se jmenuje. Celkem dobrý a pak na náhradní s Hankou a to se mi líbilo líp. Asi 4x polejvali Lucku vodou a vše zvládla v pohodě akorád byla trochu vykulená, co se to děje. Ve vodě se jí líbí moc :slight_smile: , akorád to sprchování :frowning2: No jinak dr. Nám zakázakla jít na další lekci, protože má rýmičku, spíš zatuhlou a potřebuje jí zdravou na další očkování. BNo nevím. Zdá se mi spíše alergická rýma, protože jsme byli v neděli na výletě a tam jí tekla proudem.No. Už lezema dozadu jako ráček, sedneme si sami a když ji zvednu do stoje tak stojí, s přidržováním.
A co nového u Vás?!
:grinning:
11. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martine! My jsme z Hájů. Ul. Kosmická vedle Galaxie. Máme jen o 3měsíce starší dceru. Tak se klíďo můžem někdy seznámit :grinning: .
11. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martine :wink: vítáme chlapa mezi samejma ženskejma :grinning: :grinning:

Báro,copak to čtu u tvého titulku ??? snž.??? :astonished:
12. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj monci, hodnoceni na dite roku jsem poslala, tak snad se Vam vylepsi pocet bodu a Danysek se umisti
13. kvě 2009 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
babara ahojky jsme na rodičovskej jako muž a žena:slight_smile: co se týče prochajdy nejsem proti:slight_smile: ale ted jsme bohužel trochu nachcípaný tak až budem ok tak určitě[:slight_smile:
13. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
frionka ahojky mi nejsme proti:slight_smile: rádi ppznáme další mamči a prcky.aspon budr ,it naše šmudla kamarádky a kamarády:slight_smile: moc lidiček neznáme tak budeme moc rádi tak zatím moc často na netu nejsem
13. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncicak77 ahojky děkuji taky se tu cítim jako v ráji:slight_smile:)
13. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, uz to nechavam osudu, asi pred 3tydny jsem dobrala prasky, tak uvidime...

Andrejko, uz jsi tady dlouho nebyla! Jak se mate? Koukam, ze Lukasek je kus chlapa, vubec bych ho nepoznala, kolik vazite a merite? A kde jste si nechali udelat tak krasne fotky?
13. kvě 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, :slight_smile:

holky je to tady, 4.6. letíme na 12 dní na Zakynthos, já se tááááááááááááááák těším ...pojedte taky http://www.zajezdy.cz/95956/
14. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj :wink: no teda Andrejko,Lukášek je ale krásnej klučina,ten už je ale velikej :wink: a děkujeme za hlasování,alespoň někdo si ten odkaz otevřel a hlasoval ,takže Daneček DĚKUJEEEE
14. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se všichni máte? My celkem dobře. Lucinka nám cestuje po bytě. A zub nemáme zatím žádnej. :unamused:
15. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.diteroku.eu/hodnoceni/35303/soutezici-mendl-daniel.html

ale pokud budete mít chut,klikňěte na odkaz a pošlete Danečkovi hlasy,děkujeme???
15. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my poslali Moni :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky konikovky, moc na net nestiham :unamused: ... mame se celkem dobre, jen mel ted maly prvni poradnou rymu, tak uz to snad brzo prejde. Na rocni kontrole jsme meli neco pres 8,5kg a 74cm. Koukala jsem, ze kluci pekne povyrostli :wink:
16. kvě 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste pro baru odkaz na foceni http://www.detizviratka.blogspot.com/ a dekujeme za pochvalu
16. kvě 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky koukám že tu moc nejste No já taky jsem připojenej přez mobil mužeme porozprávat na icq moje číslo 404725280 a můžeme něco podniknout tak se tu zatím mějte a pozdravujeme martin z nikolkou
17. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My hlasy poslali, Moni, smsky byly ale jen do 14.5., vyhodnoceno to ale jeste neni?

Xen, kdyby to bylo all inclusive, tak bysme o tom uvazovali :slight_smile:

Nam se klube 3.stolicka, ale nemame jeste ani dvojky dole :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xen a Báro děkujeme taky za hlasy........ale musela jsem malého smazat,tak zavistivé lidi jsem dlouho neviděla,neustále nám někdo kazil hodnocení,my mu vždy daly 10 dostal se do top 21 a někdo mu dal jeničku a opět vypadl,nechápu ty trapné lidi....o co jim vůbec jde,tam nejde o děti ale o ty přiblblé rodiče,na tohle fakt nemám :frowning2: :frowning2:

My už máme 16 zubů :wink: zítra jdeme na očkování na Hexu
17. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mončo, to mě mrzí, no jo, tohle bývá obšancovaný :unamused:
18. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to zase čtu,další těhule mezi náma,BÁRO gratulace veliká :wink:
a tu soutěž už neřeším,lidi jsou závistivci.
18. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky čau, nemate nekdo zkusenosti s Aukrem? Já debil prihodila na aukci na kameru, jenze jsem vyhrala a ja ji nechci, byl tam malinko zavadejici popis kamery, ze nema dok stanici a me nedoslo, ze tim padem vubec nejde pripojit k PC - v prislusenstvi na Sony.cz pisou ze ma mit kabel USB atp., tak jsem si rekla, ze dok stanici nepotrebuju. Pani ale nenapsala ze ma USB kabel a na tyto otazky nereaguje, pouze odepisuje, at dokoncim obchod, ale co s tim, kdyz to nejde pripojit, pani psala v titulku, ze je plne funkční, ale copak je funkční, když nejde pripojit k PC? Jak to poznam? Pry to lze dokoupit, ale podle me mela do popisu napsat, nema (dok stanici - ale mela napsat ofiko nazev "kolebku handycam station"), nutno dokoupit, nelze pripojit k PC- coz ovsem nenapsala a me tim zmatla. Ja debil se radovala, ze je to levný. Vim, ze jsem si to mela oevrit predem, ale me to nedocvaklo. Co nejhoršího mi muzou udelat?

Tak ygratuluji BTW....!!!!
18. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wow... no to jsou mi novinky :wink: Jedné Báře (gtver) gratuluji k úspěchu :wink: a druhé Báře (babara) držím palečky, ať se brzo zadaří :wink:

Jinak jsem pořád u našich ve Slezsku - se vždycky nechám překecat, ať si to prodloužím... a pak trpím... se už domů do Prahy těším jak malé dítě :grinning: Viki je tady ale naprosto spokojený, lítá všude jako torpédo a zahradu bere jako prodloužení domu, takže jsem zvědavá, jak si pak zvykne v Praze - hlavně na to, že nemůže lítat kde chce, jak chce a hlavně ne po trávě plné psích hovínek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naši mají obrovskou zahradu a kdyby Viki mohl, tak se tam asi přestěhuje :grinning:

Jo a taky už mám za sebou dvě návštěvy tchýně - přežila jsem je teda jen díky mamce, která se obětovala... a konverzovala... a vůbec zajišťovala zdárný a relativně normální průběh návštěvy :grinning: No vlastně tři... ale u té třetí jsem nebyla přítomna :grinning: , páč jsem se domlouvala s bývalýma spolužačkama, že vyrazíme s prckama na celodenní výlet... měly jsme to naplánované dva týdny dopředu... a asi půl hodiny po tom, co jsem odešla, přijela tchýně... a když jí mamka řekla, že nejsem doma, že mám svoje plány a že měla zavolat předem, jestli se mi to hodí, tak jí udělala děsnou scénu a prý řvala, že se mám okamžitě vrátit, že ona jela přes sto kilometrů a je mojí povinností být doma a čekat na ní :grinning: Ona má vůbec prima zvyk jezdit neohlášená, i k nám do Prahy :stuck_out_tongue_closed_eyes: - a pak se diví, že nikdo není doma... a rozčiluje se, že jede přes třista kilometrů a my nejsme doma v pozoru, ale někde u pediatra na povinném očkování... a že ona má nejen právo k nám jezdit kdykoliv chce, ale také povinnost, aby coby nečekaná kontrola mohla prověřit, jestli se opravdu o dítě starám tak, jak mám, a nebo je třeba mi ho coby nezpůsobilé matce odebrat... tak jsem jí poradila, ať si s sebou příště na tu "kontrolu" přivede pro jistotu sociální pracovnici a policii, jinak že jí dovnitř nepustím :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
wafik: ufff, fakt desny, asi se to mu nesmejes, co? Ale popis je vtipnej (jako vzdy :slight_smile: )

Barus, gratuluju, zajimavy jmeno, Artemis..

Xen, asi ji budes muset koupit, muzes ji pak zas vydrazit :sweat_smile: Kdyz ji nekoupis, napise ti pani zrejme spatne hodnoceni, ty ji ale muzes taky, zobrazi se oboje, takze si lidi muzou precist obe strany, je to jako na mimiaukci. Jako u nakupujiciho myslim, ze to tolik neva, urcite te nechaj ostatni dal nakupovat :wink:
20. kvě 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Musím se pochlubit. Včera jsme byli na druhý náhradní lekci v plavání a už jsme se potápěli. (byli jsme teprve 3x) No a Lucinka to zvládla na jedničku. Ani se nezakuckala. Super. Lucinka je náš čochtan. :grinning:
a ta náhradní nás baví víc, než s tou naší instruktorkou. Tam jsou pozadu. :unamused:
20. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frionko, no to teda jo, to jste pozadu :grinning: ale spis, my ted nebyly asi 3 tydny a mala to zapomela, takze jedeme od zacatku s kelimkama...ach jo.

Wafik, to je síla!!! hele , co takhle si ji nekdy nahrat na diktafon, prarodiče mají právo se podílet na výchově, to má pravdu, ale povinnost! s tim at jde do háje, to je síla! rekla jsi ji to dobre s tou policii! Jsi dobrá fakt!
20. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frionka, no vidis, jak jste sikovni, a jakou mate lektorku? Marusku?
My uz si to konecne taky uzivame, je to hruza, jak snadno to ty deti zapomenou.

Jinak jsem vcera byla na kamardky rozlucce a vyuzijem toho asi k odstaveni, vcera dostal v noci jen umely mlicko, tak snad vydrzim a uz mu nedam, i kdyz rikam si, PROC VLASTNE :cry: ???
21. kvě 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek